AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Artan Grubi e ka dite ēka do ndodhe ne Kumanove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Artan Grubi e ka dite ēka do ndodhe ne Kumanove   Dim 30 Aoū - 14:17

[size=38]Artan Grubi e ka ditur se ēfarė do tė ndodhė gjatė luftimeve nė Kumanovė (FOTO)[/size]
BY ALKOILL TETOVA · 30/08/2015


[size=16]Alkoill FBDitėn kur po zhvilloheshin luftimet nė “Lagjen e Trimave” nė Kumanovė, Artan Grubi ka pasur njė bisedė nė rrjetin social Facebook, ku ka biseduar me njė person nga Kumanova, duke e qetėsuar atė dhe duke i thėnė se luftimet nuk do tė pėrhapen nė lagjet tjera.
Portali maqedonas Burevesnik ka publikuar bisedat e Grubit, ku shihet qartė se pėrveē Ali Ahmetit, edhe shefi i kabinetit tė tij, Artan Grubi, ka pasur informata rreth asaj se si do tė vazhdojė rrjedha e ngjarjeve, duke pasur parasysh se ai qė nga ora 06:30, kur ėshtė zhvilluar biseda, e ka ditur paraprakisht se tė shtėnat do tė ndėrpriten dhe nuk do tė pėrhapen edhe nė lagjet tjera.
Pėr mė tepėr, lexoni bisedėn e plotė qė u publikua nė portalin maqedonas:

Pėr mė tepėr, Burevesnik pohon se sė shpejti do tė pranon edhe njė bisedė tė ngjashme, tė cilėn do ta poston menjėherė. 
 http://www.alkoill.com/?p=19592
[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Artan Grubi e ka dite ēka do ndodhe ne Kumanove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: