AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 NEVZAT HALILI DISTANCOHET NGA KOMANDANT PANTERI

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: NEVZAT HALILI DISTANCOHET NGA KOMANDANT PANTERI   Sam 5 Sep - 14:29

http://www.aktuale.mk/nevzat-halili-distancohet-nga-komandant-panteri/

E  NEVZAT HALILI DISTANCOHET NGA KOMANDANT PANTERI

NEVZAT HALILI DISTANCOHET NGA KOMANDANT PANTERI
on: 07/11/2014In: LajmeMaqedoni


Nevzat Halili nė njė deklaratė pėr “Dnevnik” ka refuzuar ēfarėdo lidhje me “Gardėn e Iliridės”, edhe pse gjatė shpalljes sė “Republikės sė Iliridės” para dy muajsh, e ashtuquajtur Garda ishte pjesė e projektit.
“Komunikata, e cila ishte dėrguar nė disa portale, se nė terren veēmė funksionon ‘Garda e Iliridės’ nuk ėshtė e nėnshkruar nga unė dhe ėshtė jolegjitime. Nuk bart asnjė pėrgjėgjėsi pėr persona si komandant Panteri. Asnjėherė nuk kam thėnė se organ i tillė, apo ‘Garda e liridės’ do tė formohet. Komandant Panteri vazhdon me tė veten”, ka thėnė Halili.
Share
[size][url][/url][/size]
1
[size]
[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
NEVZAT HALILI DISTANCOHET NGA KOMANDANT PANTERI
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: