AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ushtaret e genjyer drejte vdekjes se sigurt

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ushtaret e genjyer drejte vdekjes se sigurt   Mar 8 Sep - 7:44

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif

Milaim Zyrapi et 7 autres personnes aiment ça.

Kastrati Milaim Nuk pe dij apo ta din ky popull sa mundin e organizimin e ke bo oh Tafë Tafa
1 · 6 septembre, 15:53

Tafë Tafa Pershendetje Milaim, Tafa kurr ska ber gje dhe sbaj per me dit dikush, gjeth atë qe kam ber dhe bëj ndjej obligim ndaj atdheut tim, ja kem per borgj deri ne vdekje.
6 septembre, 17:50 · Modifié

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ushtaret e genjyer drejte vdekjes se sigurt   Mar 8 Sep - 7:46

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ushtaret e genjyer drejte vdekjes se sigurt
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: