AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 8 Sep - 14:14

Kosharja Trimave a partagé sa photo.
16 h · Modifié · 

Nuk tradhėtohen shqipet: as nė Tiranė, as nė Prishtinė, as nė Maqedoni, as nė Preshevė, as nė Mal tė Zi, as nė Ēamėri, as nė Diasporė! Ky jam unė, o Hamdi Ndrecaj!


Kosharja Trimave

Ne zyren e kryetarit te PD-se, z. Lulzim Basha.


Partager

[size]

Kosharja Trimave
21 h · 

Deklaratė Publike
Kjo ėshtė deklaratė publike nė lidhje me takimin tim me Hamdi Ndrecaj, qė tė njoftohen tė gjithė bashkėluftėtarėt e mi.
Besoj nė njė Zot dhe dua tua them tė vėrtetėn. Unė u nisa si musafir tė takoja shokėt e idealit, ku me rastisi tė takoja edhe Hamdi Ndrecajn, qė unė i besova nga shkaku se respektoj idealin luftarak tė secilit shqiptar nė ēdo cep tė Shqiperisė Etnike. Mirėpo nuk e pritja lojėn e dyfisht tė Hamdi Ndrecajt, tė mė pėrcillte, tė mbaje nė trupin e tij pėrgjues tė bisedave tona, nuk e prisja, por tė gjitha kėto unė i kam me fakte. Dėshmitarė qė ti, o Hmadi Ndrecaj, qė kėto veprime more kundėr meje, tė mė futish nė ndonjė kurth, janė 2 miqtė e mi, Xhabir Luri dhe Leonard Shabani. Mė vjen shumė keq se ti mua vizitėn time vėllazėrore paske dashur ta tradhėtosh tek policia sllavo-maqedonase pėr qėllime qė vetėm ti i di. Policia e Ferizajit nė orėn 12 tė natės mė ndaloi, por Hamdi Ndrecaj nuk ishte me mua, nuk ishte nė shoqėrimin tim, kurse policia e Ferizajit m’i nxori tė gjitha bisedat, edhe me tė kotat qė kam pasur me Hamdi Ndrecajn, qė unė pata biseduar me tė nė mėnyrė vėllazėrore, duke treguar historitė tona, ashtu siē jemi ne shqiptarėt kur bėhemi nostalgjik pėr njėri tjetrin.
Apeloj tek tė gjithė shokėt e luftės qė te kenė kujdes dhe tė ruhen nga Hamdi Ndrecaj! Nuk i zihet besė atij dhe me sjellje tė kėtilla ai po del se pėr pak tė holla ėshtė gjendje pėr tė shitur shokėt dhe ish-luftėtarėt e UCK-sė.
Deklarata e dėshmorit tė kombit Mirsad Ndrecaj pėr ty, Hamdi Ndrecaj, se ti je njė hajn i pulave paska qenė shumė e Vėrtetė.
Zoti e mėshiroft Mirsad Ndrecajn dhe tė gjithė shokėt e tij qė ranė nė Kumanovė.
Nė fund, me ty, Hamdi Ndrecaj, jam nė gjendje tė ballafaqohen nė gjyq dhe kudo qė ėshtė e udhės. Nuk kam shtuar asnjė germė, as njė presje.
Me respekt,
Kosharja Trimave

Partager
[/size][list="_2t4u clearfix"]

 • 6 partages


 • Kujtim Luli Shala Bota nanen ja q.... Atij kopil spijuni!!!!
  Mik i nderuar asi kopilash per fat te keq ka mjaft ne kombin tone! Rrespekt komandant vllau yne
  2 · 20 h • Ashensoret Ntsh Mos u mėrzit ka akoma tė tillė.
  1 · 19 h • Avni Sylaj Komandant MACA-
  4 · 17 h • Kosharja Trimave flm avni syla por ai e mban veten komondant pantera blu hahaha por me zemer ne udb ama RESPEKT PER TY MIK
  4 · 17 h
  • Afficher une autre réponse


  • Kosharja Trimave avni di cdo gje por un nji dit do ja bej cdo gje me fakte e prova kush nuk beson mundet lirisht te shkoj ne elez han te pyes sa her ne jav iken ne maqedoni ai se mua me tha iku jedhurazi por u interesuam me shoqeri ne kufi dhe doli qe cdo 2 dit iken ne shkup dhe un jam i gateshem te dalim para gjykates supreme ushtarake po nuk doli ai spiuni i grupit kumanova un 15 fishek adhtie ja fus vetes ne sy te gjith bashkeluftetareve te mi
   3 · 17 h

 • Kosharja Trimave NTSH mos harro armiku i shqiptarit jemi ne vet
  3 · 17 h • Kosharja Trimave KUJTIM LULI SHALA tradhetaret kurr nuk do rreshtin por i lutem zotit mos te vrasin e tradhetojn legjendat e luftes RESPEKT VEDHA
  3 · 17 h • Kujtim Luli Shala Legjendat e luftes jan vrare gjithmone nga kopilat shqipfoles qysh nga koha pellazgo ilire e gjer me sot! Por skem car bejme miku im!
  2 · 17 h • Avni Ukshini Respekt. Z.Kosharja Trimave.
  2 · 17 h • Kosharja Trimave flm avi ukshini miku im por nji gje mbaje kujtim nga un qe ky pis hamdi ndreca shiti sami ukshinin me shok dhe beg e kalosh e shum e shum trima por zoti e marroft
  1 · 17 h
  • Avni Ukshini Edhe Esat Pasha, e pat shit shqiprin por e pagoj me koken e tij. Respekt
   1 · 17 h

 • Bekim Kastrati Bllokoni shpijunat ne fb vlla mos ju jepni hapsir e etj
  1 · 17 h • Xhem Lamallari Baruti Keqardhje pėr Ty Shoq ,
  Por edhe me keqardhje pėr Panterin nėse e ka pru vehtėn nė kėtė deregje.
  1 · 16 h • Bhadurshah Timorie Very nice boss after long time is you in the Facebook you are looking like DonVoir la traduction
  1 · 16 h • Ylyrida Dardania Autokton mjere ai qe tradhetone,vatanin
  1 · 15 h • Aki Rexhepi Kosharja Trimave moti i pata thanėn shumė e bashkė luftėtarėve tė mij ndėt ta edhe kom.tim Xhem Lamallari Baruti se ky far Maqori ėshtė vetėm njė hajdut i pulave xhinka por nuk mė besojshin.
  Respekt pėr ju .  4 · 15 h • Kosharja Trimave aki rexhepi se pari respekte por duhet qe cdo armik e tradhetar ta qesim publik sepse djemet tan po vriten dita dites ashtu si u vran ne kumanov e mbas kumanoves me tradhtit e hamdis e shum hamdijave te tjer ne duhet teja u cjerrim masken ketyre zuzareve tradhetar qe per pak te hodha na shesin shoket na pergjojn na bejn prita pergjime tradheti dhe me barutin para 3 diteve ishim ne tiran ne takim me zotin basha dhe folem gjer e gjat dhe nga opozita shqiptare me zotin basha ne krye kerkuam nji gjykat nderkombetare per gjykimin e vedhezerve tan ne burgjet e maqedonis te shitur nga hamdi ndreca e shoket e tij se nuk kemi besim ne gjykatat maqedonese dhe gjetem shum shum mbeshtetje
  5 · 15 h • Aki Rexhepi Ju lumtė pėr publikimin e tradhėtarėve me emėr dhe mbiemėr sepse edhe unė jam pėr kėtė sepse si nė rastin e Kumanovės dhe nė vrasjen e Kom. Xhemail Rexhepi "Shqiponjės" duhet tė dalim publikisht dhe tė tregojm kush janė ata qė tradhėtuan e jo tė heshtim sikur se po heshtim.
  Ju pėrgėzoj pėr guximin qė e morėt dhe shkruajtėt pėr Kom.Maqorrin Hamdi Ndrecaj dhe uroj edhe tė tjerėt tė dalim pėr ēdo njeri qė kan dėshmi.
  Vetėm kėshtu duhet Shqipėtaria ju lumtė edhe njė herė
  2 · 15 h • Shqiponja Zez  3 · 14 h • Nebih Curri Shum keq nese panteri e ka shit moralin dhe nderin e shokve tan per para Sepse ky do esht i lig me shum se nje Leper
  1 · 4 h


Fil d’actualitéKosharja Trimave a partagé sa photo.6 septembre, 17:00 · Modifié · Me kėso burri behemi te bashkuar Shqiperi Etnike. Si ky ka burra edhe Kosova Maqedonia. Pata nderin tė takoja per takimi me z. Lulzim Basha mikun e veprimtarin e Diasprės Tim Shkupi Lamallari, ku e informoi z. Basha pėr shumė ēėshtje, por me theks tė veēant pėr ngjarjet e fundit tė Maqedonisė, ku nga z. Basha gjetėm njė mbėshtetje vėllazėrore pėr vėllezėrit e motrat tona nė Maqedoni.Ju pershendes nga zemra gjithė SHIPTARET SI ..NE MAQEDONI, KOSOVĖ, PRESHEVĖ DHE SHQIPTARET NE MAL TĖ ZI!Kosharja TrimaveNe zyren e kryetarit te PD-se, z. Lulzim Basha.Partager
[/list]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Dim 1 Jan - 2:16


 • Conversation démarrée 8 septembre 2015

 • 08/09/2015 00:47

  Arjeta Hazizi

  [ltr]
  prsh un jam ai qe publikova tradhetarin dhe jyve mundeni te me shkruani mua direkt jo te pyesni shoket e mi un me 2 dhafe jam shqiptar nga shqipria nji ish komondant xheneral ne zonen koshre me batalion shqiponjat e zeza ose ndryshe batalioni delta tung e di kush jeni
  [/ltr] • 9 décembre

 • 9 décembreVous avez accepté la demande de Arjeta.

 • 10 décembre

 • 10/12/2016 15:38

  Kuēi Kuēi Haxhi

  [ltr]
  Po o burr,pse nuk dilni hapur me emer e mbiem ,por here ,kosharja e trimave,pastaj Shkoder Kumanove dreqi sun u bije ne fije a je qenje njerezore apo jashte toksor.,Tani Arjeta Hazizi.Kush e shtini Hamdi Ndrecen me fole ne ferizaj me shenazi mehmetin.?Pse Mirsadi e Begu folen ne telefon me Shenasi Mehmetin dhe qeshnin.A ishin ne pajtim me qeverin e Gruevskut me thye stacionin policor ne gushniceEdhe ju qe e keni pas dhene nje deklarate kinse Hamdi Ndrecaj ju ka shpiunue tek policia MK, ku je zen ti a ne mk apo ne ferizaj?Hamdiut jeni mundue me metodat e enver mutit me ja leshue me likvidue.Simoni dhe Mona te kane bere te fala ai simoni prej anglise.Nuk ke nevoj te me thuash me njeh,me njeh se jam ky qe jam,jo si ti me kater njofka.Por per mua nuk me pengoni,mos e shit shpirtin per lek.Jane momentet e fundit me egzistue apo jo te gjithe shqiptaret.Mos luni me nje popull se na kan marr ere tana shtetet per njerez jo te mire.Prej Simonit kam pas oferta qysh moti kam mujt para juve te pasurohem.Por ja kam thye turit.Kam bere pyetje per juve, me kan thene ēka me kane thene ,por tek e fundit ne fund secili ka me pa si ka mi perfundue ne familjen e vete.Asgje nuk i jete per ne ate boten tjeter te gjitha po ketheheshin ne kete jete.Grupin e kumanoves e dijm krejte kush ka gisht,kush i ka shti ne kurth.Pse Nusretin e morret ne qaf,i cili u detyrue me be vetvrasje.Kush i dergon ndihma femive te tij
  [/ltr]


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 25 Avr - 21:47


Klubi Shqiptar

Page aimée · 22 mars · Modifié · 

 


Kush nga keta persona ne foto eshte atdhetar me i madh? 
Ekskluzive: Drejtuesit e Republikės Fantazmė tė Ēamėrisė tė dėnuar pėr vjedhje dhe drogė (Dokument)
20 Mars 2017... Afficher la suite

11

Commentaires


Klubi Shqiptar Guzhinjeri i UCC, Festim Lato i cili ka qen komandat ne UCK. Se ku dhe si dhe c'fare ka ber, nuk dihet sakt. Por flitet se se bashku me dy emra te tjer shume vjet para Kumanoves ishte implikuar ne nje Kumanov ne Cameri e cila nuk ndodhi.Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 mars, 01:35 · ModifiéKuēi Kuēi Haxhi Ky mua me thote se ka qen komandant ne koshare;08/09/2015 00:47

Arjeta Hazizi
[ltr]
prsh un jam ai qe publikova tradhetarin dhe jyve mundeni te me shkruani mua direkt jo te pyesni shoket e mi un me 2 dhafe jam shqiptar nga shqipria nji ish komondant xheneral ne zonen koshre me batalion shqiponjat e zeza ose ndryshe batalioni delta tung e di kush jeni
J’aime · Répondre · 4 minKuēi Kuēi Haxhi Kuēi Kuēi Haxhi47
[ltr]
Po o burr,pse nuk dilni hapur me emer e mbiem ,por here ,kosharja e trimave,pastaj Shkoder Kumanove dreqi sun u bije ne fije a je qenje njerezore apo jashte toksor.,Tani Arjeta Hazizi.Kush e shtini Hamdi Ndrecen me fole ne ferizaj me shenazi mehmetin.?Pse Mirsadi e Begu folen ne telefon me Shenasi Mehmetin dhe qeshnin.A ishin ne pajtim me qeverin e Gruevskut me thye stacionin policor ne gushniceEdhe ju qe e keni pas dhene nje deklarate kinse Hamdi Ndrecaj ju ka shpiunue tek policia MK, ku je zen ti a ne mk apo ne ferizaj?Hamdiut jeni mundue me metodat e enver mutit me ja leshue me likvidue.Simoni dhe Mona te kane bere te fala ai simoni prej anglise.Nuk ke nevoj te me thuash me njeh,me njeh se jam ky qe jam,jo si ti me kater njofka.Por per mua nuk me pengoni,mos e shit shpirtin per lek.Jane momentet e fundit me egzistue apo jo te gjithe shqiptaret.Mos luni me nje popull se na kan marr ere tana shtetet per njerez jo te mire.Prej Simonit kam pas oferta qysh moti kam mujt para juve te pasurohem.Por ja kam thye turit.Kam bere pyetje per juve, me kan thene ēka me kane thene ,por tek e fundit ne fund secili ka me pa si ka mi perfundue ne familjen e vete.Asgje nuk i jete per ne ate boten tjeter te gjitha po ketheheshin ne kete jete.Grupin e kumanoves e dijm krejte kush ka gisht,kush i ka shti ne kurth.Pse Nusretin e morret ne qaf,i cili u detyrue me be vetvrasje.Kush i dergon ndihma femive te tij
J’aime · Répondre · 3 minKuēi Kuēi Haxhi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t4118-kosharja-e...


kosharja e trimave - Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj
kosharja e trimave Kosharja Trimave a partagé sa photo. 16 h · Modifié ·  Nuk tradhėtohen shqipet: as nė Tiranė, as nė Prishtinė, as nė Maqedoni, as nė
[size=11]DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
J’aime · Répondre · Supprimer l’aperēu · Ą l’instantVotre réponse...
Klubi Shqiptarhttps://www.facebook.com/klubi.shqiptar/photos/a.662706030499966.1073741828.662694923834410/1071134529657112/?type=3&theaterKlubi Shqiptar
7 mars · 
Aritem ne nje pike pa kthim.
Faleminderit Jasharaj! 
Shqiptaret nuk mund te shtiren me. 
...
Mos lejmi i perdorimit te Jasharjave te gjalle dhe Jasharajeve te martirizuar nga kush do qofte ai, eshte nje tjeter kontribut i madh i Jasharajeve per gjithe kombin dhe at-memedheun.
Feleminderit qe e mbyllet deren ne kete pervjetor! Juve ja corret masken tradhetis dhe hipokrizis qe i lepihet asaj.
...
Sot eshte nje dite e rendeshime dhe pike pa kthim, sikur ishte edhe pike pa kthim masakrimi i Jasharajeve.
...
Shume vite me pare ne kemi ber thirrje publike familjes Jasharaj qe te benin kujdes pasi po perdoreshin nga SKENARET antishqiptare.
Ishim ne te paret dhe te vetmit qe thirrem, BAC, SU KRY!
Ishim ne te paret dhe te vetmit qe cilesuam Hashim Thacin te pabes te vertet, antishqiptar e vertet, kriminel te vertet, komandant dhe luftetar imagjinar.
...
Ka dhimbje, por edhe sukses dhe qartesi ne diten e sotme.
Faleminderit Jasharaj! Shqiptaret nuk mund te SHTIREN.
Pas kesaj pike, nuk ka kthim.
Faleminderit!

[/ltr][/ltr][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 25 Avr - 21:48

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 25 Avr - 21:58

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 2 Jan - 3:20

CommenterPartager
Commentaires

Hamdi Ndrecaj Kjo eshte qesharake .,1 .POlici sllave nuk ka ne ferizaj .2 ,personi i kerkuar nga policia e kosoves .per gjera gte pista .nuk kaqen dashte fare te takohej memua dhe 3 misioni ishte i tije jo i imi nuk ja vlen te komentohej fare ketij marifeti i ka dale boja qe moti .gjell e servuar ne skadece .
J’aime
 · Répondre · 15 m


Haxhi Kuēi E pata zan duke shpifur ndaj teje,ma bante nese nuk me perkrah kam me shkrue keq ndaj teje.Ja bana baglen ma haksh bre qeni i serbise.Po ky qen i mbeshtjellur me petkun e uēk es po dike mi mashtrue njerezit bre zoti qafen ja thefte jarabi.Po qen i serbise e i grekut ish.
 · Répondre · 13 m


Hamdi Ndrecaj Haxhi Kuēi jo vetemti ekan nxan te gjith .por nuk ja vlen te merremi fare me kete coftin idioti
J’aime
 · Répondre · 12 m


Haxhi Kuēi Hamdi Ndrecaj Ky qen ne emer te ēlirimtares po i mashtron shqiptaret,dhe po mendojn se ky qen eshte apo ka lufton per kauzen shqiptare.Tani ky qen familjareve te uēk es po u kercnohet duke u lyp paret qe ua ka pas shite armet gjate luftes.
 · Répondre · 2 m · Modifié


Hamdi Ndrecaj Haxhi Kuēi .Nufk edi nuk po merem mete se sja vlene nuk nuk jam ne dijeni per nje gje te tille .dhe nga ketu mbaron komenti imhttps://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/2076626432568600?notif_id=1514887622501174&notif_t=comment_mention
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 10 Juil - 17:04

Salih Ahmetaj ngushllime kush ishalla ne gjenet naj lasht zoti mat en kry nese ka kund zoti(Komandantit Koshares tani paraqitet si Ujku i Maleve dhe si femer pisi Arjeta Hazizi)


https://www.facebook.com/profile.php?id=100009102176678&hc_location=ufi

https://www.facebook.com/KatundariRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   Mar 10 Juil - 17:06

Arjeta Hazizi komandant kari(Kosharja e kikirikave=)Muti shpiuni tradhetari
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kosharja e trimave;une jam vete o Hamdi Ndrecaj
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: