AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 çfare dallimi ka Lufta e Koshares nga skenari Kumanoves ?

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14292
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: çfare dallimi ka Lufta e Koshares nga skenari Kumanoves ?   Mer 9 Sep - 2:08Haxhi Kuçi
15 h · 
[size]
çfare dallimi ka rasti Koshares nga ky i fundit ne Kumanove ?Flisni trima,nese ua mbane boqa !!!!

[/size]

J’aime   Commenter   Partager


  • Artur Kuqi, Edi Durres, Xhelal Selmani Toplana et 6 autres personnes aiment ça.


  • Anonim Nga Korrupcioni Aty ishin Luftar .te Shumt .e Jo te Tradhtuar .nga Ani Lider politik e ne Kumanov Uakam maru Gracken mes Civilis
    J’aime · Répondre · 13 h  • Sazan Papraniku ...identik per nga forma e organizimit dhe ndodhise.
    Je n’aime plus · Répondre · 2 · 13 h  • Sazan Papraniku ...bolsheviket shqiptare jane shkaktare te te dy rasteve.
    Je n’aime plus · Répondre · 3 · 13 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14292
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: çfare dallimi ka Lufta e Koshares nga skenari Kumanoves ?   Mer 9 Sep - 3:35

Osman Bytyqi Pasi bëri at qka deshti meba ky far komandant maca..hapi konto mej ndihmu ndoshta ka najkush pare harami edhe jaqet nkonto se parja hallalit teky se besoj qe shkon..disa shok i qiti nkurtha..u vran e u burgosen..disa I futi nlista ne interpol maqedoni ...Voir plus


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
çfare dallimi ka Lufta e Koshares nga skenari Kumanoves ?
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: