AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Me 12 mars 1992 takohej nana Tereza me Milloshin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Me 12 mars 1992 takohej nana Tereza me Milloshin   Dim 13 Sep - 16:59 • J’aime · Répondre · 2 · 1 h

 • Shpend Berisha Kujtim Kurti nuk eshte hera e pare qe per interesa te djallit ndeze debate pa vlere.
  Ti ke miq ne Beograde kerko protokolin e takimit dhe botoje burre....
  Pamvarsishte se jeni nje sherbtor i TIKA-se dhe genjene pa fakte......Voir plus
  J’aime · Répondre · 1 · 1 h

 • Kujtim Kurti Enver Bajraliu

  Jo Jo nuk zbulova Ameriken....vetem po ju tregoje katolikve shqiptare....se Majka Tereza e ka vizitu Sllobodan Millosheviçin me 12 mars 1992 ne Beograd....ku ka lidhur marrveshje sekrete qe me i vra te gjithe muslimanet ne Kosove....prandaj Don Kçira nga Detroiti i ka argumentuar keto fakte....
  J’aime · Répondre · 1 h

 • Enver Bajraliu Po ja RRAS KOT, SË KOTI ORE KUJTIM SI SHUMË HERE DERI TANI...Ke kujdesë, të kam mik, por SHENJTORET e kombit mos mi prekë, ti mirë e di cilet janë ata...Do ta humbësh miqsinë dhe rrespektin që kam për ty miku im.
  J’aime · Répondre · 1 · 1 h · Modifié

 • Kujtim Kurti Enver Bajraliu

  Jo nuk eshte kot...por 100% e sigurte...dhe nuk ka qka ju vjen inati...kjo eshte historia jone e hidhur...per fat te keq!
  J’aime · Répondre · 

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Me 12 mars 1992 takohej nana Tereza me Milloshin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: