AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Fadil Emurllahu hap gjiroll per familjes se Nusret Elmazit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fadil Emurllahu hap gjiroll per familjes se Nusret Elmazit   Jeu 17 Sep - 13:56

Kėrkohet ndihmė pėr familjen e tė vrarit nė Kumanovė (FOTO)
Jun 2, 2015 0

Nuk ka kaluar asnjė muaj familja e Nustrt Kaloshit, i vrarė nė luftimet e Kumanovės me 10 Maj, po e kėrkon ndihmėn e popullit. Njė i afėrt i familjes sė tyre e ka publikuar edhe numrin e xhirollogarisė si dhe numrin kontaktues tė familjes sė Nustret Kaloshit i vrarė nė luftimet e Kumanovės me 10 Maj tė kėtij viti.
‘’Tė dashur bashkluftar shok dhe dashamir,kjo ėshtė xhiro llogarija nga Shemsije Rrahmani -bashkshortja e dėshmorit Nusret Elmaz Kaloshi cili u vra nė luftimet e 10.05.2015 nė Kumanovė,kush ka deshir me i ndihmu kesaj familje 4 antareshe mundeni te dergoni ne kete llogari.
Per xhdo informat kontaktoni ne numrin tim personal.044/563-963
I cili garantoj dhe pėrgjigjem pėr cdo keqpėrdorim.
Me respekt nga un Fadil Emerllahu’’ /GazetaNewBorn
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Fadil Emurllahu hap gjiroll per familjes se Nusret Elmazit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: