AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi Ndrecaj,e fol te verteten

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi Ndrecaj,e fol te verteten   Mer 23 Sep - 15:39
  • Hamdi Ndrecaj Kam ece dhe po eci per te Tehe te SHpates ,,her i uritur e her me gjysem stomak te mubshur,meuk jam pak buk.Por Asenje her nuk jam gjunjezuar ,nga vulgaret .mistrecet hajdutet pseudo patriotet,,dhe servilet e birit e dreqit,.Me kan fyer shar dhe kercenuar,matraqket ,ugurzite,spiunet dhe tebit e tyre,kan shpifur,gjthe çka nga me te ndryshmet,pa.asenje fakt,jan munduar qe te me zveshin edhe nga lekura .duke me quajtur,edhe tadhetar,sepse po luftoja per Iliriden,anti kometar se pse nuk po organizoja nje formacion.per bashimin e troje shqipetare,Pra PSE .ata qe perfituan,vobeta dhen zhvaten ,dhe Plaqkiten ,mua me quanin.profiter,atyre qe kurr pushka bam nuk juka ba .uberen trima ..shanin fyenin trdahetonin,plaqkiten.dhe ja futen per azil.pra une.mbeta prap,ky.ipa levizishem nga qendrimi im.koha itregon tegjitha ..realiteti perdike dotejete shum i dhembshem por dotejet vetem realitet,tegjithe..ata dote turperohen para vete vetes,sepse ,genjeshtrat etyre nuk ishin te etura nuk ju pine uje.une mbetem prap.ky qejam ..peratedheun tim .kurr nuk kurseva ase gje..dhe kurr nuk dote kursej.une ebera vejem nje Gabim.sepse nuk pata atedheut tim tijape meshum sesa jeten time dhe ter pasurin e familjes sime ,Republika e ilirides dote jetesohet ,edhe nese une nuk dojem me nekete bot...por ate her populli dota dije qe nuk jan Kalores ata qe embajne Topuzin.por ata qe ja hudhen armikut nekoke ,,
    10 min · Je n’aime plus · 2
  • Haxhi Kuçi O Hamdi miku im,le te lehin zagaret,le te ju shpifin,se i njohim te gjithe,juve e dim qe jane mundue tju shtijne ne gracka,por fale zotit qe ta ka dhene ate dhunti,je sy qelur,dhe i matur ne çdo veprim.Jane mundue qe shoket e tu ti shtijne me ju distancue,por kane deshtue zagaret,e tinzaret.Shoket prape kane ate besim ne ju.Enveristat kane aftesi me na shti helmin ne mesin tone,por kemi pervoj nga keta hora dhe nuk do lejojme qe tju mposhtin kurren e kurres.Keta jane ka i numrojne ditet jo javet.
    4 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hamdi Ndrecaj,e fol te verteten
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: