AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush ishin te paret e uēk es,tazilit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   Mer 11 Nov - 14:32

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   Mer 11 Nov - 14:34[ltr][ltr]
Naim Miftari

S’abonner · 9 novembre · Modifié · 

 
Koha kur kėta dhe shum luftar tjer filuan ta ndryshojn hisitorin ton .1991 Shqipėri.
 – avec Ahmet ZeqiriArber GashiNaser Vllasi CobraEmrush QekuNazmi Ajeti,Mustafe ShabaniHajruš DžemailjiGjokė Paloka,Saim Tahiraj et Besnik Gjaka.


J’aime · =1235428103150423&sharer_type=all_modes]Partager


306 personnes aiment ēa.

13 partages
Commentaires


Xhavit Zani Qysh bre grupi i pare me 1991 po hashimi ka qen ne UĒK prej 1934 po se keni dit ,nejse pak ka faj edhe qe ska tregu

J’aime · 1 · 9 novembre, 20:29Fahrudin Murati Hej,nime deshta me dit cili eshte Kadrija?Mos vall eshte ky qe i ka fotografu?!

J’aime · 1 · 9 novembre, 20:33Naim Miftari Kėta hashat e prontot nat koh kan qen te zanun neper ambasadat jugosllava ma letrav si me sigurut azilin zvicer..

J’aime · 1 · 9 novembre, 20:36[/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   Mer 11 Nov - 14:44


Naim Miftari

S’abonner · 22 septembre · Modifié · 

 
Vampirat e UDB-es, dikur dhe gjat luftes disa u fshefen prapa amblemes tė shejt tė Uēk duke keqperdor atė simbol lirije e u pasuruan gjat luftes , e qė vran mesuesa,profesor, humanista,politiar,atdhetar,vran komandanta tė luftes nepėr prita e pas shpines shpesh vran edhe me serbėt bashk ,vran gazetar,dihetar,....e pren shqiptar dhe vetem shqiptar kan nis tė qohen prap nga arkivoli historik i turpit dhe tradhtis ..

Por a do ndodh kjo rilindje e kėtyre mbeturinav tė djallit krejt mėvaret nga ne tė gjithve,se a do lejojm nje gje tė till te ndodh.... ,,,,
.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   Mer 11 Nov - 14:46


Naim Miftari

S’abonner · 20 septembre · Modifié · 

 
TRESHI FATAL . 
Serbija nuk esht armiku kryesor i Shqiptarve por ata jan urija per pushtet,para dhe seks 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   Mer 11 Nov - 14:55


[ltr][ltr]
Naim Miftari

S’abonner · 10 septembre · Modifié · 

 

Dikur komunist i rrept i cili u distancu 1981 nga kusheriri i tij deshmori Tahir Meha duke e qujtur kriminel ordiner atė pėr hater tė Serbve dhe SUP-it .

Murat Meha ''pederi'' na dul tani edhe miloner.!

Sipėrfaqja e tokės private e zyrtarit shtetėror pėr Pėrcaktimin e Vijės Kufitare me Malin e Zi ėshtė rritur viteve tė fundit, derisa po akuzohet nga opozita pėr humbje tė tokės shtetėrore. Pasuria e pėrgjithshme e Murat Mehės ėshtė mė e madhe se 1.2 milion euro
Murat Mehaj nė kohėn kur po akuzohet rėndė pėr humbje tė tokės sė Kosovės si kryetar i Komisionit Shtetėror pėr Pėrcaktimin e Vijės Kufitare me Malin e Zi, nga kjo pozitė sė paku ka arritur ta rrisė sipėrfaqen e tokės sė tij private.

Mehaj, i cili qe njė kohė ėshtė nė cak tė akuzave tė liderit tė Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės (AAK), Ramush Haradinaj, pėr humbje tė mijėra hektarėve tokė shtetėrore, vitet e fundit, sipas formularėve tė deklarimit tė pasurisė qė i posedon gazeta “Zėri”, ka deklaruar se i ka blerė dhjetėra hektarė tokė, vlera e sė cilės arrin rreth 400 mijė euro, njė shtėpi prej 500 metrash katrorė nė vlerė prej 400 mijė eurosh, si dhe njė banesė qė e ka blerė para tri vjetėve mbi 76 mijė euro.

Mehaj, qė njėherėsh ėshtė kryeshef ekzekutiv i Agjencisė Kadastrale tė Kosovės, ka deklaruar edhe rreth 330 mijė euro para tė gatshme nė bankat komerciale tė vendit.
 – surpris.


J’aime · =1201240516569182&sharer_type=all_modes]Partager


34 personnes aiment ēa.
Commentaires


Afficher 8 autres commentaires


Avni Zogaj Un nuk di naim sa vjeq jeti veq tahir mehet te shqiptart e kan qujt tradhtar bile edhe do patriota ma te foert se ti veq nat koh krejt kosova e qujt tradhtar. Edhe rezervistat shqiptar ekan vra tahir mehen

J’aime · 10 septembre, 19:08Naim Muqaj Meha shiti toka e shtetit kosovs e ato nuk jan vetem tonat si I kemi qfrytzu po jan teritor I kosovs une e te parte e mi gjithmon e kemi pagu tatimin ne pej per zhlep e tash po del te malit te zi e valla qasht nuk ka mju Dal pa u Derdh gjaki dej ne gu

J’aime · 10 septembre, 20:55Muzafer Osmani po kshyrja ngjyrat e kemishes e kravates kti nane.......

J’aime · 10 septembre, 21:42Enver Prishtina a qyky koka pederi a hahaaaha,nuk duhet me i shku larg keti pederi

J’aime · 11 septembre, 09:49Isa Maloku Zt.Avni Zogaj.Respekt per ju po nuk pajtona me komentin tuaj sepse nuk ka qene tradhetar
Po kush e ka propagandu kete gje dihet sepse gjykaci hetues ka qene shqipetar dhe punon avokat privat ende e kam harru emerin se nuk isha frigu mi ja permend me a...Voir plus

J’aime · 11 septembre, 09:55Basri Bajrami allahile a kusheri i TAHIR MEHES TEK ESHTE A qfare paradoksie murat meha peder tradhtar kushewri i TAHIR MEHES DHE I ADEM JASHARIT mjere prekazi drenica dhe gjithe shqiptaria me kta tradhtar

J’aime · 11 septembre, 21:07
[/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kush ishin te paret e uēk es,tazilit   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kush ishin te paret e uēk es,tazilit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: