AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zhurjanet dhe drenicakte do na bijne serbine ne Kosove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zhurjanet dhe drenicakte do na bijne serbine ne Kosove   Dim 29 Nov - 13:24

J’aime · Répondre · 11 min


Supprimer
Zami Saramati zhurjoni austroungarezi ramadan mujovici e disa drenicak kan ra sot serbin dojn me na kthy kosov drenicakt e zhurojn jon njerzit ma tpa avancum ndaj civilizimit njer ma anti shkenc ..me keqardhje kopila te pushtusve shekullor perpos ni familjes shejt Adem Jashari.. e disa te tjera familje..drenica sih e rast me sperm serbe e gjithashtu zhuri njerzit mate degjenerum ne rethinen e prizrenit..


Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 min


Supprimer
Haxhi Kuçi Zotri Zami Saramati,Ende ne jeten time fjale ma te medhaja e ma te verteta nuk kam ndegjue.Drenica ka mesele shume,e patriota me bateria sa te duash.Zhuri ka shpiuna ne secilennfamilje sepse ne kufi jetojne dhe e kane pas xehe qe kane jetue nga kjo poshtersi.E qe thuani per Adem Jasharin,eshte i vetmi ne histori qe ka luftue pa sherr,por sherrin ja beren shoket e poshter qe i kishte ne lidhje me serbine.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zhurjanet dhe drenicakte do na bijne serbine ne Kosove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: