AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Halil Qadraku nanen serbe

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Halil Qadraku nanen serbe   Mer 2 Déc - 7:33

05/07/2014 17:44
Afficher les images
Enver Spahiu


Jo , ekane provuar edhe do tjere por i kam quar ne RR te sames njerin prej tyre Halil Qadrakun
[*]

05/07/2014 17:45
Afficher les images
Haxhi Kuçi


a ne shoqeri me keta Reshata e Avdia eshte


Mire ja paske ba


çka te tha a bane me dite,nese ke mundesi
[*]

05/07/2014 17:48
Afficher les images
Enver Spahiu


ne lidhje me keta Bujat per korrupcion ka qene muhabeti dhe po me shkruan se do te kujdeset personalisht per mua , i thashe ike ore Nip shkau se dajte i ka sllave


eke andej ne France me duket
[*]

05/07/2014 17:50
Afficher les images
Haxhi Kuçi


kqyre qenin çka te paska thene,me pate shajte i pari dhe une ja sharrova dhe i thash nese takohemi pa ta qi ate nane nuk kam me lane dhe ma nuk shkruan me ka bllokue
[*]

05/07/2014 17:51
Afficher les images
Enver Spahiu


eshte nga Radostja e Rahovecit
[*]

05/07/2014 17:52
Afficher les images
Haxhi Kuçi


se kam dite he nanen qeni ja kaft qe koka nga Radosti Rahovecit
[*]

05/07/2014 17:52
Afficher les images
Enver Spahiu


po po eshte bir shkine ,
[*]

05/07/2014 17:53
Afficher les images
Haxhi Kuçi


qka po me tregon pash zotin, vertete eshte biri shkines,kuku bre po de qeta po u shkruajn secilit qe po shkruan kundra ketyre qe mos me guxue me fole te verteten
[*]

05/07/2014 17:53
Afficher les images
Enver Spahiu


kete thuja nese te lajmrohet ndonje here se je nip sllavi
[*]

05/07/2014 17:54
Afficher les images
Haxhi Kuçi


pa ja ntert nuk kam me lan edhe Rrusta Pejes me duket se biri shkines
[*]

05/07/2014 17:55
Afficher les images
Enver Spahiu


% ESHTE E SAKTE PER HALILIN
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Halil Qadraku nanen serbe   Mer 2 Déc - 7:58

05/07/2014 17:43
Afficher les images
Enver Spahiu


Jo te une nuk eshte lajmruar asnjehere deri me tani +
[*]

05/07/2014 17:43
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Po me pa qe pakes i frigohesh te turret si qeni,dhe te nxite me perkrah çka te thote rrena ma ia vulos
[*]

05/07/2014 17:44
Afficher les images
Enver Spahiu


Jo , ekane provuar edhe do tjere por i kam quar ne RR te sames njerin prej tyre Halil Qadrakun
[*]

05/07/2014 17:45
Afficher les images
Haxhi Kuçi


a ne shoqeri me keta Reshata e Avdia eshte


Mire ja paske ba


çka te tha a bane me dite,nese ke mundesi
[*]

05/07/2014 17:48
Afficher les images
Enver Spahiu


ne lidhje me keta Bujat per korrupcion ka qene muhabeti dhe po me shkruan se do te kujdeset personalisht per mua , i thashe ike ore Nip shkau se dajte i ka sllave


eke andej ne France me duket
[*]

05/07/2014 17:50
Afficher les images
Haxhi Kuçi


kqyre qenin çka te paska thene,me pate shajte i pari dhe une ja sharrova dhe i thash nese takohemi pa ta qi ate nane nuk kam me lane dhe ma nuk shkruan me ka bllokue
[*]

05/07/2014 17:51
Afficher les images
Enver Spahiu


eshte nga Radostja e Rahovecit
[*]

05/07/2014 17:52
Afficher les images
Haxhi Kuçi


se kam dite he nanen qeni ja kaft qe koka nga Radosti Rahovecit
[*]

05/07/2014 17:52
Afficher les images
Enver Spahiu


po po eshte bir shkine ,
[*]

05/07/2014 17:53
Afficher les images
Haxhi Kuçi


qka po me tregon pash zotin, vertete eshte biri shkines,kuku bre po de qeta po u shkruajn secilit qe po shkruan kundra ketyre qe mos me guxue me fole te verteten
[*]

05/07/2014 17:53
Afficher les images
Enver Spahiu


kete thuja nese te lajmrohet ndonje here se je nip sllavi
[*]

05/07/2014 17:54
Afficher les images
Haxhi Kuçi


pa ja ntert nuk kam me lan edhe Rrusta Pejes me duket se biri shkines
[*]

05/07/2014 17:55
Afficher les images
Enver Spahiu


% ESHTE E SAKTE PER HALILIN
[*]

05/07/2014 17:56
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Reshatin e njoh se tezaku i dhendrrit tim nga dushanova ndoshta e njeh bagjanakun e Bajramit e kusheriri i Reshatit eshte tezak i dhendrrit tim dhe ju ka sjell shume probleme
[*]

05/07/2014 17:57
Afficher les images
Enver Spahiu


nuk besoj ,nuk e di[*]

05/07/2014 18:04
Afficher les images
Enver Spahiu
Ibrahimin e perzunet shpejte nga debat
[*]

05/07/2014 18:05
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Nuk kan kaqik ata me ba dialog me mua se kam me vagona argumente kundra atyre udbashave

Kqyr qetash qysh kam me ja sharrue nanen halil qadrakut ta dergoi adresen menjeherit dhe lexoje

https://www.facebook.com/PrizreniOLD/photos/a.382030141882977.91292.381975935221731/639521572800498/?type=1&theater
ne fillim dy here ja kam shkrue

nese ka nevoj mi shtue hala me trego se sja fusi krastavecin


05/07/2014 18:10
Afficher les images
Enver Spahiu


jo ska nevoje , kujtimi e beri nje koment tani
[*]

05/07/2014 18:10
Afficher les images
Haxhi Kuçi


a e lexove komentin tim te halil qadraku
[*]

05/07/2014 18:11
Afficher les images
Enver Spahiu


jo ketu ska komente eshte nje kala05/07/2014 18:12
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Po de tek kalaja kam shkrue ne anen e djathet shtypi postimet dhe dalinshkruaj edhe ti te Kujtimi e qijau nanen,pa as nje pike marre

[*]

05/07/2014 18:12
Afficher les images
Enver Spahiu


cka po doni une po jua vertettoj fjalet hhahhaa #


05/07/2014 18:13
Afficher les images
Haxhi Kuçi


mire shume nese ke me shkrue futje


05/07/2014 18:13
Afficher les images
Enver Spahiu


e qitem ne rrene reshatin

[*]
05/07/2014 18:14
Afficher les images
Enver Spahiu


nuk po i qet vetem komentin tende dhe disa te tjereve halili dhe une jemi ne blloke
[*]
05/07/2014 18:18
Afficher les images
Enver Spahiu


nuk po bene po me bllokohet

[*]

05/07/2014 18:19
Afficher les images
Haxhi Kuçi


mesiguri ta ka bllokue

[*]

05/07/2014 18:20
Afficher les images
Enver Spahiu
po

[*]

05/07/2014 18:20
Afficher les images
Haxhi Kuçi


qija nanen une ja futa ja sharrova mire.

dy here bile


05/07/2014 18:21
Afficher les images
Enver Spahiu


une po e pyes kujtimin ai duhet te tregoj se une per here te pare po ndegjoj per kete rast


05/07/2014 18:22
Afficher les images
Haxhi Kuçi


e vertete eshte se çka po thote Kujtimi,se edhe djali i Bajramit mbas nje muait e pata pyet çka pati bre profi pash zotin?Baca Haxhi pa qen i smut trap shkoi baba
dhe dikush ma bani ja pergaditi vdekjen babes
I posedoi te gjitha mesazhet
Une Bajram Kurti dita dhe nata nuk na ka nd

çdo dy a tri dite Bajrami ka fjete me mua ne sallonin tim

Kurgja ska mbajte mesheft nga une as une nga ai,kemi qen te lidhur si mishi me kocin
[*]

05/07/2014 18:36
Afficher les images
Haxhi Kuçi


ime · · Partager Meilleurs commentaires Ja si i kam shkrue Halil Qadrakut775 personnes aiment ça. 35 partages

Haxhi Kuçi Per trojet tona shqiptare kan te drejte te shkruajn vetem ata djem qe i ka lindur nana shqiptare e jo ata kopila qe i ka pjelle nana shkinajka,bre rodin ua shkerdhefsha gjakeve te perzir me gjak shkau.. J’aime · Répondre · 27 min

Haxhi Kuçi Per trojet shqiptare,kane te drejten te shkruajne vetem ata qe nanat e tyre nuk jane me origjin shkinie.Nanave serbe ua shkerdhefte qeni vaginat qe ju vjen era 100 metra large. J’aime · Répondre · 31 min

Zuber Ks Shum bukur po sa po shihet ne kala paska qen edhe xhamija J’aime · Répondre · 3 · 9 mai, 12:31

Hala Osmanollaj

[*]20 juillet 2014
[*]

20/07/2014 14:03
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Tungjatjeta Enver,si jeni?

Bajram Hoti eshte dhenderr i Avdi Ibrahimit


https://www.facebook.com/154356098039947/photos/a.168090846666472.44604.154356098039947/363073127168242/?type=1&theater
as une se kam ne fb


20/07/2014 17:45
Afficher les images
Enver Spahiu


njehere po shofe te lexoj

[*]

20/07/2014 17:45
Afficher les images
Haxhi Kuçi


lexoje dhe kritiko sa ja vlene ai shkrim dhe ajo kohe

[*]

20/07/2014 17:46
Afficher les images
Enver Spahiu


ne rregull

ai spo reagon apo si ?

[*]

20/07/2014 17:47
Afficher les images
Haxhi Kuçi


se di pse nuk reagone,ndoshta frigohet mu lajmrue,ose i vjen rende me pranue ate qe ja kam bere si ndere

[*]

20/07/2014 17:47
Afficher les images
Enver Spahiu


aha


[*]

20/07/2014 17:47
Afficher les images
Haxhi Kuçi


shqiptarin kur e shpetone ruaju se je ne rrezik
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Halil Qadraku nanen serbe   Mer 2 Déc - 8:20

[*]

20/07/2014 17:53
Afficher les images
Enver Spahiu


e pskeni que davran me Bajram hotin hahahhaa


jam duke i lexuar komentet e juaja
[*]

20/07/2014 17:53
Afficher les images
Haxhi Kuçi


a i lexove,pisi ka mendue se nuk me mbane memorja


a ja kam nxene bishtin me fakte ?
[*]

20/07/2014 17:55
Afficher les images
Enver Spahiu


jam duke e i lexuar nje ja fshiva ku paska thene se perse ty dhe kujtimn te kam ne fsb
[*]

20/07/2014 17:57
Afficher les images
Haxhi Kuçi


mos ja shly qenit le ti mbesin dhe leje te luan nga mendet qafiri.Ky eshte dhendrri i Avdi Ibrahimit.Kur se pari here serbet banen masakra ne krushe me ^pate marr Avdiu ne shtepi si dhelper dhe me qoi ne krushe me pa motren e vete mos ja kan masakrue diken nga familja e motres.Kemi ba muhabet ne oborr edhe me Bajramin,por i vjen inati me pranue te verteten.[*]
26/08/2014 18:19
Afficher les images
Enver Spahiu


eshte Bislimi ,Shemsija , dhe Gafurri

 
 
[*]
26/08/2014 18:21
Afficher les images
Enver Spahiu


keshtu jane keta te lpk se nje pjese e tyre dyftyresh


kete e di edhe une

 
[*]

26/08/2014 18:23
Afficher les images
Enver Spahiu


ibrahim kelmendi me nuk po done me u lajmrue e

[*]

26/08/2014 18:23
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Nuk ljmrohet se e preku keq Kujtimi


lajmrohet


edhe i tregova Kujtim mos u ngute se ik


[*]

26/08/2014 18:24
Afficher les images
Enver Spahiu


u ngut kujtimi


[*]

27/08/2014 12:00
Afficher les images
Haxhi Kuçi


https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p180x540/10622753_496352557167620_6569987325540298790_n.jpg?oh=b87045c14c38cf118397d40c9873094c&oe=547E2A73
scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net
scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net[*]

27/08/2014 12:01
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Hape Enver e shikoje


çka po shkruan

[*]

27/08/2014 12:01
Afficher les images
Enver Spahiu


flm


[*]

27/08/2014 12:02
Afficher les images
Haxhi Kuçi


kerkund nuk jemi o Enver,por nuk kemi qka me ba


[*]7 septembre 2014
[*]

07/09/2014 15:32
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Enver kush eshte ky Naimi si e ka mbiemrin spo ja shohe shkrimet fare

[*]

07/09/2014 15:33
Afficher les images
Enver Spahiu


https://www.facebook.com/naim.seferaj.9?fref=ufi


kaqene ish ushtar i UCK SE dhe ilegalist

[*]

07/09/2014 15:34
Afficher les images
Haxhi Kuçi


si e ka mbiemrin

[*]

07/09/2014 15:34
Afficher les images
Enver Spahiu


seferaj une ta dergova linkun e tij


[*]

07/09/2014 15:35
Afficher les images
Haxhi Kuçi


me paska bllokue qeni pa shkrue te ky


[*]

07/09/2014 15:35
Afficher les images
Enver Spahiu


kete nuk e di

[*]

07/09/2014 15:36
Afficher les images
Haxhi Kuçi


e provova me kishte bllokue se di pse

[*]3 octobre 2014

[*]
03/10/2014 02:58
Afficher les images
Haxhi Kuçi


cili e ka nanen shkine a po ja qellon ?


[*]

03/10/2014 02:59
Afficher les images
Enver Spahiu


halili
[*]

03/10/2014 02:59
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Bravo ja ke qellue per bese se koka blluhave si derri


a e sheh me Avdi Ibrahimin


Me shaban Brahen,i cili e ka vra Ahmet Krasniqit,por mos e perhape pash perendine

[*]

03/10/2014 03:02
Afficher les images
Haxhi Kuçi


https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/1981818_603530053057066_1483864471_n.jpg?oh=1fd90363f3b1286d54ea35c9f65ec8bd&oe=54BAAC75


 
 


 

 
 
[*]

03/10/2014 03:02
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Ne te majte Shaban Braha,ne mes e dini ne te djethet Ruzhdi Saramati


Me inati tim i bene keto,por vetem po ja grumbulloi dosjet

 
[*]10 octobre 2014
[*]

10/10/2014 00:06
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Enver dosti,a ke mundesi te me tregoni per ;grupi i Raif Gashit me tjere.Nga eshte ky qen?

[*]10 octobre 2014
[*]

10/10/2014 08:32
Afficher les images
Enver Spahiu


Doberdelan ..Therand

[*]11 octobre 2014
[*]

11/10/2014 00:58
Afficher les images
Haxhi Kuçi


Kujtimi me tha se nga studenqani,baba e kane Mazllumin qe e kane pase nje shitore qe shiteshin pjese automobilave,ndoshta nuk eshte ne dijeni per kete Raif Gashin.

 
[*]

11/10/2014 00:59
Afficher les images
Enver Spahiu


Raifi eshte nga Doberdelani


ti je duke fole per ata te Librarise afer ures qe kane pas librarine ata jane nga Studencani

[*]

11/10/2014 00:59
Afficher les images
Haxhi Kuçi


po


kane pas dal ne prizren moti,

[*]

11/10/2014 01:00
Afficher les images
Enver Spahiu


Raifi mbiemrin nga Doberdelani e ka Gollopeni ne Shqiperi e ka nderrue ne Gashi[*]

11/10/2014 01:03
Afficher les images
Enver Spahiu


ky eshte tjeter eshte kusheri tyre


refki e ka emrin me duket
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Halil Qadraku nanen serbe   

Revenir en haut Aller en bas
 
Halil Qadraku nanen serbe
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: