AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bisedee me Genc Llaken

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bisedee me Genc Llaken   Lun 14 Déc - 16:20

Haxhi             dit :
*Mbramje te kendshme
*Genci
*a je ne internet zotri
*Naten e mire
genc dit :
*po
*mirmbrema!
*jeni mire?
           Haxhi             dit :
*si jeni ne ate Tiranen e shqipeve
genc dit :
*mire
*po ju?
           Haxhi             dit :
*po mire ju falemderit
genc dit :
*jeni me familjen aty?
           Haxhi             dit :
*po
genc dit :
*jeni mire, familja te gjithe?
           Hagi             dit :
*po mire me thene
genc dit :
*gezohem
           Haxhi             dit :
*ju a jeni te tane mire
genc dit :
*nuk me thua: miku im kur jeni zgjedhur ne shaibk?
*sepse fatkeqeisht une nuk ju njoh
           Haxhi             dit :
* e kete ,me kane zgjedhur para nja tri javesh
*ashtu dhe une i nderuar
genc dit :
*kush te ka zgjedhur, mundem ta di?
           Haxhi             dit :
*kryesia ne gjermani
genc dit :
*a dini ke ka sekretar te pergjithshem shoqata?
           Haxhi             dit :
*Mua me kane zgjedhe per kordinator kryesor vetem per france,dhe se shpejti do e zgjedhim kryesin veq jemi ne perfundim e siper
*dhe besoj qe shume kam perkrahes si ne france e ne australi e amerike e ma gjerre
genc dit :
*me thoni ju lutem: DINI KUSH ESHTE SEKRETARI I PERGJITHSHEM I SHOQATES?
           Haxhi             dit :
*per ku e keni fjalen per Tirane ju jeni
genc dit :
*JO , PER GJITHE BOTEN
*E DINI QE QENDRA E LEVIZJES TONE ESHTE TIRANA?
           Haxhi             dit :
*per gjithe boten nuk e di a per europe Xhavit Dalloshin
genc dit :
*BUKUR
*Z. dALLOSHI ESHTE MIKU IM
*DHE AI VARET NGA MUA
*OSE ME MIRE TE THEMI NGA KRYESIA QENDRORE
*QE E KA SELINE NE TIRANE
           Haxhi             dit :
*me ka tregue sa folem nja kater ore dhe fjale te mira  shume per juve
genc dit :
*nuk jua thash keto informacione per te me bere lavde mua , por per te pare nese njihni strukturat dhe funksionimin e tyre
           Haxhi             dit :
*e me thua miku i ri i imi se kush na qenka sekretar per tane boten i shoaqates sone ?
genc dit :
*a nuk e dini?
           Haxhi             dit :
*jo se i ri jam
*ne shoqate
genc dit :
*po si ka mundesi qe organizoheni pa njohur strukturat?
*une nuk kuptoj
*nejse
*fola me Kosoven dhe nuk ju njohin
*por do me kthejne pergjigje neser
           Haxhi             dit :
*ju lutem a keni mundesi ma gjere ti mi sqaroni keto
genc dit :
*po
*atehere lexoni:
*SHAIBK OSE....KA NJE KRYESI QENDRORE QE VARET NGA TIRANA
*EDHE KOSOVA, MALI ZI, LUGINA , MAQEDONI , GREQIA DHE DIASPORA VAREN NGA TIRANA
*PRA QENDRA ESHTE KETU
*DHE CFARE DUA TE THEM MIKU IM: SI KA MUNDESI QE JU JENI ZGJEDHUR DHE UNE SI SEKRETAR I PERGJITHSHEM NUK DI GJE?
*KJO GJE ME CUDIT
*NEJSE..
           Haxhi             dit :
*e benju pyetje kryesise ne gjermani si eshte e mundur edhe une pajtohem me juve!
genc dit :
*po pra , do jua bej
*prandaj dhe jam i rezervuar me ju ...do me falni por ceshtja jone eshte madhore dhe e brisht
*mos ma merrni per keq
           Haxhi             dit :
*jo aspakes
*sepse nuk ke faj,tane po shiten patriota e mbas shpines po na behen servila shkaut
genc dit :
*ashtu pra
*e sheh?
           Haxhi             dit :
*kush ka ra nga dardha si ka thene nasradini le te vjen per te me pare
genc dit :
*duhet te jemi te organizuar e te kordinojme punet tona sepse shkiau dhe greku jane mes tone
*keni faqe ne fb?
           Haxhi             dit :
*une kam then dhe them gjithenje,;Zot me ruaj nga tradhetaret shqiptar se nga shkjau e greku do te di te mbrohem,ja ai ja une
genc dit :
*drejte
           Haxhi             dit :
*po çka tju them une sa kam kontribue per shqiptar,po vetem dhe pese perqind e shqiptareve te kishin bere si une as shkja as grek as bugar nuk kishte me pase ne trevat tona
genc dit :
*ju lumte vella
*ju lumte
           Haxhi             dit :
*falemenderit e kofshit faqe bardhe
*a bene nje pyetje miku im me ua parashtrue
*ne shqiperi e kam fjalen;
*A ma te sigurt jane spiunat apo atedhetaret
genc dit :
*nuk di
*di qe ka nje te drejte e cila nje dit del ne shesh
           Haxhi             dit :
*kone e burgosin ma se shumti ne shqiperi,per ne kosove e gjetiu e di mire
*Dele ne shesh por i drejti ne varee ore miku im
genc dit :
*vellai im, flasim te henen?
           Haxhi             dit :
*u ba se edhe une jam shume i lodhur
genc dit :
*qofsh mire
           Haxhi             dit :
*Naten e mire e gjum te embel miku im i ri
genc dit :
*te henen flasm edhe per gjera te tjera
*ju jeni ne facebook?
           Haxhi             dit :
*falemderit
* naten e mire edhe nje here
genc dit :
*Naten e mire!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bisedee me Genc Llaken
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: