AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pse mbrojti ne Hage Ramushin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pse mbrojti ne Hage Ramushin   Mar 15 DÚc - 7:08


 • [ltr]
  ba?!!!
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:42

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  aj ka qen i isniqit seknder rexhahmetaj , aj ishte qe i dul ne hag ramushin e mbrojti per shkaqe kombetare e ne luft kann qen si uki e dhija
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:44

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Kqyr pash zotin kush e paska shpetue Ramushin ne Hage?Mu qudite.Por Kosova ende nuk eshte e šlirume as betimin nuk e kane que ne vend qysh u betojshin keta burra?
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:44

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  mendoj ne luft ne maqedoni diverziven veq 10veta kann qen me maska dhe kann mar aktet e dosjet e shqiptarve kann dorzu te aj qe vdiq
  [/ltr]


  [ltr]
  shiqo ju tube aj doli si deshmitar ne favor te ramushit ishte oficir me tahir zemaj
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:45

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  te cili se nuk te kuptova mire
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:46

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  SEKNDER REXHAHMETAJ Ky ika dal deshmitar ramushit hatri i kombit mesmena dal faqe zi ne hag
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:47

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Po nese e ka mbrojte Ramushin,per šfare doli faqe zi,nuk po e marri vesh bash mire
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:48

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  jo thash mesme dal ramushi faqe zi midis hage aj e ndimoj
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:49

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  A tani e morra vesh flm shume,se per Ramushin e kishe fjalen qe mos te del faqe zi.
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:49

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po de se pamar parasysh shqiptart skan shku ne serbi me liftu ne ket kuptim eka mbrojt
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:50

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Po e kane mesue,ška me fole
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:51

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  jo valla seka msu kush po e perdori sistemin e liftes dhe e mbrojti dhe ju tha ramushi ska asni grad ushtarake , dhe si takon hages po esht vetem nje mbrojts civil i kapa kall krejt
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:52

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Skender Rexhahmetaj a eshte kulla
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:52

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po
  [/ltr]


  [ltr]
  ka vdek para nje viti nga infrakti
  [/ltr]


  [ltr]
  lype jutube e shef
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:53

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Kqyre pash zotin,e ka pa qe ka gabue dhe kur ju ka kujtue pse e ka mbrojte e ka rroke infrakti pasha zotin se infrakti te kap ne rastet kur e dine nje gabim qe e ke ba qe ske vye me ba.
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:55

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  hahaahaha vallahi ika thon veq si shqiptar tekam mbrojt se ne luft ka vrahemi kemi qen po je i dobt hapesh se sdin send budall jekon eki me vdek ramushit hahaah
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:56

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  pash zoti a bash qeshtu i paska thene?Po ja paska qellue per bese se mushk mendet i ka a sherrin ne pragun e deres me ta lane ta lene.
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:58

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  e qka mka tregu mu aj per maqedoni qudi e madhe hahaahah
  [/ltr]

 • 30/05/2015 23:58

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  ška pash zotin
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:00

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  tha ishim 10veta diverziv dhe krejt ekan pas komanden nga tjeter kush si me vepru , kann hy ne gjdo vend arhiv kann mar dokumenta dosje te shqiptarve ,dhe ikan dhen kti qe vdiq
  [/ltr]


  [ltr]
  ish i pdsh politikan i zgjuar ka qen
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:01

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  ku i ka lane ato dokumenta se?Pasi ma nuk eshte ne jete
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:01

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po ika lon akte te mbyllura se maqendont dojshim mi hap mei shti mesveti
  [/ltr]


  [ltr]
  ali ahmeti ika kerku sjaka dhon hiq ika thon je njeri i dyshimt agjent i Shum fisht ti CIA mka then haahahah
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:02

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Ali Ahmetit i ka thene,?
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:03

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po aktet ARBER XHAFERIT jakan dhon
  [/ltr]


  [ltr]
  dhe njo esht intresant a
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:03

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  cili
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:04

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  juka ardh urdheri qe disa komandanta po keqperdorin rrin ne civili han kingja e bejn sefa neper popullat
  [/ltr]


  [ltr]
  dhe kann shku ne tetov e kumanov ikan nxan do komandanta tuj bo grill ne shpin bashqen e huj ikan mar ikan rreh Dajak
  [/ltr]


  [ltr]
  jukan thon si pini ju raki ne gjendje lufte haahahah
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:06

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  po qeshtu edhe ne luften e kosoves ka qen kjo savda e disa komandantave me bateria.Edhe Fatmir Lima pinte ne shtab e ushtaret vete luftojshin,kur vishin gjuajshin te gjithe kinse edhe ata kane korr fitore
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:07

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po valla nifar komandanti tha wshurra ika pshtu kur ekemi lidh e rreh haahaha
  [/ltr]


  [ltr]
  jaukemi hhek natelat dhe jaukemi lexu krejt SMS dhe ikami rreh prap se kishin kerku pare per armatim hahahaa
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:08

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  a e dini se ne emer e mbiemer te vellaut tim komandanti eshte shkrue kinse ka qen ne lufte pa qen fare dhe sot e kerkone interpoli,Qe šfare patriota kemi?
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:09

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  Ali ahmetit Tha ikemi thon mesna shti se ne perzeren te vim e te qesim para kamerave e tregon qe po rren se sje ne luft
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:09

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Po une vete nga Sami Lushtaku e kam ble automatikun 1600 marka dhe ja kam dhane nje koke te mercedesit falas
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:09

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po te besoj
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:10

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  por hallal i qofshin,se e ndijsha veten ma te sigurt qe ti mbroj femit e mi
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:11

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po mir eki
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:11

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Per bese per Sami Lushtakun nuk muj me fole keq edhe pse po ndegjoj sende te keqia.Por per mua me dalt vella
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:11

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  sdi ate kujtohet aj rrethimi ne shkup dhe smujten mi kap ne luft ne maqedoni
  [/ltr]


  [ltr]
  vallahi ka bo mut sami lushtaki jaka qi robt
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:12

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  Jo per bese spo me kujtohet,nese mundesh ma sqaroni pakes
  [/ltr]


  [ltr]
  Sami Lushtaku paska qen ne lufte ne maqedoni
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:12

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  ikan pa rrethu forcat maqedonase disa veta ne shkup dhe ata smujten mi kap hiq ku skenderi ishte
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:13

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  po
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:13

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  jo ska qen ne luft ne maqedoni se besoj
  [/ltr]


  [ltr]
  po Amerikant kann shku me hilikupter ikan nxerr te rrethumt hahaahah
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:13

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  po qe the se Samiu e ka ba mut
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:14

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  m3e hajni harak uzuprim dhe vrasje eka bo mut
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:14

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  nuk kam informata per Samiun.
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:14

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  ti ski po jan realitet shoq
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:16

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  te besoj,se pa u kane e vertete nuk thojne te gjithe,se nje shpifes apo dy shok qe i kordinojne llafet nxihen qe po rrejne
  [/ltr]


  [ltr]
  Ndegjoje ne telefon Ramadan Mujen me mua
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:20

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  https://www.dailymotion.com/video/x63ixj_haxhi-kuci-ne-bised-me_news
  [/ltr]
  Haxhi Kuši ne bised me...
  ...
  dailymotion.com • 31/05/2015 00:24

  Avni Avi Mulaj

  [ltr]
  po ekam ndi ket disahere qe ti pranon
  [/ltr]


  [ltr]
  ti miraton
  [/ltr]


  [ltr]
  po dal pak anej ne faqen tjeter
  [/ltr]

 • 31/05/2015 00:31

  Haxhi Kuši

  [ltr]
  ani nuk po u marri ma teper kohe
  [/ltr]


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Pse mbrojti ne Hage Ramushin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: