AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nihat Bakalli,na masakroi enver hoxha me mehmetin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nihat Bakalli,na masakroi enver hoxha me mehmetin   Mer 16 Déc - 6:24

Nihat Bakalli
14 h · 

Ne lidhje me fjalimin qe paska mbajtur keto dite, Z. Edi Rama, me cilesine si "kryeminister" ne Shkoder, duke iu lypur "falje' familjes se At Zef Pllumbit dhe Sami Repishtit, deshiroj te shtoj ketu se nder te persekutuarit (shtazerisht) prej Shyqyri Cokut e Zoi Themelit me shoke, kane qene edhe te rinjte studente shkodrane, Ahmet Bushati, Et-hem Bakalli (kushuri em) Mergim Dani, Beqir Osmani, Viktor Luka, Alfons Radovani Niazi Uruci etj..Le te mos i harrojme heronjt tone.Te gjithe nuk i kishin kapercyer vitet 19-te te dite-lindjes..Ata kane qene "berthama" e levizjes se studentevet kunder diktatures se pa-shpirte te Enverit e Mehmetit me shoke.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nihat Bakalli,na masakroi enver hoxha me mehmetin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: