AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ejup Hoxha e ngacmon Hamdi Ndrecen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ejup Hoxha e ngacmon Hamdi Ndrecen   Mar 22 Déc - 16:33

Haxhi Kuçi
8 h · 
[size]
Ju erdhi liria si hutit ne zgaverr.
Militi e Bujarin.Zhurjan e hasjan sa nje shej tershane............
Yugoslavia: Kosovo: KLA Take Over Prizren - 1999
English/Nat As convoys of Yugoslav soldiers and Serb civilians straggle out of Kosovo, ethnic Albanian rebels are quietly moving in. The Kosovo…
YOUTUBE.COM

[/size]
J’aimeCommenterPartager

Z Bajraktar DerallaIsmet KrasniqiKujtim Kurti et 2 autres personnes aiment ça.

Commentaires


Hamdi Ndrecaj kjo eshte je foti nga kom drini

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 hEjup Hoxha Aty kan luftu trimat
J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Tezaku i nanes e ka pas djal te migjes drinin.H.Vehapin

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Qite filmin qe kane luftue trimat jo foto,keshtu secili ka mundesi te del ne fotografi.

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Nderkombetareve ju interesojne filmat e ofanzivave,jo fotografive.

J’aime · Répondre · 1 hHamdi Ndrecaj Haxhi mos i fut te gjithe menje thes ..te lutem..

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Hamdi Ndrecaj,jo spo i shtij te gjithe,DRININ e kam njohur mire,e vran shkaku i moliona markash,qe ja morren Ahmetit.Kjo ishte humbje gjurmesh sepse drini i ka dite te gjitha.

J’aime · Répondre · 1 · 58 minVotre réponse...
Ejup Hoxha Jo valla skan mundesi

J’aime · Répondre · 1 hEjup Hoxha Shum mundohen mekon si dikush por smujn mekon se dikush tvret naten e tkan diten

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 59 minEjup Hoxha Kta kush i vrau
J’aime · Répondre · 57 minHaxhi Kuçi Vete komandant SOKOLIN ai e dine ma mire se ti e une.

J’aime · Répondre · 56 min


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj Ata qe vrasin naten e qajnediten e kan nje emer tradhetia eka rrethin mete ngushte sesa vet tyta e pushkes ..sepse tyta e pushkes eka sa te ngushte tyten aqe eka nafaken ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 57 minEjup Hoxha Po shihen sente Hamdi Ndrecaj

J’aime · Répondre · 56 minEjup Hoxha Kulaqi u zi ne ferizaj bashk me ty Hamdi Ndrecaj

J’aime · Répondre · 55 minHaxhi Kuçi Hamdi Ndrecaj,po dojne me ti lane kembet e arushes ne qafe.

J’aime · Répondre · 51 minEjup Hoxha Hamdi Ndrecaj ty u takove me at x persoin e sherbimit sekret e jo une ti e tradhtove nysret kaloshin e jo une

J’aime · Répondre · 51 minEjup Hoxha Se me fol ti hamdi je avokat prei goje e do e shofim mir se kush jom e kush kome kan

J’aime · Répondre · 49 minHaxhi Kuçi Ejup Hoxha,a po flasim pa kungja;Mire edhe une them se hamdiu ka fole me ate x udbashin e mk,por Begu e Mirsadi a nuk folen me telefon me udbashin?Kush e ftoi ne kosove ate udbashinHamdi Ndrecaj?????A i ke ndejkur tana gazetat çka kane shkrue?A deklaruan ne fillim se jane gjalle e te strehuar.Pastaj jane nxene e jane masakrue.Pastaj mejete e inf.mk,e qiten nje viktim kinse eshte Mirsadi e tjera e tjera.

J’aime · Répondre · 45 minVotre réponse...
Ejup Hoxha Une prei italijes serdhe mu taku

J’aime · Répondre · 48 minHaxhi Kuçi Ejup Hoxha ,edhe Xhura dikuri ishte ne itali,tani me blektori po u mirrke.

J’aime · Répondre · 27 min


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj po seps e te qoj xhem xhura .dhe nga aj takim sdoli asegje ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 47 minEjup Hoxha Hamdi Ndrecaj ATO Jan vetem manipulime tujat se hoxha i drenices stradhton kurr jam i paq si loti mos manipulo

J’aime · Répondre · 46 minHamdi Ndrecaj je mesuar qe nga fillimi me gjera te kota une bnuk manipuloj por ti sje fare askund te lutem kleri gjerat qe sjan fare oper ne ka kush i shef ..tani u lajmerove ti pas 8 muajsh po shoshit asegje hiq fare ..

J’aime · Répondre · 44 minHamdi Ndrecaj hoxh te pershendes leht flet ti nga italia ..nuk kam nderrmend te merrem mety ka kush i s hef keto oun te pershendes ....edi nga cili kand veshtrim po flet ..nuk ja vlen..

J’aime · Répondre · 42 minEjup Hoxha Hamdi Ndrecaj atje jum ardh me koh por um rrejte e mtradhtove o hamdi

J’aime · Répondre · 42 minHamdi Ndrecaj Une te tradhetova ..ah mor hoxh ....ekam dit qe je naiv por qeje budall sekam dit ..per qfare tradheti behet fjal .qfare faktori ishe ti qe te tradhetoj dikush njeri i derguar nga dikush .po lere se sje kerkun..jan mbi 8.milion shqipetar qe mendojnei NE NDRYSHE NGA TI SITI JAN TRE ....jKLM ..

J’aime · Répondre · 35 min · ModifiéHamdi Ndrecaj NUK TE VJENMARRE QKA JEKA FOL ....

J’aime · Répondre · 1 · 32 min · ModifiéHaxhi Kuçi Ejup Hoxha;ne rregull bre burri dheut,por nje pyetje dua ta beje;Keta çka kerkuan ne KUMANOV me nise luften çlirimtare?A nuk kishin pune ma madheshtore se me marr me lufte veriun e kosoves e me ba nje ushtri te rregullte.Pse nuk luftuan ne kosove,po çka kerkuan ne iliride?A e nifni mire Xhem Xhuren ?

J’aime · Répondre · 37 minFatmir Dardana · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Respekt kom.pant 
Mos u merr me pun te kota por vazhdoje at qe ke nis

J’aime · Répondre · 29 minHamdi Ndrecaj Vetem vdekja na ndalon .sepse nuk kemi interes tjetr .per veq atije te atedheut dhe Kombit ..nuk merremi menjerez .te llojeve te tyre .qe ekan artin gabim..rruga e drejt dhe ajo pahile ka shumpengesa por pertundal nuk ndalet ..ju pershendes ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 25 min

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1738278383070075?comment_id=1738406256390621&notif_t=like
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ejup Hoxha e ngacmon Hamdi Ndrecen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: