AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime   Mer 23 Déc - 16:44

Haxhi Kuçi
22 décembre, 16:01 · 
[size]
Ju erdhi liria si hutit ne zgaverr.
Militi e Bujarin.Zhurjan e hasjan sa nje shej tershane............
Yugoslavia: Kosovo: KLA Take Over Prizren - 1999
English/Nat As convoys of Yugoslav soldiers and Serb civilians straggle out of Kosovo, ethnic Albanian rebels are quietly moving in. The Kosovo…
YOUTUBE.COM

[/size]
J’aimeCommenterPartager

Dini NikaZ Bajraktar Deralla et 3 autres personnes aiment ça.
1 partage
Commentaires


Hamdi Ndrecaj kjo eshte je foti nga kom drini

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 19:25Ejup Hoxha Aty kan luftu trimat
J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:20Haxhi Kuçi Tezaku i nanes e ka pas djal te migjes drinin.H.Vehapin

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:21Haxhi Kuçi Qite filmin qe kane luftue trimat jo foto,keshtu secili ka mundesi te del ne fotografi.

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:22Haxhi Kuçi Nderkombetareve ju interesojne filmat e ofanzivave,jo fotografive.

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:23Hamdi Ndrecaj Haxhi mos i fut te gjithe menje thes ..te lutem..

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:23Haxhi Kuçi a répondu · 1 réponseEjup Hoxha Jo valla skan mundesi

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:24Ejup Hoxha Shum mundohen mekon si dikush por smujn mekon se dikush tvret naten e tkan diten

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:25Ejup Hoxha Kta kush i vrau
J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:27Haxhi Kuçi a répondu · 1 réponseHamdi Ndrecaj Ata qe vrasin naten e qajnediten e kan nje emer tradhetia eka rrethin mete ngushte sesa vet tyta e pushkes ..sepse tyta e pushkes eka sa te ngushte tyten aqe eka nafaken ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:27Ejup Hoxha Po shihen sente Hamdi Ndrecaj

J’aime · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:28Ejup Hoxha Kulaqi u zi ne ferizaj bashk me ty Hamdi Ndrecaj

J’aime · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:29Haxhi Kuçi Hamdi Ndrecaj,po dojne me ti lane kembet e arushes ne qafe.

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:33Ejup Hoxha Hamdi Ndrecaj ty u takove me at x persoin e sherbimit sekret e jo une ti e tradhtove nysret kaloshin e jo une

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:33Ejup Hoxha Se me fol ti hamdi je avokat prei goje e do e shofim mir se kush jom e kush kome kan

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:34Haxhi Kuçi a répondu · 1 réponseEjup Hoxha Une prei italijes serdhe mu taku

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:36Haxhi Kuçi Ejup Hoxha ,edhe Xhura dikuri ishte ne itali,tani me blektori po u mirrke.

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:57Votre réponse...
Hamdi Ndrecaj po seps e te qoj xhem xhura .dhe nga aj takim sdoli asegje ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:37Ejup Hoxha Hamdi Ndrecaj ATO Jan vetem manipulime tujat se hoxha i drenices stradhton kurr jam i paq si loti mos manipulo

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:38Hamdi Ndrecaj je mesuar qe nga fillimi me gjera te kota une bnuk manipuloj por ti sje fare askund te lutem kleri gjerat qe sjan fare oper ne ka kush i shef ..tani u lajmerove ti pas 8 muajsh po shoshit asegje hiq fare ..

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:40Hamdi Ndrecaj hoxh te pershendes leht flet ti nga italia ..nuk kam nderrmend te merrem mety ka kush i s hef keto oun te pershendes ....edi nga cili kand veshtrim po flet ..nuk ja vlen..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:42Ejup Hoxha Hamdi Ndrecaj atje jum ardh me koh por um rrejte e mtradhtove o hamdi

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:42Hamdi Ndrecaj Une te tradhetova ..ah mor hoxh ....ekam dit qe je naiv por qeje budall sekam dit ..per qfare tradheti behet fjal .qfare faktori ishe ti qe te tradhetoj dikush njeri i derguar nga dikush .po lere se sje kerkun..jan mbi 8.milion shqipetar qe mendojnei NE NDRYSHE NGA TI SITI JAN TRE ....jKLM ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:49 · ModifiéHamdi Ndrecaj NUK TE VJENMARRE QKA JEKA FOL ....

J’aime · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:52 · ModifiéHaxhi Kuçi Ejup Hoxha;ne rregull bre burri dheut,por nje pyetje dua ta beje;Keta çka kerkuan ne KUMANOV me nise luften çlirimtare?A nuk kishin pune ma madheshtore se me marr me lufte veriun e kosoves e me ba nje ushtri te rregullte.Pse nuk luftuan ne kosove,po çka kerkuan ne iliride?A e nifni mire Xhem Xhuren ?

J’aime · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:47Fatmir Dardana · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Respekt kom.pant 
Mos u merr me pun te kota por vazhdoje at qe ke nis

J’aime · Répondre · 22 décembre, 23:55Hamdi Ndrecaj Vetem vdekja na ndalon .sepse nuk kemi interes tjetr .per veq atije te atedheut dhe Kombit ..nuk merremi menjerez .te llojeve te tyre .qe ekan artin gabim..rruga e drejt dhe ajo pahile ka shumpengesa por pertundal nuk ndalet ..ju pershendes ..

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 décembre, 23:59Fatmir Dardana · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Gjith ashtu

J’aime · Répondre · Hier, ŕ 00:36Votre réponse...
Agron Kobra Dugolli PO sa i perket Beg Rizen vet kta ekan fut ne prit m e bashkpunimin e Alih Ahmetit per deri sa po u shpalosen sekretet e tyre ende ka aty njerz ekemi dume than se i marrin nqaf qert i bajn viktima per te ngrit ze apo grad vetvetes

1 · 23 hAgron Kobra Dugolli 1 E 2 Holandezin ku e lan i cili murr pjes edhe ne luften elugines ne preshev ne zonen e qarrit aty ku aj rrike vetem se nuk dinte gjuhen shqipe a inqizime bejke si normal kemi bisedu ushtrija si te mbrohem nga armiku ashtu apo aka fakte edin mir kete edhe Plaku i Malev

1 · 23 hAgron Kobra Dugolli Pastaj kujan Metushi Qango me nofken enjohur Shkupi i cili ne at koh i pari dheke zor de dezertojm nga lugina te hym ne maqedoni

1 · 23 hHaxhi Kuçi Ejup Hoxha,Hamdi Ndrecaj,a jeni ka e ndegjoni ushtarin se kush ishte Holandezi,Metushi,(shkupi),?Mos ja ngjitni epitetin njeri tjetrit pa fakte.Vazhdoni bisedat por me fakte ju lutemi.Ju falimenderit ne pjesmarrje i nderuari Agron Kobra Dugolli.

J’aime · Répondre · 2 · 23 hAgron Kobra Dugolli Gjith Ashtu I nDERUAR

1 · 23 hSead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Un nje gje spo kuptoj aj tradhtar ki tradhtar po kuj mi besu populli kush osht tradhtari vertet e kush osht tuj punu met vertet per bashkim mfalni shprehje o bo lesh populli o lodh

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 23 hFatmir Dardana · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Ata qe jon mrenda e din ma mir se kush esht tradhtari ata në dit dota tregojn se kush e bëri kët por saber se dot meret vesh dhe dot denohen kysmet me ligjin e luftes edhe të enver hoxhes kadale se ka shum esata ktu

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 23 hHaxhi Kuçi a répondu · 1 réponseSead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Saber saber po vdiqem tu ba saber shiptart

J’aime · Répondre · 1 · 12 hSead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj

J’aime · Répondre · 1 · 11 hYlberndrecaj Ujkani Ndrecaj · 4 amis en commun
Sead ky far hagji kuqi ne vitin 1991 pikrisht deshmori besim ndrecaj ka pas marr detyren me vra prandaj ki ik nga kosova e ma nuk ktheht ne kosov dihet krejt suhareka e din qfar burri ka qen

J’aime · Répondre · 1 · 6 hVotre réponse...
Sead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Nuk e di po ne pas kuptu ki comentin tem ntja pas rrokt truni ku kam shkru tradhtar aj tradhtar ki e kish mor vesh e dashta un nuk e njoh hiq ket po e pash ni video specijal per ket njeri ku i thojke dajes vet ke me ma pa hajrin e dashta me vet qfar hajri pae tu ja ngul shiptarve ushtarve te uqk e qfar hajri pae mu ba shofer i arkanit siq pash do dokumente

J’aime · Répondre · 1 · 6 hYlberndrecaj Ujkani Ndrecaj · 4 amis en commun
Shum mir e paske kuptu sead

J’aime · Répondre · 1 · 6 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Haxhi kuqi jam i suharekes un budakovali Jam ti je burrr Keq o haxhi kuqi per Ty nuk fol Kush mire

J’aime · Répondre · 1 · 6 hMasquer 15 réponsesHaxhi Kuçi Kush po fole keq per mua,permende vetem nje emer te nje suharekalise,ose le te shkruan njeri nga suhareka.Hajt bac se ju budakova jeni kane me danka hane e dane me Rankoviqin.

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
O haxjhi kuqi budakova asht kan e fort Luft me za ateher mosi je i paqt pse nuk guxon me ardh Kosov e rrin franc

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
MOS fol besim ndrecen e kam pas tezak

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi po çfare mut lufte keni ba more mistreci poshter?Ku ke qen bre ti gjate luftes?A e keni çrilue kosoven a?

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Kush e ka tezak Besim Ndrecen?

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Un
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime   Mer 23 Déc - 16:45

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Hajde Kosov tkallxoj kush e ka.

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Un 14 vjeq jam kan Luft ta qifsha mutiin e shpiunit

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
HistoriA shkrun uqk ka Lüftu u derdh gjaku

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Bre i poshtr

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Qen qysh je Kündera uqk u derdh gjaku jasharve tere familja ka vdekur i besim ndreces o qen hajde Kosov pse nuk vjen pse je Kündera luftes uqk pse

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Mos bre,mos ja permend emrin e Familjes se Hasharajve e zoti ftyren te dhefte.Kur e pata lute Avdi qeni hajde i shkojna ne ndihme,ma bante duke qeshur ;nese tu ka merzit jeta shko ndihmoi e mua me le te qete.Kur e vrajten Adem Jasharin me familje ,ne o...Voir plus

J’aime · Répondre · 59 minAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
TA qift Nanen uqk ja e un bir qeni atje ka me ardh bir minit Kia me te gjet I poshter klyshi Serbis rrrenc mut hajvan debil e ki shit veten me pare budalla kopil

J’aime · Répondre · 31 minHaxhi Kuçi Kopil llakun shtija nanes sate ne pidhe.

J’aime · Répondre · 29 minAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
O haxhi kuqi o debil budalla klyshi serbis

J’aime · Répondre · 29 minVotre réponse...
Avni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
Videot qe i ke pr burr tmir a p haxhi kuqi

J’aime · Répondre · 1 · 2 hHaxhi Kuçi Viedot jane fakte dhe deshmi,kujt i djeg e ka mizuqken mbas veshit.Kurse qe the se paskam thene se Besim Ndrecen e kam tezak ja fute qashtu pa lidhje pa e thene kerkund une.Besimin kur nuk e kam pare me syte e mi as qe kam ngrere me te.Pos kur e pate vra ne shirok policin e serbise,ka ardhe te une Avdi Ibrahim shpiuni e mu ka lute qe ta kerkojna me largue nga kosova.Per qudi ka e diti Avdiu ne ate moment qe Besimi e ka vra nje police?Me ore te tera e kemi kerkue Besimin e jo ty,kemi shkue ne shiroke,ne vendin e ngjarjes kam par dy kerre te policise dhe nja dhjete polic as nje ma teper.Kemi shkue vreshtave te poshte,duke e kerkue por nuk e gjetem dhe jemi zbrite ne lum qe ishte afer studenqanit,e jemi kethye per ne suhareke,pastaj jemi nis per shiroke prape e ja kemi mesye sopise gjere afer grejkovcit neper kershe,.Jemi kethye prape mbrapa dhe kemi vazhdue per ne Grejkovc.Prape jemi kethye e shkue gjere ne Lutogllave por nuk mujtem me gjete Besimin,dhe jemi kethye ne suhareke.Une ne vendin e taksistave e Avdi qeni ne zyren e vete tek agjencioni i Shpetimit qe nuk e kisha pas dite qe e ka ate ate zyren e vete private.Mbas disa minutave ka ardhe Avdiu e me tregoi se e kane vra nga helikopteri se kane lane me lujt .

J’aime · Répondre · 2 hAvni Caka · Ami(e) de Met Zhegra
A MOS ju ki kallxu ti Ku qendron besimi edhe besimi i ka plagos nje shka Helikopter aedin kete ti

J’aime · Répondre · 1 · 1 hKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
O haxhi kuqi mos lofshaa pa ta qi gjakin e pati pshurri eshnat nvorr.Oj gjenaze,oj viktim,o argat i skllave ,o bethqim ,o morr,o i deken per sgjalli ,qysh munesh me jetu e me marr frym tu e e dit veten qe je peder .Tu e dit veten qe je prezvativ i perdoren i shkavellit .Ti qifsha krejt ata qet perkrahin e jon me ty gjak i flliqt uj.

J’aime · Répondre · 1 · 1 hMasquer 15 réponsesHaxhi Kuçi Ha mut qeni serbise ha,se nuk e keni gjate.Po more dilingji,a mos ta kam shkerdhye dike tendin?Fole o qen çka te kam baaaaaa????

J’aime · Répondre · 1 hKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
More bir i shkines je ti ai qe fyen uqk ,e mu mthu qehni i serbis ,je ti tradhtar kur tjert i quan tradhtar gjuja jote me gishta ntestatur tregon urrejtjen ndaj shqiptarve,je ti ai qe bashkpuneve me nderkomtar ,shkaku i lakmis ,je ti ai qe kur flet per Besim Ndrecen te kaplon frika vetem nga emri i tij,dhe mundohesh qe veprat e tij,te mos tduken sikur asgje ,kur tgjith poplli e din se kend e vrau e qfar beri .E ti qka ke ba ,je ushqy me urrejtje,tka mallku toka e shqiptarit ,e tshkoj jeta tu pa ondrra me sy qel as anej as knej ,me dy lug shahet o haxh dragan kuqi .O me uqk o me arkanin.Uqk ska pas municon tmadh.Por i ka bashku dashuria e madhe vllazrore per atdheun,andaj kan pas zemren e madhe .Ti tregojm kujt ja rrujte karin ,qe me njullos uqk ,edhe kur fol per Besim Ndrecen livrite venin .E qohu najher prej karit e mos rri nkar gjeth ,ti shkofsh nfund tbotes ,prej Zotit ski ka ik ,se gjaki qy u derdh per ket vend tradhtart si ti komi mallku sat ket jeta jet.

J’aime · Répondre · 54 minHaxhi Kuçi Nderkombetaret kane banue ne shtepine time o qen i poshter,ma kane pague qiran e banimit.Nderkombetaret ju çliruan sa sa per luften qe e keni ba kundra shkaut harroje ,tregoja nanes sate ate lufte.Sa per Besim Ndrecen ska çka ti frigohem as emrit te ti...Voir plus

J’aime · Répondre · 39 minKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
O haxhi dragan kuqi mos kqyr mu pastru prej mekatev tuja si i pafajfshem ,e mu mshef me mask nftyr kur e din fort tmir se je tradhtar,e tradhtar kime dek.Zoti ty sta qin,se ka hek dor prej teje ,ty ta kan qi nderkomtart nanen per interesa tshpijunllaki...Voir plus

J’aime · Répondre · 31 minHaxhi Kuçi Kushtrim Krasniqi ,ta qifshin rroten e sames atdhetaret.

J’aime · Répondre · 29 minKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Haxhi kuqi me shpijuna si ti une luj koqe,njerzit si ti jon rrac majmuni,qe ngajn mas bananev e ty po ta kojka me honger kar fort ,mos kqyr mu bo i pafajshem o budall ,se nuk pastrohesh prej mkatev e tradhtive tu u mshef nmask ,po duhesh mu bo i fort niher njet tone e mu pendu.Qe me pas ftyr bile emnin me ta shkru nvorr .

J’aime · Répondre · 25 minHaxhi Kuçi
J’aime · Répondre · 23 min

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime   Mer 23 Déc - 16:45
Haxhi Kuçi Nuk po ju shitet shpifja,shyqyr qe kam inqizue ,......qe dhjete vite jeni ka mundoni te mi shitni shpiunllaqet e juaja,por po ua dhi e po ua perplasi ne goje mutin e juaj.

J’aime · Répondre · 22 minKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
HHahahahhahahah

J’aime · Répondre · 22 minKushtrim Krasniqi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Eh budalla qe kuke more

J’aime · Répondre · 21 minKushtrim Krasniqi Une po luj koqe me ty se je shpijun ,spo di qka shkrun po po di qe o prap kunder uqk ,TRADHTAR

J’aime · Répondre · 20 minHaxhi Kuçi kesh kesh,qe spo ua ha forat e juaja çenkam budalla,phyyyy.

J’aime · Répondre · 20 minHaxhi Kuçi Ja rrofsh uçk es.Ti nuk e merr vesh çka dmth uçk,bile as qyrrat nuk dini mi fshie.Shko te Demzaqi ai ju tregone.

J’aime · Répondre · 19 minKushtrim Krasniqi Uqk ta ka qi arkanin nbeth tka lon pa milloshin,pa vllezrit tu ,kallxu ku e ki bethen qe spo tshihet kerkun psikopat ti qifshaa deken e tgjall en Allah pot bot be ,qe veq niher kom qef met pa livee e krejt robt me ti qi

J’aime · Répondre · 17 minKushtrim Krasniqi Une e njoh nje tradhtar ai osht hagji dragan kuqi

J’aime · Répondre · 16 min


Votre réponse...


Haxhi Kuçi Mos llomotit,as qe je ka dini gja.Avdiu udbashi ,me erdhi tek vendi i taksistave ,me afru si dhelper e me tregoj se Besimin e kane vra nga helikopteri as qe e kane lane me pordhe,se me erdhi keq me thene ne fillim kete shprehje.Avdi qeni ka shkrue roman per Besimin kinse e kane ndjek 3000 a 5000 ushtar e polic e me shume tanksa e mjete te forta.Mire ne rregull,kush e lajmroi Avdi qeni se Besimin e kane vra nga helikopetri,mos je ti ore qen qe ja ke mbajte posten e Avdiut??????Ja ti ja policia ika tregue Avdiut qe e kemi vra Besim Ndrecen.Per me pastrue ftyren e qenit shpiuni sulmon i pari,por vetem mutin mundeni te ma hani..Nese jeni ju qe keni pase agjencion ne zyren e Avdi qenit,atehere ja pafshit piken e hajrit tradhetise.

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj,Kyqu edhe ti ne biseda ju lutemi se do zbulohet kush ka bashkpunue me policin e serbise.

J’aime · Répondre · 1 hBesjan Unejs Kastrati Haxhi kuqi ty shkijet ta kishin pas qi grun qiken motren nanen kret granimin ety ta kishin pa dhon ngoj po ti je bir shkine ki gjak shkavi ajt guxo kthehu ne suharek ta qijn familjen o shpijunn i shkive o udbash bre ket qikat ti qifshaaae qa kiii

J’aime · Répondre · 43 minHaxhi Kuçi Ti paskan qie ty me duket shkijet familjen dhe ne qati mijt.Po mi kishin qie neqoftese kisha ba dafranga me shkije.

J’aime · Répondre · 36 minHaxhi Kuçi Ne lufte harrova me ta thene jane pranue vetem shpiunat e serbise.E ke jou tyben me deshmitar,qe sherri Avdi Ibrahimit nuk me ka marr ne lufte kundra serbise.Dhe Lima pasi e leshova kosoven e kishte ba zavendes te karit.Ja dhefsha luften e Avdi Qenit.Ruzhdi Saramati me ka tregue se Avdi qeni ne uçk eshte kyqur me 12 qershor te vitit 1999,pra masi ka perfundue lufta.Avdi qeni ka kalue kufirin me traktor nen percjelljen e forcave serbe gjere ne kufi.Sherri Avdi qenit shume ushtar kane dezertue ne shqiperi me deshmitar ja fusi me me prrallat e juaja.Po e di o qen se kush jeni,por qije nanen tende o Avdi apo o Reshat kryeudbashi i zhurit.

J’aime · Répondre · 32 min


Votre réponse...


Besjan Unejs Kastrati Mu skan mujt me mi qi o bir shkine hajde byrum takohemi o i biri miloshit se ti koke pjell e serbis garant kejt granimin e shpis iki neper shkije tmartum un kam gjak shiptari un jetoj nvenin tem eti nuk guxo mu kthy se je udbash i shkijeve je tradhtar shpijunn

J’aime · Répondre · 33 minHaxhi Kuçi Mu kethye kethena kysmet me shok,dhe me serb nuk kemi me luftue pa ju qi nanen juve qe e morret popullin ne qafe.çfare kari te luftes more qen ke ba,ke vjedhe tre perqindeshin e ja ke dhene Susurit nje njeriut te besushem te serbise,ku i keni lane ato gjysme milioni marka?

J’aime · Répondre · 30 minHaxhi Kuçi O qeni i serbise ja dhendrri yt Mehe Uka me njofken Marovac qe serbet e kane leshue nga burgu me pergjue Adem Jasharin,Ne serbi ne arenen e nderit e ka pseodonimin ne kalemegdan e ne mitrovice permendoren me ja shendrrue ne WC e me dhi ne tradhetine e qenit.Kush e vrau Mehen???haha,çka te tha Kadri Mani?Meha ishte i lidhur me udben o qen a po te djege zuzica?

J’aime · Répondre · 25 minHaxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3865-mehe-uka...mehe uka - Mehe Uka udbash Marovac
mehe uka bota
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COMJ’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 25 minHaxhi Kuçi
J’aime · Répondre · 24 minBesjan Unejs Kastrati Haxhi kuqi ni pytje kush e vrau dajen tem ne kumanov bashk me shokt e tij qe u tradhtuan e shum tjer mbahen ne burg

J’aime · Répondre · 23 minHaxhi Kuçi Kush este daja yt ?

J’aime · Répondre · 20 minBesjan Unejs Kastrati Xhafer zymberi i vrar me beg rizen samid kastriotin mirsad ndrecen edhe tjert

J’aime · Répondre · 19 minHaxhi Kuçi Per keta banju pyetje,Sandokanit se ende gjalle e keni.I vetmi qe eshte tradhetue Xhafer Zymberi,e Nusreti,tjeret e kane hanger qe kane hyre ne lojen e dreqit.

J’aime · Répondre · 16 minHaxhi Kuçi Shkoni nese ua mbane zuza pyetne Sulejman Osmanin qe ua ka tregue policeve sllave ku i kane mbeshefur armet,dhe paska qen mickoje tju iku me pranga????????Po a guxoni mi ba pyetje??Jo se e keni shok ohoooooo.

J’aime · Répondre · 14 minBesjan Unejs Kastrati Ku e xhejm ket sandokanin dhe kit sulejman osmanin a menojn kta me fjet shlir dora jem ka me nxerr hakk

J’aime · Répondre · 13 minHaxhi Kuçi Nuk je i pari qe po krenohesh qe do e vrasish,hy sa pseodopatriota po folin keshtu,por ai here ne kosove e here ne mk ka po done po pine kafe neper kafiqa.Po nese ishalla dora jote ja fute.Por ai qe fole nuk bane gja.

J’aime · Répondre · 11 min · ModifiéHaxhi Kuçi Boohet mire nje dite per kete popull.

J’aime · Répondre · 10 minBesjan Unejs Kastrati Ni gja pot them haxhi kuqi qaj qe tradhtoj qeta burra ishalla do zoti e del nshesh kqyrem mir se qiky qe sta mush synin qeky ka me boo

J’aime · Répondre · 10 minHaxhi Kuçi O burri dheut pasha zotin,njeriu me pate tregue se ka marr informata se ku gjindet,me tha po shkoj me ja qi nanen ,prite qe po ja ndegjoje zanin alttise hiq.Po nese spo them qe nuk qenkeni trim ne zemer.

J’aime · Répondre · 7 minBesjan Unejs Kastrati Haxhi kuqi gjej informata jepem fakge dhe deshmi per tradhtaret e ksaj ngjarjes fundit .ty mes mufsha met shperbly un te shperblen zoti ti jap kejt tdhanat e mia tlo nr kontakti vetem lajmro se ala me sy hap flej e me zemer te djegnee

J’aime · Répondre · 4 minHaxhi Kuçi I din ti ma se miri se kush jane tradhetaret;Ja po ti ceku ;Hashim Thaqi,Avdi Ibrahimi,Reshat Badallaj,Xhavit Haliti,Fatmir Lima,Ali Ahmeti,Isa Mustafa,.Hajte ta ndegjoje zanin tend e trimi i Xha Jahes.Dhe po te shpallim HERO te shekullit.........
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime   Mer 23 Déc - 17:07Sead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj

J’aime · Répondre · 1 · 11 hYlberndrecaj Ujkani Ndrecaj · 4 amis en commun
Sead ky far hagji kuqi ne vitin 1991 pikrisht deshmori besim ndrecaj ka pas marr detyren me vra prandaj ki ik nga kosova e ma nuk ktheht ne kosov dihet krejt suhareka e din qfar burri ka qen

J’aime · Répondre · 1 · 6 hVotre réponse...
Sead Etemi · Ami(e) de Hamdi Ndrecaj
Nuk e di po ne pas kuptu ki comentin tem ntja pas rrokt truni ku kam shkru tradhtar aj tradhtar ki e kish mor vesh e dashta un nuk e njoh hiq ket po e pash ni video specijal per ket njeri ku i thojke dajes vet ke me ma pa hajrin e dashta me vet qfar hajri pae tu ja ngul shiptarve ushtarve te uqk e qfar hajri pae mu ba shofer i arkanit siq pash do dokumente

J’aime · Répondre · 1 · 

J’aime · Répondre · 1 · 6 hYlberndrecaj Ujkani Ndrecaj · 4 amis en commun
Shum mir e paske kuptu seadRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kyqen udbashat,reshat e avdi ibrahimi me pseodonime
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: