AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Si organizohen kryengritjet,Adhurim Krasniqi çka ju thane se

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Si organizohen kryengritjet,Adhurim Krasniqi çka ju thane se   Jeu 24 Déc - 16:46

Haxhi Kuçi
16 décembre, 14:07 · 
[size]
Si organizohen kryengritjet e armatosura?

[/size]
J’aimeCommenterPartager

Ismet KrasniqiSyla DaklanAlban Selmani et 5 autres personnes aiment ça.
Commentaires


Haxhi Kuçi Nuk paska shqipetar te merdhire qe i dine keto organizime mi ba!!!!Mos folni ma se nuk paska gja nga shqiptaret,nuk hyhet ne lufte si mullisi?Lirise vetem ja keni ndegjue zanin .

J’aime · Répondre · 17 décembre, 00:51Adhurim Krasniqi Ti qe flet e perpelit per kryengritje, ku je e ku jeton? Me cilen gjuhe na flet?

3 hHaxhi Kuçi Po ju flasi me gjuhen e shkaut se shqipen me duket nuk po e njifket..Kur ja kam nis une tjua mbrojture simbolet e shqiptareve ,ti mesiguri as ne toke nuk ke qen.

J’aime · 1 hAdhurim Krasniqi Edhe per kete ke ikur jasht Kosoves pas luftes?! Une rastesisht e vizitova profilin tend dhe e pash se sa dobët e paraqet luften e UÇK-së! Nese i thua vetes idealist ateher qendro shqiptar mos e shit per ca grosh kombin tend

1 hHaxhi Kuçi EH medet çka po thua;Me pas shite kosoven une sot isha ne qeveri si ata qe i morren 1 miliarde e 456 milion dollar dhe si erdhen ne kosove krijuan partit e tyre,.Por ty spo ta kapka truri me duket.

J’aime · 1 h · ModifiéAdhurim Krasniqi Ateher pse nuk rri ketu e me ja thene ne sy e me fakte, mos fol fjale kafenesh!

1 hHaxhi Kuçi JUve u duken fjale kafeneje,por a une shkova ne Rambuje dhe e nenshkrova ate rezuluten 1244?A nuk ja dini emrat e atyre 17 tradhetareve?Une vetem po ua rikujtoj se kush e shiti kosoven,iliriden e luginen e presheves,e zoti qaren ua befte.

J’aime · 1 hAdhurim Krasniqi Prap keto jane dokrra. Ti perse ke ikur menjeher pas luftes, per shkak lirise qe e "shiten" keta 17 tradhtarë ne Rambuje apo arsye tjeter!? Kosova është Republikë dhe nuk ka bir nane qe e kthen mbrapa

20 minHaxhi Kuçi Kam ik ne janar me 15 janar 1999,sepse nga dy palet isha ne rrezik,si nga serbet ashtu dhe uçk.Po more njeri i servilitur,Me te rrethue uçk e me te thene .Po bane e luftove me mbrojte popullin shqiptar nga serbet ,kemi me ta qi nanen.Dhe me te thene ,ti pasi po done me mbrojte popullin shqiptar qenke me serb!!!A ke tru apo me prapanice folish.

J’aime · 15 minAdhurim Krasniqi Hahahahahah e serbet per çka tê kercnojshin qe po lufton kunder UÇK-së apo...?

13 minHaxhi Kuçi Serbet njesoj,pse po i adhuroni shqiptaret,kur ata po vijne tek ne e po na tregojne çka po folish per neve.Ka e diti Millan Shipka se çka kam fole ne shtabin e Fatmir Limes ?Nana ime paska shkue e tregue.

J’aime · 11 min · Modifi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Si organizohen kryengritjet,Adhurim Krasniqi çka ju thane se
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: