AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj e Avdi Ibrahimi udba ,mundohen me gri mut

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj e Avdi Ibrahimi udba ,mundohen me gri mut   Mer 30 Déc - 21:21

Gzim Zymeri Banulla a ajouté 3 nouvelles photos.
16 h · 

Ma paskan ba nje Reklam Qetniket,,,por Problemi eshte qe nuk kan kah mu kap veq tash me paskan ba Haker me Video....hahahah......Ket Haxhi Kuqin e kan zan ngusht me manipulu me Video..e te un veq nu kapshin POSHT...
.
Kush se di Tezen dhe Antitezen po jau spjegoj...........Paraqiten si Kombetar por jan Trathar...sepse me an te ksaj i pervetsojne njerzit dhe i etiketojne ata qe skan Frig nga Qetniket...kshtu beren me Adem Jasharin dhe shum te tjer.....pra ky nuk eshte Grup por eshte vetem nje Peson...por mundet me qen edhe Grup i SHIKUT...shkaku i friges nga Zbulimet e te zezave te tyre.......eshte shum e thjesht per ta kuptuar.....aj qe mshifet dhe nuk ka Identitet....ka Frig....por shtrojme pyetjen nga Kush nga Shqiptaret qe flasin Haptazi me identitet dhe qe nuk kan Frig...ashtu siq nuk pat frig Adem jashari.......Prandaj un jam i Popullit dhe nje popull qe Frigohet nga Nentoka e pa Ftyr eshte i denuar me Skllaveri.....Me an te ktyre Shantazheve mundohen te ja Mbyllin Gojen Popullit.......Mallku qofshin Trathtaret......
J’aimeCommenterPartager

Reshat M. MuratiHazir Selimi Banulla et 4 autres personnes aiment ça.
CommentairesVotre commentaire...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj e Avdi Ibrahimi udba ,mundohen me gri mut
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: