AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   Ven 1 Jan - 15:47

[ltr][ltr]kosovalbaner

Page aimée · 23 h · 

 
STUPCAT PROGRAMI FESTIV KTV -video e plotë ne HD
kliko ne link http://wp.me/p3xxZD-1ddO

103 166 vues

J’aimeCommenterPartager
Meilleurs commentaires
Nexhmedin Iliri KadriuRamiz Behluli et 3552 autres personnes aiment ça.
709 partages
Commentaires


Haxhi Kuçi Kesgtu ka qen lufta e pisafte,e ata qe mundeohen me mbrojte tradhetine mos mendoni se njerezia hane balte e ju sugjuk te prizrenit.A keni deshire mi qite disat video çka me kane deklarue disa komandanta te luftes.

J’aime · Répondre · 4 minFlamur Latifi Humor me shum mjeshtri dhe demostrim se si ka ndodh disa gjera qe mendja e shendosh nuk do te mund ti besonte por kan ndodhur Fatkeqsisht!!

Je n’aime plus · Répondre · 93 · 23 h24 réponses · 3 hYlli Myrtezai Bravo stupcat! humoristat me me fam ne gjith trojet shqiptare!dhe kjo pjes eshte realiteti i asaj kohe dhe i kesaj kohe !shume shiptare eliminojne gjithmon nivelin me te lart se vetja

J’aime · Répondre · 3 · 12 hBaggio Serta ky eshte nje Humor cinik por qe Paraqet shume realitetin e Kosoves ne kohen e luftes , perse beheshin pazaret dhe duke Luftuar , te kuptohemi per ata qe e kuptojne ,

J’aime · Répondre · 18 · 12 hRexha Llapi Grupi i qujtur Stupcat jan humorist te dashur per gjithe neve , por fatkeqsisht jan dehur nga vetbesimi i tepruar . Nuk e perkrahi asnje njeri mbi ket tok te bej humor me gjakun e derdhun . Nga lufta e fundit nuk ka kaluar shum kohe dhe ende ka nena ka motra ka femij qe kan kujtime te freskta nga humbjet e te dashurve te tyre e te del dikush e te ju thot se i familjari i juaj eshte vra per uzurpime dhe jo per liri un besoi qe esht shum e rend dhe zoti dota mallkoi . Jam deshmitar i gjall dhe pash me sy te mi djemet me te mir te ksaj toke duke dhen jeten per ket tok te bekuar per femijet e juaj qe mezi prisni te hudhni balt ne luften qlirimtare . Un disa komentuesve ju kisha preferu te filloin te bejn hulumtime rreth origjines se tyre jan sllave apo vetem jan te dehur ne ket fest te vitit te ri !

J’aime · Répondre · 7 · 9 h · ModifiéLuan Bajraktari turp per keta matrapaz si po e njellosin luften e paster te UÇKs ketyne duhet me jau dh nga nje plun ne kry ky mesazh shkon per te ashtu quajturit stupcat turp per juve pisa

J’aime · Répondre · 9 · 12 hLavdrim Ynwa Ajeti palo more pidhin qishtu kan ba qita ne parlament ...ti po jep pluma trimi i internetit qkluq njeri

J’aime · Répondre · 6 · 11 hSherif Sheba Ata jan miljonera te UÇK ules e jo UÇK ja . E ti Luan quasi koke qe po qkepke pluma gojes , kta po tregojn gjysen e vertetes e te verteten do e tregoj Spacialja

J’aime · Répondre · 4 · 10 hDavid Markovic O nanen jave qifte parlamenti ne pidh juve se ju ka met marak me kan aty

J’aime · Répondre · 10 hRifat Beharami Kta po tregojn per komandanta jo per UÇK. Kjo sken esht shum me vend se keshtu edhe ka ndodh.

J’aime · Répondre · 2 · 8 h · ModifiéAlbert Shishko Ky rast perputhet me ZAJEDNICEN

J’aime · Répondre · 8 hMusa Ajeti luan bajraktari edhe une kam qen uqk prej fillimi e deri ne mbarim te luftes qfare jam kan e din zoti se per njerz nuk ma nien se luften nuk e kam ba mem rrah krahve dikush por e kam pas obligim edhe te gjith e kemi obligim mej dal n mbrojtje keti ven...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 · 6 hIsko Hinterberger Pe shof se Drenicakve fort u paska djeg hahaha, miza mas veshi spi le rahat.

J’aime · Répondre · 31 minVotre réponse...XajJa Jemma Shume e njeri e ka psu ne ket mnyr..
Per qeto realitete qe i demonstroni ne humore definitivisht ni pjeses tmadhe te shqiptarve ju duhet vite e vite per me kuptu 🏽

J’aime · Répondre · 30 minLiman Grejcevci Luan bajraktari nuk po ju pelqen hiq juve sidomos Pdk cav , por kjo shka kan ba stupcat asht realitet i hidhur i joni dhe Uck se . U pa shum mire se per shka e kishin marre malin kta hashimovicat halitovicat veselovici e tash besa e shtinen ne loje edhe ket komunistin e m.... Isovicin . Bravo stupcat veq perara.

J’aime · Répondre · 3 · 9 hNebih Aliu Po bash kshtu nuk ka qen se si ka qen do ts tregojn vet ata ne specialen po perafersisht ja kan qellu se me nji skeq nuk mund te tregohet krejt po ne gjygjet qe do te vijojn se shpejti do ti shofim pra stupcat i pergezoj qe po prin me disa skeqe para gjykatave

J’aime · Répondre · 6 hAbaz Qaka kshtu kan bo normal komandantat e vetshpallur te lpkes po skini pas nevoj me e qit ket video se ton na qa kemi marr pjes en luft e dim qa kan bo po kan mujt me bo edhe ma zi se kta jon kon dora e milloshit e sot komandanta hajnat e tradhtart komandanta e deputet mir o kosova shum en krahasim kush e udheheq e kush e ka udheheq luften 50 perqind udbashat qe i solli serbija meja humb edhe vlerat UQKES

J’aime · Répondre · 1 · 8 hEjup Krasniqi Kta humorista pisa nuk kame pas zemer e as b........ me e kry borqin ndaj atdheut qe sode e shkelin e i shytzojn te mirat e kti vendi qe kta pisa bashk me shume aktor tjer kengtar e qytetar e politikan e qytetar i kane borq ksaj toke po nuk e kane keq se kane plshtu lete po po e tregojn vehte e na ardht dita edhe nji here mas pari duhet me i rahatu qifti e ktyne pisav e tani me ja kthy pushken shkaut .po edhe nji porosi e kame edhe per stupcat edhe per do komentus qe po i lexoj komentet e tyre se kote e keni se as serbia e milloshit e as gjygji i hages nuk mujti me njollos luften e uçk -se veq po ju pagun kote serbia se edhe ne kohe lufte pate argat qiftn e ktyre stupcav po nuk i kryjten pune se uçk- e dashti bota demokratike se e dike qe nuk jane terorist e as kriminel .po nuk eshte mu qudit se shume kane nejt shkiet ne kosove e i kane lane kopilat e tyre si stupcat e si do komentus

J’aime · Répondre · 5 · 7 h · ModifiéMesud Haziri i pelqej e si pelqej dikujt ky osht realiteti,ishalla tranohen se qeshtu o kan ment ju dalshin

J’aime · Répondre · 27 · 22 h10 réponses · 4 hSemi Emini Realitet i hidhur, por zdotethot qe etera keshtu kaqen, por disa vrasje te dyshimta qe ksn ndoshta, po e femostrojn at realitet permes humorit, si ne gjith boten

J’aime · Répondre · 2 · 14 hAdnan Hyseni TURPI I VITIT TE RI 2016

#REAGIM ndaj denigrimit te luftes se lavdishme te UÇK-se, nuk guxoni qe Gjakun e Deshmoreve te Kombit ta shkelni permes skeqeve...

Un personalisht kam pas shum respekt per ju po me kete skeq qe e pakseni tepru per mu jeni#tePAVLER se ne kohen e luftes se lavdishme te UÇK ku edhe un isha pjes e saj askush nuk ka mendu siq e keni pasqyru ju sepse lufta e UÇK ka qen luft per çlirim e jo luft per hajni e asesi qe vllau ta vret vllaun e vet sepse te gjth ushtaret keni qen nje familje o te mjere.

Si ushtar i UÇK jam i prekur shum me kete rast sepse keni shkel rend mbi gjakun e shum Deshmoreve te Kombit dhe mbi gjakun e shum Invalideve te Luftes se lavdishme te UÇK-se. 

Ju mund te beni skeqe me njerz dhe kohera te ndryshem por asesi me kohen e lavdishme te UÇK-se..

J’aime · Répondre · 4 · 7 hVotre réponse...


[/ltr]
[/ltr]


    Votre commentaire...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   Ven 1 Jan - 15:48


Naim Hoxha E verteta esht se djemt qe kan kap pushken kunder shkaut kan qen djem me ideale dhe djem trima qe as qe ju ka ra ndermend per asgje tjeter pos qlirimin e Kosoves nga shkau por e verteta esht se pas luftes individ te caktuar e kan keqperdor meriten e luftes duke u pasuru ne menyra jo te ndershme por edhe stupcat e shum bij te shpijunave nuk mund ta njollosin luften e lavdishme qe kan ber djemt me trima te UQK-s te cilet kan pas vetem nje ideal qlirimin e Kosoves nga hordhit serbe.

J’aime · Répondre · 9 · 9 hMeti Baca Ka pase shume te tille qe kane luftu e besa edhe kane dhene jeten per kete vend. Respekt per ta. Por ka pase dhe ka shume te tille qe kane vepru saktesisht siq po e ilustron ky skeq. E veq ai qe e ka mizen nder kapuç reagon me aq vrazhdesi... Zaten rezultatet po shihen. Veq komandantat (shumica prej tyre) jane bo milionera.

J’aime · Répondre · 1 · 9 hMurteza Osdautaj Ky skeq ishte humor tragjikomik, sarkazme, mospajtim dhe shperfqje e sekreteve qe i perfolim perdite kur pijme kafe.... vertete tragjike kur realitetet qe i krijojme bejne qe te lindin skeqe te tilla qe bartin tragjedine tone mentale....

J’aime · Répondre · 1 · 9 hJupe Helshani Shum e dhimbshme kjo, keni lekundur varret e deshmorve, keni hap plagt e invalidve, keni poshtru popullin familjet e deshmorve, turp per jet 
Stupcat eshte mir me tregu ka na paskan dal kta tipa, ku ken kta gjat kohes kur u derdh gjaku? per njanin e di qe ka majt edhe burg per mill e per te dy tjert spo di po per mue paskan dal nsarrnisht krrejt phu zoti ftyren ju marroft

J’aime · Répondre · 1 · 8 hNehat Salihu Po realiteti osht ne ks keq po ky vend veq hajnat i don se njerzit e drejt nuk i don

J’aime · Répondre · 1 · 21 hValon Latifaj Hogoshti Me ket Spot e kan njollos Luften e UQKse dhe te Deshmorve. Kta muta kta drogirash

J’aime · Répondre · 1 · 5 hAgim Deliaj Realiteti i zhvillimeve dhe mendimeve dhe veprimeve te ish Lepuroshav,! E tasht po e kallin e po e djegin Prishtinen kinse kunder "zejdenicës" po te gjith e dim se keni frik nga Raliteti dhe jeni kunder gjykates Speciale, ai qe ësht i paq ska qka friks...Voir plus

J’aime · Répondre · 11 · 6 h · ModifiéAlban Shabani E vertete .... !!!' Brravo stupcat pe tregoni realitetin e krimeve te bera ne lufte dhe mas mbarimit te luftes!

J’aime · Répondre · 18 · 10 hRigon Aliu per fat te keq e gjith kjo asht e verte po qa asht hla ma keq se ata persona qe kan vepru kshtu sod i kem ne parlament edhe na shesin patriotizem nven qe te jen ne burg aty ku e kan vendin

J’aime · Répondre · 1 · 2 hMexhid Hoti jo fort mir paskan ba se qishtu kan ba bash qysh e kan ba filmin keta nuk po i njullosin uqk po hajnat e analfabetat e tradhtar qe vllaznit i kan vra per pare e pozita

J’aime · Répondre · 10 hMuharrem Tashevci Runu mos shkoni ne komoran se kan me ju vra se ja keni qit ne shesh krjet planet 
he planet e nans ktyne qe na muren ne qaf

J’aime · Répondre · 2 · 7 hDin Kabashi Une e I respektoj stupcat qe kan talent dhe zgjuarsi dhe realitetin e komandantve qe e kan da qytete e shka ju ka ra ne dor me shum respekt ju uroj stupcave te lart din Kabashi paqit jet te gjat e te lumtur ne gjirin tuaj familjar

J’aime · Répondre · 1 · 10 hArbana Berisha Shume ide te qelluara kane keta.Nuk e di kush ua shkruan tekstet apo i bejne vet.Por,ajo pjesa me hajdutin qe ne fakt ishte doktor me pelqu jasht mase.Fiks qe i pershtatet kohes.Jo qe bejne ashtu.Por ka ardhe koha asisoji!

J’aime · Répondre · 4 hGjon Vllasa Hallall ju koft o trima , kete tregonja gjithqysh ,hashimoviqit ,halitoviqit ,veseloviqit ,syloviqit ,qe sa heroi e trima e adedhetar i kan vra ne emer se gjeja shpiuna shpiuna te serrbise , e kta pisa jan vet UDBASHa e vrases , prej Ahmet Krasniqit ...Voir plus

J’aime · Répondre · 19 · 5 h · ModifiéRamiz Behrami Pse vjen puna kushu se k8sha besu kishe na me bo naj filum serrbit qa kan bo a na tash komandantat ton mi bo ksi filma kuku qfar derexhe jena ra shkit na kan kajt nanen e kta edhe nanen edhe baben

J’aime · Répondre · 1 · 4 hSami Kurti Po sikur tĕ ishte e mundur kthimi nĕ koh pĕr tĕ cilĕn Po bĕhet fjalĕ, besoj se shum prej ktyre qĕ Po e pĕlqejn e nuk Jan tĕ rinj apo Jan frymzua gabim (keq informuar)se kan qen larg realitetit se kĕto Jan shpifje sikur tĕ tjerat shpifje tĕ ngjajshm...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 · 12 hArben Sallahu Lexova shum komente sa shum jan knaq disa njerz sa shum ju pelqen ky humor i flliqur madje pa pasur asnje lidhje se qka ka ndodh edhe ne luft veq ja fusin kot e keta idiota sa shum i kam dasht e qe tani nuk i dua fare, bojn gjithqka madje edhe deshmoret i perdhosin vetem e vetem per ti shtir me qesh njerzit e disa matrapaz mendojn qe ne te vertet kan ndodh keto gjera e qe nuk kan asnje njohuri me luftetaret e liris edhe ju konvenon sepse ata nuk ja kan ber madje asnje argat ketij vendi e tash qeshin me disa prej ketyre aktoreve qe akademin e kan kryer ne Beograd, kush i ka percjell keta mjerana e din mir se Mensuri me mir flet gjuhen serbe se sa Shqipen turp ju qoft ju nxaft gjaku i deshmorve juve qe po knaqeni me keta qelbanik

J’aime · Répondre · 1 · 2 hUrim Beci Respekt per UQK Lavdi Deshmorve Respekt per invalid e luftes.vdekje tradhtarve

J’aime · Répondre · 2 · 4 hRexhep Rexhepi Nje pjes e ish bashkpuntorve te Millosheviqit Jon ma te zeshmit gjoja ne perkrahje te UÇK.dhe me ta Asht veshtir te flassh Edhe sot.Psh ne fshatin tim e di kush ishte shqiptar me zemer.spiunet ose femijt e tyre sot jon aktiv ne politik,çdo pushtet qe eshtë perqeshur nga humoristat artistat ka humbur.

J’aime · Répondre · 2 hEsat Sadiku Humori eshte art dhe paraqet ngjarje qe permes saj mundohet te spjegohen rrethana te caktuar por nuk dmth se gjitha eshte realitet dhe vertet

J’aime · Répondre · 5 · 23 h1 réponseIsa M Balaj Ne ate koh skan dit sherr dhe sosht e vertet qe kan nda territore mbas lufte kan ba qmos dallavergjit amo ket skeq kerkoj me e zhduk

J’aime · Répondre · 10 h1 réponseAdem Halili realiteti dikuj i pengon kush i ka pa keto skena e dallon te miren dhe te keqen e luftes shumica e ushtarëve kanë luftuar pa kurrëfar hezitimi dhe kanë dhënë dhe gjymtyrt e trupit dhe jeten e tyre ata kerkush nuk i akuzon ktu po flitet p...Voir plus

J’aime · Répondre · 5 hAdem Zogjani Nuk duhet ngatrru periudhén e pasluftés me ate tè mobilizimit vullnetar tè luftétarve té UÇK-s. Ata u flijian pér liriné qè po e gézojmè sot ne té gjith, por edhe me mbéshtejen e bashkésis ndérkombtare dhe. NATO-s. Ju flliqésira e me emra anonim, ju mure kara ku keni qené gjatè kohés kur ishte lufta nè Kosovè qé po e dini se paska qené e véttet ajo qé e transmetoi KTV e sigurisht e sponzoruar nga Beogradi. Mos e ngatrroni luftên e lavdishme t é UÇK dhe jetèn e atyre qé u flijian por edhe shumé té atyre qé nuk ju dihet akoma varri. Ju ma mirè pyetni KTV-n se sa para pranut pér sponzorimin e kétij turpi dhe pér transmetim nga televizioni juaj. Shumè mirè po e luajnè lojén e Beogradit. Njé individ apo grup individésh qé shpief me trillime e montazha té tilla pér njerzit e veté qé ishin té gatshêm pér tu flijuar, dhe u flijun, éshté mjerim qé i takojné atij populli ose i pérkasin dikujt tjetèr. Le ta shikojnè ADN-n e tyre se kush jané dhe nga vijné. Edhe uné kam vérejtje pér individ tè caktuar pér sjellje pas luftés, por ate té luftés mos na e prekni se nuk ju lejojmé

J’aime · Répondre · 4 · 8 hAziz Zhilivoda Kan vra mbas shpine shume bile ...jan individet miliardera qe kan projektu vrasje e prita e tradhti deri ne fund bile ..e verteta dhemb fort por eshte realitet

J’aime · Répondre · 1 · 29 minIlir Qerimi Homor i bazuar ne ngjarje te berteta brravo stupcat si hashimi ne luftime me pseodenimin qipsi

J’aime · Répondre · 4 hLabinot Gashi bravo ju koft e keni tregu veq realitetin e disa personave qe sod spo ja din skajin pasuris e disa personave te ligsht e katastrofal e aj qe ka luftu veq per liri ata e kan mbyt ose sod asht gjall po hjek edhe per buk me familje se aj veq lirin e ka dasht sen tjeter marre politikaneve te ks e hallall stupca se shumm keni tregu me kit video ju lumt

J’aime · Répondre · 8 hRrustem Bardhi Mani more vllazni mos komentoni se po preken do gjenerala e do komandanta per ket kosov qe kan luftue me arm ne dor e sod po luftoin per korrik po spo marrim me emra se ska kuptim

J’aime · Répondre · 1 · 12 h · ModifiéFaruk Gashi Humor i turpshem, kjo eshte marri e stupcave, as RTS nuk do te kishte bere kete lloje humori. MARRE

J’aime · Répondre · 2 · 11 hIsmet Islami Kjo esht pjesa ma e vertet qka ka ndodh gjat luftes dh pak pa u krye te gjith e kan dit se kjo ka ndodh e vertet por esht diqka shum e dhimshme per fat te keq qe kjo ska guzue me ndodh esht fatkeqsi per ket popull

J’aime · Répondre · 1 · 11 hShukrie Ibishi pe shoh qe nuk pe kuptojn kta nuk jan tu prek mbi gjakun e deshmorve e as nuk pe njollosin uqeken po pe tregojn te verteten e dikujt nuk i pelqen aj qe e ka mizen mas veshi respekt per krejt deshmoret e per uqeken e per ata qe kan luftu me zemer e shpirt e mari per ata qe kan luftu per me perfitu e menaj pru serbin apet

J’aime · Répondre · 2 hBesi Zymeri Mesud haziri qata jan te farkit qka bon ldk prej.89 imurren paret tona te gurbeqarve edhe na Edina fort mir kush jjan po PDK imurr fondi vendlidja fik injo me ldk edhe PDK. jan udbasha krejt


J’aime · Répondre · 2 · 9 h · ModifiéArsim Simnica E vetet kan ndodh ne luften e kosoves boll shpiuna pa pare ka kosov e tash ka edhe ma shum shpiuna kurr rahat skemi mu boe pa i zhduk shpiunat .

J’aime · Répondre · 5 hKemajl Sahiti A kan mendu apo jo gjat luftes nuk e di por e di qe menjeher pas ikjes se shkive kan fillu uzorpimet hajnit vrasjet etj etj nga te fortit e luftes qe ende vazhdojn edhe jan ba miljonera pa ju than kush puna e mbar ky eshte realiteti ju pelqej apo jo

J’aime · Répondre · 49 minIslam Golaj E vertet po shihet sot se ata qe kan luftu me nder kurr nuk e bejne ket pun

J’aime · Répondre · 1 h · ModifiéIlmi Ismajli hallall per guximin qe kane mare .Edhe kjo eshte nje histori e dhimbshme por sipas gjasave e vertete.

J’aime · Répondre · 7 hBastri Berisha Humor me shum ngjarje qka kan ndodh ne kosov gjat dhe pas luftes, me Ben te qaj.

J’aime · Répondre · 9 hNijazi ZH More t'kishin luftu patum me jav ba hallall
Po e kan qu kohën tu u mshef nëpër përronjë e nëpër male të largëta ku as dreqi vo s'bon 
Po cfarë Lufte bre ka ba UCK-ja allahile
Leni kto fore .

J’aime · Répondre · 2 · 12 hBesnik Salihu Ran banesat dhe uzurpimet po shifet ku ka met pjesa veriore e Mitrovices shum gjera me ven i bein stupcat se qysh ka ndodh vitet 1998 1999

J’aime · Répondre · 13 hGjon Vllasa E ore Adnan Hyseni koke nder ata vrases qe kan vra po ashtu siq ipet ne filmin e Stupcave , po ti koke i Hashimoviqave dhe isoviqave , jon vra njerz qe kan dite shum dhe kah jon shkue markat e diaspores po ty pou dufka meti ------ bashk me kta qena qe jan ne qeveri tash!!!

J’aime · Répondre · 1 hKosova Ks Shala Ketu jan ngjarje te verteta ti viq shine se kon e kan fut veteran sa udbashin e sa policin lokal mozmakeq per shiptar

J’aime · Répondre · 14 hSkender Abazi Tradhetar ka pas boll edhe tashti ka bile jan ne krye te institucioneve

J’aime · Répondre · 12 hDrilon Bakija Deri sa man kombsin shiptar duhet rrespektuar UCK vetem e vetem per hatrin e eshtrave dhe gjakut deshmorve , dhe disa veteranve qe nuk e keq perdoren UCK , ne GJakov ka shum veteran te luftes qe ishin en vi tpar tfrontit dhe tash skan buk me honger . Gjdo san dihet po i vjen momenti ...

KY NUK ASHTE SKEQ AS HUMOR , REALITET I HIDHUR QE NUK MUJIN MI ZGJITH STUPCAT , KJO VIDEO DUHET MU ZHDUK , VETEM QE MOS TA SHIKOJ NAJ VETERAN QE KISHTE PER QELLIM VETEM LIRIN.

J’aime · Répondre · 2 hRama Neziraj Valla nuk ban me besu Por ka tverta qe kan ndodh kshtu po turp dhe i fikt Allahu me qaka

J’aime · Répondre · 1 · 10 hMeti Aliu Bravo stupcat jeni më shum se komedian me shum se aktor , clip i perfeksionuar. ( mos e prek uck)

J’aime · Répondre · 4 hGyner Islami Mos i perzini gjėrat ky është humor shumë i qėlluar që tregon gjërat që kanê ndodh, ktu nuk nënqmohet lufta e UQK por bahet fjal per disa individ që hyn në UQK për tu pasuruar ku krejt KOSOVA e din kush jan kta KRiMINEL.

J’aime · Répondre · 1 · 7 hQefli Krasniqi Bravo tamam e keni qellu qashtu esht per vatan shumica nuk kan lufu per vend

J’aime · Répondre · 8 hYll Zeqaj Ja ki palu pidhin qatyve se kan bo ksi pazare gjat luftes hallall buka tkoft e kush qon spirra ma hangt mu Karellin 🏻️🏻

J’aime · Répondre · 6 hIsko Hinterberger Stupcat ju jeni Legjenda. Krejt po i filmoni ndodhit e verteta fatkeqsisht kan ndodhë. Mos u tutni se ska kush qka ju ban se ju ka hi uki ntorisht atyne spo guxojn me shpurdh ma.

J’aime · Répondre · 44 minFadil Aziraj O hallall u koft se qeshtu kan ba do Komandata veq per pasuri i kan myt kolegt e vet

J’aime · Répondre · 8 hShefqet Bajrami Ma mir po ju shkon kur po vishen me uniforma serbe se ju nuk dini azgje per luften dh zguxoni me njollos ju nuk duhet me qit at amblem se se meritoni nen at amblem shum deshmori ka dhan jet turp po turp qe ju lejojn idiota si ju te beni kso marrina rrespekt U Ç k se

J’aime · Répondre · 4 hPreniqi Skender Realitet I hidhur qysh eshte mundur do ish komandat jan ber miljonra sot mos e kan gjet naj bugjuk me lira qe jav ka la babgjyshi a jo valla. Po tuj da parcella


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   Ven 1 Jan - 15:49

J’aime · Répondre · 5 hShyqeri Elshani Mbeturinat titos stupcat edhe ma mbeturina atyne qe ju pelqen turp harrut shum shpejt

J’aime · Répondre · 3 · 9 hDukagjin Hysenaj Xhini O jav q..... Nanen kush po that sr asht tealitet o shqipfolsa te shkines

J’aime · Répondre · 2 · 14 hFadil Haxholli o po me vjen keq po se lun topi se kshty kandoth 100% po kta qi jan xhall kan me hanger kryt e vet

J’aime · Répondre · 5 · 22 hIslam Murati Aji qe fol daji uqekes keq edhe ktynev stpcav mit tavan jaqifsha kemi politik muti se ktynev stupca à 10 vite brurg jakishadhan

J’aime · Répondre · 1 · 5 hEsat Aliu vlla vrasje gjithmon kapat te na shqiptart kush e vrajti AHMET KRASNIQIN kush e vrajt TAHIR ZEMENN kush e vrajt SANDUKANIN kush e vrajti KOMANDANTIN MURRIZIN ...........ETJ

J’aime · Répondre · 1 · 2 hSherif Azizi me vjen keq per keta artista te mutit kan edhe 1 miljan tema tjera ! pse prekin po ok KTV-viq

J’aime · Répondre · 2 · 23 hHamdi Konjusha Kta stupcat jane bere si ai qeni 
Ku han qaty leh
Tash kta po han te Surroi e po lehin si Surroi...Voir plus

J’aime · Répondre · 2 · 6 hNystret Behrami E vertet eshte kjo,aj qeka qen ne luft e din ket.

J’aime · Répondre · 1 · 1 hBesi Morina Mos Boni hajgare me UCK o shqiptar se a e dini ju sa gjaku eshte derdh per ket Liri .

J’aime · Répondre · 5 · 23 h4 réponses · 6 hBurim Avdullahu Nje Realiteti i Hidhur Ne Kosov émoticône cry

J’aime · Répondre · 6 hArton Aliu Shum e vertet shqiptari e ke vra shqiptarin gjith

J’aime · Répondre · 1 hSabit Krasniqi E vertet lavdi deshmorve vdekje trathtarve e shtincav shpiunav

J’aime · Répondre · 11 hAdil Hoxha Koha e shpijunave ka dek njeher e pergjithmon

J’aime · Répondre · 7 hShukri Bekteshi Pisat e thiut krejt rrejn ju po e thoni te verteten

J’aime · Répondre · 15 hKujtim Selmanaj Shum e vertet osht kjo

J’aime · Répondre · 4 hZija Gashi E vertet kret e din.......

J’aime · Répondre · 8 hIsa Vushtrtia Shum viedo e drejt kush e Merr po Bravo stupca legjenda jeni 

J’aime · Répondre · 11 hBsh Bsh Kjo eshte shum e deshte per UÇK EN

J’aime · Répondre · 10 hFahri Flutra Bytyqi E dhimshme po qkas ka ndodh

J’aime · Répondre · 10 hBekim Miroci Per dikon humor e per dikon realitet

J’aime · Répondre · 10 hEdzivit Ljatifi Kto pe kallxojn se qish met vertet e kan vrra ismet jasharin komandat kumanoven

J’aime · Répondre · 9 hVesel Bajraliu Esht evertet se dikush nuk rroku armen per liri por per gjep tevetin

J’aime · Répondre · 7 hXhafer Ukiqi Oooo kjo eshte pasha bacin me se e vertet !!!!!!!

J’aime · Répondre · 3 hMentor Ajeti mos i qitni t zezat e tyne se n cekullar kan me ju shti

J’aime · Répondre · 8 hAntigona Ramadani Maloku Ma t mirt jeni..vetem realitetin e tregoni.Respekt

J’aime · Répondre · 8 minHyda Morina Ju lumt!
Neta kuptojn populli far poletikan poi Votojm, aq ma keq qe po naj blejn Votat per 5 euro!
TURP!

J’aime · Répondre · 21 hEnver Azemi Qa kan hjek ushtri skan pas buk me hager e tash del tuli laper 
Keta jon ma zi se Shkit .

J’aime · Répondre · 1 · 17 hDriton Sabrie Dion Krasniqi Valla topi selun

J’aime · Répondre · 13 hSinan Biqmeti Realiteti i pseudoluftareve qe paz lufte zaptuan gjithqka qe ishte prone shoqerore.

J’aime · Répondre · 5 hSylejman Bezera Keshtu kan ba keta komandantat se o muren kosoven

J’aime · Répondre · 8 hSefa Rexhepi Te vertetat po deshmohen ,ky humor i pershtatatet realitetit 100%,se keshtu disa pushtetar te sotit kan vepru.

J’aime · Répondre · 1 · 12 hAlbert R SH Kelmendi Realitet i vertet,pas lufte sulmuan ibrahim rugoven,tahir zemen,haradinajt,dhe shumë e shumë heroj tjer nga shqipfolsat tonë Shik(pdk)

J’aime · Répondre · 9 hSherif Sheba Ju qe koki tranue me ket Humor bëni edhe pakë durim- saber deri tja fillon Specialja pa Humor

J’aime · Répondre · 10 hFatmir Salihu hahaha brravo kshtu ka ndodh po runu se po ju mshelin si albin kurtin heeheh

J’aime · Répondre · 2 · 19 h · ModifiéDriton M Graiqevci Hum9r Real,(hajgare pernime)...bravo stupcat hallall.

J’aime · Répondre · 4 hXhevdet Selmani Neve nathojshin jeni elita eksojtoke nese kenifat mepshtu kurse vet ikishin pas ba planet qkate bojn nket kosov temjer respekt stupcave

J’aime · Répondre · 6 hSelami Toski Jo more luan edhe ti koke trathtar si hashimi dhe disa te tjer

J’aime · Répondre · 11 hDavid Markovic Ti burre e trime more mut se hashimit veq karin ja hani

J’aime · Répondre · 9 hVotre réponse...Lulzim Hoxha Me vones,ama realitet! Keshtu ka ndodh!

J’aime · Répondre · 1 · 22 hLosh Cetaj Fatkeqesisht ky eshte realitet i shum figurave qe sote rrahin gjoks si patriota?

J’aime · Répondre · 8 hBajram Hetemi Upel qej supelqej kshtu osht realiteti

J’aime · Répondre · 2 · 22 hZuka Ombashi Shum shum mare shum kam pas respekt po ju ishti Mut........

J’aime · Répondre · 1 · 22 hHazir N Buja Me kesh tu kajt a me kajt tu kesh zdi.veq edi qe hajgare me sene te verteta eshte shtire meba


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   Ven 1 Jan - 15:49

J’aime · Répondre · 7 hDriton Gashi Mut bre e kan baa

J’aime · Répondre · 1 · 22 hAvni Ademi Fatkeqsisht ka pas edhe prej tyre se sod qata qe kan vra po e shijojn kosoven se ata qe Jan kan te drejt Jan vra ja jan met pa kulm ni kok

J’aime · Répondre · 8 hHysi Ibrahimi Bravo ma te mirtit m domethanje shum shum te madhe film mundeni me ba me. Ksi sene bravo

J’aime · Répondre · 12 hEnver Azemi Kujna i ka shku mendja luft me da qytete . Sjon kan as njo sigurt qe pshton prej lufte .

J’aime · Répondre · 17 hToni Gojani Ev bre te poshtër jeni hahahahhah

J’aime · Répondre · 23 hMerita Disha Shala Euu Hallall ju kofte...

J’aime · Répondre · 7 hLulzim Bayern Krasniqi valla shum e vertet

J’aime · Répondre · 5 hIsak Breznica tradhetar ka pas shum fatkeqsisht ende jan gjall

J’aime · Répondre · 14 hAzem Elezaj Gjon vllasa i paske harru ethe do komandanta pai permen

J’aime · Répondre · 6 hNas Sulejmani Realitet i Hidhur

J’aime · Répondre · 1 · 7 hArben Sopaj Ncncnncnc

J’aime · Répondre · 12 hHasim Aliu mos e festoni

J’aime · Répondre · 13 hArmend Hasani Shum real ky humor.

J’aime · Répondre · 1 · 13 hFitim Avdylaj shum origjinal fatkeqsisht

J’aime · Répondre · 12 hVesel Bajraliu Hashimav i pershtatet

J’aime · Répondre · 7 hGurakuq Musliu Dalin senet dalin

J’aime · Répondre · 12 hVijon Mirjeta Ma shum jem vra nermjet veti se sa me shkije 

J’aime · Répondre · 14 hGani Luta qeshtu kan luftu djemt ma temir jan vra mas shpine

J’aime · Répondre · 3 hSalih Islami Kjo esht historia jon e vertet jo veq kit luft po prej zatidanit

J’aime · Répondre · 9 h · ModifiéFatos Berdynaj Realitet i hidhur...

J’aime · Répondre · 9 hHagji Krasniqi realiteti qyshtu asht mjerim

J’aime · Répondre · 1 hIsuf Alaj Ju lumt kjo ka qen realiteti

J’aime · Répondre · 4 hMuzafer Mjaku Qashtu u vra shum ushtari

J’aime · Répondre · 1 · 21 hKushtrim Brahimi Agron Haxha ngo tezak Ahhahaha qa kan BA gjinja koh tluftes

J’aime · Répondre · 1 hSami Prekadini Kishin pas luftu per karrika po gjyna per qata qe kan luftu me zemer e sat as ndihm sociale nuk kan

J’aime · Répondre · 9 hMatoshi Ibrahim mos qilni varr se herdo kur zoti do ti mallkoj

J’aime · Répondre · 12 hGani Ibishi Ky humor osht shum iqillum po pak i vonur

J’aime · Répondre · 12 hJon Maxhuni Palidhje ishin kon

J’aime · Répondre · 3 minBerat Destani Kjo video po na la pa fjal realitet 100 per qind

J’aime · Répondre · 9 hFatos Lushaku e verteta dhem....

J’aime · Répondre · 9 hBesnik Krasniqi Shume e vertete

J’aime · Répondre · 54 minIsuf Islami 100% evertet

J’aime · Répondre · 2 · 13 hImer Imeri Hahaha komandantat disa jo krejt

J’aime · Répondre · 11 hLeoNard NikollBibaj Gjok M. Kolaj mas shumti duhet mjav dit parcellavv 

J’aime · Répondre · 1 · 10 hRill Bejta Gjavit haliti regjep selimi kadri veselinoviqi ramushi edisa tjer

J’aime · Répondre · 5 hDriton Hajdaraj Shumë me vend 

J’aime · Répondre · 2 hRigon Selimi E vertet

J’aime · Répondre · 7 hSamet Rexhepi Ka diqka te vertete ketu !!!!!

J’aime · Répondre · 11 hBeka Elta Elta Kathy hehehe

J’aime · Répondre · 47 minArsim Ismaili Bash qashtu osht

J’aime · Répondre · 5 hBeratt Krasniqi Hahaha

J’aime · Répondre · 5 hZeqë Alimehaj Tè pa zèvendsueshèm..pèrshkrim realiteti tè hidhur..!

J’aime · Répondre · 55 min · ModifiéArben Vata Hallall ju kofte. Te medhej jane. Hahahahahaha

J’aime · Répondre · 5 hAgim Hoti Bravo ju koft se qishtu kanba .

J’aime · Répondre · 5 hSyleman Fanaj A$9960

J’aime · Répondre · 7 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   Ven 1 Jan - 16:02Rexha Llapi Grupi i qujtur Stupcat jan humorist te dashur per gjithe neve , por fatkeqsisht jan dehur nga vetbesimi i tepruar . Nuk e perkrahi asnje njeri mbi ket tok te bej humor me gjakun e derdhun . Nga lufta e fundit nuk ka kaluar shum kohe dhe ende ka nena ka motra ka femij qe kan kujtime te freskta nga humbjet e te dashurve te tyre e te del dikush e te ju thot se i familjari i juaj eshte vra per uzurpime dhe jo per liri un besoi qe esht shum e rend dhe zoti dota mallkoi . Jam deshmitar i gjall dhe pash me sy te mi djemet me te mir te ksaj toke duke dhen jeten per ket tok te bekuar per femijet e juaj qe mezi prisni te hudhni balt ne luften qlirimtare . Un disa komentuesve ju kisha preferu te filloin te bejn hulumtime rreth origjines se tyre jan sllave apo vetem jan te dehur ne ket fest te vitit te ri !

J’aime · Répondre · 7 · 9 h · Modifié

J’aime · Répondre · 7 · 9 h · ModifiéLuan Bajraktari turp per keta matrapaz si po e njellosin luften e paster te UÇKs ketyne duhet me jau dh nga nje plun ne kry ky mesazh shkon per te ashtu quajturit stupcat turp per juve pisa

J’aime · Répondre · 9 · 12 h
Ejup Krasniqi Kta humorista pisa nuk kame pas zemer e as b........ me e kry borqin ndaj atdheut qe sode e shkelin e i shytzojn te mirat e kti vendi qe kta pisa bashk me shume aktor tjer kengtar e qytetar e politikan e qytetar i kane borq ksaj toke po nuk e kane keq se kane plshtu lete po po e tregojn vehte e na ardht dita edhe nji here mas pari duhet me i rahatu qifti e ktyne pisav e tani me ja kthy pushken shkaut .po edhe nji porosi e kame edhe per stupcat edhe per do komentus qe po i lexoj komentet e tyre se kote e keni se as serbia e milloshit e as gjygji i hages nuk mujti me njollos luften e uçk -se veq po ju pagun kote serbia se edhe ne kohe lufte pate argat qiftn e ktyre stupcav po nuk i kryjten pune se uçk- e dashti bota demokratike se e dike qe nuk jane terorist e as kriminel .po nuk eshte mu qudit se shume kane nejt shkiet ne kosove e i kane lane kopilat e tyre si stupcat e si do komentus

J’aime · Répondre · 5 · 7 h · Modifié

J’aime · Répondre · 2 · 14 hAdnan Hyseni TURPI I VITIT TE RI 2016

#REAGIM ndaj denigrimit te luftes se lavdishme te UÇK-se, nuk guxoni qe Gjakun e Deshmoreve te Kombit ta shkelni permes skeqeve...

Un personalisht kam pas shum respekt per ju po me kete skeq qe e pakseni tepru per mu jeni#tePAVLER se ne kohen e luftes se lavdishme te UÇK ku edhe un isha pjes e saj askush nuk ka mendu siq e keni pasqyru ju sepse lufta e UÇK ka qen luft per çlirim e jo luft per hajni e asesi qe vllau ta vret vllaun e vet sepse te gjth ushtaret keni qen nje familje o te mjere.

Si ushtar i UÇK jam i prekur shum me kete rast sepse keni shkel rend mbi gjakun e shum Deshmoreve te Kombit dhe mbi gjakun e shum Invalideve te Luftes se lavdishme te UÇK-se. 

Ju mund te beni skeqe me njerz dhe kohera te ndryshem por asesi me kohen e lavdishme te UÇK-se..

J’aime · Répondre · 4 · 7 h
Naim Hoxha E verteta esht se djemt qe kan kap pushken kunder shkaut kan qen djem me ideale dhe djem trima qe as qe ju ka ra ndermend per asgje tjeter pos qlirimin e Kosoves nga shkau por e verteta esht se pas luftes individ te caktuar e kan keqperdor meriten e luftes duke u pasuru ne menyra jo te ndershme por edhe stupcat e shum bij te shpijunave nuk mund ta njollosin luften e lavdishme qe kan ber djemt me trima te UQK-s te cilet kan pas vetem nje ideal qlirimin e Kosoves nga hordhit serbe.

J’aime · Répondre · 9 · 9 h
Jupe Helshani Shum e dhimbshme kjo, keni lekundur varret e deshmorve, keni hap plagt e invalidve, keni poshtru popullin familjet e deshmorve, turp per jet 
Stupcat eshte mir me tregu ka na paskan dal kta tipa, ku ken kta gjat kohes kur u derdh gjaku? per njanin e di qe ka majt edhe burg per mill e per te dy tjert spo di po per mue paskan dal nsarrnisht krrejt phu zoti ftyren ju marroft

J’aime · Répondre · 1 · 8 h
Valon Latifaj Hogoshti Me ket Spot e kan njollos Luften e UQKse dhe te Deshmorve. Kta muta kta drogirash

J’aime · Répondre · 1 · 5 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim   

Revenir en haut Aller en bas
 
Keshut vertete ka qen lufta e uçk es,e disa smun i njullosim
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: