AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   Ven 1 Jan - 18:39

Fermer


[ltr][ltr]


kosovalbaner

Page aimée · 31 décembre 2015 · 

 
STUPCAT PROGRAMI FESTIV KTV -video e plotë ne HD
kliko ne link http://wp.me/p3xxZD-1ddO

111 754 vues

J’aimeCommenter
Partager

Meilleurs commentaires
Vous, Nexhmedin Iliri Kadriu,Ramiz BehluliDeliu Mirlind et 3825 autres personnesaimez ça.
756 partages
Commentaires


Haxhi Kuçi Kesgtu ka qen lufta e pisafte,e ata qe mundeohen me mbrojte tradhetine mos mendoni se njerezia hane balte e ju sugjuk te prizrenit.A keni deshire mi qite disat video çka me kane deklarue disa komandanta te luftes.

J’aime · Répondre · 3 hFlamur Latifi Humor me shum mjeshtri dhe demostrim se si ka ndodh disa gjera qe mendja e shendosh nuk do te mund ti besonte por kan ndodhur Fatkeqsisht!!

Je n’aime plus · Répondre · 99 · 31 décembre 2015, 23:2425 réponses · 1 hYlli Myrtezai Bravo stupcat! humoristat me me fam ne gjith trojet shqiptare!dhe kjo pjes eshte realiteti i asaj kohe dhe i kesaj kohe !shume shiptare eliminojne gjithmon nivelin me te lart se vetja

J’aime · Répondre · 3 · 15 hBaggio Serta ky eshte nje Humor cinik por qe Paraqet shume realitetin e Kosoves ne kohen e luftes , perse beheshin pazaret dhe duke Luftuar , te kuptohemi per ata qe e kuptojne ,

J’aime · Répondre · 19 · 16 hRexha Llapi Grupi i qujtur Stupcat jan humorist te dashur per gjithe neve , por fatkeqsisht jan dehur nga vetbesimi i tepruar . Nuk e perkrahi asnje njeri mbi ket tok te bej humor me gjakun e derdhun . Nga lufta e fundit nuk ka kaluar shum kohe dhe ende ka nena ka motra ka femij qe kan kujtime te freskta nga humbjet e te dashurve te tyre e te del dikush e te ju thot se i familjari i juaj eshte vra per uzurpime dhe jo per liri un besoi qe esht shum e rend dhe zoti dota mallkoi . Jam deshmitar i gjall dhe pash me sy te mi djemet me te mir te ksaj toke duke dhen jeten per ket tok te bekuar per femijet e juaj qe mezi prisni te hudhni balt ne luften qlirimtare . Un disa komentuesve ju kisha preferu te filloin te bejn hulumtime rreth origjines se tyre jan sllave apo vetem jan te dehur ne ket fest te vitit te ri !

J’aime · Répondre · 9 · 12 h · ModifiéLuan Bajraktari turp per keta matrapaz si po e njellosin luften e paster te UÇKs ketyne duhet me jau dh nga nje plun ne kry ky mesazh shkon per te ashtu quajturit stupcat turp per juve pisa

J’aime · Répondre · 10 · 15 hLavdrim Ynwa Ajeti palo more pidhin qishtu kan ba qita ne parlament ...ti po jep pluma trimi i internetit qkluq njeri

Je n’aime plus · Répondre · 8 · 14 hSherif Sheba Ata jan miljonera te UÇK ules e jo UÇK ja . E ti Luan quasi koke qe po qkepke pluma gojes , kta po tregojn gjysen e vertetes e te verteten do e tregoj Spacialja

Je n’aime plus · Répondre · 5 · 13 hDavid Markovic O nanen jave qifte parlamenti ne pidh juve se ju ka met marak me kan aty

J’aime · Répondre · 13 hRifat Beharami Kta po tregojn per komandanta jo per UÇK. Kjo sken esht shum me vend se keshtu edhe ka ndodh.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 11 h ·ModifiéAlbert Shishko Ky rast perputhet me ZAJEDNICEN

J’aime · Répondre · 11 hMusa Ajeti luan bajraktari edhe une kam qen uqk prej fillimi e deri ne mbarim te luftes qfare jam kan e din zoti se per njerz nuk ma nien se luften nuk e kam ba mem rrah krahve dikush por e kam pas obligim edhe te gjith e kemi obligim mej dal n mbrojtje keti ven...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 · 9 hIsko Hinterberger Pe shof se Drenicakve fort u paska djeg hahaha, miza mas veshi spi le rahat.

J’aime · Répondre · 1 · 3 hArmend Restelica Luan bajraktari kta po tregoin per njrrz qe kan luftu haki kat e ty qe ste pelqen edhe ti je njo prej tyneee qasi perfitus i luftes

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hVotre réponse...XajJa Jemma Shume e njeri e ka psu ne ket mnyr..
Per qeto realitete qe i demonstroni ne humore definitivisht ni pjeses tmadhe te shqiptarve ju duhet vite e vite per me kuptu 🏽

Je n’aime plus · Répondre · 1 · [/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   Ven 1 Jan - 18:40

hLiman Grejcevci Luan bajraktari nuk po ju pelqen hiq juve sidomos Pdk cav , por kjo shka kan ba stupcat asht realitet i hidhur i joni dhe Uck se . U pa shum mire se per shka e kishin marre malin kta hashimovicat halitovicat veselovici e tash besa e shtinen ne loje edhe ket komunistin e m.... Isovicin . Bravo stupcat veq perara.

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 12 hArben Sallahu Lexova shum komente sa shum jan knaq disa njerz sa shum ju pelqen ky humor i flliqur madje pa pasur asnje lidhje se qka ka ndodh edhe ne luft veq ja fusin kot e keta idiota sa shum i kam dasht e qe tani nuk i dua fare, bojn gjithqka madje edhe deshmoret i perdhosin vetem e vetem per ti shtir me qesh njerzit e disa matrapaz mendojn qe ne te vertet kan ndodh keto gjera e qe nuk kan asnje njohuri me luftetaret e liris edhe ju konvenon sepse ata nuk ja kan ber madje asnje argat ketij vendi e tash qeshin me disa prej ketyre aktoreve qe akademin e kan kryer ne Beograd, kush i ka percjell keta mjerana e din mir se Mensuri me mir flet gjuhen serbe se sa Shqipen turp ju qoft ju nxaft gjaku i deshmorve juve qe po knaqeni me keta qelbanik

J’aime · Répondre · 2 · 5 h2 réponsesNebih Aliu Po bash kshtu nuk ka qen se si ka qen do ts tregojn vet ata ne specialen po perafersisht ja kan qellu se me nji skeq nuk mund te tregohet krejt po ne gjygjet qe do te vijojn se shpejti do ti shofim pra stupcat i pergezoj qe po prin me disa skeqe para gjykatave

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 hAbaz Qaka kshtu kan bo normal komandantat e vetshpallur te lpkes po skini pas nevoj me e qit ket video se ton na qa kemi marr pjes en luft e dim qa kan bo po kan mujt me bo edhe ma zi se kta jon kon dora e milloshit e sot komandanta hajnat e tradhtart komandanta e deputet mir o kosova shum en krahasim kush e udheheq e kush e ka udheheq luften 50 perqind udbashat qe i solli serbija meja humb edhe vlerat UQKES

J’aime · Répondre · 1 · 11 hEjup Krasniqi Kta humorista pisa nuk kame pas zemer e as b........ me e kry borqin ndaj atdheut qe sode e shkelin e i shytzojn te mirat e kti vendi qe kta pisa bashk me shume aktor tjer kengtar e qytetar e politikan e qytetar i kane borq ksaj toke po nuk e kane keq ...Voir plus

Je n’aime plus · Répondre · 6 · 10 h · ModifiéMesud Haziri i pelqej e si pelqej dikujt ky osht realiteti,ishalla tranohen se qeshtu o kan ment ju dalshin

Je n’aime plus · Répondre · 30 · il y a 23 heures11 réponses · 7 hSemi Emini Realitet i hidhur, por zdotethot qe etera keshtu kaqen, por disa vrasje te dyshimta qe ksn ndoshta, po e femostrojn at realitet permes humorit, si ne gjith boten

J’aime · Répondre · 2 · 17 hAdnan Hyseni TURPI I VITIT TE RI 2016

#REAGIM ndaj denigrimit te luftes se lavdishme te UÇK-se, nuk guxoni qe Gjakun e Deshmoreve te Kombit ta shkelni permes skeqeve...

Un personalisht kam pas shum respekt per ju po me kete skeq qe e pakseni tepru per mu jeni#tePAVLER se ne kohen e luftes se lavdishme te UÇK ku edhe un isha pjes e saj askush nuk ka mendu siq e keni pasqyru ju sepse lufta e UÇK ka qen luft per çlirim e jo luft per hajni e asesi qe vllau ta vret vllaun e vet sepse te gjth ushtaret keni qen nje familje o te mjere.

Si ushtar i UÇK jam i prekur shum me kete rast sepse keni shkel rend mbi gjakun e shum Deshmoreve te Kombit dhe mbi gjakun e shum Invalideve te Luftes se lavdishme te UÇK-se. 

Ju mund te beni skeqe me njerz dhe kohera te ndryshem por asesi me kohen e lavdishme te UÇK-se..

J’aime · Répondre · 5 · 11 hVotre réponse...Naim Hoxha E verteta esht se djemt qe kan kap pushken kunder shkaut kan qen djem me ideale dhe djem trima qe as qe ju ka ra ndermend per asgje tjeter pos qlirimin e Kosoves nga shkau por e verteta esht se pas luftes individ te caktuar e kan keqperdor meriten e luftes duke u pasuru ne menyra jo te ndershme por edhe stupcat e shum bij te shpijunave nuk mund ta njollosin luften e lavdishme qe kan ber djemt me trima te UQK-s te cilet kan pas vetem nje ideal qlirimin e Kosoves nga hordhit serbe.

J’aime · Répondre · 9 · 12 hMeti Baca Ka pase shume te tille qe kane luftu e besa edhe kane dhene jeten per kete vend. Respekt per ta. Por ka pase dhe ka shume te tille qe kane vepru saktesisht siq po e ilustron ky skeq. E veq ai qe e ka mizen nder kapuç reagon me aq vrazhdesi... Zaten rezultatet po shihen. Veq komandantat (shumica prej tyre) jane bo milionera.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 12 hMurteza Osdautaj Ky skeq ishte humor tragjikomik, sarkazme, mospajtim dhe shperfqje e sekreteve qe i perfolim perdite kur pijme kafe.... vertete tragjike kur realitetet qe i krijojme bejne qe te lindin skeqe te tilla qe bartin tragjedine tone mentale....

J’aime · Répondre · 1 · 12 hJupe Helshani Shum e dhimbshme kjo, keni lekundur varret e deshmorve, keni hap plagt e invalidve, keni poshtru popullin familjet e deshmorve, turp per jet 
Stupcat eshte mir me tregu ka na paskan dal kta tipa, ku ken kta gjat kohes kur u derdh gjaku? per njanin e di qe ka majt edhe burg per mill e per te dy tjert spo di po per mue paskan dal nsarrnisht krrejt phu zoti ftyren ju marroft

J’aime · Répondre · 1 · 11 hNehat Salihu Po realiteti osht ne ks keq po ky vend veq hajnat i don se njerzit e drejt nuk i don

Je n’aime plus · Répondre · 2 · il y a 22 heuresValon Latifaj Hogoshti Me ket Spot e kan njollos Luften e UQKse dhe te Deshmorve. Kta muta kta drogirash

J’aime · Répondre · 1 · 8 hAgim Deliaj Realiteti i zhvillimeve dhe mendimeve dhe veprimeve te ish Lepuroshav,! E tasht po e kallin e po e djegin Prishtinen kinse kunder "zejdenicës" po te gjith e dim se keni frik nga Raliteti dhe jeni kunder gjykates Speciale, ai qe ësht i paq ska qka friksohet hiq, po ata qe kan ba Veprime te tilla as si duhen Familjes se vet e aq me pak Kosoves, respekt per Luftetaret e vertetë, e sa me larg profitetet e Luftes se UQK-së, sa ma larg nga Poplli i shejtë i Kosoves.

J’aime · Répondre · 11 · 9 h · ModifiéAlban Shabani E vertete .... !!!' Brravo stupcat pe tregoni realitetin e krimeve te bera ne lufte dhe mas mbarimit te luftes!

Je n’aime plus · Répondre · 19 · 13 hRigon Aliu per fat te keq e gjith kjo asht e verte po qa asht hla ma keq se ata persona qe kan vepru kshtu sod i kem ne parlament edhe na shesin patriotizem nven qe te jen ne burg aty ku e kan vendin

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 5 hMexhid Hoti jo fort mir paskan ba se qishtu kan ba bash qysh e kan ba filmin keta nuk po i njullosin uqk po hajnat e analfabetat e tradhtar qe vllaznit i kan vra per pare e pozita

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 hMuharrem Tashevci Runu mos shkoni ne komoran se kan me ju vra se ja keni qit ne shesh krjet planet 
he planet e nans ktyne qe na muren ne qaf

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 10 hDin Kabashi Une e I respektoj stupcat qe kan talent dhe zgjuarsi dhe realitetin e komandantve qe e kan da qytete e shka ju ka ra ne dor me shum respekt ju uroj stupcave te lart din Kabashi paqit jet te gjat e te lumtur ne gjirin tuaj familjar

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 13 hArbana Berisha Shume ide te qelluara kane keta.Nuk e di kush ua shkruan tekstet apo i bejne vet.Por,ajo pjesa me hajdutin qe ne fakt ishte doktor me pelqu jasht mase.Fiks qe i pershtatet kohes.Jo qe bejne ashtu.Por ka ardhe koha asisoji!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 7 hGjon Vllasa Hallall ju koft o trima , kete tregonja gjithqysh ,hashimoviqit ,halitoviqit ,veseloviqit ,syloviqit ,qe sa heroi e trima e adedhetar i kan vra ne emer se gjeja shpiuna shpiuna te serrbise , e kta pisa jan vet UDBASHa e vrases , prej Ahmet Krasniqit e deri te GJEMAJL Mustafa krejt kto vraseje i kan ba kta pisa dhe shpiuna ,e tash po shkatrrojn Kosoven e poe ndajn ,shesin ,me ndihmen e ni Udbashi te pa skrupullt ,ISOVIQ ,se edhe ky i ka duert e lyera me gjak bashk me kta gjakpirsa , i likfiduen parat e Mergimtareve ne Dardania bank ne Tirane , do ju mbesin ni dite un fyt nuk do shkon larg afer eshte ajo dite !!!

Je n’aime plus · Répondre · 21 · 8 h · ModifiéRamiz Behrami Pse vjen puna kushu se k8sha besu kishe na me bo naj filum serrbit qa kan bo a na tash komandantat ton mi bo ksi filma kuku qfar derexhe jena ra shkit na kan kajt nanen e kta edhe nanen edhe baben

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 7 hSami Kurti Po sikur tĕ ishte e mundur kthimi nĕ koh pĕr tĕ cilĕn Po bĕhet fjalĕ, besoj se shum prej ktyre qĕ Po e pĕlqejn e nuk Jan tĕ rinj apo Jan frymzua gabim (keq informuar)se kan qen larg realitetit se kĕto Jan shpifje sikur tĕ tjerat shpifje tĕ ngjajshme qĕ po na bin nga Shkiet. E pĕr ATA qĕ Jan tĕ Blokuar ' nĕ mendje le tĕ vizitohen te mjeku . Kurse pĕr dise tĕtjerĕ qĕ Mund tĕ jenĕ PSIKOPATA as qĕ a vlenĕ tĕ mirresh me ta se as ju ka dhan Perendia!!!!!!!!!!!!!!.

J’aime · Répondre · 2 · 16 hUrim Beci Respekt per UQK Lavdi Deshmorve Respekt per invalid e luftes.vdekje tradhtarve

J’aime · Répondre · 1 · 8 hHaxhi Kuçi Respekt mundeni me thene vetem per ata qe luftuan e ata mundeni ne gishta mi permend.Deshmoret i vrajten komandantat e luftes.Sa here u jipshin urdhera qe ti hudhin armet e teshat e kercnue tja mbathin ka tja shofin syt.Mos e perzi uçk en ,ska pas uçk te vertete,pos disa atdhetar qe luftuan kundra serbeve mbrapa shpines i likviduat.Dhe mbi gjakun e tyre folni e edhe mundoheni me mbrojte tradhetine zoti ftyren ua marrofte

J’aime · Répondre · 46 minVotre réponse...Rexhep Rexhepi Nje pjes e ish bashkpuntorve te Millosheviqit Jon ma te zeshmit gjoja ne perkrahje te UÇK.dhe me ta Asht veshtir te flassh Edhe sot.Psh ne fshatin tim e di kush ishte shqiptar me zemer.spiunet ose femijt e tyre sot jon aktiv ne politik,çdo pushtet qe eshtë perqeshur nga humoristat artistat ka humbur.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 5 hEsat Sadiku Humori eshte art dhe paraqet ngjarje qe permes saj mundohet te spjegohen rrethana te caktuar por nuk dmth se gjitha eshte realitet dhe vertet

J’aime · Répondre · 5 · 31 décembre 2015, 23:51Behar Berdyna Por fatkeqsisht ky humor eshte i vertet kshtu kan ber tradhtart qe sot i kemi nqeveri!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 hVotre réponse...Isa M Balaj Ne ate koh skan dit sherr dhe sosht e vertet qe kan nda territore mbas lufte kan ba qmos dallavergjit amo ket skeq kerkoj me e zhduk

J’aime · Répondre · 13 h1 réponseAdem Halili realiteti dikuj i pengon kush i ka pa keto skena e dallon te miren dhe te keqen e luftes shumica e ushtarëve kanë luftuar pa kurrëfar hezitimi dhe kanë dhënë dhe gjymtyrt e trupit dhe jeten e tyre ata kerkush nuk i akuzon ktu po flitet per uzurpime pronash univerzitetesh e per ata qe kanë perfituar nga lufta e jo per ata qe kan kontribuar per liri po dikush e ka mizen nen kapuq dhe nuk po i pelqen e verteta

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 8 hAdem Zogjani Nuk duhet ngatrru periudhén e pasluftés me ate tè mobilizimit vullnetar tè luftétarve té UÇK-s. Ata u flijian pér liriné qè po e gézojmè sot ne té gjith, por edhe me mbéshtejen e bashkésis ndérkombtare dhe. NATO-s. Ju flliqésira e me emra anonim, ju mure kara ku keni qené gjatè kohés kur ishte lufta nè Kosovè qé po e dini se paska qené e véttet ajo qé e transmetoi KTV e sigurisht e sponzoruar nga Beogradi. Mos e ngatrroni luftên e lavdishme t é UÇK dhe jetèn e atyre qé u flijian por edhe shumé té atyre qé nuk ju dihet akoma varri. Ju ma mirè pyetni KTV-n se sa para pranut pér sponzorimin e kétij turpi dhe pér transmetim nga televizioni juaj. Shumè mirè po e luajnè lojén e Beogradit. Njé individ apo grup individésh qé shpief me trillime e montazha té tilla pér njerzit e veté qé ishin té gatshêm pér tu flijuar, dhe u flijun, éshté mjerim qé i takojné atij populli ose i pérkasin dikujt tjetèr. Le ta shikojnè ADN-n e tyre se kush jané dhe nga vijné. Edhe uné kam vérejtje pér individ tè caktuar pér sjellje pas luftés, por ate té luftés mos na e prekni se nuk ju lejojmé

J’aime · Répondre · 3 · 11 hHaxhi Kuçi per çfare lirie jeni ka folni?Per veriun e shitur,hajt shko ne verit te mitrovices?

J’aime · Répondre · 35 minVotre réponse...Aziz Zhilivoda Kan vra mbas shpine shume bile ...jan individet miliardera qe kan projektu vrasje e prita e tradhti deri ne fund bile ..e verteta dhemb fort por eshte realitet

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 hIlir Qerimi Homor i bazuar ne ngjarje te berteta brravo stupcat si hashimi ne luftime me pseodenimin qipsi

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 7 hLabinot Gashi bravo ju koft e keni tregu veq realitetin e disa personave qe sod spo ja din skajin pasuris e disa personave te ligsht e katastrofal e aj qe ka luftu veq per liri ata e kan mbyt ose sod asht gjall po hjek edhe per buk me familje se aj veq lirin e ka dasht sen tjeter marre politikaneve te ks e hallall stupca se shumm keni tregu me kit video ju lumt

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 hRrustem Bardhi Mani more vllazni mos komentoni se po preken do gjenerala e do komandanta per ket kosov qe kan luftue me arm ne dor e sod po luftoin per korrik po spo marrim me emra se ska kuptim

J’aime · Répondre · 1 · 15 h · ModifiéFaruk Gashi Humor i turpshem, kjo eshte marri e stupcave, as RTS nuk do te kishte bere kete lloje humori. MARRE

J’aime · Répondre · 2 · 14 hIsmet Islami Kjo esht pjesa ma e vertet qka ka ndodh gjat luftes dh pak pa u krye te gjith e kan dit se kjo ka ndodh e vertet por esht diqka shum e dhimshme per fat te keq qe kjo ska guzue me ndodh esht fatkeqsi per ket popull

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 14 hDukagjin Hysenaj Xhini O jav q..... Nanen kush po that sr asht tealitet o shqipfolsa te shkines

J’aime · Répondre · 3 · 17 hHaxhi Kuçi Kush e ka tradhetue veriun e mitrovices nanen qent e serbise.Kush i vrau atdhetaret mbas shpines qent ja ladrofshin majken.

J’aime · Répondre · 31 minHaxhi Kuçi Tanve po u intereson kush nai vrau atdhetaret mbas shpines,kush i dhunoi grat e shqiptareve gjate luftes e pas saj?????Kush po shitet luftar duke e mbrojtur veten ne emer te deshmoreve????

J’aime · Répondre · 28 minVotre réponse...Shukrie Ibishi pe shoh qe nuk pe kuptojn kta nuk jan tu prek mbi gjakun e deshmorve e as nuk pe njollosin uqeken po pe tregojn te verteten e dikujt nuk i pelqen aj qe e ka mizen mas veshi respekt per krejt deshmoret e per uqeken e per ata qe kan luftu me zemer e shpirt e mari per ata qe kan luftu per me perfitu e menaj pru serbin apet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 hBesi Zymeri Mesud haziri qata jan te farkit qka bon ldk prej.89 imurren paret tona te gurbeqarve edhe na Edina fort mir kush jjan po PDK imurr fondi vendlidja fik injo me ldk edhe PDK. jan udbasha krejtRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   Ven 1 Jan - 18:41

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 12 h · ModifiéArsim Simnica E vetet kan ndodh ne luften e kosoves boll shpiuna pa pare ka kosov e tash ka edhe ma shum shpiuna kurr rahat skemi mu boe pa i zhduk shpiunat .

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 8 hKemajl Sahiti A kan mendu apo jo gjat luftes nuk e di por e di qe menjeher pas ikjes se shkive kan fillu uzorpimet hajnit vrasjet etj etj nga te fortit e luftes qe ende vazhdojn edhe jan ba miljonera pa ju than kush puna e mbar ky eshte realiteti ju pelqej apo jo

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 hIslam Golaj E vertet po shihet sot se ata qe kan luftu me nder kurr nuk e bejne ket pun

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 h · ModifiéIlmi Ismajli hallall per guximin qe kane mare .Edhe kjo eshte nje histori e dhimbshme por sipas gjasave e vertete.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 hLulzim Spahiu kta stupcat jan pjelle e milloshit e hali se dine qysh ka ardhe lirija e bajne hajgare me deshmire

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Lirine ua pruri NATO,sa per keta qent e serbise ,serbia ishte hala si ne lugine e ne iliride qe e keni dhie ska si me ju dhane pergjgje ndryshe.Veriun serbise e keni dhie krejt.Ata qe rane deshmore ma shume i vrajtet pse vrajshin shkije,se ju dhimbeshin braqat.Mos nai perlyni deshmoret se ka me ju nxane gjaku i tyre.

J’aime · Répondre · 24 minVotre réponse...Bastri Berisha Humor me shum ngjarje qka kan ndodh ne kosov gjat dhe pas luftes, me Ben te qaj.

J’aime · Répondre · 12 hNijazi ZH More t'kishin luftu patum me jav ba hallall
Po e kan qu kohën tu u mshef nëpër përronjë e nëpër male të largëta ku as dreqi vo s'bon 
Po cfarë Lufte bre ka ba UCK-ja allahile
Leni kto fore .

J’aime · Répondre · 2 · 15 hBesnik Salihu Ran banesat dhe uzurpimet po shifet ku ka met pjesa veriore e Mitrovices shum gjera me ven i bein stupcat se qysh ka ndodh vitet 1998 1999

J’aime · Répondre · 16 hGjon Vllasa E ore Adnan Hyseni koke nder ata vrases qe kan vra po ashtu siq ipet ne filmin e Stupcave , po ti koke i Hashimoviqave dhe isoviqave , jon vra njerz qe kan dite shum dhe kah jon shkue markat e diaspores po ty pou dufka meti ------ bashk me kta qena qe jan ne qeveri tash!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 hMeti Aliu Bravo stupcat jeni më shum se komedian me shum se aktor , clip i perfeksionuar. ( mos e prek uck)

J’aime · Répondre · 7 hGyner Islami Mos i perzini gjėrat ky është humor shumë i qėlluar që tregon gjërat që kanê ndodh, ktu nuk nënqmohet lufta e UQK por bahet fjal per disa individ që hyn në UQK për tu pasuruar ku krejt KOSOVA e din kush jan kta KRiMINEL.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 hQefli Krasniqi Bravo tamam e keni qellu qashtu esht per vatan shumica nuk kan lufu per vend

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 hYll Zeqaj Ja ki palu pidhin qatyve se kan bo ksi pazare gjat luftes hallall buka tkoft e kush qon spirra ma hangt mu Karellin 🏻️🏻

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 hIsko Hinterberger Stupcat ju jeni Legjenda. Krejt po i filmoni ndodhit e verteta fatkeqsisht kan ndodhë. Mos u tutni se ska kush qka ju ban se ju ka hi uki ntorisht atyne spo guxojn me shpurdh ma.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 hFadil Aziraj O hallall u koft se qeshtu kan ba do Komandata veq per pasuri i kan myt kolegt e vet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 hShefqet Bajrami Ma mir po ju shkon kur po vishen me uniforma serbe se ju nuk dini azgje per luften dh zguxoni me njollos ju nuk duhet me qit at amblem se se meritoni nen at amblem shum deshmori ka dhan jet turp po turp qe ju lejojn idiota si ju te beni kso marrina rrespekt U Ç k se

J’aime · Répondre · 7 hPreniqi Skender Realitet I hidhur qysh eshte mundur do ish komandat jan ber miljonra sot mos e kan gjet naj bugjuk me lira qe jav ka la babgjyshi a jo valla. Po tuj da parcella

J’aime · Répondre · 8 hShyqeri Elshani Mbeturinat titos stupcat edhe ma mbeturina atyne qe ju pelqen turp harrut shum shpejt

J’aime · Répondre · 3 · 12 hKastriot Arifi uck nga shqiperia keshtu i ndante trojet etnike ka me na e lujte nanen edhe sot keta ordiner na e lujne nanen

J’aime · Répondre · 1 hFadil Haxholli o po me vjen keq po se lun topi se kshty kandoth 100% po kta qi jan xhall kan me hanger kryt e vet

J’aime · Répondre · 5 · Hier, à 00:31Islam Murati Aji qe fol daji uqekes keq edhe ktynev stpcav mit tavan jaqifsha kemi politik muti se ktynev stupca à 10 vite brurg jakishadhan

J’aime · Répondre · 1 · 8 hEsat Aliu vlla vrasje gjithmon kapat te na shqiptart kush e vrajti AHMET KRASNIQIN kush e vrajt TAHIR ZEMENN kush e vrajt SANDUKANIN kush e vrajti KOMANDANTIN MURRIZIN ...........ETJ

J’aime · Répondre · 1 · 5 hSherif Azizi me vjen keq per keta artista te mutit kan edhe 1 miljan tema tjera ! pse prekin po ok KTV-viq

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 00:14Hamdi Konjusha Kta stupcat jane bere si ai qeni 
Ku han qaty leh
Tash kta po han te Surroi e po lehin si Surroi
Artista matrapaza

J’aime · Répondre · 2 · 9 hShaban Ahmetaj Bash me ven ndodhit ne kosov qe jan ba Driton Ukimeri Tony Uki

J’aime · Répondre · 47 minNystret Behrami E vertet eshte kjo,aj qeka qen ne luft e din ket.

J’aime · Répondre · 1 · 4 hBesi Morina Mos Boni hajgare me UCK o shqiptar se a e dini ju sa gjaku eshte derdh per ket Liri .

J’aime · Répondre · 5 · 31 décembre 2015, 23:34Agim Fejzullahu Kto nuk jan hajgare shokit po realiteti

Je n’aime plus · Répondre · 1 · Hier, à 00:49Besi Morina Po qfar realiteti ej njerzit kan derdh gjak per ket tok e ju qe po ankoheni jeni ik per bllac e shqipni

J’aime · Répondre · Hier, à 00:53Gezim Kolina Besi Morina banu i bindur qe ato vrasje qe kan ndodhur (fatkeqesisht) nuk i kan kry ata qe kan ikur kah Bllaca, realiteti eshte pak i hidhur dhe vret, por sigurisht qe eshte me i mir se fshehja e krimit, do te vij koha qe do te bindemi te gjith, se kto gjera paskan ndodhur

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 14 hMusa Ajeti Besi Morina edhe une kam derdh gjak edhe nuk po baj hajgare hiq po ju me siguri e lpini ka ni asht prej ise ose hashe juve ju prek kjo se ata qe luftuan vetem per lirin e kosoves hiq nuk ndihen te prekur nga ky skeq

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 hHaxhi Kuçi te lumt he burr qashtu eshte,por ketyre po u djege zuza dhe permes deshmoreve qe vete i kane vra po dojne edhe permes deshmoreve me la mut me shurre

J’aime · Répondre · 7 minVotre réponse...Burim Avdullahu Nje Realiteti i Hidhur Ne Kosov émoticône cry

J’aime · Répondre · 9 hArton Aliu Shum e vertet shqiptari e ke vra shqiptarin gjith

J’aime · Répondre · 4 hSabit Krasniqi E vertet lavdi deshmorve vdekje trathtarve e shtincav shpiunav

J’aime · Répondre · 14 hAdil Hoxha Koha e shpijunave ka dek njeher e pergjithmon

J’aime · Répondre · 10 hArtan Zyberi Turp skam koment mjer per kete popull ne dor te kujt kem met..

J’aime · Répondre · 1 hShukri Bekteshi Pisat e thiut krejt rrejn ju po e thoni te verteten

J’aime · Répondre · 18 hKujtim Selmanaj Shum e vertet osht kjo

J’aime · Répondre · 7 hZija Gashi E vertet kret e din.......

J’aime · Répondre · 11 hIsa Vushtrtia Shum viedo e drejt kush e Merr po Bravo stupca legjenda jeni 

J’aime · Répondre · 14 hBsh Bsh Kjo eshte shum e deshte per UÇK EN

J’aime · Répondre · 13 hFahri Flutra Bytyqi E dhimshme po qkas ka ndodh

J’aime · Répondre · 13 hBekim Miroci Per dikon humor e per dikon realitet

J’aime · Répondre · 13 hEdzivit Ljatifi Kto pe kallxojn se qish met vertet e kan vrra ismet jasharin komandat kumanoven

J’aime · Répondre · 12 hVesel Bajraliu Esht evertet se dikush nuk rroku armen per liri por per gjep tevetin


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   Ven 1 Jan - 18:42

J’aime · Répondre · 10 hXhafer Ukiqi Oooo kjo eshte pasha bacin me se e vertet !!!!!!!

J’aime · Répondre · 6 hMentor Ajeti mos i qitni t zezat e tyne se n cekullar kan me ju shti

J’aime · Répondre · 11 hAntigona Ramadani Maloku Ma t mirt jeni..vetem realitetin e tregoni.Respekt

J’aime · Répondre · 3 hHyda Morina Ju lumt!
Neta kuptojn populli far poletikan poi Votojm, aq ma keq qe po naj blejn Votat per 5 euro!
TURP!

J’aime · Répondre · Hier, à 01:29Enver Azemi Qa kan hjek ushtri skan pas buk me hager e tash del tuli laper 
Keta jon ma zi se Shkit .

J’aime · Répondre · 1 · 20 hDriton Sabrie Dion Krasniqi Valla topi selun

J’aime · Répondre · 16 hSinan Biqmeti Realiteti i pseudoluftareve qe paz lufte zaptuan gjithqka qe ishte prone shoqerore.

J’aime · Répondre · 8 hSefa Rexhepi Te vertetat po deshmohen ,ky humor i pershtatatet realitetit 100%,se keshtu disa pushtetar te sotit kan vepru.

J’aime · Répondre · 2 · 15 hSylejman Bezera Keshtu kan ba keta komandantat se o muren kosoven

J’aime · Répondre · 11 hAlbert R SH Kelmendi Realitet i vertet,pas lufte sulmuan ibrahim rugoven,tahir zemen,haradinajt,dhe shumë e shumë heroj tjer nga shqipfolsat tonë Shik(pdk)

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 hSylaj Besnik E qeshtu jon vra krejt mat mdhajt e uqk

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 hSherif Sheba Ju qe koki tranue me ket Humor bëni edhe pakë durim- saber deri tja fillon Specialja pa Humor

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 hFatmir Salihu hahaha brravo kshtu ka ndodh po runu se po ju mshelin si albin kurtin heeheh

J’aime · Répondre · 2 · 22 h · ModifiéDriton M Graiqevci Hum9r Real,(hajgare pernime)...bravo stupcat hallall.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 7 hXhevdet Selmani Neve nathojshin jeni elita eksojtoke nese kenifat mepshtu kurse vet ikishin pas ba planet qkate bojn nket kosov temjer respekt stupcave

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 hHaxhi Kuçi Kryeshefi i kriminelave ne lufte ka qen Avdi Ibrahimi,Reshat Badallaj ne diaspore shok i Ali Ahmetit,xhavit Halitit,Thaqit,Osman Bytyqit,Fatmir Limes Sabit Gecit,Kadri Veselit qe u ka mbajte mbledhje si para luftes ne lufte dhe mbas sa ne sharren qe e pat urzuprue ne fsh.Lubizhde te prizrenit

J’aime · Répondre · 11 minVotre réponse...Selami Toski Jo more luan edhe ti koke trathtar si hashimi dhe disa te tjer

J’aime · Répondre · 14 hDavid Markovic Ti burre e trime more mut se hashimit veq karin ja hani

J’aime · Répondre · 13 hVotre réponse...Lulzim Hoxha Me vones,ama realitet! Keshtu ka ndodh!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · Hier, à 00:42Fera Enes Rahim Kto Jan gjera të vërteta çikan ndodh kah fundi iLuftes 
Por shum mir çi po içesin kto raste si Humor 
Por ndoshta ivjen radha sa mafrik çi edhe dalin najkush para gjigjit të vertetës

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hLosh Cetaj Fatkeqesisht ky eshte realitet i shum figurave qe sote rrahin gjoks si patriota?

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 hBajram Hetemi Upel qej supelqej kshtu osht realiteti

Je n’aime plus · Répondre · 3 · Hier, à 01:14Zuka Ombashi Shum shum mare shum kam pas respekt po ju ishti Mut........

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 00:48Hazir N Buja Me kesh tu kajt a me kajt tu kesh zdi.veq edi qe hajgare me sene te verteta eshte shtire meba

J’aime · Répondre · 10 hDriton Gashi Mut bre e kan baa

Je n’aime plus · Répondre · 2 · Hier, à 00:31Lulzim Spahiu turpe duhet mi ju ardhe bre pjelle e shkavit

J’aime · Répondre · 2 hAvni Ademi Fatkeqsisht ka pas edhe prej tyre se sod qata qe kan vra po e shijojn kosoven se ata qe Jan kan te drejt Jan vra ja jan met pa kulm ni kok

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 hHysi Ibrahimi Bravo ma te mirtit m domethanje shum shum te madhe film mundeni me ba me. Ksi sene bravo

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 15 hEnver Azemi Kujna i ka shku mendja luft me da qytete . Sjon kan as njo sigurt qe pshton prej lufte .

J’aime · Répondre · 20 hToni Gojani Ev bre te poshtër jeni hahahahhah

J’aime · Répondre · Hier, à 00:10Merita Disha Shala Euu Hallall ju kofte...

J’aime · Répondre · 10 hPerparim Dema prall u banem e haj medet per neve

J’aime · Répondre · 2 hLulzim Bayern Krasniqi valla shum e vertet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 8 hIsak Breznica tradhetar ka pas shum fatkeqsisht ende jan gjall

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 17 hAzem Elezaj Gjon vllasa i paske harru ethe do komandanta pai permen


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   Ven 1 Jan - 18:42

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 hNas Sulejmani Realitet i Hidhur

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 hArben Sopaj Ncncnncnc

J’aime · Répondre · 15 hHasim Aliu mos e festoni

J’aime · Répondre · 16 hArmend Hasani Shum real ky humor.

J’aime · Répondre · 1 · 16 hFitim Avdylaj shum origjinal fatkeqsisht

J’aime · Répondre · 15 hVesel Bajraliu Hashimav i pershtatet

J’aime · Répondre · 10 hGurakuq Musliu Dalin senet dalin

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 15 hVijon Mirjeta Ma shum jem vra nermjet veti se sa me shkije 

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 17 hGani Luta qeshtu kan luftu djemt ma temir jan vra mas shpine

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 6 hAfrim Bega Duhet me kerku falje ose mi vra gjithëqysh

J’aime · Répondre · 2 hSalih Islami Kjo esht historia jon e vertet jo veq kit luft po prej zatidanit

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 h · ModifiéFatos Berdynaj Realitet i hidhur...

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 hHagji Krasniqi realiteti qyshtu asht mjerim

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 hIsuf Alaj Ju lumt kjo ka qen realiteti

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 7 hGashi Freskim Qeshtu kan ba edhe politikant qe i kem tash

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 29 minMuzafer Mjaku Qashtu u vra shum ushtari

Je n’aime plus · Répondre · 2 · il y a 23 heuresKushtrim Brahimi Agron Haxha ngo tezak Ahhahaha qa kan BA gjinja koh tluftes

J’aime · Répondre · 4 hSami Prekadini Kishin pas luftu per karrika po gjyna per qata qe kan luftu me zemer e sat as ndihm sociale nuk kan

J’aime · Répondre · 12 hMatoshi Ibrahim mos qilni varr se herdo kur zoti do ti mallkoj

J’aime · Répondre · 15 hGani Ibishi Ky humor osht shum iqillum po pak i vonur

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 15 hJon Maxhuni Palidhje ishin kon

J’aime · Répondre · 3 hBerat Destani Kjo video po na la pa fjal realitet 100 per qind

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 hFatos Lushaku e verteta dhem....

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 12 hKjani Palloshi Turpi nuk e ka mytur askend dhe nuk don te thot te jesh I semur duhet vizituar mjeku keta duhet urxhent nje takim te psikiatri se metevertet keta Jane te smur po si kane guxim te prekin ne xhen ma te shejt te shqipetaris po a e mendojn keta sa nanat e sa baballaret e sa bashkeshorte e sa femije Jane pa me te dashurit e tyre e te bejsh nje skeq per fitime private ta njollosesh nje ushteri qe e ka njohur xhithe bota e ty vet ben marrina po me besoni se heret a von keni me dhan llogari per te Me keqardhje e them se ju jeni turpi I shekullit

J’aime · Répondre · 1 hBesnik Krasniqi Shume e vertete

J’aime · Répondre · 3 hIsuf Islami 100% evertet

J’aime · Répondre · 2 · 16 hImer Imeri Hahaha komandantat disa jo krejt

J’aime · Répondre · 14 hLeoNard NikollBibaj Gjok M. Kolaj mas shumti duhet mjav dit parcellavv 

J’aime · Répondre · 1 · 13 hRill Bejta Gjavit haliti regjep selimi kadri veselinoviqi ramushi edisa tjer

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 8 hDriton Hajdaraj Shumë me vend 

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 hRigon Selimi E vertet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 hSamet Rexhepi Ka diqka te vertete ketu !!!!!

J’aime · Répondre · 14 hBeka Elta Elta Kathy hehehe

J’aime · Répondre · 3 hArsim Ismaili Bash qashtu osht

J’aime · Répondre · 8 hBeratt Krasniqi Hahaha

J’aime · Répondre · 8 hZeqë Alimehaj Tè pa zèvendsueshèm..pèrshkrim realiteti tè hidhur..!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 4 h · ModifiéArben Vata Hallall ju kofte. Te medhej jane. Hahahahahaha

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 9 hAfrim Krasniqi Kjo e vertet a bravo

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 hAgim Hoti Bravo ju koft se qishtu kanba .

J’aime · Répondre · 8 hZamir Bugari realitet i vertet

J’aime · Répondre · 43 minSyleman Fanaj A$9960

J’aime · Répondre · 10 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise   

Revenir en haut Aller en bas
 
E verteta e uçk es qe i vrete shpiunat e serbise
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: