AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ejup Hoxha per Thaqin,ka luftue

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ejup Hoxha per Thaqin,ka luftue   Dim 3 Jan - 14:12

 Pershendetje Komandant Ejup Hoxha,u lutemi a keni mundesi me na tregue pakes,per Zotriun Hashim Thaqin ,a ishte ne front ndonje here?Dhe nese ka qen a keni mundesi me na tregue,ne cilin fronte ka marr pjese.

J’aime · Répondre · 1 hEjup Hoxha Po une jom prezent me zotri hashim thaqin gjarperi ne orllat kemi sulmu armikun sllav bashk moter

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 h

 Vetem ju te trete,me tjere shok jo,keshtu me sa e kuptova kete thenjen.

J’aime · Répondre · 1 hEjup Hoxha Sulme guerile kemi ban

J’aime · Répondre · 44 minEjup Hoxha Edhe ne qabiq te klines ne istikame te kom muj krasniqi kapuqi jemi kan me hashim thaqi bashk kllosharet let folin qka dojn

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 44 minEjup Hoxha Jo veq ma tre por permi 15 jemi kan bashk

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 44 minPo ju besoj i nderum qe keni bere lufte guerile,nese keni mundesi permendjau emrat edhe shokeve te tjere,se ma e rruges me duket me tregue ,se a jeni ka e shihni se si po u gjuhen zotriut Hashim Thaqit,e shendrruan ne tradhetar.

J’aime · Répondre · 43 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ejup Hoxha per Thaqin,ka luftue
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: