AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Stupcat lufta e uçk es

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 17:56


kosovalbaner

Page aimée · 31 décembre 2015 · 

 
STUPCAT PROGRAMI FESTIV KTV -video e plotë ne HD
kliko ne link http://wp.me/p3xxZD-1ddO

200 967 vues

J’aimeCommenterVous, Samidin QafleshiNexhmedin Iliri KadriuRamiz Behluli et 6676 autres personnes aimez ça.
1087 partages
Commentaires


Haxhi Kuçi Kesgtu ka qen lufta e pisafte,e ata qe mundeohen me mbrojte tradhetine mos mendoni se njerezia hane balte e ju sugjuk te prizrenit.A keni deshire mi qite disat video çka me kane deklarue disa komandanta te luftes.

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 23:17


Flamur Latifi Humor me shum mjeshtri dhe demostrim se si ka ndodh disa gjera qe mendja e shendosh nuk do te mund ti besonte por kan ndodhur Fatkeqsisht!!

Je n’aime plus · Répondre · 189 · 31 décembre 2015, 23:24


28 réponses · 3 hRexha Llapi Grupi i qujtur Stupcat jan humorist te dashur per gjithe neve , por fatkeqsisht jan dehur nga vetbesimi i tepruar . Nuk e perkrahi asnje njeri mbi ket tok te bej humor me gjakun e derdhun . Nga lufta e fundit nuk ka kaluar shum kohe dhe ende ka nena ka motra ka femij qe kan kujtime te freskta nga humbjet e te dashurve te tyre e te del dikush e te ju thot se i familjari i juaj eshte vra per uzurpime dhe jo per liri un besoi qe esht shum e rend dhe zoti dota mallkoi . Jam deshmitar i gjall dhe pash me sy te mi djemet me te mir te ksaj toke duke dhen jeten per ket tok te bekuar per femijet e juaj, qe mezi prisni te hudhni balt ne luften qlirimtare . Un disa komentuesve ju kisha preferu te filloin te bejn hulumtime rreth origjines se tyre jan sllave apo vetem jan te dehur ne ket fest te vitit te ri !

J’aime · Répondre · 24 · 10 h · Modifié


7 réponses · 11 hYlli Myrtezai Bravo stupcat! humoristat me me fam ne gjith trojet shqiptare!dhe kjo pjes eshte realiteti i asaj kohe dhe i kesaj kohe !shume shiptare eliminojne gjithmon nivelin me te lart se vetja

J’aime · Répondre · 4 · 1 janvier, 10:48


Baggio Serta ky eshte nje Humor cinik por qe Paraqet shume realitetin e Kosoves ne kohen e luftes , perse beheshin pazaret dhe duke Luftuar ,SEPSE SHUME NJEREZ MBAJNE VESHUR LEKUREN E DELES PO NE TE VERTET MBETEN FYTYRA E UJKUT, te kuptohemi per ata qe e kuptojne ,

J’aime · Répondre · 25 · 8 h · Modifié


Liman Grejcevci Luan bajraktari nuk po ju pelqen hiq juve sidomos Pdk cav , por kjo shka kan ba stupcat asht realitet i hidhur i joni dhe Uck se . U pa shum mire se per shka e kishin marre malin kta hashimovicat halitovicat veselovici e tash besa e shtinen ne loje edhe ket komunistin e m.... Isovicin . Bravo stupcat veq perara.

Je n’aime plus · Répondre · 7 · 1 janvier, 14:01


Labinot Tahiri Se LDk ke n'luft a??

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:18


Imer Ademi Labinot Tahiri kam shum respekt per ju , por për mendimin tim mas miri kesh me qen mos me ju bashkangjit asnjerit. Ju përshëndes

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:14


Liman Grejcevci Nuk asht pyetja ke ldk apo ske , por kjo ka ndodh me te vertet ne luften ton , marri ju koft komandantav , ushtart skan faj hiq ktu , por sot qata ushtar te uck se po hekin per buken e gojes e kta i kan ba milionat thaqi veseli haliti isa etj

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:30


Votre réponse...Nebih Aliu Po bash kshtu nuk ka qen se si ka qen do ts tregojn vet ata ne specialen po perafersisht ja kan qellu se me nji skeq nuk mund te tregohet krejt po ne gjygjet qe do te vijojn se shpejti do ti shofim pra stupcat i pergezoj qe po prin me disa skeqe para gjykatave

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 16:24


XajJa Jemma Shume e njeri e ka psu ne ket mnyr..
Per qeto realitete qe i demonstroni ne humore definitivisht ni pjeses tmadhe te shqiptarve ju duhet vite e vite per me kuptu 🏽

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 1 janvier, 22:51


Meti Baca Ka pase shume te tille qe kane luftu e besa edhe kane dhene jeten per kete vend. Respekt per ta. Por ka pase dhe ka shume te tille qe kane vepru saktesisht siq po e ilustron ky skeq. E veq ai qe e ka mizen nder kapuç reagon me aq vrazhdesi... Zaten rezultatet po shihen. Veq komandantat (shumica prej tyre) jane bo milionera.

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 1 janvier, 14:06


Luan Bajraktari turp per keta matrapaz si po e njellosin luften e paster te UÇKs ketyne duhet me jau dh nga nje plun ne kry ky mesazh shkon per te ashtu quajturit stupcat turp per juve pisa

J’aime · Répondre · 16 · 1 janvier, 11:20


Lavdrim Ynwa Ajeti palo more pidhin qishtu kan ba qita ne parlament ...ti po jep pluma trimi i internetit qkluq njeri

Je n’aime plus · Répondre · 12 · 1 janvier, 12:12


Sherif Sheba Ata jan miljonera te UÇK ules e jo UÇK ja . E ti Luan quasi koke qe po qkepke pluma gojes , kta po tregojn gjysen e vertetes e te verteten do e tregoj Spacialja

Je n’aime plus · Répondre · 6 · 1 janvier, 12:56


David Markovic O nanen jave qifte parlamenti ne pidh juve se ju ka met marak me kan aty

J’aime · Répondre · 1 janvier, 13:18
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 17:57

J’aime · Répondre · 1 janvier, 13:18


Rifat Beharami Kta po tregojn per komandanta jo per UÇK. Kjo sken esht shum me vend se keshtu edhe ka ndodh.

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 1 janvier, 14:36 · Modifié


Albert Shishko Ky rast perputhet me ZAJEDNICEN

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:21


Musa Ajeti luan bajraktari edhe une kam qen uqk prej fillimi e deri ne mbarim te luftes qfare jam kan e din zoti se per njerz nuk ma nien se luften nuk e kam ba mem rrah krahve dikush por e kam pas obligim edhe te gjith e kemi obligim mej dal n mbrojtje keti ven...Voir plus

J’aime · Répondre · 8 · 1 janvier, 16:48


Isko Hinterberger Pe shof se Drenicakve fort u paska djeg hahaha, miza mas veshi spi le rahat.

J’aime · Répondre · 6 · 1 janvier, 22:50


Armend Restelica Luan bajraktari kta po tregoin per njrrz qe kan luftu haki kat e ty qe ste pelqen edhe ti je njo prej tyneee qasi perfitus i luftes

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 janvier, 01:24


Skender Veseli Kjo video pojav qet ne shesh atynev qe kan ba ksi sene kush eka mizen mas veshi reagon meniher se kejt skan ba kshtu po disa qe po dojn meba ni republik te shkive mrena kosove

J’aime · Répondre · 2 · 2 janvier, 10:15


Sejdi Sylejmani Zoteri Luan pikerisht kjo gjuha jote qe po kerkon plum ne koke aktoreve e deshmone se akoma skeni ndryshu prap njesoj do vepronit se qka e ka ne shpirt njeriu nuk modifikohet!

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 13:09


Votre réponse...Mesud Haziri i pelqej e si pelqej dikujt ky osht realiteti,ishalla tranohen se qeshtu o kan ment ju dalshin

Je n’aime plus · Répondre · 85 · 1 janvier, 00:37Masquer 18 réponsesRexhep Halimi Po ti ku ishe në ato kohë? Nê Beograd, Maqedoni, Crna Gore ,,,, apo nê birê të miut?? Leht êshtê me hênger m...tani pas lufte por kur ishte koha ..ishe askushi!!!!

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 11:41· Modifié


Mesud Haziri Mut ha sa dush so kah te nal kerkush a qe te djeg diqka ste ka faj kerkush,une jam kan dikun qe ti ske mujt me mrri kurr aty hiq zotni a mut a qka do qe je veq ec kqyr perpara

J’aime · Répondre · 5 · 1 janvier, 12:01


Mesud Haziri Se rrxohesh dikun kur nuk kqyr perpara shum

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 12:09


Rexhep Halimi Deri sa e mbanê foton e nje shkavelli té flliqur eshte krejt normale tê jeshë kunder UÇk-s...phuu fara e keqe!!!

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 14:40


Mesud Haziri Po kallxon vet kush muti je o mut,po qyky ka ra e tka met emni shiptar se ti ishe thir millosheviq tash mos me pas kan ky,edhe shyqyr qe so met me vlersu ju ket hero se per juve ish met kerkun se ju ka nujt kur ju ka tek si para lufte si mas lufte kur ka dasht ju ka mujt e kan vlersu vet poplli,po jeni kunder ati qe ju ka majt emnin shipar se per juve qe na keni shliru kurr ska pas emni me nau ni qe ka ddikun shiptar

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 1 janvier, 14:47


Mesud Haziri ma shum ka shiptar tw vran se shkie,krejt qe jan kan perkrahs te Rugoves se skan te bojn as njo me shpiuna,shpiunat i keni majt ngat veti e tash i keni ne krye te pdk e ne krye te krimit

J’aime · Répondre · 4 · 1 janvier, 15:50


Rrahman Uka Bajgora Kush fol keq per UCK aj nuk esht shqiptar po ne internet e ne fcb folni qka doni se muni me hi me adres fallco . Lavdi deshmorve respekt veteranve te vertet. Ndersa vdekje tradhtarit .

J’aime · Répondre · 5 · 1 janvier, 17:17· Modifié


Mesud Haziri Une zotni jam ky qe jam ktu,as se kam njet me ndrru as se ndrroj jo per ty po Zoti krah mju dhan se veshit si kallxoj,osht krejt realitet ajo qe ka ndodh ska as kush qe ta mohoj,kush e ka mizen ner kapuq i djeg po qka ti bojsh tash

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:22


Rrahman Uka Bajgora Po ti jaran a i kupton gjerat a veq ja futni kot un jom veteran luftar i vertet nuk kom miz jo shpirr pi aj humoristi duhet mej cek individ e jo UCK se esht e madhe ushtria i ka 3800 deshmor e mbi 3000 invalid po duhet mej cek ne emer se ne mal te madh ka gjithqka Mesud Haziri

J’aime · Répondre · 5 · 1 janvier, 18:30


Mesud Haziri Per qata qe ski mizen ner kapuq ski nevoj me ta ni per kurgjo,kerkush ske tu fol per krejt uqk as per krejt ushtart,me cek ska cek kerkush emna po humori osht realitet

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 18:34
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 17:57

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 18:34


Haxhi Kuçi Mesud Haziri ,Kush e fole te verteten e uçkes,ska pas uçk,por sherbime sekrete te luftes nga ana e serbise nanes loqke e lpkes.Ne uçk nuk ka mujt mu kyq ai patriot i etur mi luftue serbet.Ata qe me dhune jane kyq,i kane vra te lpkes.Keta qent e serbise dijne mu mbrojte ne emer te hynores,bre hynorja nanen ua qifte.Dhe ma e keqja qe ne emer te deshmoreve dijne mu nxjerr duke na thene ju vrafte gjaku i deshmoreve.A dihet mire se keta i vrajten dhe i vetshpallen deshmore.Kush e vrau Ilir Konushevcin?Bre nanen ne gugje ja kajsha?Kush e vrau KOmandant Ismet Jasharin bre nanen ne gugje ja kajsha?E di kush me emere e mbiemer.Kush i doli ne ndihme nga shoket Adem Jasharit bre nanen tanve ne gugje.Kush e vrau Ahmet Krasniqin ne Tirone bre gugjen e nanes?Kush bre dhunoi gra shqiptare me Arkanin qe mu po mundohen te ma perllosin ftyren?

J’aime · Répondre · 4 · 2 janvier, 01:30


Mesud Haziri zotri haxhi une si kam ato informacione qe ki ti,po e di se jam kan pak e kam pa me sy te mi e me vesh i kam ni per ato qka i kam pa e lam ni i bej deshmi para zotit jo para ktyne komandantav me bateria qe jan sod,edhe kta jan msu mi tut e mi kercnu njerzt po ka shku ajo koh ma se spo tutet kerkush ma e tek ma e mrama e kam than edhe ma nalt aj qe se ka mizen ner kaouq ska qka i djeg aj qe ka luftu per ket tok aj nuk e besoj qe tutet me fol sod realitetin se qysh o kan,tek ma e mrama skan qka bojn kerkush se veq vetit ja qi nanen se kerkujt ska qka i bon

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 janvier, 01:40


Labinot Tahiri Ku jon faktet qe ish kshtu ??? A din cka dmth luft? Aty s'ka kohe as uij me pi!

J’aime · Répondre · 2 · 2 janvier, 18:11


Faruk Kadriu Me vjen keq Lab se sjam me Ty se keta Jo qe skan pas koh Po Edhe qaj kan pi Bravo stipcat

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:47


Rrahman Uka Bajgora Haxhi Kuçi fort po i njofshe senet bre un aktiv kam qen ne gjith kohen ne shal te bajgores po nuk e di qi ka pas naj dredhi po qdo deshmor qi ka ra ka ra ne altar te liris

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 22:50


Labinot Tahiri Ateher nuk kokan kon n'front , jaran. Se caj n'front me pi e tu mos e dite neser a je gjall e knej me bo plane , dicka s'po pine uij..

J’aime · Répondre · 2 · 2 janvier, 22:54


Besi Diara Gashi Oh dihet krejt bre po ralitetin e kan tregu se qka asht ba kjo nuk asht per uçk te vertet po kjo u bo per do ishin kumandanta si per shembull hashimqenefin se kun plum dhez ska e kadrikriminelin qe akuzohet per mbi 73 akuza shef i shikut dihet e per bashkpuntor te thaqit 17 vjet mas lufte qka u bo ne kosov veq tmerr katastrof krejt

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 h


Haxhi Kuçi Mesud Haziri ,kam shume me fole,por une e kam thene krejte para 17 viteve,por kerkushi nuk me besonte.Juve çka ju kane malltretue thuajau te gjitha me fakte.

J’aime · Répondre · 12 min


Votre réponse...Arben Berisha Per kete ka qka te diskutohet, deshta te lidhem vetem me pushtetaret e sotshem qe jane ne parlament ku noshta me teper se 70 perqind e tyre apo edhe me teper jane perfitera te mbas luftes, ka shume nga ta qe nuk kane qene ne front e as ne Kosove ndosht...Voir plus

J’aime · Répondre · 2 janvier, 13:41Adnan Hyseni TURPI I VITIT TE RI 2016

#REAGIM ndaj denigrimit te luftes se lavdishme te UÇK-se, nuk guxoni qe Gjakun e Deshmoreve te Kombit ta shkelni permes skeqeve...

Un personalisht kam pas shum respekt per ju po me kete skeq qe e pakseni tepru per mu jeni#tePAVLER se ne kohen e luftes se lavdishme te UÇK ku edhe un isha pjes e saj askush nuk ka mendu siq e keni pasqyru ju sepse lufta e UÇK ka qen luft per çlirim e jo luft per hajni e asesi qe vllau ta vret vllaun e vet sepse te gjth ushtaret keni qen nje familje o te mjere.

Si ushtar i UÇK jam i prekur shum me kete rast sepse keni shkel rend mbi gjakun e shum Deshmoreve te Kombit dhe mbi gjakun e shum Invalideve te Luftes se lavdishme te UÇK-se. 

Ju mund te beni skeqe me njerz dhe kohera te ndryshem por asesi me kohen e lavdishme te UÇK-se..

J’aime · Répondre · 27 · 1 janvier, 15:23Masquer 11 réponsesDan Quka Elshani Aj njeri Se talet me gjakun e deshmoreve dhe me vlerat e UÇK së do han plumi dhe aj ska gjak shqiptari po juka shkerdhy mami e babi me serbt e miloshit respekt Adnan Hysenitelumt

J’aime · Répondre · 2 · 2 janvier, 18:33


Arian Maka Nejse juve nuk po ju njof por sa e pash une nuk eshte fyer lufta e "lavdishme e UQK" por qeky asht realiteti qe nuk po kem deshir as me dite. Sepse kta ne emer te qasaj "UQK" ja kajten n.... En Kosoves e kan maskru qe realisht populli as ne vitet e 90 eta nuk ka qene ma i mjerueshum .Lavdi deshmotve e vetem Litar Trathtarve

J’aime · Répondre · 5 · 2 janvier, 20:03


Adnan Hyseni UÇK shkruhet ne kete form Arian Maka pak rendesi ka kush jem se as reagimin se kem bo me dit kush jem pos nje ushtari te UÇK, ajo sken nuk e thon te verteten e asaj kohe dhe njerzve qe jan kon pjese e UÇK-se po te flisnin per kohen tani dhe me emra e mbiemra nuk do reagoja un e askush tjeter.

Shpresoj ne mirkuptim..

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 20:19


Arian Maka Rrespekt ne qoft se kam pasur ne jeten time per diqka atehere at Rrespekt te une gjithmon e kan Ushtaret e UÇK-së por une edhe më heret mendova qe ai skeq vlen per ata te cilet pas luftes me te vertet i keqperdoren Vlerat e UÇK-së per te cilen te gjithe jemë krenar qe e kem pasur. Por besoj qe edhe ti i din edhe ma mir se une per do se ku edhe si kan mrri e pasuri qe une punoj me familie gjith jeten edhe me pun ato nuk fitohen.Por e di se ka nje Zot i cili i shef te gjitha mos para popullit para Zotit kan me dhanur pergjegjsi secili. Më fal nese te kam shqetsusar se as per Stupcat nuk jam ka i mbroj por kam deshir qe at vend per te cilin edhe ju keni luftuar gjithmon ta shof si asht mas miri por jo me kesi qfar i kemi sot ne pushtet.Po mendoj te gjithe Eliten Politike pa perjashtime . Flm per mirkuptim

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:52


Faruk Kadriu Ketu folet 12 para perfundimit Te luftes aty ju ka hije sherri se perpara se kan dit Qka Po ndodh e Skan guxu me menu bile per kesi senesh Po e verteta esht se Uqkja nuk Jan kan krejt Po ni pakic e sot Po dihet

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 21:54


Spahiu Fatmir Ktu flitet per uzurpator hajna e jo per deshmor e per luftetar te denjt ti un aj qe ka luftu vertet per liri ky skeq se njollos po aj qe ka luftu per pushtim uzurpim e denigrim te kosoves se ngrat ju djeg po boll kem ba heronj fallco

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 01:23


Asife Morina Ademaj Ti far adnan hyseni masi po thu qe nuk o e vertet qe o kon qashtu qysh po thoj stupcat pra hajde e trgona ti neve kush i vrau komandantet me te mir te uqk si ne luft ashtu edhe mas lufte ski nevoj me na kallxu ktu neve trimni se tan jan ka e din qa o bo si ne luft ashtu eshe ma zi mas lufte e qe e ki mizen ner kapuq kurrkush nuk te ka faj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 17:59

J’aime · Répondre · 2 · 23 h


Bekim Krasniqi O Zotri edhe une humba ne at luft. Se pari lavdi DESHMORVE. PO GJAKUN E TYRE SE PARI HASHIMOVI VESELOVI ISOVI E DO TJER PO E SHKELIN DIT E PER DIT.E KETA VET E DIJN SE KAN BER KESHTU. KJO VLEN PER DO INDIVID E JO PER TGJITH QLIRIMTART

J’aime · Répondre · 17 h


Avni Gashi Te lumt o vella , po keta qe tallen me UCK , nuk kane qene fare ne Kosove , gjate luftes. Njeri nder ta serbisht flet edhe ne shtepi .
Turp.

J’aime · Répondre · 15 h · Modifié


Thaqi Fadil Nuk besoj qe ai i cili i thot vetit shqiptar qe nuk ka respekt per uqkn .por kta paskan tregu realitetin e ish do komanddantav qe pas lufte treguan vet qe nuk paskan luftu per kosov dhe per popull po vetem per interesa private. U ban miljoneraa sa qel e mshel syt kjo as qe ju intereson per shtet bile ata vet e argumentuten se perqka paskan liftu a e dini qE ka familje tdeshmorve qe nuk kan buk me ngren e kta ish komandantat e sot ministra shkojn ka dyrt e tyne me gjipa tblindum ka 200mi evro as qe interesohen per ta.sa per mendimin tim stupcat nuk e kan njollos uqk por komandantat e sodit .

J’aime · Répondre · 2 · 12 h


Sami Krasniqi ju nuk po ju njoh por je deshmitar i gjall se ata shqitar qe kan humbur gjymtyret e trupin per lirin e kosoves sot jetojn ne varferi te skajshme dhe shoket e tyre te uçk jetojn neper vila e pallate mos te lutem se asht shum turp per kosoven

J’aime · Répondre · 2 · 5 h


Votre réponse...Arbana Berisha Shume ide te qelluara kane keta.Nuk e di kush ua shkruan tekstet apo i bejne vet.Por,ajo pjesa me hajdutin qe ne fakt ishte doktor me pelqu jasht mase.Fiks qe i pershtatet kohes.Jo qe bejne ashtu.Por ka ardhe koha asisoji!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 18:40Meti Kelmendi Stupcat kan treguar permes humorit te verteten qe ka ndodhe me shume njerz te vet quajtur supermena etjjj.. ky eshte realiteti dhe e verteta dhemb,dhe po prek kta qe jan te dyshimt ,pra siq kan vepruar dhe jan pasuruar qe nga fillimi ,gjate dhe pas luftes deri ne kto momente qe po komentojm , humoristat me te mire ne kosove kan demostruar ate qe ka ndodhur dhe ska asgje tkeqe ketu .....

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 22:13Burhan Zejnullahu Evvv Po burra t'mdhej jan keta, qe kan guximin pas 17 viteve ta rikthejne ndjenjen e Tmerrit...!!!
E keqeja eshte qe nuk klasifikohen Njerzit e nderit dhe Moralit Lufatarak!
Por nje gje eshte e vertete: ata qe luftuan per lirine e vendit tone nuk jan uzurpatore, vrases, e tj...

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 01:42Nehat Salihu Po realiteti osht ne ks keq po ky vend veq hajnat i don se njerzit e drejt nuk i don

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 01:22Rigon Aliu per fat te keq e gjith kjo asht e verte po qa asht hla ma keq se ata persona qe kan vepru kshtu sod i kem ne parlament edhe na shesin patriotizem nven qe te jen ne burg aty ku e kan vendin

Je n’aime plus · Répondre · 11 · 1 janvier, 20:39Muharrem Tashevci Runu mos shkoni ne komoran se kan me ju vra se ja keni qit ne shesh krjet planet 
he planet e nans ktyne qe na muren ne qaf

Je n’aime plus · Répondre · 9 · 1 janvier, 15:53Din Kabashi Une e I respektoj stupcat qe kan talent dhe zgjuarsi dhe realitetin e komandantve qe e kan da qytete e shka ju ka ra ne dor me shum respekt ju uroj stupcave te lart din Kabashi paqit jet te gjat e te lumtur ne gjirin tuaj familjar

Je n’aime plus · Répondre · 6 · 1 janvier, 13:15Ramiz Behrami Pse vjen puna kushu se k8sha besu kishe na me bo naj filum serrbit qa kan bo a na tash komandantat ton mi bo ksi filma kuku qfar derexhe jena ra shkit na kan kajt nanen e kta edhe nanen edhe baben

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 19:15Rexhep Rexhepi Nje pjes e ish bashkpuntorve te Millosheviqit Jon ma te zeshmit gjoja ne perkrahje te UÇK.dhe me ta Asht veshtir te flassh Edhe sot.Psh ne fshatin tim e di kush ishte shqiptar me zemer.spiunet ose femijt e tyre sot jon aktiv ne politik,çdo pushtet qe eshtë perqeshur nga humoristat artistat ka humbur.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 20:40Ejup Krasniqi Kta humorista pisa nuk kame pas zemer e as b........ me e kry borqin ndaj atdheut qe sode e shkelin e i shytzojn te mirat e kti vendi qe kta pisa bashk me shume aktor tjer kengtar e qytetar e politikan e qytetar i kane borq ksaj toke po nuk e kane keq se kane plshtu lete po po e tregojn vehte e na ardht dita edhe nji here mas pari duhet me i rahatu qifti e ktyne pisav e tani me ja kthy pushken shkaut .po edhe nji porosi e kame edhe per stupcat edhe per do komentus qe po i lexoj komentet e tyre se kote e keni se as serbia e milloshit e as gjygji i hages nuk mujti me njollos luften e uçk -se veq po ju pagun kote serbia se edhe ne kohe lufte pate argat qiftn e ktyre stupcav po nuk i kryjten pune se uçk- e dashti bota demokratike se e dike qe nuk jane terorist e as kriminel .po nuk eshte mu qudit se shume kane nejt shkiet ne kosove e i kane lane kopilat e tyre si stupcat e si do komentus

Je n’aime plus · Répondre · 11 · 1 janvier, 15:55 · ModifiéMexhid Hoti jo fort mir paskan ba se qishtu kan ba bash qysh e kan ba filmin keta nuk po i njullosin uqk po hajnat e analfabetat e tradhtar qe vllaznit i kan vra per pare e pozita
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:00

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 12:57


Abaz Qaka kshtu kan bo normal komandantat e vetshpallur te lpkes po skini pas nevoj me e qit ket video se ton na qa kemi marr pjes en luft e dim qa kan bo po kan mujt me bo edhe ma zi se kta jon kon dora e milloshit e sot komandanta hajnat e tradhtart komandanta e deputet mir o kosova shum en krahasim kush e udheheq e kush e ka udheheq luften 50 perqind udbashat qe i solli serbija meja humb edhe vlerat UQKES

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:30Adem Halili realiteti dikuj i pengon kush i ka pa keto skena e dallon te miren dhe te keqen e luftes shumica e ushtarëve kanë luftuar pa kurrëfar hezitimi dhe kanë dhënë dhe gjymtyrt e trupit dhe jeten e tyre ata kerkush nuk i akuzon ktu po flitet per uzurpime pronash univerzitetesh e per ata qe kanë perfituar nga lufta e jo per ata qe kan kontribuar per liri po dikush e ka mizen nen kapuq dhe nuk po i pelqen e verteta

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:56Gjon Vllasa Hallall ju koft o trima , kete tregonja gjithqysh ,hashimoviqit ,halitoviqit ,veseloviqit ,syloviqit ,qe sa heroi e trima e adedhetar i kan vra ne emer se gjeja shpiuna shpiuna te serrbise , e kta pisa jan vet UDBASHa e vrases , prej Ahmet Krasniqit e deri te GJEMAJL Mustafa krejt kto vraseje i kan ba kta pisa dhe shpiuna ,e tash po shkatrrojn Kosoven e poe ndajn ,shesin ,me ndihmen e ni Udbashi te pa skrupullt ,ISOVIQ ,se edhe ky i ka duert e lyera me gjak bashk me kta gjakpirsa , i likfiduen parat e Mergimtareve ne Dardania bank ne Tirane , do ju mbesin ni dite un fyt nuk do shkon larg afer eshte ajo dite !!!

Je n’aime plus · Répondre · 40 · 1 janvier, 18:13 · Modifié2 réponses · 4 hSkender Sejdiu Njollosje me te madhe per luften tone clirimtare e UCK-n nuk kishe mund ti bejne as serbet! Mbase ky ka qen cmimi qe e ka kerkuar V. Surroi per ti prezentuar "stupcat" ne televizionin e tij i cili, me shume citon media serbe se sa lajme te mira per Kosoven. Po pasi që aq merret me ato media (jo vetem nga nostalgjia), le ta gjen Surroi nje sosh ne serbi qe tallet me luftetaret e saj. Surroi edhe mjaft deshtak te tjere qe, kur ka qen ngusht kan dezertuar, 5%-in e pjesemarreseve ne lufte duan ta njollosin per ta rehabilituar veten pse skan qene pjesë e saj. Matrapaz e profiter te luftes ka pas dhe ka, s'dua te theme se nuk duhet deskedituar, por nuk duhet lejuar qe ne kete menyre të njolloset gjithë ajo sacrifice e ai gjak i derdhur sepse proporcioni i tyre në raport më matrapaz është mija here me i madh. Kjo i shkon për shtati vetem UDB-se e Serbise.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:06Dan Quka Elshani Aj njeri Se talet me gjakun e deshmoreve dhe me vlerat e UÇK së do han plumi dhe aj ska gjak shqiptari po juka shkerdhy mami e babi me serbt e miloshit

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 18:323 réponsesSemi Emini Realitet i hidhur, por zdotethot qe etera keshtu kaqen, por disa vrasje te dyshimta qe ksn ndoshta, po e femostrojn at realitet permes humorit, si ne gjith boten

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 08:52Labinot Gashi bravo ju koft e keni tregu veq realitetin e disa personave qe sod spo ja din skajin pasuris e disa personave te ligsht e katastrofal e aj qe ka luftu veq per liri ata e kan mbyt ose sod asht gjall po hjek edhe per buk me familje se aj veq lirin e ka dasht sen tjeter marre politikaneve te ks e hallall stupca se shumm keni tregu me kit video ju lumt

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:59Ismet Islami Kjo esht pjesa ma e vertet qka ka ndodh gjat luftes dh pak pa u krye te gjith e kan dit se kjo ka ndodh e vertet por esht diqka shum e dhimshme per fat te keq qe kjo ska guzue me ndodh esht fatkeqsi per ket popull

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 12:08Ilir Qerimi Homor i bazuar ne ngjarje te berteta brravo stupcat si hashimi ne luftime me pseodenimin qipsi

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 19:10Naim Hoxha E verteta esht se djemt qe kan kap pushken kunder shkaut kan qen djem me ideale dhe djem trima qe as qe ju ka ra ndermend per asgje tjeter pos qlirimin e Kosoves nga shkau por e verteta esht se pas luftes individ te caktuar e kan keqperdor meriten e luftes duke u pasuru ne menyra jo te ndershme por edhe stupcat e shum bij te shpijunave nuk mund ta njollosin luften e lavdishme qe kan ber djemt me trima te UQK-s te cilet kan pas vetem nje ideal qlirimin e Kosoves nga hordhit serbe.

J’aime · Répondre · 16 · 1 janvier, 13:57Xhavit Retkoceri Po pse bre po bahni kaq te ulet edhe kush e kritikon hajnin duhet domosdoshmerisht me qen shpiun e me gjak serbi e qka Jo tjeter,a po e shifni o popull sa zona I ka pas uck ja kqyri komandantet a ka se paku nje qe nuk esht miljoner ,Valle kah ju erdhe ajo pasuri nje komandant zone qe nuk po ja permendi emrin e paten pyt kah e bere pasurin pat then kam punu me maternal ndertimor mas lufte edhe kam pas previlegje si komandant e kam ble shum me lir materjalin ,qfar idiotizmi biznisi nuk e njef vllaun e vet ,Jo komandantin ,e me zor po ma lar e fal e ,pra o humorista ,gazetar ,biznismen ,kengetar ,shani sa te muni se sot me jau marr pushtetit ktyne hajnav te pasluftes,e qe ka edhe asi qe nuk Jan kan ne luft po kan bashkpunu shum mir me ta edhe te ldk ,esht sikur qe ju ka drejtu pushka ateher serbis sot me ja hjek kta hajna keti populli prej koke.

J’aime · Répondre · 4 · 2 janvier, 11:48 ·ModifiéMurteza Osdautaj Ky skeq ishte humor tragjikomik, sarkazme, mospajtim dhe shperfqje e sekreteve qe i perfolim perdite kur pijme kafe.... vertete tragjike kur realitetet qe i krijojme bejne qe te lindin skeqe te tilla qe bartin tragjedine tone mentale....

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 13:51Shukrie Ibishi pe shoh qe nuk pe kuptojn kta nuk jan tu prek mbi gjakun e deshmorve e as nuk pe njollosin uqeken po pe tregojn te verteten e dikujt nuk i pelqen aj qe e ka mizen mas veshi respekt per krejt deshmoret e per uqeken e per ata qe kan luftu me zemer e shpirt e mari per ata qe kan luftu per me perfitu e menaj pru serbin apet

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 20:28Besnik Zharku vallai stupsat bash mire e paske ba se qeshtun e verte ka ndol ne lut veq Por karrika tu luftu marre me vjen i pa e TV i vrajten ma te mirt meten te kshit tradhtart sot tu ba hajgare gjithqka ... halla ju koft stupsa
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:01

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 janvier, 21:19


Besi Zymeri Mesud haziri qata jan te farkit qka bon ldk prej.89 imurren paret tona te gurbeqarve edhe na Edina fort mir kush jjan po PDK imurr fondi vendlidja fik injo me ldk edhe PDK. jan udbasha krejt


Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 13:40· ModifiéArsim Simnica E vetet kan ndodh ne luften e kosoves boll shpiuna pa pare ka kosov e tash ka edhe ma shum shpiuna kurr rahat skemi mu boe pa i zhduk shpiunat .

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 18:08Jupe Helshani Shum e dhimbshme kjo, keni lekundur varret e deshmorve, keni hap plagt e invalidve, keni poshtru popullin familjet e deshmorve, turp per jet 
Stupcat eshte mir me tregu ka na paskan dal kta tipa, ku ken kta gjat kohes kur u derdh gjaku? per njanin e di qe ka majt edhe burg per mill e per te dy tjert spo di po per mue paskan dal nsarrnisht krrejt phu zoti ftyren ju marroft

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:52Kemajl Sahiti A kan mendu apo jo gjat luftes nuk e di por e di qe menjeher pas ikjes se shkive kan fillu uzorpimet hajnit vrasjet etj etj nga te fortit e luftes qe ende vazhdojn edhe jan ba miljonera pa ju than kush puna e mbar ky eshte realiteti ju pelqej apo jo

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 1 janvier, 22:33Aziz Zhilivoda Kan vra mbas shpine shume bile ...jan individet miliardera qe kan projektu vrasje e prita e tradhti deri ne fund bile ..e verteta dhemb fort por eshte realitet

Je n’aime plus · Répondre · 5 · 1 janvier, 22:53Valon Latifaj Hogoshti Me ket Spot e kan njollos Luften e UQKse dhe te Deshmorve. Kta muta kta drogirash

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:50Islam Golaj E vertet po shihet sot se ata qe kan luftu me nder kurr nuk e bejne ket pun

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 21:48· ModifiéAgim Deliaj Realiteti i zhvillimeve dhe mendimeve dhe veprimeve te ish Lepuroshav,! E tasht po e kallin e po e djegin Prishtinen kinse kunder "zejdenicës" po te gjith e dim se keni frik nga Raliteti dhe jeni kunder gjykates Speciale, ai qe ësht i paq ska qka friksohet hiq, po ata qe kan ba Veprime te tilla as si duhen Familjes se vet e aq me pak Kosoves, respekt per Luftetaret e vertetë, e sa me larg profitetet e Luftes se UQK-së, sa ma larg nga Poplli i shejtë i Kosoves.

J’aime · Répondre · 18 · 1 janvier, 16:33 ·ModifiéIlmi Ismajli hallall per guximin qe kane mare .Edhe kjo eshte nje histori e dhimbshme por sipas gjasave e vertete.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 15:54Klinaku Arsim O Luan bajraktari Plumin shko jepjav atyre qe i kan ber keto pun, se stupcat jan legjend keta vetem realitetin e kan tregu, edhe keta nuk e kan nenqmu UÇK në por individet qi i kan bere keto pun, edhe jam i bindur qe edhe ti e din se kush jan ata.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · Hier, à 01:35Nijazi ZH More t'kishin luftu patum me jav ba hallall
Po e kan qu kohën tu u mshef nëpër përronjë e nëpër male të largëta ku as dreqi vo s'bon 
Po cfarë Lufte bre ka ba UCK-ja allahile
Leni kto fore .

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 11:06Labinot Tahiri Tash masi ti je gjall e se din se si vertet ish, se je kon te shpia tu chillit ...m'ka mbet me ju Besu atyne qe po kalben ner dhe.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:40


Votre réponse...Jakup Rexhepi mos u merzitni shum se ata te parcella jen kan ne tiran e jo ne vien e pare te frontit

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:42Fatmir Fetahu Edhe un e kam ni komandant qe nejti tan luften i fshehur ne bunkerin e shtepis vet ne katun qe ja kish ndreq baba i vet por mas luftes u ba kogja rrot same e nxuni gjysen e Ulpianes ne prishtin gjaje se komandant Lufte e tasht te part jan qe po ju dhem po hajt se besoj se ju vjen reni gjith kuj nji dit do jepin pergjegjsi

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:13Hoxha Sami Shum mir e kan ba stupcat siq eshte ne realitet siq e ka kuptu edhe populli pak me vones ama ma mir von se kurr jem ne realitetin e komonadantav te vet shpallur

J’aime · Répondre · 7 hIsuf Husaj Po e vertet se gjaku i vllaznive so uj por o gjak herdo kurdo do del ne drit. Ne prozen popullore te Anton Qetes shkrun se therra e ka qit fjalin ne drit. Folne te verteten

J’aime · Répondre · 2 · 12 hSami Ukaj Ju mor pisa ku ishit ne kohen e luftes ne bllac a ku .Duhet ta dini kufirin e humorit se del naj djal kosove e ju qon ne rrssss

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 19:39Haki Tigani Po I kem dit te gjitha keto qfar ka ndodh ne Luft e UQK dhe eshte rrespekt i madh a qe ja kthev pushken shkruj dhe kjo mbetet ne histori.por keta qe vran shqiptar kolonel Professor intelektual te cilelet luftuan dhe punuan per qlirimin e vendit nuk mund te hyn ne histori,dhe tash po dihet fakti qe tash ne live po e shohim qdo dit qfar po bejn me kosoven qe shkatrun e po e shkatrrojn edhe me tutje e stupcat duhen te shperblehen nga shteti po te kishte shtet si duhet se hajnat dhe krimenelet e luftes e kan shtetin

J’aime · Répondre · 1 · 7 hJahir Gashi More luan bajraktari nuk aasht koha ma per pluma ne kok tash met vet sa serb i ke pastru sje ngjendje me fol per asnja e mos te flasim ma nej hesht stupcat e tregun relitetin kush po ep toka kosoves kush po formon zajednica as ushtri sjan ne gjendje me formu tu ju dhan drejta te teperta shkau po na shkel edhe ne liri nthojza shtet i pa mvarun qiftat e ktyne kan ba gjithqka ne kohen e luftes dhe sod jan milonera

J’aime · Répondre · 1 · 8 hTiti Lajqi ata qe i kundershtojn ju betona se kan gisht ne ket pun keshtu qe realitetim po e flasim po shifet ne liri dojn me u pre vetem kemi pak freig nga bota se masaker behen ne parlame t

J’aime · Répondre · 2 · 23 hAdnan Meha Me ne fund e verteta po del ne shesh.kriminelet te behen gati per burgje,jo te gjithe ushtaret e lirise.por disa nga ish komoandantet e UQK- se. ". I lumte regjisorit dhe artistave ne kete video.

J’aime · Répondre · 2 · 2 janvier, 18:53 ·ModifiéLiha Lilien Lili O ju jav dini zorrt nbark shiptarve ne ministri  Se krejt lypin vra ne lule të ballit

J’aime · Répondre · 2 janvier, 16:59Memet Memeti e verteta dhemb! kjo edht demokraci, secili guxon te aktroj, e realiteti dot dal ne shesh

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 17:34Alush Berisha Keta ebonen kete humor po ne jemi qe po bohemi shum mashum qe jemi per njeri tjetrit mundemi qedo te keqen meja rit. Ne duhet te kunderten tebojm po deri kur ne dote shajm ose te ofendojm njeri tjetrin e mandej poendim vetin shipe po prap ju kerkoj falje nese kam gabuar

J’aime · Répondre · 3 hSokol Dema Vetem numroni pelqimet e shprendarjet dhe kjo nuk don komen ,ne te gjith e dime se lufta per shlirim ka qen e shejt por zhvillime qe kan ndodhur nga nje grup ozurpatoresh ka zbeh imazhin e ushtris tone .Populli eshte naiv dhe i urt po senet i din se bar nuk han .Katuni qe shihet kollouz nuk don.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:02

Modifié


Plakiqi Xhevdet Ne ket skeq stupcat i kan knaq serrbet e kosoves jav kan hjeshu festen e fund vitit sikur me reklama te ipkos e vales

J’aime · Répondre · 6 · 2 janvier, 16:31Toli Toto Vellaut te hashim thaqit ne fillim te vitit 2000 policia e unmikut ja pat gjetur ne shtepi 1 milion marka. Nese nuk e keni harruar kete ngjarje. 
Sa u perket stupcave ju jeni per çmimin OSCAR. Humor i realizuar par exelance.

J’aime · Répondre · 12 h · ModifiéIsuf Tishukaj Jo kte duhet kqyr kta uzupst,duhet qe tu vi marre ktyre hajnav qe sod le se uzupun qeverit po e mbyten popullin e dhe e lan kosoven ne shum vende te ndar

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 janvier, 08:51Sami Kurti Po sikur tĕ ishte e mundur kthimi nĕ koh pĕr tĕ cilĕn Po bĕhet fjalĕ, besoj se shum prej ktyre qĕ Po e pĕlqejn e nuk Jan tĕ rinj apo Jan frymzua gabim (keq informuar)se kan qen larg realitetit se kĕto Jan shpifje sikur tĕ tjerat shpifje tĕ ngjajshme qĕ po na bin nga Shkiet. E pĕr ATA qĕ Jan tĕ Blokuar ' nĕ mendje le tĕ vizitohen te mjeku . Kurse pĕr dise tĕtjerĕ qĕ Mund tĕ jenĕ PSIKOPATA as qĕ a vlenĕ tĕ mirresh me ta se as ju ka dhan Perendia!!!!!!!!!!!!!!.

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 10:24Arlind Lindi mos folni per gjakun e derdhur dhe luften e uck-s se do e paguani shtrejt mor klysht e serbis dhe te bijt e shpijunav.tash ju kah qliru botha e hani mut.kur o kan koha nbir tminit kqyrshi me hyj.kjo lufte eshte e shejte se eshte derdhur gjak per ket vend.kujdes ndaj ushtarve dhe vlerave te uck-s.

J’aime · Répondre · 16 hNue Gjini Te vertetat nuk i pranon kerkush
Nuk dojn me I dit. 
E vertreta del ne shesh

J’aime · Répondre · 4 hIslami Kemajl Turp ju qoft turp idijota pasni qen. juve gjyneh moju lan me jetu ne kosoven e lir,

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:49Jimi Emini Ku ishi kta sllllupcat ne kohen e luftes se Pas luftes dalin shum Patriot po Kur te pelset pushka ne te vertet ki vedati ni zot e di Ku ka qen

J’aime · Répondre · 14 hUrim Beci Respekt per UQK Lavdi Deshmorve Respekt per invalid e luftes.vdekje tradhtarve

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 18:221 réponseEsat Sadiku Humori eshte art dhe paraqet ngjarje qe permes saj mundohet te spjegohen rrethana te caktuar por nuk dmth se gjitha eshte realitet dhe vertet

J’aime · Répondre · 5 · 31 décembre 2015, 23:51Behar Berdyna Por fatkeqsisht ky humor eshte i vertet kshtu kan ber tradhtart qe sot i kemi nqeveri!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:15


Votre réponse...Mehdi Gjocaj Qeshtu shum ne UQK u ekzekutuan kjo osht shum e vertet sipas veprimev mas lufte e deri mesot nga klika e hashimit e adem mutit e kadris e shum eshum tjerve

J’aime · Répondre · 2 janvier, 11:41Isa M Balaj Ne ate koh skan dit sherr dhe sosht e vertet qe kan nda territore mbas lufte kan ba qmos dallavergjit amo ket skeq kerkoj me e zhduk

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 12:42Musa Ajeti kan nda poste edhe ne koh lufte per mas lufte jam deshmitar i gjall do te dalin te gjitha kur ti vie koha kur ta kemi ni gjykat per shtet e jo pushtet

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 16:59


Votre réponse...Bajram Nishori Nuk e kuptoni se nuk esht fyerje e ushtarëve po ushtaret po fyhen nga vetë ata te cilet Jan ne post sod në parlament

J’aime · Répondre · 10 hShaip Meha Ne vende dmokratike humori esht i lir e te na nuk ka shtet mas pari mi mbrojt qytetaret e vet se e kanba ni rreth per veti e per tjert nuk ka ven bravo stupca

J’aime · Répondre · 11 hGjon Vllasa E ore Adnan Hyseni koke nder ata vrases qe kan vra po ashtu siq ipet ne filmin e Stupcave , po ti koke i Hashimoviqave dhe isoviqave , jon vra njerz qe kan dite shum dhe kah jon shkue markat e diaspores po ty pou dufka meti ------ bashk me kta qena qe jan ne qeveri tash!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 21:38Arsim Koca Jame kurreshtar ku ka qene Vedati me shoke gjate kohes se luftes ne Kosove

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:44Xhemi Shkodra Ju stupcat keni shum merita vazhdoni ne ket menyr qilnja syt popullit qe eshte verbuar

J’aime · Répondre · 23 hBashkim Mustafa Ate qe kane bere stupcat eshte i bazuar ne te pa verteta dhe nuk do duhej te ndodhte se kane prek te gjithe ata qe kane dhene kontribut be nje form apo forment tjeter, njerzit dhe vlerat duhet vleresuar ne baze te periudhave. Periudha e UÇK-s ka qene me e lavdishmja e kohes se Shqiptareve, dhe nuk do duhej askush te bej hajgare me te. E per periudhen e pas lufte pergjegjsia eshte individuale dhe nuk duhej te perfshihen te gjithe.

J’aime · Répondre · 8 hAdem Zogjani Nuk duhet ngatrru periudhén e pasluftés me ate tè mobilizimit vullnetar tè luftétarve té UÇK-s. Ata u flijian pér liriné qè po e gézojmè sot ne té gjith, por edhe me mbéshtejen e bashkésis ndérkombtare dhe. NATO-s. Ju flliqésira e me emra anonim, ju mure kara ku keni qené gjatè kohés kur ishte lufta nè Kosovè qé po e dini se paska qené e véttet ajo qé e transmetoi KTV e sigurisht e sponzoruar nga Beogradi. Mos e ngatrroni luftên e lavdishme t é UÇK dhe jetèn e atyre qé u flijian por edhe shumé té atyre qé nuk ju dihet akoma varri. Ju ma mirè pyetni KTV-n se sa para pranut pér sponzorimin e kétij turpi dhe pér transmetim nga televizioni juaj. Shumè mirè po e luajnè lojén e Beogradit. Njé individ apo grup individésh qé shpief me trillime e montazha té tilla pér njerzit e veté qé ishin té gatshêm pér tu flijuar, dhe u flijun, éshté mjerim qé i takojné atij populli ose i pérkasin dikujt tjetèr. Le ta shikojnè ADN-n e tyre se kush jané dhe nga vijné. Edhe uné kam vérejtje pér individ tè caktuar pér sjellje pas luftés, por ate té luftés mos na e prekni se nuk ju lejojmé

J’aime · Répondre · 12 · 1 janvier, 15:096 réponses · 5 hQefli Krasniqi Bravo tamam e keni qellu qashtu esht per vatan shumica nuk kan lufu per vend

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:26Feim Haxhiu Ne duhet pajtohemi se ka pas edhe kesi raste...sikur per te miren ashtu edhe per te keqen UQK ka qen dote jete ushtria jon...pamarr parsysh edhe ketyre rasteve qe tregojn turpin e madh por te gjith ata qe e keq perdoren uniformen do te qykohen....heret apo vone realiteti apo e verteta del ne shesh

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:18Isko Hinterberger Stupcat ju jeni Legjenda. Krejt po i filmoni ndodhit e verteta fatkeqsisht kan ndodhë. Mos u tutni se ska kush qka ju ban se ju ka hi uki ntorisht atyne spo guxojn me shpurdh ma.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 22:37Linda Florent Racaj O bravo ju koft,kjo u raealitet ne kosov ,athu a e ka pa kit vidio( HTH,Belbani,e shum tjer)

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:33Lulzim Rashiti Kjo nuk osht e luftes lavdishme uqks po ekomandantav e hajnav bravooooooooooo stupcat per guximin

J’aime · Répondre · 14 hRrustem Bardhi Mani more vllazni mos komentoni se po preken do gjenerala e do komandanta per ket kosov qe kan luftue me arm ne dor e sod po luftoin per korrik po spo marrim me emra se ska kuptim

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 10:47 ·ModifiéFadil Aziraj O hallall u koft se qeshtu kan ba do Komandata veq per pasuri i kan myt kolegt e vet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:50Gyner Islami Mos i perzini gjėrat ky është humor shumë i qėlluar që tregon gjërat që kanê ndodh, ktu nuk nënqmohet lufta e UQK por bahet fjal per disa individ që hyn në UQK për tu pasuruar ku krejt KOSOVA e din kush jan kta KRiMINEL.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 15:42Fadil Ahmeti Edhe mua me shokoi skeci i Stupcave, por pastaj, perseri, ata nuk quhen Thupra, as Hitha, por Stupca. Keshtuqe edhe stili i tyre i te berit humor shkakton shok. Prandaj, merreni humorin e tyre me me shume mirekuptim, sepse per humoristet e mire nuk ka ...Voir plus

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:20Sadin Agim Ferati krejt bota i denon matrapazet e ata te cilet perfituan nga lufta e gjaku i shokeve tane a ne ata te cilet e flasin realitetin i quajm edhe tradhtar e shpijuna andaj populli yne nje pjes e saj duhet te vetedisohet e zduhet te ken frike nga e verteta

J’aime · Répondre · 10 hFaruk Gashi Humor i turpshem, kjo eshte marri e stupcave, as RTS nuk do te kishte bere kete lloje humori. MARRE

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 12:17Meriton Shkodra Zajednica a po ju djeg...nga skeqi ne biruc ..dikush duhet me dhen llogari per ata njerz qe u veran ne front mbas shpine dhe pas lufte....edhe ende vazhdojn duke e shtypur kete popull me taktika dhe rrena e mashtrime vetem me shpetu vet...veq Zoti vanon po nuk harron ...dikush duhet me pagu ...kush pos atyre qe 16 vite e poshtrun kete popull...fund eshte afru ..ska shpetim..

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:52 · ModifiéSami Ukaj Te gjith tucat e luftes e pelqejn ket humor ,kujt i ka fry mrapa

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:41Dukagjin Hysenaj Xhini O jav q..... Nanen kush po that sr asht tealitet o shqipfolsa te shkines

J’aime · Répondre · 4 · 1 janvier, 08:502 réponsesHaki Teuta Maliqi Te gjith ata qe e pe rkrahin iden se kan ber mire stupcat, jan te njejt me qendrimet qe i ka serbia dhe te cilat agentet shqiptar i bartin pa kufar kompenzimi. Turp eshte se ata qe e fitun luften po e humbin vleren se ua kan pridh rahatin qe e kishin me vllezrit serb dhe te cilen nje kohe nuk guzonin ta benin lirisht,por tani lere qe e bejn por edhe te shajn e te bejn kurthen. Qedo lider dhe sakrifikues duhet te pasurohet se i varfer behet nga mendja, e kjo do tu ndihmoj atyre qe na vran ,na burgosen apo then shkurt na ben qemos e qe sot jam ma te pasur se qindra e mijra ushtar te UQK-es. nje gje e till vlen edhe per stupcat, te cilet shpesh e kan tepruar,por tani tregojn bashkpunimin me ata te cilet edhe tani e perkrahin dhe jan dhe mendojn se lirin ua solli sebia. Turp per te gjith ata qe mendojn keshtu dhe zoti mos e lavt pa i vra se ndryshe do duhej nje luft e re kunder atyre qe mendojn keshtu. Lavdi UQK-es.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:03

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:14


Yll Zeqaj Ja ki palu pidhin qatyve se kan bo ksi pazare gjat luftes hallall buka tkoft e kush qon spirra ma hangt mu Karellin 🏻️🏻

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 17:07Arif Aliu Allahu i vraft, i mallkoft gjaku qe u derdh ne kete toke, allahu i marroft ,,Stupcat" dhe ata qe e kan mendu nje poshtersi te tille, a mendojn keta njerz c'ka kan ber, a mendojn qe kan luajtur me gjakun me gjymtyret , me nderin e me te renet per kete toke,Ue Fehmi Lladrovci tu derdh trupi ne Xhehnet qe ka thene: ,,Ky pupull se meriton Lirine por kjo toke duhet me u Cliru prej shkaut".

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 19:25Bujar Selmani Humori i Stupcave i përket dhe i drejtohet vetëm atyre KOMANDANTAVE që nuk e kanë ndergjegjën e pastërt dhe nuk munden të flejn rahat në ditën e sotme.
Mesazhi i Stupcave nuk është kundra UÇK-së e as kundra luftarëve të pastërt

J’aime · Répondre · 10 hBurim Berisha Është turp për të bër humor me luften dhe ushtarët që na sollen lirinë.
Me këto veprime njolloset lufta e drejtë dhe trimat që dulen maleve dhe na sollen lirinë! Po ku ishin stupcat në atë kohë!? Është leht tash me e vesh uniformen e UÇK-së! Pse nuk e kan vesh uniformen kur është dashur! Turp edhe për ata që e marrin si " të vertetë"!

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 09:37Leon Frankfurt Valla interesant bre shum me ket popull shqiptar asht kjo sken e stupcav asht realitet qe asht luen me shum pervoj edhe fakte edhe kush i thot vetit uqk ka luftu per shlirimin e kosoves me hakikat aj e Din fort mir se qa u ba edhe sperzihet ne kto komente hiq atyne qe ju djeg miza ner kapuq atyne ju vjen shum rand mjau qiten faktet odisa harama kriminel qysh mbeti puna mitrovices tu vjedh sahana tengjere tu nzan banesa e humbenmitrovicen i lshuanfrontet e gjith kohen kam qen ne kosov e deri Sa u ba masakra e kralanit qaty kam qen fakt asht qysh asht luen prej stupcave bile bile duhet edhe ni rast me lu rastin e nje familje katun i klines nje person fukare i kput ka qen kta tanet se gjaja ka qen tradhtar jojo shokit aj kishte gjasht qika edhe gruan per ata e hjeken personin aj qe ka ba ket pun vdiq ne aksident pas Luftes ne prishtin . 
uqk asht vet populli se dhan me te dashurit per lirin qekemi sot ama kuku Sa jan prej tyne qe kan ba hakmarrje kan shfrytezu rastin e luftes zoti dhasht qe kosova Sa ma shpejt ta ket ushtrin qe asht Zemra kosoves kjo qeveri e deshtume kriminele qe zvarrit gjithqka per interesat e veta kta Jan ata qe stupcat po ju tregojn realitetin veq nja e di ne frontin e koshares rrafshi dugagjinit me luanat e vet kur bertitshin euuuuuuuuui prite prite ramush haradinin shkit e nishin dridhnet e kti zanit ikshin si qet e jaranat e mi kreit sjan te njajt po ki edhe shum se kan me dal ne shesh rrnoft uqkeja zoti i ndihmoft ata qe luftun me hakikat edhe rrnofshin legjendat e gjall haradinajt me respekt per veteranet e uqk ishalla bahet mir naj here per ne shqiptaret

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:55 · ModifiéQazim Tafa Marre asht me lujt e me fitu ne emer te Uqk e shum deshmor kan dhan edhe jeten mat shtrejten qe sod na me kan ktu ku jemi e kjo as nuk i perngjan nje realiteti ku ateher shoki i luftes ka qen gjeja ma e shtrejt qe ke pas afer .mos luani me ndjenjat e njerzve

J’aime · Répondre · 2 janvier, 14:05LAni Lani Bravo mendja e shendosh tregon gjera te shendosha te drejtit e luftetaret kan ra deshmor te tjeret qe ju ka intresu pushteti jan ne pushtet e nuk frigsohen pe Kosoven ose luften sepse ata nuk kan frik nga lufta se e din qka ka ndodh at 3 mujrin

J’aime · Répondre · 13 hSami Ibishi ka fillue ksaj i thoj ne pranver.me disa te verteta. pritni.se ky zingjir esht i Gjat.

J’aime · Répondre · 11 h · ModifiéSa Sa Kane ndodhe edhe fort mire bile...shume djem jane ra ne prita te krimineleve...po e shohum edhe ditve tsodit qysh po shesin Kosoven

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:56Besim Mehmeti Nuk ka fjal e veper ma realitet se kyj qe e keni tregu brravo stupcat nashta pak von po neta shohin dikush qe e ka mizen ner kapuq.

J’aime · Répondre · 9 hMusa Fejzullahi More turp qka jeni tu komentue per ushtrin e kosoves se mos mepas kon U Q K sod ish Kosova me serbin por ju pi dojkit serrbet ma shum se poplin shqiptar mjer Kosova mjer deshmort e kosoves Qe kan shkue se stupcat po lypka mejav. ....... Mashum se nanen komentart prej tjerav shtete nuk kan qka komentojn per U Q K se kini ik pa ja fillue lufta ne kosov vetem suedija vitin 92 ika pas azil 167 shofera te azem vlasit tu rrejt mej marr letrat e tash e shkelin kosoven edhe popllin shqiptar e iperkrahin stupcat marrre qka poj bani kosoves mas 17 vitesh ju qka e shkelni U Q K hjekni flamurin shqiptar pej zidit edhe mos ja flliqni foto grafin Adem Jasharit e Ibrahi Rugoves turp i madh asht

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:53Driton Toni humor shum me ven se ktu o ka bahet fjal per qita komandantat e haraqit e t'korrupsionit qe po i thojn vetit jem kra i luftes e qe n'vitin e kalun 150 mi njerz i iken prej ktuhi .

J’aime · Répondre · Hier, à 01:05Besim Lulaj I pergezoj per suksesin e arritur dhe guximin e treguar ,kete e deshmon vet reagimi i protagonisteve te vertet

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:44Valon Sadriu O ksi njerz si do qe pi shoh qfar komente paskan shkru kta leje qe skan lidhje me luft po vetem emrin ja kan ni luft e tashti kishe na patriota jemi ku ket ju patriotat me baterija ne koh kur u dufke me kallxu trimnin po kejt keni nga i keni vesh dimijat e grave jeni ba si gra mukan e tashti kishe pe keshum UQK po sken faj ju se qesi si ju ekan marr ne qaf gjith kombin.!

J’aime · Répondre · 23 hFlaedi Flaedi Qashtu eshte e vertet 10 politikan jan ne kosove qe ja ka hup trunin 2 milon shqiptar ne kosove

J’aime · Répondre · 6 hAlban Krasniqi Realiteti, tash kan fillu me dal gjanat e verteta ne shesh pas shume viteve.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 00:45Avdyl Sefaj Lavdi Atyre qe e kan Pas Hakikat per Atedhe e Pasha Neren shum e Qelluar ky Humor

J’aime · Répondre · 12 hTafa Sejdiu Naj hankshin mutin e bothes stupcat me gjith ata qe e pelqejne ket turp.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:35Afrim Zumeri Bravo juv lumt ky humor se e tregut te verten se skan luftu amo veq i kan dajt pasurin

J’aime · Répondre · 16 hIsmet Rexhepi Vertet keq po sikur ta humbte xhdo familje e kosoves nga 1 antar te ndryshe ishin shku do pune jo me ba skeqe e me njellos ushtrijen ton turp turp

J’aime · Répondre · 3 · 2 janvier, 12:18Jeton Pacolli Por nése nuk e kuptoni per kané po béhet fjal atéher mos boni komente te kota se e verteta dhem shum se nese nuk ethojém te verteten ateher do te vazhdjé edhe vite te téra siq po vazhdon deri me tani ?

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:44Dardan Ilazi Ky skeq per mua eshte turp cfare kane xhiru pavaresisht relativitit te vertetesise per te kaluaren ..eshte ndjell shume e rende dhe e keqe per shoqerine tone.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:52Notaf Japani Siq po e shoh se disa nga komentues nuk paskan kuptu fare se qka than Stupcat, si psh: Ilmi Ismajli, Meti Kelmendi, Xhavit Retkoceri, Burhan Zejnullahu, Alban Shabani, Flamur Latifi etj. Jan te vrare mbi 2500 Dëshmorë, Po sikur te kishit ne familjet tuaja nga nje Dëshmorë do ndiheshit te turpëruar nga ky skeq i stupcav

J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 01:16Mujë Lirije Ahmetaj e kan tepru pak stupcat duhet me pas pak respekt tpakten per familjet e deshmorve...

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 12:57Mentor Salihu Shum e vertet per disa individa te caktum ... Ska qka i vjen keq asnji ish luftarit e as OVL te UCK-se kjo ka ndodh prej disa njerzve gjith e din dhe smund ta mohon askush ...

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:21Besim Spanca Respekt per stupcat shume me mjeshtri e keni realizuar vetem perpara kunja nuk i pelqen mos te shikon

J’aime · Répondre · Hier, à 00:32Lulzim Spahiu kta stupcat jan pjelle e milloshit e hali se dine qysh ka ardhe lirija e bajne hajgare me deshmire

J’aime · Répondre · 2 janvier, 00:071 réponseValon Raci Falmur latifi qdo fjal e jotja ka qen me vend, edhe lute zotin qdo mengjes qe ta ka jep ket mendje kaq te shendosh edhe te ndritur, qe shum politikaj sod qe jan te ulur ne karrike per fat keq nuk e kan ket mendim kaq te paster si ti, a realitetin shum ...Voir plus

J’aime · Répondre · 2 janvier, 10:46Naser Saqipi Po pe shoh mas miri kur mos mju pergjigj atdheut maj mir po dalin te bonstillit kush sfol per ta a per luftart si kur kan qen ballistat i kan qujt tradhtar po ashtu. UQK jen sod tradhtar shti po e shoh se kur shiptart spaskan liftu per atdhe po te huj...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 hAli Istrefi Po e vertet shum mir keni vepru, ata qe e perlyn uqk e kan vendin Burg po spo ka kush me denu

J’aime · Répondre · 15 hSa TEd Ri Braha Vetem perpara stupcave ,,,, shume shume mesazh i mire dhe me vend,,, tash kan me ju shti ne Burg ,,,,, 😀😀

J’aime · Répondre · 14 hIzjadin Bajrami Ky esht realitet e jo fyrje dikush nuk ka pas as lop ne ahur tash esht ba milioner

J’aime · Répondre · 11 hFatos Fatosi Fatos E luni koqe me popull more klloshar se valla ska shtet se pa jav rras ka 30 dit paraburgim meniher se kisha lan e nashti kishi fillu me u mbush mend .

J’aime · Répondre · Hier, à 01:12Bastri Berisha Humor me shum ngjarje qka kan ndodh ne kosov gjat dhe pas luftes, me Ben te qaj.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:04

J’aime · Répondre · 1 janvier, 14:10


Arben Hoti Stupcat më të fortit bravo, dalë nga dalë po del e vërteta në sheshë ata që u pasuruan u bën milionerë pas lufte kan qen argat të shkaut disa komandant me zagarët e tyre

J’aime · Répondre · 4 hBesart Azemi O ngoj Hajnat qysh arsytohen po ju qe kishe kena luftu krejt kosova ka luftu po leni ma se boll ja keni qi nanen kra tluftes tu vjedh stupcat e kan me drejt ku ma humor me ven su kan bre ropt 1 vjete komandanta e 15 vjet hajna pisa bravo stupcat

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:11Labinot Tahiri Do shqiptar kan qef kjo me dal fakt. Pse? Se ju vjen inati - qysh guxoj filoni me kap Automatikun e une Jo ! Tash qysh me ja bo? Ta qes posht! Mos t'ja pranoj burrnin se mu botha s'ma majti e se kom ate Respekt as ky mos ta gzon.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:47Haxhi Krasniqi besa keto skena sjan kuxho sa marret tjera kan ba kta vet ikan vra edhe ikan shpall heroj po xheth qkafes po i vjen fundi sa te filloj xhykata speciale eshifni qfar mut komandantash jon kon ketaviqa

J’aime · Répondre · 53 minAvni Bllaca Sdi mor pse po e bani kaq tragjike kete pune po njeri ka te drejt te flase qfar te doj liria e te shprehurit

J’aime · Répondre · 4 hBurim Hyseni USHTRIJA QLIRIMTARE E KOSOVES AS NIHER SKA BA KRIME NKOSOV PO NA KAN DHAN LIRIN QE NA SOD E GZOJNA e qa osht ka bohet pas luftes skan faj veq politikant po krejt duhet me udhheq kosoven ai qe e qet poplli e na vet e kena zgjedh mir apo keq tash pasojat i shohum

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:52 · ModifiéSahit Shuleta Kush se permendi pse met Mitrovica kshtu qysh osht, ma zi ma keq,as ka po na vjen zajednica e shkive,qysh u bon kto pun,keq boll...

J’aime · Répondre · 9 hBesnik Salihu Ran banesat dhe uzurpimet po shifet ku ka met pjesa veriore e Mitrovices shum gjera me ven i bein stupcat se qysh ka ndodh vitet 1998 1999

J’aime · Répondre · 1 janvier, 10:02Agim Bytyqi Luan bajtaktari po te dhem edhe ti je kon 
Evertet osht kush e mojti 
Qe tet vite

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 10:40Arsim Zeqiri Shyqyr o zot qe poju bjen ne men bile juve se qakan ba komandantat ton 
Ka prej tynev qe bananja juka dok si bisht pocerrke sod jan milionera te ndyt

J’aime · Répondre · 2 janvier, 14:51Gani Kadrijaj Jav rrofshi Bolet t,Gjith Pjestarëve te UÇKsë, Ju qe Kurr se deshtët kët emer, e qe edhe sot Nuk e doni , te njejtit Jeni....

J’aime · Répondre · 1 · 15 hAdnan Veseli Gabim e kini se kshtu nuk ka ndodh po mos folni palidhje masi e kini shkiru bothen se ska ndodh kshtu se kerkush se ka dit a pshton a jo

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:05Shkelzen Fetahaj Kulmi i turpit Te vitit 2016
Marre duhet më ju ardh,,
Nuk perlyhet UÇK ja, ajo eshte e shejt per ata qe e ndjejn veten shqipetar.....Voir plus

J’aime · Répondre · 15 hAdnan Cervadiku E vertet bashe se kurre errdhen ne Prishtine paten me na qite edhe neve banorve prej shpijav veq vetshin a oshte e shkaut kishe si shkak mu kon pak i dobte tkishin qite prej shpis edhe qe je kon Shqiptar gajle se kan pas

J’aime · Répondre · 2 janvier, 13:10 · ModifiéIsak Aliu Kujdes me qlirimtaret ju stupcat mas hani mut shum se garant sekeni pa as tv luften se skishi fol
Kashtu per njerz qe dhan jeten dhan gjymtyrt e trupit per ket liri qe ju pe gzonu sot nuk esht mir te liani
Me ndjenja te familjeve te deshmorve invalidve marre u koft

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 18:13Abdullah Prapashtica Kush tallet me UCK lypn qn! UCK nuk munde ti identifikohet me profitieret e bashibozuket!

J’aime · Répondre · 2 janvier, 08:39 · ModifiéKosova Ks Shala Ketu jan ngjarje te verteta ti viq shine se kon e kan fut veteran sa udbashin e sa policin lokal mozmakeq per shiptar

J’aime · Répondre · 1 janvier, 09:21Martin N Vera Cotaj Ju hajgare po bani por njeshtu po punojn edhe sot tyrp mkat kurr popudhi jon zdo te perparoj jo me kto ksoj njerz ne krye te shtetit se punojn vec per veti

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:12Dominik Gashi Hallall ju koft se kush e ka minen Maß veshit nuk i pelqen po qka kan ber ata komandanta flliqana duhet diqysh me dal ne shesh heret a von

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:38Qaush Zariqi Rroftë UÇK, lufta e saj për liri e pavaresi, nuk mund të njollosni as ju as kushdo tjeter qe merr mundin ta bëjë këtë!

J’aime · Répondre · Hier, à 00:14Lukaj Gezim E hidhur por fatkeqsisht ky është realiteti i shumë Komandanteve te cilet luftuan per te pervetesuar pasuri!!!

J’aime · Répondre · 16 hRexhep Jashari Stupcat kan prekur nervin kryesor te hajnav banditav dhe flliqsirave te Kosoves prandaj sipas mendimit tim ata si e kan mizen ner kapuq ndihen te prekurPor ushtaret e UQK 'se dhe populli duhen te ndihen krenare me keta djem kan treguar realitetin ju lumte🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

J’aime · Répondre · 19 hSkender Abazi Tradhetar ka pas boll edhe tashti ka bile jan ne krye te institucioneve

J’aime · Répondre · 1 janvier, 11:10Albert Fazliu O Vedat po pis I poshter koke marre duhet me te ardh mej ndigjue ato fjal per UÇK e Jo mej fol o mut se qata ta kan sjell lirin

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:32 · ModifiéHasan Mergim Prishtina Ndash ti prlqei ndash MOS tju pelqen kta nuk po tallen me UQK po me ATA vet tequten komandanta qe shfrytzun luftrn ne krah te djemve qe mete vertet luftum kundr shkaut po hashimi me shokt e vet na vran masshpine si i lejon nderxhexhja kta kriminel mejetu ah mefalni po kta skan nderxhexhja SE ai lq vean shokun ne Luft ai asht Mai pisht SE armiki

J’aime · Répondre · 16 hDrilon Bakija Deri sa man kombsin shiptar duhet rrespektuar UCK vetem e vetem per hatrin e eshtrave dhe gjakut deshmorve , dhe disa veteranve qe nuk e keq perdoren UCK , ne GJakov ka shum veteran te luftes qe ishin en vi tpar tfrontit dhe tash skan buk me hong...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 janvier, 21:21Ardian Sinani ju lumt stupcave se ka ardh dita se komandantat e tiranes edhe zvicrres po ju vjen funi fukare para lufte e mas lufte miljonera...

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:15Arti Bytyqi kam pas shum rrespekt per kta po me ket e kan qit krejt punen disa vjeqare posht nuk besoj qe ka pas shqiptar e uqk qe nen granatime te serbeve ta mbysin njani tjetrin vetem qe te uzurbohet Stupcat tash met vertet e tregun veten qe jan stupca se stupci nuk ka tru me mendu Turpppppopp

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 14:451 réponseNaser Feka Ma mir e paskan dit poplli prej shatorav te bllaces se qa po bahet un luft se sa na un front te luftes

J’aime · Répondre · 16 hRama Neziraj Valla nuk ban me besu Por ka tverta qe kan ndodh kshtu po turp dhe i fikt Allahu me qaka

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:20Alban Morina Pse o vllazni po ebani tragjike per kit humor te stupcav po aj qi kaluftu mete vertet nuk asht uzurpatoe as nuk ika miljonat sa ushtati ka ba ver vrasje qi ska pas buk miju dhan fmive sa invalidid i uqkes ume ne mesiren e pupullit mos bo ban kush rahmet e pojunimon qito mi kajt qytyne mijunimu ata qi jan pasunu mas lufte ata sjan as mi permen

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:47Faruk Hajdari Për fat të keq si duket kjo ishte një e vërtet që sna pëlqen fare, por duhet ndar shapin nga sheqeri njëher e përgjithmon.
Respekt atyre që luftuan për liri.

J’aime · Répondre · 11 hLutfi Smajli Turpi shkon per ju kriminel jo jo per kta artista populli i din te gjitha respekt per stupcat dhe herojit tvertet jo per urzpatort kush e ka mizen mas veshi si pilqen kjo.

J’aime · Répondre · Hier, à 01:31Florim Flori Berisha Nëse ka mbetur UÇK-ja të vlerësohet nga soji i Veton Surroit që është nje klysh i Miloseviçit dhe.këtyre "stupcave " narkomanë kjo është një tragjikomedi për popullin tonë.Turp për këtë shtet qê falë gjakut të bijëve dhe bijave më të shtrenjtë sot e gëzon lirinë ,tani tallen ata qê janë dhe ishin kundër kësajë ushtrie të shenjët...

J’aime · Répondre · 4 hGashi Fatlum Kjo eshte e vertet hiqe mos tja jeshojm njani tjetrin rahmetlit na kane mbyt trimat shume na mbyten tradhtart
Po sode jane tu e vra njani tjetrin as nje ska me mete inshallah sepse Do sikur komandat te asaj kohe jane ba te pasur Mas lufte . Do bashkluftar qe kane Luftu shume mashum se ata as buke Skan me hanger .
Hajt se veqe qashtu nuk e kane qite Videon stupcat jo

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:39Ahmet Lama Bash te verten po e trgojn se ata qe kan luftu pa mendje te keqe ose e kan nje ved pune ose asgja po molionera sjan ba e ata qi ikan ba nanen jav lujsha se ka u ban milionera

J’aime · Répondre · 2 janvier, 08:31Meti Aliu Bravo stupcat jeni më shum se komedian me shum se aktor , clip i perfeksionuar. ( mos e prek uck)

J’aime · Répondre · 1 janvier, 18:33Sejdi Sylejmani E verteta dhem por ky ka qene dhe eshte realiteti ani qe ata me mize pas veshi bejne kritika....

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 13:04Perparim Berisha Rrespekt per Ushtrin Qlirimtare Kurse Tradhtarve ju ardht prej Zoti , Nuk ka Mal qes ka Thij po most ka Shum se na bajn Dom te Madh

J’aime · Répondre · 1 · 4 hGashi Fatlum Njani kish pase thane puna jote te koka sikur pordha jeme.
Me Falni po edhe puna e Do fare komandantave te asaj kohe qe jane sode ne parlament te kosoves puna e tyre eshte dhe ish pase kane sikur pordha jeme kurgjo Skish Pas prej tyre 
Kuku per neve .

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:42Shefqet Bajrami Ma mir po ju shkon kur po vishen me uniforma serbe se ju nuk dini azgje per luften dh zguxoni me njollos ju nuk duhet me qit at amblem se se meritoni nen at amblem shum deshmori ka dhan jet turp po turp qe ju lejojn idiota si ju te beni kso marrina rrespekt U Ç k se

J’aime · Répondre · 1 janvier, 19:00Halil Hysenaj Stupcav hallall ju koft, sa mir po e tregoj te verteten se si jan ba miljardera disa komandant se jan gjall tani,

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:48 · ModifiéArben Selmani Ferizaj shum mir ekan tregu menifar menyre realitetin se qysh jan vra njerzit qekan luftu pernime e qysh kan met njerzit me mendime te ozurpimit siq asht sod kjo asht shum realitet po realiteti disa njerz i vret julumt

J’aime · Répondre · 14 hPreniqi Skender Realitet I hidhur qysh eshte mundur do ish komandat jan ber miljonra sot mos e kan gjet naj bugjuk me lira qe jav ka la babgjyshi a jo valla. Po tuj da parcella

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 18:20Nusha Mazreku O sherbtor te surroviqit kokan kta stupcat turp per bes turp runu SE po ju nzen gjaku deshmorve more idiota per pare me vepru kso gjana te poshtraju jini ATA qe kur UQK luftonte ju rrishi neper kafe me shkie
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:05

J’aime · Répondre · 2 janvier, 15:00


Albert R SH Kelmendi Realitet i vertet,pas lufte sulmuan ibrahim rugoven,tahir zemen,haradinajt,dhe shumë e shumë heroj tjer nga shqipfolsat tonë Shik(pdk)

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:38Shyqeri Elshani Mbeturinat titos stupcat edhe ma mbeturina atyne qe ju pelqen turp harrut shum shpejt

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 14:12Kastriot Arifi uck nga shqiperia keshtu i ndante trojet etnike ka me na e lujte nanen edhe sot keta ordiner na e lujne nanen

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 01:19Sherif Sheba Ju qe koki tranue me ket Humor bëni edhe pakë durim- saber deri tja fillon Specialja pa Humor

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 12:58Driton M Graiqevci Hum9r Real,(hajgare pernime)...bravo stupcat hallall.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 19:04Fadil Haxholli o po me vjen keq po se lun topi se kshty kandoth 100% po kta qi jan xhall kan me hanger kryt e vet

J’aime · Répondre · 5 · 1 janvier, 00:31Islam Murati Aji qe fol daji uqekes keq edhe ktynev stpcav mit tavan jaqifsha kemi politik muti se ktynev stupca à 10 vite brurg jakishadhan

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 17:59Xhevdet Selmani Neve nathojshin jeni elita eksojtoke nese kenifat mepshtu kurse vet ikishin pas ba planet qkate bojn nket kosov temjer respekt stupcave

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:151 réponseHamdi Konjusha Kta stupcat jane bere si ai qeni 
Ku han qaty leh
Tash kta po han te Surroi e po lehin si Surroi...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 16:52Sherif Azizi me vjen keq per keta artista te mutit kan edhe 1 miljan tema tjera ! pse prekin po ok KTV-viq

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 00:14Esat Aliu vlla vrasje gjithmon kapat te na shqiptart kush e vrajti AHMET KRASNIQIN kush e vrajt TAHIR ZEMENN kush e vrajt SANDUKANIN kush e vrajti KOMANDANTIN MURRIZIN ...........ETJ

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 20:27Losh Cetaj Fatkeqesisht ky eshte realitet i shum figurave qe sote rrahin gjoks si patriota?

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 14:30Fera Enes Rahim Kto Jan gjera të vërteta çikan ndodh kah fundi iLuftes 
Por shum mir çi po içesin kto raste si Humor 
Por ndoshta ivjen radha sa mafrik çi edhe dalin najkush para gjigjit të vertetës

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 janvier, 00:58Shaban Ahmetaj Bash me ven ndodhit ne kosov qe jan ba Driton Ukimeri Tony Uki

J’aime · Répondre · 2 janvier, 01:39Nystret Behrami E vertet eshte kjo,aj qeka qen ne luft e din ket.

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 21:34Besi Morina Mos Boni hajgare me UCK o shqiptar se a e dini ju sa gjaku eshte derdh per ket Liri .

J’aime · Répondre · 5 · 31 décembre 2015, 23:347 réponsesJon Michael Xhaka Shumë Respekt🇦🇱🇦🇱 Rrofshi🇦🇱 se ketyre Kriminelëve ju ka ardhë koha e Gjykatesë🏻 Rroftë Albini VV🇦🇱🇦🇱 Rrofshi ju o Trima ( Stupcat)

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:10Mentor Cakiqi po edhe deputet po thojn si xhavit haliti para disa ditve se kan pas me vra e stupcat nuk faj

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:44Avni Ademi Fatkeqsisht ka pas edhe prej tyre se sod qata qe kan vra po e shijojn kosoven se ata qe Jan kan te drejt Jan vra ja jan met pa kulm ni kok

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 15:06Avni Gashi Kjo eshte fyerje per UCK !
Hajgare nuk behet me njerz qe sakrifikuan cdo gje , edhe jeten .
Kjo eshte perbuzje dhe fyerje per Deshmoret dhe gjithe ata qe dhane gjakun per Atdhe .

J’aime · Répondre · 15 hMani Paloja Shum e vertet ushtari i thjesht gjith her ka qen ne rrezik me shum

J’aime · Répondre · 14 hBurim Avdullahu Nje Realiteti i Hidhur Ne Kosov émoticône cry

J’aime · Répondre · 1 janvier, 16:30Irfan Salihi Ata qe kan luftu skan se para veti ballafaqohen ne skamje

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:00Mergim Batusha Petrit Dautaii hec e hin nluftt sod

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 23:192 réponsesFadil Bllaca Valla bre berllok e keni bo me qet skeq

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 17:40Sylaj Besnik E qeshtu jon vra krejt mat mdhajt e uqk

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 janvier, 00:07Lulzim Hoxha Me vones,ama realitet! Keshtu ka ndodh!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 00:42Nexhat Spahiu E verteta dhemb, po kupola e krimit ende shetit neper parlament?

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:47Bajram Hetemi Upel qej supelqej kshtu osht realiteti

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 1 janvier, 01:14Arton Aliu Shum e vertet shqiptari e ke vra shqiptarin gjith

J’aime · Répondre · 1 janvier, 22:04Driton Gashi Mut bre e kan baa

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 00:31Arsim Nallbani SE PARI ,LAVDI PER TE GJITH LUFTETARET DHE DESHMORET E KOMBIT,E SA PER SKEQIN ESHTE E RENDE PER LUFTETARET POR E VERTETE PER SHUM "KOMANDANT".KY SKEQ ESHTE BERE ME ATE QELLIM PER TE JA HAPUR SYTE GJITH POPULLIN SHQIPTAR DHE TE DAL E VERTETA NE SHESH.

J’aime · Répondre · 16 hSabit Krasniqi E vertet lavdi deshmorve vdekje trathtarve e shtincav shpiunav

J’aime · Répondre · 1 janvier, 11:38Adil Hoxha Koha e shpijunave ka dek njeher e pergjithmon

J’aime · Répondre · 1 janvier, 16:05Juner Bytyqi Gjaku i deshmorve i marr tradhetart ne gjehnem

J’aime · Répondre · 11 hArtan Zyberi Turp skam koment mjer per kete popull ne dor te kujt kem met..

J’aime · Répondre · 2 janvier, 00:36Shukri Bekteshi Pisat e thiut krejt rrejn ju po e thoni te verteten

J’aime · Répondre · 1 janvier, 07:55Kujtim Selmanaj Shum e vertet osht kjo

J’aime · Répondre · 1 janvier, 19:13Emine Dreshaj Kjo ka ndodh e shum prej tyre ende Jan ne pushtet mjersisht ....0

J’aime · Répondre · 3 hIdriz Zekolli Kan than pleqt kush e ka mize ner kapuq I djeg.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:46Sabri Parduzi Kush e ka ngren mijaltin e ka mizen mbas veshi.

J’aime · Répondre · 10 hZija Gashi E vertet kret e din.......

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:01Isa Vushtrtia Shum viedo e drejt kush e Merr po Bravo stupca legjenda jeni 

J’aime · Répondre · 1 janvier, 11:28Azem Veliu Ju lutem shkruani drejt UÇK. E jo UQK

J’aime · Répondre · 3 hBsh Bsh Kjo eshte shum e deshte per UÇK EN

J’aime · Répondre · 1 janvier, 12:57Fahri Flutra Bytyqi E dhimshme po qkas ka ndodh

J’aime · Répondre · 1 janvier, 12:38Ilirjan Halili Bravo ju koft se qashtu ka qen nje pjes e UCK-s kan qen tradhtar

J’aime · Répondre · 7 hValdet Retkoceri ashtu kshtu shkoll skeni asnjoni une pak e kom filloren ti e di qe ke luftue a jet o jet .

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:56 · ModifiéBekim Miroci Per dikon humor e per dikon realitet

J’aime · Répondre · 1 janvier, 13:09Xhelal Provoliu shum tragjike por fatkeqsisht e vertet

J’aime · Répondre · 2 janvier, 14:15Edzivit Ljatifi Kto pe kallxojn se qish met vertet e kan vrra ismet jasharin komandat kumanoven

J’aime · Répondre · 1 janvier, 13:52Ferdi Ferdi realitetin e kan tregu haahhaah

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:47Vesel Bajraliu Esht evertet se dikush nuk rroku armen per liri por per gjep tevetin

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:46Xhafer Ukiqi Oooo kjo eshte pasha bacin me se e vertet !!!!!!!

J’aime · Répondre · 1 janvier, 19:27Mentor Ajeti mos i qitni t zezat e tyne se n cekullar kan me ju shti

J’aime · Répondre · 1 janvier, 14:53Islam Murati Po deee pooo shtapiqat gjith e hajn

J’aime · Répondre · 5 hRexhepi Lumi Te vertetat po dalin kadal dale

J’aime · Répondre · 12 hAntigona Ramadani Maloku Ma t mirt jeni..vetem realitetin e tregoni.Respekt

J’aime · Répondre · 1 janvier, 23:14LLokumi Ëmbel Kush fol keq per ta e ka mizen ner kapuq mos e vet se tregon vet?

J’aime · Répondre · 10 h · ModifiéJakup Rexhepi Sdi qka me than veq ku ka tim ka edhe flak , por nuk ban me djeg Jargani per 2 pleshta.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:30Flamur Berisha Kush e ka mizen mas veshit i djeg...

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:49Hyda Morina Ju lumt!
Neta kuptojn populli far poletikan poi Votojm, aq ma keq qe po naj blejn Votat per 5 euro!
TURP!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:07

J’aime · Répondre · 1 janvier, 01:29


Mejdi Selmani nese disa pjes,u pelqejn,njerezeve tan,taman asht tmerr trishtim,poshtrim,dhe qon,uj aty ku tinez,shum shpesh,po edhe ashiqare qonin,tek mullini i shkaut,dhe po them qe asht trishtim

J’aime · Répondre · 2 janvier, 13:45Enver Azemi Qa kan hjek ushtri skan pas buk me hager e tash del tuli laper 
Keta jon ma zi se Shkit .

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 05:42Driton Sabrie Dion Krasniqi Valla topi selun

J’aime · Répondre · 1 janvier, 09:46Sinan Biqmeti Realiteti i pseudoluftareve qe paz lufte zaptuan gjithqka qe ishte prone shoqerore.

J’aime · Répondre · 1 janvier, 18:13Sefa Rexhepi Te vertetat po deshmohen ,ky humor i pershtatatet realitetit 100%,se keshtu disa pushtetar te sotit kan vepru.

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 10:53Sylejman Bezera Keshtu kan ba keta komandantat se o muren kosoven

J’aime · Répondre · 1 janvier, 14:47Bedri Ahmetaj Marre per ju meket humore flliqta qei bani per u q K keta nasolen lirin eju bani keso humori marre turp

J’aime · Répondre · 12 hRamadan Lindita Ramadani hahaha me kris luftah njeri ash tut me shkuh me luftuh se dvret shqiptari tu prej shkavit tut prej shqiptarit émoticône frown

J’aime · Répondre · 16 hAli Vjollca Musliu Lufta për karrierë politik sot aktualisht,pe tregon të vërtetën si si mund të ishte edhe në luft....aferim për ju artist të merituar por edhe për atë që kan pas idenë....shpresoj të mos ishte e vërtetë...

J’aime · Répondre · 2 janvier, 12:27 · ModifiéMehmet Morina Ev zoti ju rujt juve Aktorve ma te mir te Kosoves ju lumt qe ky asht realiteti qe ka ndodh gjat luftes me komandanta te pa shkoll

J’aime · Répondre · 14 hHajrullah Brahimi ju lumt juve se shum mir i kini tregue se per qka kishin luftue

J’aime · Répondre · 2 janvier, 22:41Agim Agushi Po ky esht nji realitet kush eka mizen ner kapuq i djeg shum me vend ekan ba s

J’aime · Répondre · 8 hFatmir Salihu hahaha brravo kshtu ka ndodh po runu se po ju mshelin si albin kurtin heeheh

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 03:57 ·ModifiéFerki Deliu Marre ju koft ju ini funderrina e kini e pas Bothen Te Schlire keni pas deshir Mi perzi gjakun me Serbin e tash Po i fyeni legjendart ju klloshar stupca Te mutit

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:23Xhevat Jashari Brravo stupca ky asht realitet pin Ismet Jasharin e plot trima kshtu i kan vra mas shpine

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:58Din Krasniqi o hallall stupca se pi shoh dy apo tre hajna qe po shajn ata vet jan muta me maje

J’aime · Répondre · 10 hSheremet Halili Mos u tallni me luften e shenjte tru shperlare e pisa !

J’aime · Répondre · 2 janvier, 16:20Tafil Shukolli i sosi krejt ju kaqillu miz e kalit

J’aime · Répondre · 11 hNuhi S. Kozhani Kam pasur ni rrespekt per stupcat po me kit video te publikuar po me doken si shkije marrrrrrrre ju koft fort mu kish ba qefi me ju rreh dikush he nanen jav q....

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 20:04Mentor Xhaferi o zot i gjithsis shkatrroj ata kriminela si kan luftu per me ozurpu kosoven.se ky humor ka shum te verteta.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 04:35Erxhan Laloshi Shummmm mee vendd ata qi kan luftuu mee zemerr skan buk
Me hangerr a ktaa hajnat milionaa kann booo

J’aime · Répondre · 7 hSalih Islami Kjo esht historia jon e vertet jo veq kit luft po prej zatidanit

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:28· ModifiéXhevat Ilazi Gjaku i deshmoreve do tju vras more muta .skini pas both Kur esht kan koha e tash juve ju ka Met me ba Humor per UÇK

J’aime · Répondre · 5 hBlam Shefi Ktu A dikujt si pelqet kjo po raliteti esht ky bravo stupsat

J’aime · Répondre · 10 hArtina Adonis Shkijet gjith ket krim ekanba esekeshin tvetin na mezi presim mekesh uçk qaq edopt epa armatim siduhet kan luftu per ketvend ejumekesh familja jasharaj vdiqen per liri turp asht per atnjeri qefol keq per uçk tup per juve qe folni allahu judenoft

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 12:31Selami Toski Jo more luan edhe ti koke trathtar si hashimi dhe disa te tjer

J’aime · Répondre · 1 janvier, 11:441 réponseAzem Elezaj Gjon vllasa i paske harru ethe do komandanta pai permen

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 16:36Lulzim Bayern Krasniqi valla shum e vertet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:28Kujtim Shahini shum e vertet esht qe kan bah qeshtu

J’aime · Répondre · 2 janvier, 09:38Isak Breznica tradhetar ka pas shum fatkeqsisht ende jan gjall

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 09:19Naim Mirlinda Avduli Nje der filmat me korrektë deri me tash që ka hiistoria e kosovesë

J’aime · Répondre · 2 janvier, 15:08Nas Sulejmani Realitet i Hidhur

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 15:31Vijon Mirjeta Ma shum jem vra nermjet veti se sa me shkije 

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 09:06Zuka Ombashi Shum shum mare shum kam pas respekt po ju ishti Mut........

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 00:48Gashi Freskim Qeshtu kan ba edhe politikant qe i kem tash

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 janvier, 01:58Gani Luta qeshtu kan luftu djemt ma temir jan vra mas shpine

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 19:35Gurakuq Musliu Dalin senet dalin

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 10:28Besim Ramadani Nuk ju ka pelqy kush e ka mizen mas veshi

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:46Gani Ibishi Ky humor osht shum iqillum po pak i vonur

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 10:33Fatos Berdynaj Realitet i hidhur...

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:37Hagji Krasniqi realiteti qyshtu asht mjerim

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 22:14Hazir N Buja Me kesh tu kajt a me kajt tu kesh zdi.veq edi qe hajgare me sene te verteta eshte shtire meba

J’aime · Répondre · 1 janvier, 16:05Fatos Lushaku e verteta dhem....

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:53Isuf Alaj Ju lumt kjo ka qen realiteti

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 18:31Muzafer Mjaku Qashtu u vra shum ushtari

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 02:16Berat Destani Kjo video po na la pa fjal realitet 100 per qind

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:22Driton Hajdaraj Shumë me vend 

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 20:49Rill Bejta Gjavit haliti regjep selimi kadri veselinoviqi ramushi edisa tjer

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:35Lulzim Spahiu turpe duhet mi ju ardhe bre pjelle e shkavit

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 00:09Zeqë Alimehaj Tè pa zèvendsueshèm..pèrshkrim realiteti tè hidhur..!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 22:26· ModifiéArben Vata Hallall ju kofte. Te medhej jane. Hahahahahaha

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 17:27Afrim Krasniqi Kjo e vertet a bravo

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 23:53Rigon Selimi E vertet

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 15:58Labinot Tahiri A e din cka thojshin hala pa u bo luft e eger per Ademin??! Vec pse do s'kishin both me bo cka bojke ai n'ate kohe - thojshin garant me shki- se s'ka njeri trim kshtu , u nis'shin prej vetes, me ate gjest ja marojshin vetes qefin sa mos mu ni tuca vec pse s'kan pas both me bo cka ai bojke. E njejta pak a shum po ndodh bash tash !

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:53Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:07


Enver Azemi Kujna i ka shku mendja luft me da qytete . Sjon kan as njo sigurt qe pshton prej lufte .

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 05:46Adelina Cipa Keq per realitetin prandaj eshte I dhimbshem.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 10:52Toni Gojani Ev bre te poshtër jeni hahahahhah

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 00:10Merita Disha Shala Euu Hallall ju kofte...

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:55Perparim Dema prall u banem e haj medet per neve

J’aime · Répondre · 1 janvier, 23:53Arben Berisha legjenda

J’aime · Répondre · Hier, à 00:00Arben Sopaj Ncncnncnc

J’aime · Répondre · 1 janvier, 10:51Hyzri Berisha kjo esht e vertet

J’aime · Répondre · 4 hAfrim Sylejmani ka diqka,,

J’aime · Répondre · 17 hHasim Aliu mos e festoni

J’aime · Répondre · 1 janvier, 10:09Armend Hasani Shum real ky humor.

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 09:43Fitim Avdylaj shum origjinal fatkeqsisht

J’aime · Répondre · 1 janvier, 10:46Veli Dellova Piset per pak pare hajn mut per shka do lapera stupcat

J’aime · Répondre · 15 hIrfan Shahini Kan mi mar qato 2 gishta ftyr

J’aime · Répondre · 2 janvier, 11:53 · ModifiéVesel Bajraliu Hashimav i pershtatet

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:45Labi Begaj Taman epaski ba qysh esht realiteti

J’aime · Répondre · 2 janvier, 13:22Kapiti Medvegja Tlumt dan

J’aime · Répondre · 12 hAfrim Bega Duhet me kerku falje ose mi vra gjithëqysh

J’aime · Répondre · 2 janvier, 00:05Arjeta Salihu Turp per keta te ashtuquajtur artist

J’aime · Répondre · 2 janvier, 18:14Kadri Ismajli Qeshtu asht realiteti pa hanger huder nuktevjen era

J’aime · Répondre · 5 hArtina Adonis kjoska azgje mehumor odjema stupca vjet jaudhifsha

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:03Komoni Temi Respekt legjenda

J’aime · Répondre · 4 hKushtrim Brahimi Agron Haxha ngo tezak Ahhahaha qa kan BA gjinja koh tluftes

J’aime · Répondre · 1 janvier, 22:01Sami Prekadini Kishin pas luftu per karrika po gjyna per qata qe kan luftu me zemer e sat as ndihm sociale nuk kan

J’aime · Répondre · 1 janvier, 14:10Rinesaa Ibrahimi Kush osht I krymt normal qe preket se n fakt veq realitet u kane

J’aime · Répondre · 13 hMatoshi Ibrahim mos qilni varr se herdo kur zoti do ti mallkoj

J’aime · Répondre · 1 janvier, 10:53Beka Suuisse Beka Kjo e vertet. Kta qe i thojn vets komnda si komndat hashimi me shok

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:08Resorti Turistik Dardania Bravo! 

J’aime · Répondre · 2 janvier, 17:32Nezir Mavraj Realiteri esht i hidhur ,ju lumt jeni ma te mirët. ***

J’aime · Répondre · 18 hBuqa Ibrahim Rugova Kjo video humbi sdi pse

J’aime · Répondre · 9 hBashkim Buzhala Ky eshte realiteti

J’aime · Répondre · 12 hJon Maxhuni Palidhje ishin kon

J’aime · Répondre · 1 janvier, 23:19Besarta Shunjaku Urime per rubinin edge njeqind tjera

J’aime · Répondre · 5 hRaif Maqani Kam frik që kan ndodhur edhe ma shumë të zeze

J’aime · Répondre · 11 hValon Livoreka Qeshtu u kaan komandantat qe u vran mas lufte kush i vrav

J’aime · Répondre · 15 h · ModifiéHysen Selaci kto sene jan teverteta qakan ndodh

J’aime · Répondre · 11 hMentor Belegu nonen dreqi ja u qift

J’aime · Répondre · 1 · 21 hDriton Sabrie Dion Krasniqi O kta jon xhenija

J’aime · Répondre · 8 hBajram Selimi A ' ju lumt. Legjenda jan kta

J’aime · Répondre · 2 janvier, 19:03Mejdi Murseli Rrespekt për ju, Adnan që paske qenë ushtarë i UÇKsë së lavdishme. Por ti dhe shokët e juaj të idealit, është dashur të luftoni edhe kundër përfituesve të luftës së lavdishme. Këta përfitues sot janë milionera, e qlirimtarëve të vërtetë ju ka mbetë vetëm NDERI. Në Kosovën e sotme është shum vështirë që të mbijetojë i ndershmi.Edhe "stupcat" nuk e kan identifiku UÇK në me profiterët e luftës.

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:43Driton S Kolukaj qysh ja paskit qellu valla qashtu asht

J’aime · Répondre · 2 janvier, 14:27Besnik Krasniqi Shume e vertete

J’aime · Répondre · 1 janvier, 22:27Isuf Islami 100% evertet

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 10:10Idriz Qestaj Ju lumt,ky esht raliteti.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   Dim 3 Jan - 18:08

pondre · 2 janvier, 20:35


Imer Imeri Hahaha komandantat disa jo krejt

J’aime · Répondre · 1 janvier, 12:00Lusi Luna Populli pe thot mendimin e vet ,por problemi edhe cilit mi besu?????

J’aime · Répondre · 2 janvier, 10:16LeoNard NikollBibaj Gjok M. Kolaj mas shumti duhet mjav dit parcellavv 

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 12:44Tafil Shukolli oooo miza don mu ba bull

J’aime · Répondre · 11 hReshat Emini Keto jan krejt te verteta

J’aime · Répondre · 15 hSamet Rexhepi Ka diqka te vertete ketu !!!!!

J’aime · Répondre · 1 janvier, 11:34Nazmi B Tusha oofofofohohohoho

J’aime · Répondre · 2 janvier, 14:06Migi Sinani Hahahahahaha ami

J’aime · Répondre · 2 janvier, 12:59Fazli Jashari Bravo stupcat kjo eshte realitet

J’aime · Répondre · 2 janvier, 20:29Beka Elta Elta Kathy hehehe

J’aime · Répondre · 1 janvier, 22:35Kjani Palloshi Turpi nuk e ka mytur askend dhe nuk don te thot te jesh I semur duhet vizituar mjeku keta duhet urxhent nje takim te psikiatri se metevertet keta Jane te smur po si kane guxim te prekin ne xhen ma te shejt te shqipetaris po a e mendojn keta sa nanat e sa baballaret e sa bashkeshorte e sa femije Jane pa me te dashurit e tyre e te bejsh nje skeq per fitime private ta njollosesh nje ushteri qe e ka njohur xhithe bota e ty vet ben marrina po me besoni se heret a von keni me dhan llogari per te Me keqardhje e them se ju jeni turpi I shekullit

J’aime · Répondre · 1 · 2 janvier, 01:13Arsim Ismaili Bash qashtu osht

J’aime · Répondre · 1 janvier, 18:21Zenel Peci >Smile >Smile >Smile >Smile

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:29Muhamet-Meti Tahiri 7

J’aime · Répondre · 13 hBeratt Krasniqi Hahaha

J’aime · Répondre · 1 janvier, 17:37Beni Berisha KA PASUR EDHE XHAT LUFTES NEN ONFORM TE UKS.DHE KA.SOT QE.BUYRUTEN PARALMENET KOSOVOS DHE SHITIN.PATRJOTIZIM DUKE EDHE UDHEHQ SHETITIN NE.JEMI POPOLL SHKURT PAMES BASH SHUMMMMM E.VERETET.A AJO QE DEMOSTRUNA MIR.STUPCAT HESHTINI

J’aime · Répondre · 9 hNusret Qela Vet emri i tyre tregon se talljet e tyre i ndal vetem stupci.

J’aime · Répondre · 13 hKosovar Bala bash me ven vallahi qeshtu kan ba shumica

J’aime · Répondre · 13 hArtan Krasniqi Asht shum evertet se kejt lufta qeshtu shum vene per ineresa personale kanvra shoqnin paivra shkau hiq tash peshesin mundin e luftarve tvertet ata qusjan kan pobahrn veterant meqmim ata qekan dhan kontribut mepushk pomundohen mejavhup po un jamnje nder deshmitart qe kanmar saesa padija nxhykat dhe tash doudel timi ferk tunis pej komisionit tveterantve e( tuqekes)

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:05Irfan Vitia Ky asht realiteti

J’aime · Répondre · 8 hMergiim Gashii Shum keq me lujt me UQK kshtu gjynah osht

J’aime · Répondre · 20 hAgim Hoti Bravo ju koft se qishtu kanba .

J’aime · Répondre · 1 janvier, 17:59Florim Sylejmani mani more mos e keqperdoni luftenn

J’aime · Répondre · Hier, à 01:43Fatos Fatosi Fatos Knaqja zemren shkive knaqjav

J’aime · Répondre · Hier, à 01:13Naser Reshani Po luajn me zjarr stupcat.Kujdes!

J’aime · Répondre · 2 janvier, 21:34Bashkim Limani Jakni qillu

J’aime · Répondre · 2 janvier, 16:55Zamir Bugari realitet i vertet

J’aime · Répondre · 2 janvier, 01:46Syleman Fanaj A$9960

J’aime · Répondre · 1 janvier, 15:55Bedri Ahmetaj Marre ti perkrashe ket humore te flliqe pomuse ishte uqk kurrsdote ishte shteti kosoves popumduket keta qe perkrahin ket humor flliqt keta skaqen fare kosov tashe jane telir ase nje serrbi siprek me gishte edhe shukujna jaka prishe kumarin me serrbe respekte perata trima qe paten uniformen e u q k

J’aime · Répondre · 12 hNora Jashari Z

J’aime · Répondre · 4 hBek Gashi Turp ju qoft per kit humor te flliqt kom pas simpati ndai jush por tash jeni njeit per mu si nikolqi daqiqi milloshi shesheli kini me kon mu mar e jo me uqk o zagar se sa ushtari u vra e sa kan mbet pa gjymtyr e sa djera gjaku u derdh po skeni faj segjith ata se ju ka fry mas bain si ju e sa kase jau kanprish djemt qe luftun miqesin me shki per mu ini muta

J’aime · Répondre · 2 janvier, 23:12Sulejman Shala Humor shum i qelluar atyre qe nuk ju kalon neper oborr le te ndihen krenar kurse atyre qe ju kalon neper oborr jan te turperuar.Por humor eshte edhe nji inspirim qe kta te turperuar te gjejn kurajo e te dalin publikisht te kerkojn falje per demet qe ja kan sjell popullit dhe shtetit ateher dhe sot.

J’aime · Répondre · 15 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Stupcat lufta e uçk es   

Revenir en haut Aller en bas
 
Stupcat lufta e uçk es
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: