AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog privat em nje dhelper,Bahtjar Halili,apo vete Avdi Ib

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog privat em nje dhelper,Bahtjar Halili,apo vete Avdi Ib   Sam 9 Jan - 16:58

[*]Conversation dÚmarrÚe vendredi
[*]

08/01/2016 22:58
Afficher les images
Batjar Halili


O Haxhi a ti je qe po te quan Reshati tradhetar a?

a vertet nuk kthehesh ti ne Kosove a?

A e ke frik Reshatin kur kercnon ashtu?
Sa shkrimin e kam lexu ne Kosova sot
Haxhi Kuci
Haxhi kuqi


u bera kurreshtar te te njohe cili je
po ti nuk ke shenja te bashkpunotorit
ti ketu ne shkrime po dukesh patrito
cka ka Reshati me ty pash zotin?

[*]

08/01/2016 23:10
Afficher les images
Haxhi Kuši


Nuk ja kam frig as Reshat shpiunit as kerkujna i kam punet e mija.Nuk kam ška kerkoj ne kosove,kur 47 vite me keta qen kam qen ne konflikt me krejte kete qeveri.Une kurr ne jeten time nga keta tradhetar nuk kam mujt te punsohem ne profesionet e mija.Une tere jeten time ja kam kushtue popullit shqiptar dhe ne fund ja qent e serbise si ma kethejne.Reshatit i ka djege lkur ne fillim ja pata ba;Pse mi qet shkrimet e mija ška i kam botue pra shume viteve,dhe ja bana kusheriri juaj e ka marr per grua nxensen e vete.Ja nisi me shajte,po njejte ja kam kethye qenit.U zbulue qe kishte qen shok i Avdi Ibrahimit dhe i Ali Ahmetit,e Qerim Kelmendit.Pra njerez te serbise.I ke videot e mija qe ja kam demantue te gjitha genjeshtrat e dyve e sidomos te Avdi qenit.Avdiun e njoh se shume vite kemi ba shoqeri ,por ky e kundershtone kinse skemi ba shoqeri,por me fakte ja kam fute bolet dyve.Reshatit i djege qe e kam gjete se dhendrri tij Mehe Uka ka qen udbash i serbise me fakte dhe e ka pervlue kjo ma se shumti.Pos dukumenteve edhe ne RRokum e ka qe Meha ka pseodonimin e tij ne arenen e nderit ne BG dhe lapidar ne Mitrovice.Pra hero i serbise dhe i shqiptareve.Motra e Reshatit kishte qen qysh ma heret shok me Avdi Ibrahimin,Resmija.Ky qen gjere ne fillim te janarit 1999 ka qen ne shtepin time e pastaj si kam dal nga kosova,ne qershor qeni kur ka dal ne shqiperi ka dal me percjelljen e forcave serbe me traktor.Jane mundue kinse te me qesin nga binaret,por ja njohe taktikat e qenve dhe sme hane kari per keta dyte.U vjen shpejte dita qe kane mu pergjegj,mendone se kam me hanger si perpara Avdiu duke me thene pasha zotin nga friga tu kam shpifur.i ke videot ndegjoi,dhe vlersoi vete,edhe pse nuk po ju njohi fare kush jeni e nga jeni.

á
[*]

08/01/2016 23:13
Afficher les images
Batjar Halili


Une jam nga prizren


jam profesor i psikologjise


edhe kam lexu shume shkrime qe ka bere per juve


me shume sharje e fyerje si bashkputor i serbis


e shume gjerash


edhe te bera shoqeri vetem per te te lexuar shkrimet ne faqen tende

dhe per te biseduar


sepse me intereson dicka ne kete mes

m shume i ri

á
[*]

08/01/2016 23:15
Afficher les images
Haxhi Kuši


/A po ju intereson ma teper se ška ju shkruvaHaxhi Kuši: PŰrgjigje ndaj Avdi Ibrahimit
Avdi udbashi šdo gje qe kam shkrue e ti qe e ke kundershtue,jane mesimet e tua te serbeve qe ta shendrroni te verteten ne genjeshter. Tek i ndj...
botapress.info


[*]

08/01/2016 23:18
Afficher les images
Haxhi Kuši[*]

08/01/2016 23:20
Afficher les images
Batjar Halili

Avdi Ibrahimi e gjeta ne fcb
paska qene ushtar i UCK
Apo ka qene me uniform te uck
e me zemer UDB

[*]

08/01/2016 23:21
Afficher les images
Haxhi Kuši


eshte vesh kur ka perfundue lufta qija rroten e sames,qen i serbise


Ruzhdi Saramati vete me ka tregue se eshte vesh me 12 qershor 1999,pasi ka perfundue lufta

[*]

08/01/2016 23:22
Afficher les images
Batjar Halili


po Ruzhdi Saramatin e kam mik

[*]

08/01/2016 23:22
Afficher les images
Haxhi Kuši


O me mua ka ndejt gjere ne diten e fundit janar 1999,nuk ka guxue mu kyq ne lufte.


Vete Ruzhdiun te tregon ai ma se miri,por i frigohet Avdiut se qen i poshter eshte


Vetem pse me pate tregue mua Gafurr Adili qe e ka plague Bashkim Hoxhen ,jo ky qe guxon me ja hanger mutin dikujt,por i shtine tjeret ,siq eshte skeqi nga stupcat.

[*]

08/01/2016 23:24
Afficher les images
Batjar Halili


skeqi i stupcave eshte me reali qe ka ndodhur

[*]

08/01/2016 23:25
Afficher les images
Haxhi Kuši


ka shkue bashk me Aziz Morinen nje mjekrrosh bashk me Koci Danon e do tjer dhe e kan kercnue pse me ka tregue mua per Avdiun

[*]

08/01/2016 23:25
Afficher les images
Batjar Halili


po Koco Dana cka ka


ai ketu ne kosove


cka po perzien>?

[*]

08/01/2016 23:26
Afficher les images
Haxhi Kuši


e pata pyet me tha se noh Avdiun si nuk e njeh,por i frigohet qenit,ua ka shti frigen tane shqiptareve bashk me Reshat qenin


[*]

08/01/2016 23:27
Afficher les images
Batjar Halili


Reshati

[*]

08/01/2016 23:27
Afficher les images
Haxhi Kuši


Kinse enveristi po don mi bashkue trojet e njohim ne kush ka qen Koci Dano.I shtin hundet si e meson Avdiu,bashk me Reshat shpiunin.

[*]

08/01/2016 23:27
Afficher les images
Batjar Halili


a ka pas lidhje me shikun

[*]

08/01/2016 23:27
Afficher les images
Haxhi Kuši


po si jo


Avdiu eshte ao qe e ka perpilue shikun


dhe qe ua ka pergadite listat kane me likvidue

[*]

08/01/2016 23:28
Afficher les images
Batjar Halili


Avdiu me shume ka lidhje me WW

[*]

08/01/2016 23:28
Afficher les images
Haxhi Kuši


i di edhe emrat e tjereve


po te vv me thojne nuk e njofim Avdiun as Reshatin

[*]

08/01/2016 23:28
Afficher les images
Batjar Halili


po aty eshte i lidhur


eshte perkrahes i vetvendosjes


Reshati mban krahun e Hashimit


Avdiu te vetvendosjes

[*]

08/01/2016 23:29
Afficher les images
Haxhi Kuši


Bile edhe Rexhep Selimin e pata pyet pse me morre me taxin tim e mu pate kercnue pse mo ua rrehi shoket e ketyre,kinse keta i kane lane me detyra mu shoqerue me policine serbe


Te dyte jane bashk me Thaqin,e VV


sepse vv e mbron kete qeveri,;posedoj shume argumente se ne fillim kam qen me vv,por si u kyq Rexhepi i kam que ne rts.Kam mbi 120 faqe sekrete se kush e ka pergadite Albinin me ardhe ne kete fronte

[*]

08/01/2016 23:31
Afficher les images
Batjar Halili


si mund ta gjeje nje dokument per Reshatin
qe ka qene bashkpuntor i Shikut

[*]

08/01/2016 23:31
Afficher les images
Haxhi Kuši

kastriot sulejmani

mu ka paraqitur me nje psedonim si bashnjak ky i ka dosjet e Reshat Budalles qe ka qen bashk me vellaun Agimin nese ja ka emrin Agim Vellau i Reshatit kane qen bashkpuntor te serbise ne rajonin e pz.

[*]

08/01/2016 23:33
Afficher les images
Batjar Halili


po ja kam degjuar emrin

[*]

08/01/2016 23:33
Afficher les images
Haxhi Kuši


Mi kerkoj 900 euro por nuk me interesoi qe te mi dergon,ja bana nese doni ju botoni ju

Me tha origjinale kam me ti derhue ,i kam ne arhive

[*]

08/01/2016 23:35
Afficher les images
Batjar Halili
per nje kohe
te gjate qendro atje


sepse dije nje gje po te them miqesisht

[*]

08/01/2016 23:35
Afficher les images
Haxhi Kuši


edhe per Avdiun me tha se i posedoj shenimet sekrete qe me urdherin tone ju ka helmue dy here ne oden e vete qe ke ngrene buke,Ne helmimin e pare me tha ke pasur sulm ne zemer dhe ne te dyten ke pas humbje te vetedijes,

Por shkaku i imunitetit qe e ke pas keni shpetue nga vdekja
serbishte me ka shkrue

[*]

08/01/2016 23:36
Afficher les images
Batjar Halili

shiko cka po te them
per nje kohe qendro atje dhe paraqite rastin ne polici
qe ke kercnime nga disa persona qe ti i njehe me mire
sepse dije qe kane me te thirr gjykata speciale

08/01/2016 23:37
Afficher les images
Haxhi Kuši
Keta dy paraqiten me shume psedodonime,sk tjere,qe e perkrahin.Ata tjeret jane leshi bythes


Nuk me thirrin te gjykates se edhe ata jane te qelbur,dhe shok te dyve,si njeh keta ma mire se une

[*]

08/01/2016 23:38
Afficher les images
Batjar Halili
mbaje mend

qe kane me te thirr
edhe me shkruaj mos harro
\ne qoftse nuk te thirrin


une po te them gjykata speciale sapo te formohet ka me te thirr

[*]

08/01/2016 23:39
Afficher les images
Haxhi Kuši


Nuk besoj mbaje mend,se kam fole edhe me nderkombetar,ua paraqita keto shpifje qe po mi bajne

[*]

08/01/2016 23:40
Afficher les images
Batjar Halili

une te them qe po

dhe ke per tu bindur qe kane me te thirr

[*]

08/01/2016 23:40
Afficher les images
Haxhi Kuši


me thane tane shqiptaret jeni te poshter,dhe pa fakte po ja mvesheshit njeri tjetrit.Popull ma te poshter ende nuk kemi pa.


I kam te gjitha te inqizuara dhe i kam shajte

[*]

08/01/2016 23:41
Afficher les images
Batjar Halili


mua me ka thene nje ish zyrtar i OSCE

[*]

08/01/2016 23:41
Afficher les images
Haxhi Kuši


po

á
[*]

08/01/2016 23:42
Afficher les images
Batjar Halili


a njohish Reshatin


Reshatin e kam njohur nga shkrimet ne Bota Sot


e per ty i thash qe nuk e njohe


ai tash eshte ne sherbim ne turqi


une punoj bashk me te atje


ose me sakt kam punuar tre muaj


po te them qe kane me te thirr

[*]

08/01/2016 23:43
Afficher les images
Haxhi Kuši


E bash ai qe te ka ba pyetje per mua eshte shoku im
i OSCES
Ai eshte qe hatri im e ka ftue NATON me bombardue serbine
Si e pati emrin ju lutemi?

une e di
[*]

08/01/2016 23:44
Afficher les images
Batjar Halili


jo kete nuk do e them

eshte austriak

[*]

08/01/2016 23:45
Afficher les images
Haxhi Kuši
Te une kane banue te OSCES,dy perfaqesues

[*]

08/01/2016 23:45
Afficher les images
Batjar Halili


ky ne OSCE ka sherby ne komun te dragashit


pastaj ne mitrovic

[*]

08/01/2016 23:45
Afficher les images
Haxhi Kuši


te turqise.Herci ka qen ne shtepine time nga Hamburgu


amerikani Fizel i OSECES


bile ua kam dhene dhurate nga nje veper timen


kan ngrer buke ne shtepine time


Me njohin shume mire te OSCES se kush jam,ma mire se une ma diten historin time

[*]

08/01/2016 23:47
Afficher les images
Batjar Halili


20% e tyte kane qene pjestar te sherbimit

[*]

08/01/2016 23:48
Afficher les images
Haxhi Kuši
tyt se morra vesh20 %

[*]

08/01/2016 23:48
Afficher les images
Batjar Halili
20% e tyre kane qene pjestar te sherbimeve sekrete

[*]

08/01/2016 23:48
Afficher les images
Haxhi Kuši


kush

[*]

08/01/2016 23:48
Afficher les images
Batjar Halili


OSCE


mirpo une me duhet nje dokument orginal per Reshatin

ose Avdiun

qe kane bere sherbime te SHIKUT

[*]

08/01/2016 23:49
Afficher les images
Haxhi Kuši


po ata te OSCES e kane pergjue luften,a eshte ka zhvillohet lufte e karakterit šlirimtar,a mendojne qent se ata erdhen me na rrue vezet

[*]

08/01/2016 23:51
Afficher les images
Batjar Halili


po po

[*]

08/01/2016 23:52
Afficher les images
Haxhi Kuši


Per Reshatin ,nuk pranova nga ky qe ta dhash emrin,por Mehe Uka qe eshte lirue nga burgu nga serbet,eshte me fakte.Dhe šfare dokumenti ma te madhe qe me shpifet mua pa fakte.Kinse kam masakrue shqiptar,duhet me deklarue kane e kam masakrue,cilen femer e dhunova.Kur neper vijat e frontit e dergova Arkanin?A me paskan lejue te ušk es me shetit Arkanin neper vijat e frontit.

[*]

08/01/2016 23:55
Afficher les images
Haxhi Kuši


Le ta nxajne Millan Shipken ish komandirin e policise se suharekes nderkombetaret,e sheh se si ka mi qite tane bashkpuntoret e vete qe i ka pas ne ušk dhe qe kane luftue sipas derektivave te tij.

[*]

08/01/2016 23:56
Afficher les images
Batjar Halili


po ai eshte ne list per tu intervistu per tre raste
[*]

08/01/2016 23:56
Afficher les images
Haxhi Kuši
Cili?

[*]

08/01/2016 23:57
Afficher les images
Batjar Halili
Reshati
[*]

08/01/2016 23:57
Afficher les images
Haxhi Kuši


Te dyte jane qen,kane gishte ne shume vrasje

[*]

08/01/2016 23:59
Afficher les images
Batjar Halili


po e lexoj Reshatin sot kishte nje shkrim ne perkrahje te Opozites
me cilin nga keta te opozites i ka mardheniet e mira

pse e sulmon shume Isa Mustafen

Berat Buzhalen
Veton Surroin

[*]

08/01/2016 23:59
Afficher les images
Haxhi Kuši


Ne krye qendrone Demaqi,dhe dhe kater tjere qe i kane perpilue listat per likvidime.Mbledhjet jane mbajte ne sharren e Avdiut ne Lubizhden e pz.Mbledhje e ka kryesue Avdiu

á
[*]

00:00
Afficher les images
Batjar Halili


a e ke pas emrin per Likuidim?

[*]

00:02
Afficher les images
Haxhi Kuši


Me 20 korrik te vitit 1999 isha i strehum tek do sternipa te babes ne Marali,dhe nje dite perpara kur e sulmuan forcat serbe Rahovecin


Me thirri sternipi babes ,daj qu se diška ka kersit


dolem perjashta ška me pa


ish stermbush fusha me njerez,autobusa


traktora kamiona dhe bertasin se mujn


njeri duke thane ma lkane masakrue nanen,tjetri baben,tjetri mi ka qite ne pus femit ,tjetri na kane rrshtue duke na plaqkitur


Ne keto qaste ja ne drejtim tonin vjen nje ushtarak me automatik gjoksit dhe nje pale dyrbi


pershendetet me neve dhe me drejtohet mua


ja keto dyrbi mi dha nje ushtar serb,qe mos ta vrasi
Dhe e leshova te ik

une ja bana po
pastaj ška i bane ushtarit?
Dihet se ška
i kam vra 100 serb ma ban
Ai civil qe ishte duke bisedue me ne
ja bani ti njeqinde e ata me mijera dhe ti i poshter ja bani ke vra ushtaret e tu mbrpa shpines
mbrapa
[*]

00:07
Afficher les images
Batjar Halili


a e mban mend emrin


rastesisht

[*]

00:07
Afficher les images
Haxhi Kuši


po ška me qoi dreqi e ja bana a
nese keshtu pasket ba zoti ju marrofte
dhe u largue nga ne
te nesermen ne mengjez ne ora 4 isha duke fjete
une jo por ka njerez qe ja dijne
besoj nese nuk frigohen
Ta perfundoj
erdhi djali i sternipit dhe me thote
[*]

00:09
Afficher les images
Batjar Halili
po


00:09
Afficher les images
Haxhi Kuši


o daj qohu se perjashta po te thirrin do njerez

u zgjova i pergjumur

dhe u pershendeta me ta ška eshte puna


A je ti Haxhi Kuši
po
merre automatikun dhe eja me ne ne shtabin e ušk es ne Malisheve
Per šfare arsye me ardhe dua me dite
ti e din se per ška
jo se di ua bana
ti po e keqperdoron armen


ka po e keqperdoroi qitma dike bre zoti e vrafte ate shpiun
jo armen nuk po e keqperdoroni,por po fole keq per ušk en
po qite bre ate qen qe paskna fole lkeq per ušk en
Jo po na vyne arma se sonte dojna me sulmue prape Rahoveci
A jo ua bana per me sulmue me armen time vije edhe une bashk me juve dhe e shihni artin tim te lufte
jo ti nuk na vyne
e kush ju vyne
Kush karin je ti ma bajne qe done me organizue lufte kundra forcave serbe e me mbrojte popullin shqiptar
qysh ua bera kush jam une me mbrojte popullin tim
Ku po e dini ju se nese vijne serbet ketu pari ti me mbrojte popullin nga serbet????
Kush jeni ju bre ua bana
ti pasi don me mbrojte popullin shqiptar nga serbet je bashkpuntor me serb!!!!
Kuku nana ime mend dojshin te me lujne
Pastaj

nese bane e i sulmoni serbet,nese vijne kesajde nanen kemi me ta qie a morre vesh ma banen.Dhe u nis e perlame me za te nalte bertitsha sa mijsha,u mblodhen fshataret dhe disa ne pyesin ška eshte kjo britme qe ne zgjuat nga gjumi


O vellazni keta te ušk es po me thojne nanen ta qijna nese ti i mbron shqiptaret juva ua bana.ška je ka na thua bre


po pasha nje zot keshut po me kercnohen.


E pata marr ma para automatikun dhe bombes ja hoqa sigurecen e bana mend nese me vrasin bile bomba le te kercasi e mos te shkoj si qeni.


Ne fund ua bana a po me mirrni ne ušk,ose do te shkoj te Uke Bytyqi,


a nese don me shkue te Uka ta japim lejen


ška me pa


afer portes se Vogel ishte nje gjip i bardhe ku mbi kapak shkrunte policia e ušk es


poshte rruges Kamion i madhe qe i kishte bartu civilet serb,sepse me syte e mi i kam pa


ur i hapern portat e medhaja ška me pa,traktori Rakovice me rimorkio

.Kisha qen i rrethuar ne šdo ane.

Kam shkue me kerr te shtabi i UKes ka dal Naim Bugari

me ka perqafue e duke me thane o shyqyr baca Haxhi qe po na bashkohesh
ja bana duhet Uka te me pranon ,nese done eshte kjo ne pyetje

Ka shkue,erdhi me pas,me tha se brenda 10 min vjen
prite 10m e nje ore Uka nuk vjen

e qova edhe nje here dhe ja bana me bacin nuk me marrin se frigohen me luftue me mua
shkoi e kur u kethye u kethye me nje epror emrin suk po ja ceku

U pershendetem me te se e njohesha

ja tregova punen qe me kishin rrethue,me tha
po na kan tregue qe je nis tek ne
ani ška ja bana
a mire po ju vjen ai rrethim

jo ma bani aspakes
e si me ua dorezue armen kur nga ušk e bleva 1600 marka dhe bakshish nje koke te motorit mercedes
a qeshtu duhet mu ba lufta
Populli duar zbarzur e ju me arme
Pse spo vjen Uka
prite edhe pakes se vjen
O shkuan 2 ore Uka nuk vjen
me fani se jam duke shkrue edhe me disa tjere
prite Uka hiq nuk vjen.Ja bana shko bre thuaj pse nuk done me ardhe Uka mu takue me mua?
shkoi kur erdhi me tha pasha zotin nuk done me fole me ty,ka shkue dika
Uken dy here e kam zan duke gjuajte me snajper ne drejtim te ballkanit te suharekes,dhe ja pata ba a qesi patrioti je o Uke zeza.A po i lajmron serbet se ka me sulmue,ik bre i poshter ja pata ba.Hajde bashk po shkojm e po e sulmojme ballkanin


As dhe nje fjale se ka fole dhe ka ik ka vooret. vete,apo dreqi e dine a e ka pas naj kanin


Ja bana keti ushtarit te dyte


A doni te me pranoni qe tju bashkangjitem ne lufte kundra serbise.????


Haxhi ma bani juve ju njoh mire se kush je por urdherin e kemi nga Rugova qe juve mos me ju pranue


Kan te deshironi ju na bini e marrim a juve jo se ti na shtine me dhune me luftue me serbine.A qeshtu,qenka problemi qe nuk doni te me mirrni.
Ne rregulle ja bana
[*]

00:36
Afficher les images
Batjar Halili
ka pas gjithcka kjo luft
[*]á

00:36
Afficher les images
Haxhi Kuši


ndegjo tri here ti duhet te me betohesh qe neser nese dikush hane mute se Haxhiu nuk ka dashte me luftue kundra serbeve,ti duhesh te me bane bej se Haxhiu eshte lajmrue por se kemi marr ne lufte shkaku qe na shtine me dhune me luftue.Tri here me eshte betue ne zot e femit e vete,dhe kam shkue ne oden e Afrim Morines

[*]

00:36
Afficher les images
Haxhi Kuši


ne Reshatne
ku ishin disa ushtar,aty edhe Ruzhdi Kuqi,njefare qurani i bllaces ,Suka,polic qeni tani.
Per kete e ke deshmin e inqizuar mes meje dhe Aziz Morines,videon e keni deshmitar
Fadil Suka ma pate ba
mi meshue me guri vete kokes tende ska ma keq.Pastaj
Ruzhdiu,zoti te marrofte Haxhi

neve flaka po na del duke u shetit me kerre e ti po shtrihesh ne livadhet e Maralis
Ti Haxhi neper mbledhje perhere ke fole se me serbine vetem me arme duhet me luftue e ti po ikish
O Fadil Suka ja bana o quran
per šfare arsye une mi meshue kokes sime me guri
i di une punet e mija a qe nuk doni te me pranoni ne lufte e po doni me gjete kllada ma rrofsh a morre vesh.

E ti bre Ruzhdi qe po thua zoti ftyren ta marrofte ja bana
qe ku jane serbet mbi shpat ,mbi vneshta.Une me keto armet e mija e ju me te juajat
por njeqinde metra larg meje ju e une vete

por nese ikni pa jua qi nanen me ju var se la

a nese iku une qimna nanen me vrisni si qenin
Ruzhdiu,me tha;
A na kemi ba mbledhje dhe kemi marr vendim qe ty mos me ta marr ne lufte
se qysh je ti i tremt na qine nanen na vrasishmos me te ndegjue
U que Aziz Morina vellau i Afrim Morines dhe me ka puthe ne dy faqe

e me tha o Haxhi Lata e kam dite qe je trim ama bash qesi pidhi smaes nuk e kam ba mend

Njani nga sopia ja nis te me bertete kujt po i thua keshtu
juve shurt e shqip a Morret vesh tani.

Ja nisi me bertit une ta fusi automatik,qohu e trim e provoje armet tende e shofim.
Por Azizi ju tha kurgja nuk ju shajti Haxhiu,pse ju nuk keni zemer me luftue serbine
Jemi dal perjashta me thane ushtaret a ke deshire me pa minate qe ka gjuajte serbia.Dolem i pam

Ja bana


pse bre nuk merrni sulme qe bre ku i keni dhe ja merrni taksat e topat dhe me topat e serbeve qinjau nanen.Ruzhdiu ma bani


pa na dhane urdher Rugova edhe me na vra tanve se kemi ndermend me luftue
ata po gjuajn ka pakes sa me na thane ka lufteime mes neve
pse na mi sulmue
i ke ne video keto te gjitha
kam shume vuajtje tjera,as lapsi ska si mi pershkrue
sidomos ne shtabin e qelikut
[*]

00:54
Afficher les images
Batjar Halili
fatmirit a
[*]

00:55
Afficher les images
Haxhi Kuši


po
po

po
ma ka dhie jeten Fatmiri bashk me Avdiun e ke ne video edhe kete
jo vetem mua por tanve shqiptareve ua kan qie nanen edhe te vdekurit

me falni qe u shpreha me sharje,por zemren ma kane helmue o miku im

Avdiu vetit ja ka ba,e shtini Reshatin ,por ma mire ,bile po dihen publikishte se kush jane
I pata thane
Avdi kerko fajle,une i shlyej shkrimet e mija e ti tuat. dhe po mbesim si para.Ja bana
kam inqizime me shoket e tu dhe te mite,mos shkapurit se ja bani te zezen vetes.Ai vazhdoi me avarin e tij e une patjeter u duhesha me fakte e deshmitar ti pergjigjem

[*]Aujourdĺhui
[*]

21:03
Afficher les images
Batjar Halili

o kujdes haxhi Kuci me te zene disa nga keta ne Kosove kane me te heq nga likura
dije qe dhimbje te keqe ke me perjetu
vdekje te veshtire ke me kalu

[*]

21:20
Afficher les images
Batjar Halili
te kane vene ne shenjester mbaje mend
[*]
Haxhi Kuši
Ma rrofsh ti bashk me keta qent e serbise.Qe i zhvilluan tri lufta,te trijat me tradheti.Dhe ne vend te šlirimit popullit ja futen roberone.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Dialog privat em nje dhelper,Bahtjar Halili,apo vete Avdi Ib
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: