AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:11

Préc. · Suiv.


[ltr]0:00[/ltr]
[size][ltr]

[/ltr]
[/size]

Beni Peja

Peja1.com Ekskluzive: Biseda e Beg Rizajt e Mirsad Ndrecajt me spiunin maqedonas (AUDIO) – avec Kurhasani KurhasaniKadire Dreshaj IbrahimiKelmendi LusheKujtim KurtiFaton Nazmi ShalaShar GjiniHalit HaxhiuNazim BllacaNaser RugovaNijazi Hoti et Kastriot Osmani.

Je n’aime plus · Commenter · Désactiver les notifications · =886749671389622&sharer_type=all_modes]Partager · 8 juin 2015


Vous, Xhelal Selmani ToplanaKujtim KurtiMehmedali Jashari et24 autres personnes aimez ça.

14 partages
Commentaires


Kujtim Kurti Beni Peja
J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 20:49Haxhi Kuçi Kujtim Kurti;Po te pergjigjem ne kete deklaraten e Hamdi Ndreces;Hamdi Ndrecen e kane kercnue qe ate deklarate ne pranin e Milaim Zekanit qe e permende qe ka fole me agjentin e udbaes sllave e kane kercnue qe ta demantone emrin e atij udbashit.A nuk do e benit edhe ju keshtu nje deklarate te tille,ku edhe nga qeveria e kosoves eshte ne kercnim.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:18


Votre réponse...


Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 20:51Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj....

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 20:52Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj Flm kujtim per perkrahje

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 20:55Haxhi Kuçi Zotri Ylberndrecaj,ju ne deklarate me Milaim Zekanin deklaroni se jeni informue nga per vrasjen e vellaut nga autoritetet maqedone,dhe e keni pranue vrasjen!!!!Zotri Ylberndrecaj;a jeni i sigurte qe e keni pare kufomen e Mirsad Ndreces?Betohu ne PERENDI qe ja keni pare kufomen ????!!!!!Pastaj ju deklaroni se fare nuk e keni Hamdiun nga farefisi juaj,por pastaj deklaroni se baba juaj e ka katundar te katundit Maqiteve.Sa fise ka ne Maqiteve me mbiemrin Ndrecaj?Ta tregoni te verteten ju lutemi se nuk e perkrahu as Hamdiun as kerkane qe tradhetone kombin shqiptar,permes lojrave makabe.Jemi ne kohen qe a te egziston si kombe populli yne apo ta bene lamtumiren e kesaj toke.Sinqerishte nga Haxhiu.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:25


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj

Ne video-pergjim...Mirsad Ndrecaj i thot personit qe po bisedon ne telefon se sulmin ne piken e Gushices me 24 prill 2015 e ka rralizuar Sasa Mijallkov dhe Angellovi...dhe jo grupi i Kumanoves.

Kjo dmth se....profilin e Mirsadit ne FB e ka kontrolluar DSK...pasi qe Mirsadi nuk ishte ne dijeni per ate statusin ne FB qe eshte publikuar ne profilin e Mirsadit me dt.25 prill 2015

Pra...Mirsad Ndrecaj nuk eshte duke biseduar ketu ne telefon me Shenasi Ahmetin...por eshte duke biseduar ne telefon me kryetarin e Likoves nga BDI Sedullah Durakun.

J’aime · Répondre · 3 · 8 juin 2015, 21:04Nijazi Hoti Pershendetje dhe mbremje te bukur shume i nderuari mik Beni...Ju falemenderoje shume per postim te kesaje videoklip,i ketyre patriotve dhe Deshmorve te popullit,uroje qe te kaloni sa ma bukur i nderuari ...Beni.........

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:08 · ModifiéKujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi....

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:16Kujtim Kurti Hasan Zeneli....

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:17Kujtim Kurti Riza Junuzi...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:19Kujtim Kurti Ali Ahmeti vet ka thon ne intervist me 18 maj 2015 ne TVKlan se kryetari i Likoves ka biseduar dhe eshte takuar disa here me Sami Ukshinin dhe Mirsad Ndrecaj ne Prishtine....pra tradhtare jane BDI dhe jo Mijkollovi dhe Gruevski...

J’aime · Répondre · 3 · 8 juin 2015, 21:22Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,vete i paske lancue keto shkrime,shume mire,dhe analizoi mire.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:27


Votre réponse...


Kujtim Kurti Amir Bytyqi...

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:25Kujtim Kurti Ukshin Zeneli...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:25Kujtim Kurti Bajram Bay Zendeli...!?

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 21:33Kujtim Kurti Sulejman Abazi...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:33Ukshin Zeneli Valla zdi qka them, veq meqe edhe panteri koka kan ne ket mes, zoti hajr e baft.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 8 juin 2015, 21:34Haxhi Kuçi Hamdi Ndrecaj duhet te deklarone se kush e nxiti te bene dialoge me agjentin e shtetit maqedonas,ne BW en e zi????Nese ka kercnime,nuk ka nevoje me shti koken ne thes.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:30


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Pse po mundohi...me i humb gjurmet e tradhtis se Ali Ahmetit qe e ka ber ndaj grupit te Kumanoves me dt.8-10 maj 2015...

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 21:36Haxhi Kuçi E gjithe popullata dhe mergata e dine tradhetine e Ali Ahmetit,por edhe vete ky grup ka bashkunue me shtetin maqedonas qe ti likvidojne atdhetaret.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:31


Votre réponse...


Leutrim Gervalla Nuraj Labinot....,

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:36Ukshin Zeneli Kujtim Kurti nuk i kam ra ne gjurm hale askujt, se jo nuk poja mshefi, e ju qe keni ndonje gjurm thuani.

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 21:39Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Po ju nuk po e kritikoni aspak Ali Ahmetin...por fajin po ja leni vetem Gruevskit dhe Mijkollovit...pra pse nuk po e kritikoni Ali Ahmetin....

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 21:42Kujtim Kurti Ilir A. Tahiri...?!

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 21:56Kujtim Kurti Boro Zotaj...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:03Kujtim Kurti Musa Tolaj...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:04Kujtim Kurti Mondi Idnom...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:07Kujtim Kurti Haxhi Kuçi...a je gjallë oh burrę...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:14Kujtim Kurti Ukshin Zeneli dhe Hamdi Ndrecaj....po tuten mu ballafaqu ketu para opinionin...sepse e kan mizen mbas veshit....

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:18Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,sa per qe frigohet Hamdi Ndrecaj,edhe ne do kishim te njejten frige,sepse atdhetaret nuk kane hapsire ne trojet tona.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:33Haxhi Kuçi Kur te tradhetojne shoket disa here ,bjen optimizmi,kete duhet ta dini,kush ka ra nga dardha e besone.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:34


Votre réponse...


Kerqova Liridon Jam itronditure sikan mundure tejubesojn me njoihje ispoijonin

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:23Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi

Ketu eshte edhe....Isuf Adem Bajrami...bashke me Riza Junuzi,Ukshin Zeneli dhe Sulejman Abazi....
J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 22:29Sazan Papraniku Kur eshte bere ky takim dhe ku ?

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 21:07Kujtim Kurti Sazan Papraniku

Takimi eshte mbajtur ne vitin 2014...ku e kan zgjedhur agjentin sekret te AKI Arlind Gashin....kordinator te UNIKOMB per Maqedoni.

Si deshmitar jane edhe...Isuf Adem Bajrami dhe Riza Junuzi

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 21:11Isuf Adem Bajrami kam qen por jam ftu prej disave por un veproj me kok timen ejo me kok te huaj.

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 23:32


Votre réponse...


Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi

Po shifet mire qfare kategorie eshte...prandaj te gjithe po tuten me fol....se e kan mizen mbas veshit....

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:33Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,Ata qe e kane mizen mbas veshit,mundohen qe permes slloganeve te tyre ta paraqesin veten si atdhetar me bateria.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:35


Votre réponse...


Ukshin Zeneli Po besnik klaiqi ka qen dhe sula mezi po ke deshir me dit shum! Vetem se sikur ta kishin ndegju sulen nuk dot ndodhte kjo, mos me beso mua pyti njerzt qe kan qen prezent ne xxx takime.

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 22:39Kujtim Kurti Beni Meli Kuci...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:40Ukshin Zeneli Hahhaha! Kujtim Kurti kurti thuaj qfar duash vetem me gjeneralin e ilirides te madhin hamdi ndreca mos me krahaso se aj osht i madh hahhaa, ate dit qe e baj veten si panteri e vras veten. Nuk jetoj me rrena e mashtrime e me hajnija.


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:13

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 22:44Ukshin Zeneli Byjrum besnik je i mir se ardhur. Kur dush.

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:46Kujtim Kurti Sazan Papraniku...!?

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 22:47Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Kete koment e ka shkruar Hamdi Ndrecaj-Panteri para 4 min se ti ja paske bo bllok...dhe nuk mundet mu ballafaqu me ty...

Hajde tash lexoje Ukshin...!?

SIDO QOFTE .KA SHUM NJEREZ QE MENDOJNE QE .PERTU PASTRUAR KOMBEATRISHT DUHET TI FUSIN HUNDET ATY KUSMUNDEN SEPSE NJEZIT INJOFIUN TE KALUAREN ETYRE PSLLEQET E FAMILJAREVE TETYRE DHE TANI MUNDOHEN .QE TE BEHEN SHQIPETAR .DUKE JU SHKUAR PRAPA BYTHES SE PATRIOTEVE TE VERTET .POR KOT EKAN ..SECILI NJERI KA NJE ARESYJE PER TU PENDUAR APO THJESHTE PER MOSE U PENDUAR POR TE KOMBETARIZOHESH NGA NJE FAR EFIS I FLLIQUR NUK MUNDESH DUKE NUHATUAR QOFTE BYTHEN E ISA BOLETINIT APO HASNA PRISHTINES..NDRESA SA IPERKETE ORGANIZIMEVE KOMBEATRE .ATO MUNDE TI BEJNE VETEM .NJEREZIT.KOMBETAR ATEDHETAR .QE GJAT HISTORISEKAN LENEGJURME .EDHE PSE DIKUJT NUK JU SHKOJNE PERSHTATI.POR KESAJH RADHE .METE VERTET .JAM NJERI MESHUM FAT QE PASH QE DIKA NUK QENKA NERREGULL SEPSE PSEUDO PATRIOTET NAQENKAN FUTUR NEMES TE..RRESHTAVE DHE VERTET ESHTE PERTU HABITUR .QE TENJEJTIT PO DIKAN EDHE E AKUZOJN .EDHE TE NENQMOJNE EDHE TE FYEJN DHE TESHAJN SIKUR SE KJO NANQENKA KRYENGRITJA EPARE GJAT TER HISTORISE DHE ATA UDASHKA TEJEN NEMES TESAJ .DUKE HARRUA R QE HISTIRIA SHQIPETARE QESHTE SHUM E GJAT DHE EDHREMBESHME .GJITHEMON E THYER NGA SERVILET DHE STERIOTIPET BANAL.QE EDUAN KOMBIN PA ATEDHETAR POR VETEM PER NJE QAST .DUKE HARRUAR TE KALUAREN ETYRE SERVLIE .DHE SHUME DASH AKEQE .QE AS EKUSH NUK INJEF SI ATEDHETAR POR VETEM SI KURKUSHI DHE SIKUR SERVIL TE TE DREQIT ETE BIRIT ..PO KUKET JU MOR NDYTESIRA GJAT VITEVE TE 90.DHJETA .KUR DIKUSH U Q ELBE NEKAZAMATET SERBE DIKUSH EMIGROJ PER TU KTHYER ATEHER KUR THIRRI KUSHTRIMI I ATEDHEUT.KUKETE JU QE ..PAS PRERFUNDIMIT TE LUFTES SE PERGJAKSHME NE KOSOVE ATY KU NE UPERGJAKEM DHE U DJERESITEM DHE VAZHDUAM NE KOSOVEN LINDORE .per te ..filluyar o rganizimin e luftes se UCK ne iliride ..qe nga 14..marsi 2001..dhe per tidale ball gjer nefund ..etani qka dalkeni ju stankovecet ..specat mutagjinjet dhe po flisni per figuart qe vetem kei degjuar perta .por je ni te detyruyar qe te shani flisni dhe perdhoseni figuart kombetare sepse serviliteti juaj ndaj serbeve .mbetej s hum besnik ..ju mbulofte turpi .more mutagjinje ..po qka dini ju per kombin.q e nuk dhat kurre asegje perte ...dhe tani dikeni te kriutikoni se kush qka kujt po ikerkohka falje ..............munde ejem v ertet mace .PANTER.POR embaj m ekrenari kete nofke nga n enad macura panteri kroat .por nuk jam mij i flliqur sikur se ju ...Harruat brodecin ..radushen..sopotin ju ishit disa nga ta qe upatet ven ne krye te ish aksh .dhe tani si minjet e flliqur nuk late mut pa i futur hundet dhe qka judoli gjithemon njejte TRADHETI ...E SHKU TRADHETISE mendoni qe p[opulli pohan bar jo ..Tradhetija eka rrethin mete nguishte seas vet tyta e pushkes ..

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:49Haxhi Kuçi Kujtim Kurti;Ne kete deklaraten e Hamdi Ndreces nuk shoh diçka te keqe,vetem shoh nje realitet qe e ka thurre Hamdi Ndrecaj,nese ka diçka qe nuk u pelqen na tregoni?Mos e perkrah kurr tradhetine apo ate nese ja ke frigen!!!!

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:43Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Krejt koke budall...mos kthe ketu pergjegjeje ku kam ber debat me te tjeret...por kthe pergjegjeje ku tu ka drejtuar ty...

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:47


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Qka u bo bre burre...pse nuk po komenton...!?

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:54Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi

Edhe ti je pjese e UÇK-së...duhet me dite me kend po bashkpunoni...qe mos me shkel ne drras te kalbur....

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:55Ukshin Zeneli O Kujtim Kurti spo kam nerva me komentu kur po shof qka po komentojn!!!

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 22:57Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Ktheja pergjegjejen Panterit...se po pret qe 20 minuta pergjegjeje prej teje...

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 22:59Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Komenti origjinal i Hamdi Ndrecaj..para 8 minutave...

Hajde kthe pergjegjeje...!!

NUK MUNDE TE BALLAFAQOHEM ME ATA NJEREZ QE SHOFIN VETEM ZIH NGA PJESTARET E UCK....NDRESA VET LUFTEN EKAN PERJETUYAR DUKE VEZHGUAR NGA TV ....PAMRRP..SH CILIDOQOFTE ..

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 23:00Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,Ketu Hamdi Ndrecaj me ironi e sarkazem e ka thene kete deklate.ar

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:46


Votre réponse...


Ukshin Zeneli Keti panterit disa hajna brenda unikombit kishin pas fillu me
Kerku ndihm qe esht i semur!!! Dhe te perfitojn bashk me te! Por aj maka na bllok kur kam pas nje problem personal me te, ma pat lshu mjekrren me rrejti diqka dhe perfundova ne polici dhe mi kapen tri arm shkaku panterit!!! Por vjen koha qe i lan te gjitha.
J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 23:04Haxhi Kuçi Zotri tregoje te teren se si ua ka bere sherrin Hamdi Ndrecaj dhe si keni perfundue ne polici ,ku ua paskan marr tri revole.Kur e muy gjahune qite ne vendin e duhur qe ta marrim vesh ate mesele.Me besoni asgje nuk kam kuptue me keto fjale.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:50


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Komenti origjinal i Ukshin Zenelit per ty...

Keti panterit disa hajna brenda unikombit kishin pas fillu me
Kerku ndihm qe esht i semur!!! Dhe te perfitojn bashk me te! Por aj maka na bllok kur kam pas nje problem personal me te, ma pat lshu mjekrren me rrejti diqka dhe perfundova ne polici dhe mi kapen tri arm shkaku panterit!!! Por vjen koha qe i lan te gjitha.
J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 23:06Haxhi Kuçi Sipas nje kontrollit ritunor jane konfeskue keto revole,shkaku kujt nuk ceket.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:52


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Komenti origjinal i Hamdi Ndrecaj per ty...

THELBI I QESHTJES KOMBETARE ..QENKA 600.EURO ..BRRAVO..

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 23:11Ukshin Zeneli Jo nuk osht ne pytje 600€ por sa hajnit e rrenat ike ba qe mbi 50 land ne gjygj i ka per mashtrime, dhe si nuk e futen ne burg kurr!!! Kujt i sherben ky njeri? Qe salen sen pa ba edhe prap jeton i lir!!!

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 23:14Haxhi Kuçi Le te deklarohen ata qe jane kindapue ?Nga kush dhe si?

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:54


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Komenti origjinal i Ukshin Zenelit per ty...

Jo nuk osht ne pytje 600€ por sa hajnit e rrenat ike ba qe mbi 50 land ne gjygj i ka per mashtrime, dhe si nuk e futen ne burg kurr!!! Kujt i sherben ky njeri? Qe salen sen pa ba edhe prap jeton i lir!!!

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 23:16Ukshin Zeneli Me vjen keq qe tjeter ish tema ketu, dhe krejt tjeter kund dolem, me falni ju komentus, LAVDI PER DESHMORET E KOMBIT TE REN NE KUMANOV.

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 23:17Haxhi Kuçi A ua kane pa kufomen dhe ftyren ,familjaret e te vrareve ne skenarin e Kumanoves ????????????????????????????

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:56


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Komenti origjinal i Hamdi Ndrecaj per ty...

mir ka ber qe eka ba publike sepse une japata fal hatri ishokeve dhe gjygjit meshkrim jakam ber te njejten ....thash smehyn nepun njeez te motiveve te uleta ..kam shum detyra para vetes ..aj mese miri edin se kush eka qu mem vra ejo sithot aj smehyn fare nepne kam detyre shum mete rendesishme para vetes nese dikush ceke uni kombin dhe flet ne ener te unikombit ku eshte tani unikombi ...tetash smehyn fare nepun .sepse lete postoj qafre tedoje smunde tegjej meshum se 6.per krahes .jam mei privilegjuari kur kam nje komb te ter pas vetes .

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 23:22Ukshin Zeneli Kujtim Kurti hahhaha edin aj shum mir qe shoket e kan pshtu ne at moment, por vetem ne qoft se ka mbet qeshtja kombetare ne panterin na paska hanger dreqi.Po shyqyr qe ka njerz te fort e me plot zemer dhe dota arrin qellimin e Shqiperis se Madhe.

J’aime · Répondre · 2 · 8 juin 2015, 23:27Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Komenti origjinal i Ukshin Zeneli per ty....

Kujtim Kurti hahhaha edin aj shum mir qe shoket e kan pshtu ne at moment, por vetem ne qoft se ka mbet qeshtja kombetare ne panterin na paska hanger dreqi.Po shyqyr qe ka njerz te fort e me plot zemer dhe dota arrin qellimin e Shqiperis se Madhe.

J’aime · Répondre · 8 juin 2015, 23:29Haxhi Kuçi Zotri Ukshini,na spjego çka po behet fjale ,kush shpetoi nga shoket?Ku?

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:58


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj Panteri ka dhan prova .ska nevoj per komente ka kush komenton..

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 23:32Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Komenti origjinal i Hamdi Ndrecaj per ty...

Panteri ka dhan prova .ska nevoj per komente ka kush komenton..

J’aime · Répondre · 1 · 8 juin 2015, 23:33Bujar Jashari masi krejt po i jepni zor ndermjet veti si fmij pa asni fije turpi po akuzoheni ndermjet veti ju pik burrnie skeni per qata shkijet jau kan mshel disa nga ushtaret ma tmir tkombit kan mu plak neper burgje minimum nga 15 vjet burg kan mi bo ju si fmi jeni tu bo kush osht ma azgan a jeni nveti ju a keni pak gjak shqiptari apo cfar problemi keni

J’aime · Répondre · 3 · 9 juin 2015, 01:30Ali Shqiperia Trimat vriten e burgosen, e tjeret zihen eshlojne deklarata neper fb...

J’aime · Répondre · 4 · 9 juin 2015, 14:50Haxhi Kuçi Vetem tek populli shqiptar vriten atdhetaret,shpetojne tradhetaret dhe vete shpallen si çlirimtar.Disa edhe vetve shpallen si te vrare,dhe jetojne neper llogore per pune tjera te zeza.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:00


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj

Analiza e video-pergjimit nga gazeta Zhurnal.mk
J’aime · Répondre · 2 · 9 juin 2015, 20:51Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Milaim ZEKA...eshte agjent sekret i UDB qe nga viti 1980 dhe agjent sekret i SIGURIMIT qe nga viti 1983...dhe tani agjent sekret i AKI qe nga viti 2009

Hamdi...ti je takuar me Milaim Zeken me dt.25 maj 2015 dhe keni biseduar se si me i humbe gjurmet e tradhtis se Ali ahmetit dhe Sedulla Durakut per grupin e Kumanoves.

Milaimi ty te ka treguar per pergjimin e telefonave qe AKI ja ka ber Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt...se ti kurr nuk ki ndegjuar me perpara per kete bised.

Ty Hamdi te ka mesuar si me fol ne TV Rrokum Milaim Zeka...te gjitha ato fjale jane te Zekes...por ai nuk ka dashur te flas publikisht...prandaj te ka angazhuar ty me fol gjoja per pergjimet dhe takimin me Shenasi Mehmetin....dhe ti ki fol ashtu siq te ka thon me fol Milaim Zeka.

Tjetra....pergjimet prej telefonit te Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj i ka ber AKI me dt.11 prill 2015 dhe ja ka dhon Milaim Zekes...prandaj Milaimi me urdher te AKI shkoj dhe e takoj Ali Ahmetin me 13 maj 2015 ne Shkup...per me mashtu opinionin se takimi i Mirsad Ndrecajt dhe Sedullah Durakut nuk eshte rralizuar....por vetem takimi ne mes Shenasi Mehmetit dhe Hamdi Ndrecaj....pra keto jane fjalet e Milaim Zekes me Ali Ahmetin

Hamdi...per Milaimin po e dijm se per cilin sherbim sekret ai punon...por nuk po e dijm per ty...se ne cilin sherbim sekret ti punon....UDB apo DSK...

J’aime · Répondre · 2 · 10 juin 2015, 20:19Haxhi Kuçi Vetem ata qe jane si Milaimi,bejne shoqeri dhe japin deklarata .Kane e ka marr ne emisionin e vete pa rrotulla ja ka fute krastavecin mire.Agjent ma te poshter ma nuk besoje se ka ndere shqiptaret.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:02


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:20Kujtim Kurti Ukshin Zeneli...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:20Kujtim Kurti Haxhi Kuçi...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:20Kujtim Kurti Era E Kuqe...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:20Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi...

J’aime · Répondre · 1 · 10 juin 2015, 20:20Kujtim Kurti Agim Hasani...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:53Kujtim Kurti Ali Shqiperia...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 20:54Kujtim Kurti Betim Osmani...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 21:02Kujtim Kurti Sazan Papraniku....

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 21:04Isuf Adem Bajrami Mrm kujtim kurti sije sipo kalon un vertet kam qen nat foto por kurr sumkan njoftu per ngjarje tilla sepse un disa djem si kisha lan me hec mbas disave a ksaj rradhe aj qeka tradhtu edin mir ata por kan mu pergjigj me rrespekt kujtim kurti dhe ty besnik klaiqi.

J’aime · Répondre · 1 · 10 juin 2015, 23:25Haxhi Kuçi Ju lutem,Isuf Adem Bajram,qe ta tregoni emrin e atij qe keni dale ne fotografi,dhe kush ishte dje dhe sote?Tradhetaret ende me mijera vite nuk u denuan.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:15

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:05Isuf Adem Bajrami Haxhi Kuçi cilit or shoq edhe keto gjana leni mes fb ju lutem ka menyra tjera.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:11


Votre réponse...


Kujtim Kurti Isuf Adem Bajrami

Ja ktheva pergjegjejen Sazanit qe eshte ne nje grup me Hamdi Ndrecaj te dy gjenerala pa grada ne GRI-garda kombetare e Iliriades...por asnjeri nuk po kthen pergjegjeje...pa lejen e shefave te tyre...

Sazan Papraniku

Takimi eshte mbajtur ne vitin 2014...ku e kan zgjedhur agjentin sekret te AKI Arlind Gashin....kordinator te UNIKOMB per Maqedoni.

Si deshmitar jane edhe...Isuf Adem Bajrami dhe Riza Junuzi

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 10 juin 2015, 23:32Isuf Adem Bajrami arlind gashin as nuk e njof un fare aj qe um njef mua osa ka nejt me mua net tregon

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 23:35Haxhi Kuçi As ne fotografi nuk keni dal,as kafe nuk keni pire ndonjehere?

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:07Isuf Adem Bajrami me kan

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:12


Votre réponse...


Kujtim Kurti Isuf Adem Bajrami

Po Po...ju asnjeri nuk e njifni njeri-tjetrin...por ju te gjithe shkoni me dhon intervista te agjenti i UDB Milaim Zeka...

Na lodhet me intriga

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 juin 2015, 23:37Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi

Isufi eshte mire me fol per lidhjet e tij sekrete me Sami Ukshinin...se siq po shifet nuk po e njifka Arlind Gashin...se po i zbulohen gjurmet...

J’aime · Répondre · 1 · 10 juin 2015, 23:41Isuf Adem Bajrami as sami ukshinin se njof besniku edin kon e njof un kaq

J’aime · Répondre · 1 · 10 juin 2015, 23:56Kujtim Kurti Isuf Adem Bajrami

Ti e njef Ukshin Zenelin dhe Sulejman Abazin dhe Riza Jonuzin...se jeni ne foto bashke...

J’aime · Répondre · 10 juin 2015, 23:59Isuf Adem Bajrami besnik ismail klaiqi tregoj kti kujtimit se un nuk veproj me andrra por me fakte nuk mirrem me thash e theme,saper at foto kush eka postu esht ok vetem kush don mu taku me mua urdhnoni besnik klaiqi ju bjen tek un edhe un skam kujna ti raportoj per veq zotit ata qe jan perly edin vet edhe do japin llogari edhe ma emrin tim lene rehat se nuk jam un gjeneral.

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 01:48Haxhi Kuçi Kur njeriu shoqerohet me udbasha,e pine neper kafiqa,nuk e di se si duhet mi etiketue keta njerez?Por ka mundesi qe kurthat ti pergadisin ma pare.Egzistone mundesia e kurthave tek ne shqiptaret.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:11Isuf Adem Bajrami Haxhi Kuçi un as qe ikam njoft kjo foto ka 3 vite edhe ma sjam taku meta ok,edhe un enjof veten kurse per tjer un ju kisha than moste nguteni deri te verifikohen gjanat tani dalin gjdo gje,se ndoshta jan udbash e ndoshta nuk jan e mos me qen tani do jepni gjdo kush llogari,por quani site doni prap se un nuki njof ne thelb.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 02:49


Votre réponse...


Isuf Adem Bajrami valla bes hmmmm,mir esht mu deklaru gjdo kush qe permen emra te dikujt se tani gjigja buba.

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 01:56Isuf Adem Bajrami un mendoj tek un ska nevoj mu kru e ndasht mem njoft bjere ti besnik

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 02:01Isuf Adem Bajrami ti edin ku jam

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 02:06Kujtim Kurti Isuf Adem Bajrami

Isuf Adem Bajrami

Ja ktheva pergjegjejen Sazanit qe eshte ne nje grup me Hamdi Ndrecaj te dy gjenerala pa grada ne GRI-garda kombetare e Iliriades...por asnjeri nuk po kthen pergjegjeje...pa lejen e shefave te tyre...

Sazan Papraniku

Takimi eshte mbajtur ne vitin 2014...ku e kan zgjedhur agjentin sekret te AKI Arlind Gashin....kordinator te UNIKOMB per Maqedoni.

Si deshmitar jane edhe...Isuf Adem Bajrami dhe Riza Junuzi dhe Sulejman Abazi dhe Ukshin Zeneli....
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 11 juin 2015, 05:57Haxhi Kuçi Kujtim Kurti;Sazan Papraniku,dhe Hamdi Ndrecaj nuk jane ne UNIKOMB,por ne Ballin Kombetar.Me fakte ua qesi.........

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:18


Votre réponse...


Kujtim Kurti Xhelal Selmani Toplana...

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 06:08Xhelal Selmani Toplana Kujtim Kurti né kété debat qenka puna e njéqind temave,!!,shumé e komplikuar,paska shumé emra té pérzier pér té dalé né drité e vérteta duhet edhe pak kohé,sepse tash ka shumé spekullime dhe asgjé té sakta,pér té zbuluar té vértetén e rastit té Kumanovés duhet filluar qé nga Baki Sulejmani ish kryeministri i R.ILIRIDES !!! i cili éshté shkarkuar né kété vit 2015 pér dyshime se i ka premtuar Jankullovska njé sasi parash(leké) EU pér té béré njé skenaré vitin e kaluar né vjeshté té 2014.kété e konfirmoj né qdo kohé dhe kam déshmi qé veté ka deklaruar Baki Sulejmani né Prezencén ,e I.S....H.K....B.S..A.A....A.Breza. kétu éshté e qarté kurtha ,!!!!! vjen tjetra,rasti i Goshincés qé akoma ka mbetur misterioze kjo njgjarje !! deklaratat e mediave dhe té milaim zékés jané nén O zero,e vérteta éshté krejt ndryshe,tradhéti e pesé fishté, kam ca pyetje kam Kujtim Kurti,kush i thirr ata djemt né Kasaphane né Lagjen e trimave né Kumanové,!!kush,!????!!?, ku hamamin e kané njohur lagjen e trimave GRUPI,! kush ja u tregoi se aty duhet shkuar dhe kush i pranoi né konaK,pse deshnin ti vrisnin né gjumé ata djelmosha,!!.kétu éshté problemi nr 1 té zbulohet kush i solli,por edhe njé gjé Kujtim Kurti,na duhet edhe pak kohé qé té zbardhet kjo tradheti sEpse e verteta vonon por nuk harron,njé fjalé popullore ,,edhe therra kishte treguar déshmi,nuk do té mbetet pa u zbardhur rasti,, té pata shkruajtur pér debat me MERO BAZE ty KUJTIM DHE MILAIM ZEKES PO ME REFUZOVE,!!!!por jo né FCBK direkt LIVE né TV.........ju kisha porositur té gjithéve komentuesve mos u merrni me thash e théne por vetém me argumente dhe fakte,kaq Kujtim Kurti. KALOJA BUKUR

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:51 · ModifiéVotre réponse...
Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Milaim ZEKA...eshte agjent sekret i UDB qe nga viti 1980 dhe agjent sekret i SIGURIMIT qe nga viti 1983...dhe tani agjent sekret i AKI qe nga viti 2009...Voir plus

J’aime · Répondre · 3 · 11 juin 2015, 06:09Hamdi Ndrecaj GJITHG MON PASI TE Q..PLAKA JA RRASIM SHULIN DERES ..O KUJTIM..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 11:04Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Pergjigju qka te pyta....!?

Per cilin sherbim sekret punon ti ..UDB apo DSK

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 11:49Hamdi Ndrecaj UNE HAHAA ..ahum i fort je .me udb qenga lindja ediellit eter familja jemi te .leqitur dhe nuk flasim meta ndrsa nga viti 1990..kurr nuk mundem te kaloj neper teritorin e serbise ase te malit tezi ..nga viti 2001..ne irjm kaloj ndonje her ilegalisht .dhe ivetmi vend qe munde te shkel lirshem eshte shqiperia dhe kosova ..deri diku .ndrea vbende tjera jam me fle t arrest nderkombetar dhe . ate nga interpol dhe europl nga viti.1999..2001..dhe kjo ishte pyetja mebanale qema ka ber ndonje her ndonje njeri ..respekt per etiketimin ..meke ber nder vertet ..por nje mose harro qe GRI .KA SHERBIMIN E INTELEGJENCES QE I FUNCIONON.SHUM PERFEKT ...ME NE KRYE NJERIUN QE KA MESUAR STUDIUAR NE MOOSAD .TELAVIV

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 11:55 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ti thua se ju e keni njeriun ne GRI-garda kombtare e Iliriades qe eshte agjent sekret i MOSSAD-it...

Por Hamdi....MOSSAD e financon qe 6 vite sherbimin sekret maqedon DSK (DBK)...prandaj ti vete e pranove se ti je agjent sekret i DSK maqedone...

Ja faktet...
J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 12:05Hamdi Ndrecaj ju jeni gabim i nderuar nuk mundeta lidhesh rastin qe permendur me cmimin e armeve qe blen shteti IRJM me ate qe nepo themi nuk ka as e nje nderlidhje absulute ..aty kemi te bejme menjeriun shqipetar qe isherben shtetit vendit dhe atedheut tevet seps e per atepun udergua testudijoje jasht shtetit sikur se shum tjer ejo ti sherbeje mihallkovit jasa ipaskat je ..ndresa sda iper kete kesaj qeshtje sherbimi .i GRI is hte shum para zae vit ama shum oh por asekush nuk po na be sonte sepse me ibesueshewm ishte mihallkovi ..per disa shum shum politike beres ..dhe ase qedeshten te degjojne rapotrtin e sherbinmit intlegjenes se gardes..dhe asekush nuk tha qe une i sherbej MOOSAD po shefi i intelegjeces se R.I kA KRYER SHKOLLEN NE IZRAEL ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:13 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

MOSSAD ka financuar sherbimin sekret maqedon DSK...dhe DSK ju paguan juve...dhe te tjerve qe organizuat tradhtin e grupit te Kumanoves...

Prandaj...agjenti sekret i AKI Milaim Zeka...ju ka mashtruar juve qe ta mbroje tradhtin e Ali Ahmetit dhe Sedullah Durakut...

Faktet po flasin vet

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:14


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ja faktet...
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:06Hamdi Ndrecaj keto fakjte .nujan pe r ne asegje keyo jan per shtetin monstrum.dhe skan te bejne fare mene mevjen shum keq qe sqenke fare ne ngjarje ..GRI .eshte formuar me ..14..07.2013..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:17Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

MOSSAD ka financuar sherbimin sekret maqedon DSK...dhe DSK ju paguan juve...dhe te tjerve qe organizuat tradhtin e grupit te Kumanoves...

Prandaj...agjenti sekret i AKI Milaim Zeka...ju ka mashtruar juve qe ta mbroje tradhtin e Ali Ahmetit dhe Sedullah Durakut...

Faktet po flasin vet

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:19Hamdi Ndrecaj TI pona paraqet faket e zaevit qe qka ka bler dhe qafre tregetije ka ber shteti i IRJM me izraelin ..shif kot

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:19Kujtim Kurti Avni Sylaj....

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:19Hamdi Ndrecaj KUsh eshte avni sylaj .

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:20Hamdi Ndrecaj MOs umundoni te njolloseni dike qe vertet .edhe nga femiuljet e vegjel do jete shum qesharake ..
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:15

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 12:34
Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Kete pytje ta kam ber para 48 orve...dhe nuk u pergjigje se nuk po guxon prej DSK policia sekrete maqedone e cila te paguan qdo muaj...nuk po guxon me fol kunder Milaim Zekes dhe Ali Ahmetit

Faktet po flasin vet

Milaim ZEKA...eshte agjent sekret i UDB qe nga viti 1980 dhe agjent sekret i SIGURIMIT qe nga viti 1983...dhe tani agjent sekret i AKI qe nga viti 2009

Hamdi...ti je takuar me Milaim Zeken me dt.25 maj 2015 dhe keni biseduar se si me i humbe gjurmet e tradhtis se Ali ahmetit dhe Sedulla Durakut per grupin e Kumanoves.

Milaimi ty te ka treguar per pergjimin e telefonave qe AKI ja ka ber Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt...se ti kurr nuk ki ndegjuar me perpara per kete bised.

Ty Hamdi te ka mesuar si me fol ne TV Rrokum Milaim Zeka...te gjitha ato fjale jane te Zekes...por ai nuk ka dashur te flas publikisht...prandaj te ka angazhuar ty me fol gjoja per pergjimet dhe takimin me Shenasi Mehmetin....dhe ti ki fol ashtu siq te ka thon me fol Milaim Zeka.

Tjetra....pergjimet prej telefonit te Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj i ka ber AKI me dt.11 prill 2015 dhe ja ka dhon Milaim Zekes...prandaj Milaimi me urdher te AKI shkoj dhe e takoj Ali Ahmetin me 13 maj 2015 ne Shkup...per me mashtu opinionin se takimi i Mirsad Ndrecajt dhe Sedullah Durakut nuk eshte rralizuar....por vetem takimi ne mes Shenasi Mehmetit dhe Hamdi Ndrecaj....pra keto jane fjalet e Milaim Zekes me Ali Ahmetin

Hamdi...per Milaimin po e dijm se per cilin sherbim sekret ai punon...por nuk po e dijm per ty...se ne cilin sherbim sekret ti punon....UDB apo DSK...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:05
Kujtim Kurti Xhelal Selmani Toplana

Nese je i dyshimt...urdhero bon pytje...ja ku i ki te gjithe ketu..Sulejmanin,Ukshinin,Rizen,Ylberin,Besnikin...urdhero fol si burrat......Voir plus

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:07
Kujtim Kurti Xhelal Selmani Toplana

Ja ku i ke te gjithe...Sazan Paparniku,Baki Sulejmani,dhe Hamdi Ndrecaj...
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:12
Xhelal Selmani Toplana Kujtim Kurti nuk duaqé ti komentoj pér momentin jané ca gjéra qé né Fcbk nuk komentohen por do té dalin né shesh,kété foto nuk do ta komentoj sepse né mesin e tyre gjinden persona té pa dishirueshém pér kombin!!!,NO COMENNT

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 15:01


Votre réponse...Hamdi Ndrecaj Ky fare burri paska harruar qe une jam nga te paret qe .kam kundershtuar haptazi ali ahmetin dhe ter stfain etij politik monstrum dhe tani po dalka menje zbulim .te ri te moteveresit dhe [po kekoka nga uneq eta kundershtoj ali ahmetovskin .vertet mor z...Voir plus

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:18
Hamdi Ndrecaj http://www.tvkoha.tv/.../hamdi-ndrecaj-komandant-panteri...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:20
Hamdi Ndrecaj qe nga ate her ndiqem nga zagaret etyre .hap pas hapi ..dhe julutem mos i ngaterroni gjanat ...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:21
Hamdi Ndrecaj Rafiz aliti duket se shkollen tuaj ja keni dhen edhe birit tuaj por besoje vlla se eke. Mar ne qaf populli i di tgjitha me njef edhe mua por dije se edhe juve. Ju e quajni veten luftar dhe qlirimtar te popullit po tregom qka keni ber ju per popullin ose nje veper qe keni ber per te miren e popullit shqiptar ne RI. Si esht e mundur qe gjith ushtaret e uck tjen kunder jush dhe partis tuaj. Ne luften e 2001 edhe un Hamdi Ndrecaj isha luftetar erdha ne Ilirid me krenari dhe besim te plot qe tju ndimojm shqiptarve qe mos e ken fatin e njejt si shqiptaret e kosoves dhe qellimit ja aritem i mposhtem ne te gjith teritorin e ilirides ne luftuam per qlirin per bashkim te shqiptarve e jo per marveshje te ohrit apo per tu pasuruar ju me poste te larta ne luftuam per popullin tjetoj i lir. Ju e dini me mir se gjith se kur erdh lajmi i marveshjes te ohrit ne ushtaret mbetem te habitur asnjeri nga ne nuk u pajtua me at marveshje sepse e shifnim se nuk esht ne te mir te popullit se shum familje i dhan djemt per luft e shum deshmor derdhen gjakun dhe nuk isht e pranushme per ne te bejm marveshje por ju e bet at marveshje te mallkum ne rethana te paqarta dhe aritet tna qarmatosni kjo isht urdheruar nga shefi juaj Ali ahmeti. Na premtuat se dot kemi amnesti tgjith ushtaret e uck na premtuat gjuhen zyrtare na premtuat flamurin na premtuat tdrejta tbarabarta na premtuat punsime per shqiptaret na premtuat qeshtjen e deshmoreve familjet e deshmorve edhe at u betuat se per nje periudh te shkurt doti realizoni por krejt fjalet i mori era. Nqofse ju i perfaqsoni shqiptaret dhe jeni ato qe punoni per shqiptaret trego se cilen nga keto ekeni realizu sot e 14 vjet. Ne 2001 per tna bind neve ushtarve te qarmatosemi na premtuat se nuk dot lejonit asnjeri nga luftaret e uck tmalltretohet tburgose premtuat se bastisje nuk dot lejohet por tani ku jon premtimet apo ndoshta jeta luksoze nuk va le te kujtoheni.Pas ktyre premtime ne luftaret u gzuam dhe ju besuam vu ndimuam por na tradhtuat veten tuaj e siguruat e ushtaret i lat rugve te enden e tna nenqmojn tna ofendoj siq sot qe na quajn terorista disa na i burgosen pa asnje deshmi pa asnje argument ne procese te montuara dhe ju kur nuk e ngritet zerin dhe tperpiqeshi tju ndimoni po me e keqja se dhe shum te tjer u vran dhe kur nuk u zbuluan vrasjet e tyre.
Vrasja e ish komandantit Harun Aliut(KOMANDANT KUSHTRIMIT) mbeti nje enigme e madhe ju kur nuk u perpoqet qe ta zbuloni se si u ekzekutua apo ndoshta ju konvenonte likvidim i tij dhe nuk kerkuat qe te zbardhet e verteta. Ne ushtaret e uck mbetem te habitur me faktin se si esht e mundur 1shi i uck te ekzekutohet dhe ju mos ndermerni asgje qe nga ky rast ne kuptuam se ju tradhtuat qdo shqiptar qdo ushtar e shitet gjakun per interesat tuaja personale.perse tani po ju vika qudi pse dikush po dika per takimin tuaj .me shenazi mehmetin dhe direktivat e mihallkovit..kethe pak koken nga shoket bashke luftetaret dhe populli .dhe mos na kercenoni fyeni .dhe shani .sepse po tregoni.moralin tuaj .kurr mose harro .ymer gavazi is hte njeri nga ushtaret tu shembullor icili uvra ponete njejten tradheti ne brodec.bashk me ramadanin.dhe te tjere .dhe tabi se fundemi nusreti.ju kurr nuk epate te arsyeshme .qe tepakten ti vizitoni varret etyre apo familjaret etyre sese po kishit frige nga ..eprori juaj sasha mihallkov...e nese keni deklaruar qe nuk ishe nedijeni qe ky grup po pregadiste diqka ate her pse utakove kohe mepar me kryeprokurorin eshtetit dhe .tuaj monstrum.pak para rasrit te gushices .dhe qka bisedove me shenazine .ju deklarut qe s menjifeni mua personalisht po e vertet eshte se une qenga viti 2001..nuk jam takuar kurr meju .sepse nu takohem m e ata qe po isherbejne .meshum korrektei pushtuesit .sllavo maqedonas .por ne utakuam gjat vitit 2001..ne VICE .gjat ushrimeve ushtarake ..ate koh une i0s hna ne krye te detyres .si toger .ne kuader te bataljonit tepar .B.112.M.aliu.ndresa ju pas dis a ditesh shkuat per ne radush m enje gjysem brigade .ndresa ne u vendos um ne Drenovec .ne qytet .mene krye komandant RRahim beqirin rkon .deshmor i kombit.por u takuam edhe ne radhush .kur ju kerkuat q e tejemi ne asistenc .per ta mbajt nen kontroll rrugen qe qonte te JUgokromi.ne jugonovc.dhe atedit kur mbaroj lufta .kur une personalisht .kerkova nga ju q e te na ndihmoni q e me 60.ushtar te kalonim kufiriun per n e kosov nga radusha .pe r ne goranc Kosov .dhe ju nuk e lejuat njegjetetill .sepse kishit frige q e po i prishnit maredhenjet me KFOR .polak .sepse poju shkonte mire .kontrabanda mete gjitha gjerat e palejueshme ..dhe me kthyet mbrapa mete gjithe ushtaret per te vazhduar nekembe per 13..or kufirin ne drejtim te bredesanres.dragash .dhe gati vdiqem nga bresheri e shiu......edi qeju i keni harruar tegjitha sepse ata q e luftuan per interesat Kombetare .poju pengonin .per realizimin e puiselleqeve tuaja politike ...
trimave ju qofte lavdia ndresa juve ju qofte turpi .
.Hamdi .Ndrecaj..Panteri.komandat operative .bataljoni i 1..B.112..M.aliu..2001..SEKTORI NR.2..DRENOVEC TETOV.

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 14:26
Hamdi Ndrecaj mekaq ju pershendes .akaloni mir ...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 14:28
Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Mos u ngut se nuk e kemi mbaruar debatin me ty...

Ti thua se ishe ne varrimin e Mirsad Ndrecaj...por askund nuk eshte publikuar pjesmarrja jote ne ate varrim...

Aty ishte vetem Riza Junuzi...ndersa ju te tjeret ishit neper qajtore...

Faktet po flasin vet
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:12
Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,Vellau i Mirsad Ndreces deklarone se ne varrim te vellaut e ka pare Hamdi Ndrecen.Ja ndegjoje vete me vesh.https://www.youtube.com/watch?v=scBTZrgRKXkPA RROTLLA YLBER NDRECAJ
YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 14 juin 2015, 01:39Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj ..ja klm mekaq kemi perfundur gjithqka meju ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:26Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ti nuk ishe ne varrimin e Mirsad Ndrecaj...dhe 8 trimave te tjeter.

Argumentoje me fakte...kush eshte deshmitar...apo a ki ndonje foto se mund ta deshmosh pjesmarrjen tende ne varrimin e Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizajt...!?

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:38Haxhi Kuçi https://www.youtube.com/watch?v=scBTZrgRKXkPA RROTLLA YLBER NDRECAJ
YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 14 juin 2015, 01:40


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Publikoje fotot qe ti shofim te gjithe...se ti ki marre pjese ne varrimin e Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizajt...?!

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:43Hamdi Ndrecaj aje nekontakt me b..klaiqin..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 18:44Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

A jeni ju ne kete foto...me kordinatorin e UNIKOMB-it per maqedoni Arlind Gashin...!?
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:08Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,kush gjindet ndermjet Arlind Gashit e Isufit?Me mjekerr capi,me duket se diku e kam pa si truproje e Ali Ahmetit????!!!!

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:43Haxhi Kuçi Ne mesin e atdhetareve te uritur hudhin valle shpiunat permes lemoshit.Dhe nxjerrin fakte.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:44


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj Eshte nje realitet .ketu kaqen ne ferziaj ..medat 13..apo 14..korrik ne ferizaj .is hte hera epar dhe efundit qejam takuar me arlind gashin bile iptata than sot je musafir ne vendi tim por ma kurr mose teju shof ketu .sepse kishte ardh i derguar nga dikush I aksh..dhe po kerkonte qete bashkohemi .sinje forc e ve teme .ky eshte realiteti .foto e ber sigurisht nga dikush nga spiuant e .dikujt .por nuk qona fare peshe .epaske informatorin katastrof mir po edi kush han kesi lloj mutrash ..bile qenka ketu ne foto meneve ..gjell e skaduar ase qakjot sehan..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:15 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Tani jemi ne teme...

Ti je takuar me Milazim Zeken me dt.25 maj 2015...ndersa Milaimi e ka publikuar kete status me dt.26 maj 2015..

Dhe ti me 27 maj 2015 ki dal ne intervist ne TV Rrokum...
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:17Hamdi Ndrecaj jo ne rokum por pa rrotulla .prap gabove ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:19Hamdi Ndrecaj Pyetj aishte se kush e terhoqi grupin ne kumanov..qka ka te bej kjo memua or i mjer ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:23 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Tani jemi ne teme...

Ti je takuar me Milazim Zeken me dt.25 maj 2015...ndersa Milaimi e ka publikuar kete status me dt.26 maj 2015..

Dhe ti me 27 maj 2015 ki dal ne intervist ne emisionin pa rrotlla ne TV Rrokum..
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:22Kujtim Kurti Ukshin Zeneli...!?

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:25Hamdi Ndrecaj kamqen i ftuar diten e varrimit por skm munde kam qen i ftuar nete gjitha TV..por skammunde sepse nga data 10...perqedodit jam,a marre ne pyetje nga .8.or nga krimet e renda dhe ,me eshhte bastise shtepia triher or burr i botes ..ebafsh temir jaklm .tibash me ata qe paguhen nga qeverisja e BDI..qe po fliskan mety po kerkokan info e .mua mekan BLLOK .TUNG VLLAUT

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:26Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Hamdi Ndrecaj

Publikoje fotot qe ti shofim te gjithe...se ti ki marre pjese ne varrimin e Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizajt...?!

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 19:28Hamdi Ndrecaj IKE TE BALINA IME ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:28Hamdi Ndrecaj TIKAM DERGUAR EDHE NE PV

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:29Hamdi Ndrecaj TUNG SE KAM PUN TJERA .

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:16

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:29Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

A jeni ketu ne foto me Besnik Ismajli-klaiqi...!?
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:30Hamdi Ndrecaj po bashk me besin.ne shtepin e nysret elmaz kaloshit iren ne kumanov..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:31Hamdi Ndrecaj Pse po frigohesh .Kujtim Kurti..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:34Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Hamdi Ndrecaj

Pse po FRIGOHESH ti prej Milaim Zekes....

Ti je takuar me Milazim Zeken me dt.25 maj 2015...ndersa Milaimi e ka publikuar kete status me dt.26 maj 2015..

Dhe ti me 27 maj 2015 ki dal ne intervist ne emisionin pa rrotlla ne TV Rrokum..
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:36Kujtim Kurti Haxhi Kuçi...ku hupe more burre...qe 48 ore jemi duke te pritur...a edhe ty te paska tut Milaim Zeka...!?

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 19:39Haxhi Kuçi Me mua sja qet Milaim kaqabinuzit,ma mire me fole me shkaun se me Milaim Zekanin.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 01:54


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ku ike more burrë...eja eja debatojme...se nuk i ki then te gjitha sekretet e Kumanoves...

Populli duhet ta mesoje te verteten e hidhur

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 19:48Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj

Ju that pardje ne intervisten me Milaim Zeken....se Hamdi Ndrecaj ka marre pjese ne varrimin e Mirsad Ndrecajt...

Por Hamdia nuk po mundet te me bind se ka marre pjese ne varrimin e Mirsadit...por a mundesh ti Ylber me argumentu me fakte...?!

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 20:10Haxhi Kuçi https://www.youtube.com/watch?v=scBTZrgRKXkPA…

YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 14 juin 2015, 01:56


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj [PO inderuar kam marre pjes dhe nga aty edhe neprishtin gjer ne perfundim madje edhte tridite rradhazi kam shkuar nete pame ..iknaqur ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:29Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Hamdi Ndrecaj...Voir plus
J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:31Hamdi Ndrecaj une nuk frogohem nga milaim zeka nuk kam asryje te frigohem nga askush nuk frigohem ase nga tradhetaret qe meqedokusht kerkojne koken time qfte nga serbia apo nga .maqedonia ..tradhetaret ekan rrethin mete ngushte sesa vete tyta e pushkes ..po leri keto marifete lleqe ..o kujtim. jaku eke milaimin merru mete ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:34Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Hamdi Ndrecaj

Milaim ZEKA...eshte agjent sekret i UDB qe nga viti 1980 dhe agjent sekret i SIGURIMIT qe nga viti 1983...dhe tani agjent sekret i AKI qe nga viti 2009

Hamdi...ti je takuar me Milaim Zeken me dt.25 maj 2015 dhe keni biseduar se si me i humbe gjurmet e tradhtis se Ali ahmetit dhe Sedulla Durakut per grupin e Kumanoves.

Milaimi ty te ka treguar per pergjimin e telefonave qe AKI ja ka ber Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt...se ti kurr nuk ki ndegjuar me perpara per kete bised.

Ty Hamdi te ka mesuar si me fol ne TV Rrokum Milaim Zeka...te gjitha ato fjale jane te Zekes...por ai nuk ka dashur te flas publikisht...prandaj te ka angazhuar ty me fol gjoja per pergjimet dhe takimin me Shenasi Mehmetin....dhe ti ki fol ashtu siq te ka thon me fol Milaim Zeka.

Tjetra....pergjimet prej telefonit te Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj i ka ber AKI me dt.11 prill 2015 dhe ja ka dhon Milaim Zekes...prandaj Milaimi me urdher te AKI shkoj dhe e takoj Ali Ahmetin me 13 maj 2015 ne Shkup...per me mashtu opinionin se takimi i Mirsad Ndrecajt dhe Sedullah Durakut nuk eshte rralizuar....por vetem takimi ne mes Shenasi Mehmetit dhe Hamdi Ndrecaj....pra keto jane fjalet e Milaim Zekes me Ali Ahmetin

Hamdi...per Milaimin po e dijm se per cilin sherbim sekret ai punon...por nuk po e dijm per ty...se ne cilin sherbim sekret ti punon....UDB apo DSK...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:41Hamdi Ndrecaj SHUM JE GABIM JARAN TISJE NETOK TE ZOTIT FARE ASE QE ISHTE PYTJA PER SADULLAH MUTIN ASE PER ALI AHMETIN.TER BISEDA ISHTE PER ..SHENAZI MEHMETIN DHE ..RAFIZ HALITIN NJERIUN E PSE PO JA FUT KOT ..MADJE ATY KU ESHTE PERME NDE RAFIZI DHE AHMETI .MILAIMI KA SHKURTUAR BISEDEN .TI DSJLA SQENKE ASKUNDI PSE QAFRE ARESYJE KAM UNE TAMBROKJ ALI ZAGARIN EKESHUM GABIM ..TUNG E MBETESH M ETE MIRA POR JE IMANIPULUAR DHE ZHYTUR SHUM THELL...NE MARREZIRAT E DIKUJT ..EQE ESHTE MILAIM ZSEKA .NJERI I UDB THUAJA ATIJ EJO MUA ..SEPSE NJEGJE TETILLE UNE NUK EPASKEN ADIT ...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:46 · ModifiéHaxhi Kuçi Milaim Zeka nuk mirret me Kujtim Kurtin.Po ta ftone mijera here nuk fole me Kujtim Kurtin.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:25


Votre réponse...


Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Sepse keshtu te tha ty me fol Milaim Zeka me dt.25 maj 2015 kur u takuat...sepse ti nuk kishe iden se ekzistonte pergjimi i telefonit te Mirsad Ndrecajt nga AKI me dt.13 prill 2015.

Prandaj ti e demantove me vone dhe the nuk je takuar me Shenasi Mehmetin...sepse keshtu te tha ty me fol Milaim Zeka....

J’aime · Répondre · 1 · 11 juin 2015, 20:48Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

U dorzove...krejt bota e kuptoj se ti je agjent sekret i DSK maqedone...

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 20:55Hamdi Ndrecaj TIJE TRILLER ..DHE ASEGJE TJETR UNE NUK EKAM SHKEL irjm .QENGA VI0TI 2001..VETEM DYHER ILEGALISHT DHE KAM ARREST NDERKOMB ETAR NGA TA E BVOTA EDIN QE TI JE NJE TRILLER NJE NJERI QEMUNDOHESH TA ETIKETOSH GJITHESECILIN TISEASEGJETJETR PER VEQESE QE SHPIF ..DESHMOJE SEKUSH JAM UNE ..FAKTE JARAN ....MOS .NJOLLOS NJEREZ QE JAN METE KTHJELLET SESA LOTI I FEMIJEVE TURP TE KESH .UNE AGJENT ..UNE PER KETE SHKAS AS E ME ALI HAMETIN NUK JAM TAKUAR KURR QE NGA VITI 2002...E ASE ME ASNJERIN GA POLITIKA SERVILE ETYRE ..GJEJE NJE FAKT O R I MJER O GJYNAF ..TE VRAFT NJAJ ZOT ...MOR IPA TURP..DELUM PARA SYSH NJEHER ....STE VIJE TURP SEQKA FLET ..MARRE ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 21:00 · ModifiéHamdi Ndrecaj JU PERSHENDES JUVE TEGJITHEVE ..SERVILET E ALI ANTIQIT ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 21:02Hamdi Ndrecaj PASKENI HARRU QE QMIMIN METE MADHIN DOTA PAGUANTE MIHALLKOVI QETE ME KETE MUA TEGJALL POA TE VDEKUR ..ETI JA FUTKE KOT ..QESHARAKE ..MADJE SHUM QESHARAKE ..

J’aime · Répondre · 11 juin 2015, 21:18Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ti po bjen vete ne kurth...dhe pastaj po mundohesh me i ik pergjegjesis...pa logjike....Voir plus
J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 07:50Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:17


Kujtim Kurti Krenar Ibrahimi....

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:12Hamdi Ndrecaj PO une jam themelues i ilirides ejo vetem i gardes .ok i knaqur dhe ate qetakam then qe njeri i zbulimit ka mesuar ushtruar ne mosad nese te dhemb stekam fare faj .por jo ve em aj 57..nga gjithesejt 122..specijalist.kan mesur ne izrael. ohajo.shba..prag qeki.stamboll okali ..por i sherbejne atedheut ejo .djiallit sikur ju .akeqen ma frik ne rahovec ..shko se tash piqet rrushi te agja dan ..

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:27 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Nuk jam kunder MOSSAD-it...deri sa e financon DSK...per luftimin e terrorrizmit islamik ne Maqedoni...nen kamuflazhin e bashkimit kombetare......Voir plus

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:39Hamdi Ndrecaj Eke gabim mosad nuk financon ..por nese shteti i izraelit shet armatime sigjithkun nebot ti seje askund

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:43Hamdi Ndrecaj https://www.youtube.com/watch?v=bqp2ZW4s0-Y te pershendes

Marijana…
YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:43Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Deri sa ti po mundohesh me mbrojte MOSSAD-in....automatikisht po e mbron policin sekrete maqedone DSK...prej te ciles ju paguheni i gjithe grupi GRI
J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:46Hamdi Ndrecaj spo embroj moosadin po ti sje ase ne ngjarje ase kunde te tok te allahit dhe jafut sikau ;peles mosad kur ka stervitur trupat shqipetare ska pase aseje lidhje me shtetin monstrum mos ofedo kurr ma mos i perzij gjerat me pisllaqet tua ok ..se ti epate zbulu edhe ukshin hotin te gjall ne beograd ..GRI ..ESHTE GARD NE MESIN E UCK..POR TY TE DHAMIN KETO GJERA SHUM EDI ..NDRSA DSK MIKJA JUAJ ENGUSHT MENDJEK MUA QENGA VITI 2001..ATE DIN TI MIR O INJURANT ....NDERSA KETA NEFOTO NUK JAN NJEREZ TE GRI.PERVEQ KALOSHIT TANI ME DESHMOR .JAN KRERET POLI0TIK TE Republika e Iliridës - Faqja Zyrtare...

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:51 · ModifiéHamdi Ndrecaj IK MERU ME PUNET TUA SE SJAN PUNE KALAMAJESH KETO ..

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:54Kujtim Kurti Hamdi Ndrecaj
J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 08:59Hamdi Ndrecaj GARDA NUK PAGUHET NGA ASKUSH O ISEMUR ..EKE GABIM.EKEZBULU MONTE VERESIN..KUSH PO TE SHTYN MEJ NJOLLOS DJEMET E UCK..PAR JU NJNENI NJEREZ TE BIA..SERBE .

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:00 · ModifiéKujtim Kurti Hamdi Ndrecaj

Ti tani je shume i dyshimt...askush nuk te beson...se nje here the jam takuar me Shenasi Mehmetin ne ferizaj....pastaj e demantove dhe the nuk jam takuar...por me kan mashtruar.

Dhe te gjitha keto prapskena i ka gatuar Milaim Zeka...duke te perdorur ty si vegel...per me ja humbe gjurmet AKI ,Ali Ahmetit dhe Ramush Haradinajt...per tradhtin ndaj grupit te Kumanoves...

Une jam i pari qe e zbulova kete tradhti...dhe mbas 1 jave...me direktiva te Milaim Zekes....doli edhe Arlind Gashi....dhe foli ashtu sikur ti....pra kerkoje falje...per ata qka kishte then per Riza Junuzi...

Pra...Hamdi...ti dhe Arlindi jeni vegla qorre te Milaim Zekes...dhe AKI-së.

Faktet po flasin vet

J’aime · Répondre · 1 · 12 juin 2015, 09:04Haxhi Kuçi Udaba cilin shqiptar gjere sot nuk e ka shtie ne grushte o Kujtim Kurti,ani me nejte nje minute me MIlaim Zeken era nuk te hiqet me dekada,qe ta qete njollen pa e pas,ose te detyrone me pranue veten qe sje ai qe je.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 02:15 · Modifié


Votre réponse...


Hamdi Ndrecaj UCK ekziston ishte dhe dombetet gjithemon egjall por hal nesyt tuaj ..dhe aty doju ngel.e saper kumanoven pyet dike tjetr je ne adres te gabuar ..ja klm shkova pomethrret nje femer ne PZ ..ja klm..gjith te mirat uroj perty .dasht zoti qe gjithmon UCK te mbetet hal nesyt tuaj ..ndresa .Aki.eshte krenaria jone kombeatre me perjashtime te disa te izoluarve .por edhe nje gje pote them asegje nuk jeka thua sepse askush nuk ihan keto gjellera te prishura .qe isevon ti ..

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:06Hamdi Ndrecaj kush karin jeti mek kerkuy mua llogari .tije ipa bes .edi une sekush me beson .dhe ate edin secili nga atedhetaret e jo spiuant udbasht tu ..

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:09Eqrem Çollaku mos u merr me kete lop,lop e gjall ish,ma shum po i fyen shqiptaret se armiqt e shqiptarve,futja block keti zagari

J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:23


Votre réponse...


Shar Gjini


J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:26Shar Gjini


J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:27Shar Gjini


J’aime · Répondre · 12 juin 2015, 09:27Kujtim Kurti Ylberndrecaj Ujkani Ndrecaj,Ukshin Zeneli,Sazan Papraniku,Besnik Ismajli-klaiqi, Xhelal Selmani Toplana....

Agjenti sekret maqedon Hamdi Ndrecaj-Panteri....ma boni bllok ne FB...sepse eshte tradhtar i grupit te Kumanoves.

Iku si Kurvat....

J’aime · Répondre · 2 · 12 juin 2015, 11:42Kujtim Kurti Sheap Beadini...

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:17

J’aime · Répondre · 1 · 12 juin 2015, 12:54Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Eja debatojme si burrat...ti qe po thua Hamdi Ndrecaj-Panteri eshte patriot...!!!

Hajde se ketu po te pres...

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:05Haxhi Kuçi Kujtim Kurti edhe mua me bejne bllok,dhe eshte pune e secilit pse me bllokone,dhe nuk ja rrehu rrathet fare.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:08Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Lexoje nje here keto 159 komente ketu...pastaj debatojme!

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:09Haxhi Kuçi Nuk e mbroje Hamdi Ndrecen,por e them te verteten .Nese keni fakte per Hamdi Ndrecen qe ka tradhetue grupin e Kumanoves hajde burr se duhet mi zbulue tradhetaret.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:09Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Lexoje nje here keto 159 komente ketu...pastaj debatojme!

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:09Haxhi Kuçi Po me vend e ke,se nuk shiqova tjera debate

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:10Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

A kupton ti gjuhen shqipe..!!

Te thash lexoje komentet nje here dhe pastaj debatojme bashke...ti nuk ki pune me komentusit tjere por ki pune me mua...se qe 3 dite te kam lutur me ardhe ketu me debatu...por je tut...prej Panterit.

Ketu po te pres...dhe me mua ki me debatu dhe jo me te tjeret...a kuptove?

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:31Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

A din ti me perdore FB...?!

Ketu kthe pergjegjeje dhe jo ne debatet qe kam ber me te tjeret...oj shqipe.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:36Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Lej rahat komentuesit tjere...dhe eja debato ketu me mua....se qe 3 dite te kam lutur me debatu ketu por nuk ki ardhe...se je frigacak...

Une te ftova ne debat...dhe te vetem mua ki mem kthy pergjegjeje...a po kupton oj shqipe...apo duhet me a shkru anglisht...

Ketu po te pres

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:54Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Ti dhe Hamdi Ndrecaj...jeni UDB--sha...prandaj ti ki ardhe ketu me mbrojte Hamdi UDB-shin...se edhe ti je qasi muti...

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 00:57Haxhi Kuçi Une nuk jam sekretar i Hamdi Ndreces,por ka fakte qe vete ka mundesi te mbrohet.Ku po bazohesh se edhe une jam udbash o Kujtim Kurti?Por as Hamdiu ska lidhje me udben sllave.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:18


Votre réponse...


Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,i rash po thua se te gjitha shkrimeve.Dhe per disa ja keni qellue,por Hamdiu eshte viktim,qe edhe une e ti ndoshta edhe ma zi do te ishim si viktima.Thell eshte puna.Shoket e poshter per me ta qite faqen e zeze me qellim ta qojne nje shpiun me u fotografue,qe me ta perllosur imazhin.

J’aime · Répondre · 1 · 14 juin 2015, 02:19Ukshin Zeneli Nuk desha tmirrem ma me komente ketu se u ba bajat me keto sharje e fyrje mes nesh, por pom vjen keq nga ky miku Haxhi Kuqi, qe nuk pe njofka hamdi ndrecen dhe pe mbron, por gabon se aj qe e mbron hamdin ne kso raste, esht i barabart me te, se un jetoj ne shtimje ketu ku jeton dhe hamdija, dhe shumica e njerzve qe kan ndegjuar qe edhe hamdija esht ne ket mes, jan ftohur nga kjo levizje, kshtu qe mos u merrni me hamdin se nuk besoj qe ka shok siq esht vet aj.

J’aime · Répondre · 1 · 14 juin 2015, 08:42Haxhi Kuçi Nuk po e mbroje as Hamdiun e as Mirsadin,por po e tregoje te verteten o burr.Por e verteta djege shume me tregue.Jemi nje popull qe genjeshtres i besojme ma se shumti.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:04Haxhi Kuçi Une shkruaj vetem ne baze te fakteve,nuk me interesojne fjalet e qajtoreve.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:19


Votre réponse...


Kujtim Kurti Ukshin Zeneli

Ketu jane te gjitha momentet qe kam debatuar me te gjithe deri me tani...ku agjenti sekret maqedon Hamdi Ndrecaj-Panteri vet e ka genjyer se MOSSAD ka stervitur antar te GRI-garda kombtare e Iliriades per lufte....kur dihet shume mire se...Voir plus

J’aime · Répondre · 2 · 14 juin 2015, 09:34Haxhi Kuçi Eh pasi edhe mua me etiketove zagar dhe qe kinse me paguan sherbimi sekret i Izraelit,me ty nuk paska dialog Kujtim Zagari.Me fal por ta ketheva tante per kikiriki.Po Kujtim Kurti,nese ke mundesi qe te me shtine ne kete shoqeri te Izraelit ,i kishim ndare leket per gjysme,dhe kari nuk ma kishte ndie per njeri te gjalle.Pse?Sepse kjo shoqeri vedos mbi jeten e popujve ne bote.Po ma mire ashiqare ,se tinza e me mashtrue popullin kinse per te miren e popullit po luftojne faqezit.Kujtim Kurti,ti vete kerkove nga Hamdiu qe tju jep argumente a ka qen ne vorrim te Mirsadit?Dhe ta dergova une deklaraten e Ylberit ,ku e deklarone se e ka pare Hamdiun ne vorrim.Une nuk mirrem me thesh e themet e tjereve por bazohem vetem ne deklaratat e njerezve dhe i zaj me pele per dore.Tjeter a deklaroje vete Ylberi se >Hamdiun se kemi te fisit tone,pastaj pose baba i Ylberit e ka pase ne Maqiteve te fisit te tij?Sipas juve Kujtim Kurti,si po i bjene qe e paskan Hamdi Ndrecajn ?Une prape nuk ju etiketoje si zagar,se kam respekt ndaj juve.Por mos dilni pertej livadhit,kur nuk i njeh mire senet.

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:15 · ModifiéHaxhi Kuçi Le te betohet publikisht ne Perendi Ylberndrecaj,qe ja ka pare kufomen e vellaut te tij ,i besoje se ja ka pare kufomen e Mirsadit !!!Kujtim Kurti, kur nuk i dini te vertetat mos i hyni nje punes pa lidhje,se thelle jane gjerat dhe kerkund nuk je ne ...Voir plus

J’aime · Répondre · 14 juin 2015, 15:35 · ModifiéHaxhi Kuçi I keq eshte ai njeri qe i keshillone tjeret si me veprue e vete ike gardhiqeve.Perendia nuk i adhurone ata njerez qe i vrasin te drejtet.

J’aime · Répondre · 1 · 14 juin 2015, 15:38Kujtim Kurti
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 juillet 2015, 11:56Ukshin Zeneli Ju pershendes te gjithve, Kujtim Kurti por disa qe kan fol puplikisht ne media ne ditet e para mas ndodhive ne kumanov, dhe u munduan ta hedhin faji tjeter kund por nuk u shiten ato fjal!! Dhe brenda javes dolen dhe i terhjeken fjalet qe i dhan!!! Kshtu qe nuk dya te merrem me ket kategori te njerzve e sidomos me kso gjenerala siq esht panteri!!!! Por ata te cilet jan njoft me heret dhe jan taku me ate far shemsi mehmetin dhe me qdo udbash te maqedonis, duhet te pergjigjen dhe ti tregoj te gjitha takimet pik per pik dhe bisedat qe kan ber dhe kush ka qen peezent ne ati takime?!!!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 juillet 2015, 19:30Haxhi Kuçi Nuk po ua mbajne pantollonet me tregue te verteten e hidhure.

J’aime · Répondre · il y a 55 minutesVotre réponse...
Kujtim Kurti
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 24 juillet 2015, 16:08
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   Mar 12 Jan - 0:18

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Debat rrethe pergjimit te tel mes Mirsad Ndrece e Shenazin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: