AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bajram Geci dhe Arban Abrashi nė zyren e zajednices

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bajram Geci dhe Arban Abrashi nė zyren e zajednices   Ven 15 Jan - 17:36

[size=14][size=14]LAJME[/size]
[size=48]Ēka lypin Bajram Geci dhe Arban Abrashi nė zyre me stemen e Serbisė? (FOTO)[/size][/size]Dy nga zyrtarėt e qeverisė se Kosovės, zėdhėnėsi i qeverisė, Arban Abrashi dhe kėshilltari i kryeministrit tė Kosovės, Isa Mustafa janė fotografuar nė prani tė stemės serbe, raporton gazetablic.com
Lėvizja Vetėvendosje, ka reaguar me shumė habi  ndaj kėti rasti


” Zyrtarėt qeveritarė (Barjam Gecaj dhe Arban Abrashi), njerėz shumė tė afėrt tė kryeministrit, po realizojnė takime nė Leposaviq nėn stemėn e Republikės sė Serbisė, nėn tė cilėn stemė janė bėrė tė gjitha krimet dhe masakrat nė Kosovė”, ka shpėrndar shkrimin, VV-ja, transmeton gazetablic.com
Shkrimi i plotė:Citation :
Pėrderisa nė Kuvend opozita po bėn ēmos qė ta parandalojė depėrtimin e Serbisė nė Kosovė pėrmes “Zajednicės”, zyrtarėt qeveritarė (Barjam Gecaj dhe Arban Abrashi), njerėz shumė tė afėrt tė kryeministrit, po realizojnė takime nė Leposaviq nėn stemėn e Republikės sė Serbisė, nėn tė cilėn stemė janė bėrė tė gjitha krimet dhe masakrat nė Kosovė.


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bajram Geci dhe Arban Abrashi nė zyren e zajednices
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: