AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Demaqi i shtrire ne spital

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Demaqi i shtrire ne spital   Lun 18 Jan - 12:19


Adem Demaçi shtrihet në spital, nga mbrëmë me gjakderdhje
Ish i burgosuri politik, Adem Demaçi po kalon nëpër një periudhë të rëndë shëndetësore. Ai mbrëmë është shtruar në klinikën e Gastrologjisë, si pasojë e…
WWW.SHQIPTARI.EU
J’aimeCommenterPartager

Hamdi NdrecajPete Himle PjetrovicHajrush Redenica et 102 autres personnesaiment ça.
1 partage
Commentaires


Jakup Beqiri Qoft e kalume ...

J’aime · Répondre · Hier, à 17:11Raif Bytyçi I urojme shendet baces Adem, keti burri te madh te kombit!

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:14Enver Hajdari I paska shku hijena te kryt

J’aime · Répondre · 5 · Hier, à 17:15Gani Zogaj Sherim te shpejt baces Adem

J’aime · Répondre · Hier, à 17:19Eris Gerbeshi Poja lyp hallallin ky pisi

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:24Naim Gashi sherim baci adem sa mete shpejt e mosu dorzo se kime punu hala per ket ven

J’aime · Répondre · Hier, à 17:27Fehmi Morina sherim té shpejté baci adem

J’aime · Répondre · Hier, à 17:34 · ModifiéBlendon Gashi Te deshitojm qe te zgjohesh sa ma par oo baca Adem sespe ti je simboli i ksaj lirije qe ne sod po e shijojm.

J’aime · Répondre · Hier, à 17:37Adnan Jupolli Valla kon e paska ngat she rim nuk ka

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:41Isa M Balaj Sherim te shpejt

J’aime · Répondre · Hier, à 17:44Zeshkani Sweet Dreqi i paska shku afer , Zoti e bafte mire !

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:47Adem Nika sherim te shpejte o Bac!

J’aime · Répondre · Hier, à 17:49Beqir Imeri Shrim teshpet baca adem se sekama ashtu bura siti baca adem zoti te ndioft e të shroft matfort teboft inshaalla

J’aime · Répondre · Hier, à 17:58Ymri Olluri sheri samateshpejt iurojm bac adem imadh jeka e kimekan naper gjenerata

J’aime · Répondre · Hier, à 18:03Ram Baftija Sherim ma te shpejt Zoti i ndihmofte deri ne momentin e fundit !!

J’aime · Répondre · Hier, à 18:07Lindi Linda Sherim sa me te shpejt

J’aime · Répondre · Hier, à 18:12Adnan Xheladini Mbaju o bac. Sherim te mbare

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:21Agim Murati Sherim sa ma te shpejt Zoti i ndihmofte deri ne momentin e fundit !!

J’aime · Répondre · Hier, à 18:23Abdyl Rama I deshirojm sherim sa me te shpejt1

J’aime · Répondre · Hier, à 18:33Fatmir Maloku I deshiroj sherim te shpejt.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:36Kimete Ibraj Nimani sherim te shpejt baca Adem

J’aime · Répondre · Hier, à 18:38Shendrit Shendi Islami I deshiroj sherim te shpejt.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:40Ejup Hyseni Sherim te shpejt o i madhi Adem Demaqi.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:42Ida Idriz Rama Qoft e kalueme,ishe dhe do te jesh ikon kombetare.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:46Nuhi Kadriji Dhasht Zoti e u sherofsh sa ma shpejt o Adem Demaci O Gandi i Kosoves se ti hala i duhesh Kosoves

J’aime · Répondre · Hier, à 18:51Agim Murati Dasht Zoti e u sherofsh sa ma shpejt o baca Adem Demaçi, O Gandi i Kosoves se ti hala i duhesh Kosoves- Kombit..

J’aime · Répondre · Hier, à 19:13 · ModifiéHashim Muhadri Me kallajllok ishalla

J’aime · Répondre · Hier, à 19:16Driton Hajrizi sherim te shpejt

J’aime · Répondre · Hier, à 19:17Shemsi Sefa i uroj sherim baces adem

J’aime · Répondre · Hier, à 19:56Aferdita Gazi Sherim sa me te shipments.

J’aime · Répondre · Hier, à 20:04Ollga Mata Ramaj te kalume

J’aime · Répondre · 23 hFeriz Xoni nuk i ki renet niher baca adem na duhesh ende sa te shlirohet kosova ki vakt boll me shku

J’aime · Répondre · 23 hArife Jakupi Arifi Inshalla zoti te ndimon

J’aime · Répondre · 22 hAvdyl Ndrecaj Sherim sa ma te shpejt per BACIN !

J’aime · Répondre · 22 hDervish Haziraj Allahu e forcofte Bacen e shqiptarve !

J’aime · Répondre · 22 hSabedin Krasniqi bacit adem iurojm sherim samateshpejt

J’aime · Répondre · 1 · 22 hGalip Pepa Sherim te shpejte Baces Adem..

J’aime · Répondre · 21 hIbro Ademi Zoti I ndimoft

J’aime · Répondre · 21 hShaip Statovci Sherim te plot,dhe te shpejt.

J’aime · Répondre · 20 hNdue Leka zotiidhashte shnet sherim te shpejte bace Adem

J’aime · Répondre · 17 hHaxhi Kuçi Ishalla zoti ja shtine mendjen me na tregue sekretet çka ka punue .

J’aime · Répondre · 14 hNdue Ukcamaj SHERIM SA METE SHPEJT ADEM DEMAQIT.

J’aime · Répondre · 13 hIda Idriz Rama E qato incizime qe po dalin per ty o Haxhi nga albanien ti a don me na tregue per veti!!!

J’aime · Répondre · 10 h1 réponseZymer Carrabregu Zoti i ndihmoft.

J’aime · Répondre · 10 hKosovaKosova Floradaci KosovaKosova allahu e ndimoft

J’aime · Répondre · 9 hArmend Bejtullahu kurr mso qofesh o faqezi se ti nxite vllavrsjet mas lufet o dora seerrbise pot ishe ti qaqe patriot te kish lshu serrbia ty more idiote pse nuk lshoje ukshin hotin e shum tjre po ti bre lisetn pre vrasjet ldkse nashke me ket azem sylen po tash doj tregon fllqenit juja gjykate sepciale pre ket pun teka ra gjkderdhja tru more idioti plake

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 8 hEka Xharavina Radoniqi ju uroj sherim dhe t ju kaloj sa ma shpejt

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Adem Demaqi ka qen dore e zgjatur e serbise,sekretar i lidhjes komuniste ne sherbimin ushtarak.Armend Bejtullahu,ju lumt se ashtu ka qen pasha nje zot e keta qe e perkrahin kurr driten e lirise mos e gezofshin,se qasi qena te serbise jane dhe kane me cofe.

J’aime · Répondre · 1 · 1 hArmend Bejtullahu po sedin baci haxhie kuqi gjinja poshet patrejot epo lshone seerbia shnoshe si molla qudie madhe oshet kjo une vaci haxhi vi nga familja HEROTI QE JA KA KRISE MIDISE PRISHTIN AFRIM ZHITIA NA ME serrbine pit 45 ne der ekana pase flmedrit ty shume

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 36 minHaxhi Kuçi Armend Bejtullahu,ju çenkeni nga nje familje qe ju paska djege regjimi i serbise,me sherbetoret e tyre shqipzi.Po nuk paskna se çka tju mesoj,i dini se kush ka gishte,dhe cili hangri mut e tha çka lypi Afrim Zhitia me shkue atje??????A qeni plak mendon se tane populli hane mut e ai me bosat e vete gullasha.Mua ma pate dergue Riza Vaten ne kohen e luftes qe ta formoi partine republikane.,bashk me Avdi shpiunin shokun e demaqit(daqiqit).Keta i kane perpilue siq tregove ma larte,ja kane dergue Jakupit e ai tjereve si mi likvidue patriotat e zoti nanen ja ladrofte dilingjive.

J’aime · Répondre · 1 · 16 minArmend Bejtullahu tashe baca hxhie qojne te lunai mi lpie sikur fatmire limen tash dot dalin te gjitha tek spcijalja qata ikape gjaku tru u vare ahmet karesnqi tiran agime ramdani thje shkit vrajten kat shume mire kan vepru edh stupcat se ashtu ukane ata atedhtaret ikan vra kta se nuk kishin lane tani kat po ju erdh funi te gjithave

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 minHaxhi Kuçi Armend Bejtullahu ,eh medet e medet,ne emer te hynores ja kajten nanen mbrapa shpines atdhetareve.Shume me vend e keni thene nje te vertete.Por disave ju djege e vertete sikurse me ja hudhe lengun e spacave fafaronka.

J’aime · Répondre · 1 · 8 minVotre réponse...


Besim Collaku Sherim te shpejte Baces Adem..

J’aime · Répondre · À l’instant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Demaqi i shtrire ne spital
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: