AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Jo ky ,po ai e vrau Ibrahim Rugoven

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Jo ky ,po ai e vrau Ibrahim Rugoven   Jeu 21 Jan - 15:52

Shkruan: Hajdin Abazi
Meqė e lexova atė qė kishte shkruar S. Kastrati me titullin bombastik, dhe meqė u binda pėr atė qė kishte shkruar, vendosa qė nė vend tė reagimit dhe tė demontimit, ta pohojė dhe ta plotėsojė konstruksionin e tij shpifarak.
Me ”seriozitetin” dhe ”vėrtetėsinė e fakteve” nga njėfarė S. Kastrati, me banim nė Suedi, i cili, pas 16 vjetėsh heshtjeje, vendosi mė nė fund qė tė flasė, dhe t’ua bėjė tė ditur botės mbarė: se cili ishte njeriu qė ishte betuar publikisht, para 300 vetash, nė mars 1998 se ”me dorėn e tij” do ta vriste Ibrahim Rugovėn!
Po me kėtė ”seriozitet” dhe ”vėrtetėsi faktesh” do t’i pėrgjigjem edhe unė nė lidhje me ”betimin” pėr vrasjen e Rugovės: S. Kastrati tėrė pompozitet denoncon se personi qė e paska bėrė kėtė ”betim” qenkam unė, Hajdin Abazi! Meqė ky tregim mori dhenė dhe u bė tashmė i ditur nga tė gjithė, atėherė edhe unė vendosa qė ta tregoj tė vėrtetėn, ama tė vėrtetėn e plotė, lidhur me vrasjen e presidentit Rugova.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Jo ky ,po ai e vrau Ibrahim Rugoven
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: