AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 10:36

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani ,nuk kam qen ne shqiperi e nuk i di gjerat si kan vijue.Kane e ka vra enveri,tradhetaret apo atdhetaret e dine ma se miri populli.Historia duhet te shkruhet si ka ndodhe e jo me shkrue ne kahjen e kundert dhe tua lejme pasardhesave nje histori te genjeshtrave.Per kete dhe po na riperseriten ngjarjet me perplote vuajtje e shkatrrime.

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Haxhi ,mos u merr me enveri e mos guxo ta shashè mè ,,sepse Enveri ishte vetè zoti tek ne .E provojè Azem Hajdari e gramoz pashko ,,e qè tè dy shkuan atje ku deshèn tè shkonin ,,njèrit ju bè trupi vrima vrima e gramozin e hèngrèn peshqit e detit . Prit ,se edhe sala do tè telendiset si mos mè keq , Po ashtu edhe edi nuk do ta ketè gjatè ..POR Enveri kurrè nuk do tè harrohet ,sepse ishte bir i popullit

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Hiqe nga mendja ate psikopat Riza Sinani,se edhe ri qenke kekysh i qenit!!!

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti Historia e shkruajtur êshtê! Èshtè e shkruajtur me gjakun e Fitimtarève, Partizanève Legjendarè!qè dhané jetèn pér Çlirimin e Atdheut!

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Fatos ,ti besoj se edhe kur tè vdesèsh do lehèsh -enver,enver .Ah ta paska shtier frikèn shumè ,,Ai vdekur e ti po dhjet nè brekè

J’aime · Répondre · 2 · 20 h



Rrustem Bajraktari Z.Fatos unë se njof,por dua të ju kërkoj mirkuptim,sepse ka qenë luftar,i burgosur etj,andaj ato kanë pasur ndikim...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 10:43

Haxhi Kuçi Fatoss Pervizaj ,historia duhet te rishqyrtohet dhe te rishkruhet ashtu siq kane rrjedhur gjerat.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Po serbia edhe nana greqi e dojn me shpirt enverin,populli i kosoves nuk e don askush po ju garantoj!

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani Fatoss Pervizaj o fatos ti bèj yzmet mjekrrès ,,sa pèr Historinè ka tè tjerè ,,mos u mèrzit ..

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti Po nuk té pélqeu ndrro faqe se ktu je fut gabimisht me sa duket ..

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Nuk ju pyta kur u futa ketu,thjesht jan mendime ama mutit nuk i thuhet tungjatjeta kaq !

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Rrustem Bajraktari Jo z, Je shumë gabim.Unë kam punuar e vepruar por ushtar t atdheut si Haxhinë .me ndejur karrshi armëve të shkjat,s mund ta gjejmë...Për mua kush i ka marrë armet në dorë për atdhe,të gjithë më të mirë janë nga unë....

J’aime · Répondre · 20 h
J’aime · Répondre · 20 h · Modifié



Fatoss Pervizaj Per cilin Komandant po flet,per kom e ushtrise se vdekur

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti Po ju ça jeni .. ?? Titista?

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Jo ne jemi ballista

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Ballistat kan kene kombetar kurse ata komunistat tuj kan ken grekoserb!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani tani e meritoka fjalèn budalla ,o fatos .Ore shejtan serb ,e dinè kaptina jote se enveri kishte 4 nèndetèse bèrthamore ?

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Ik more Riza Sinani,po ju sjeni pas buke me ngrene e leri nendetset qe edhe sot nuk i ka shqipria,mos fol dokkrra tani!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Fatos , la sytè se je pèrgjumèsh ..tè ka dhènè sala barin e miut

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti Nuk êshtè ushtri e vdekur o trutharè se janè akoma gjallè Partizanét Legjendaré té bac Enverit!

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Me pas ken burr i mire enveri nuk u lidhe me gjermanet,po me sllavoruset qe ishin te uritur me zi se jevgjit!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Partimutet kan kene ata qe plaqkiten popullin e vete!!!

J’aime · Répondre · 20 h




Riza Sinani o Fatos fol me veten tènde ,se nuk tè dègjon mè njeri ,,bèhesh qesharak ,po tè thuash se enveri nuk kishte Ushtri ,,,Kishte dy uzina tè mèdha armèsh e kishte 2 milion kallashnikovè edhe pèr bythèn tènde

J’aime · Répondre · 20 h




Artan Ahmeti Ala me fundêrrinat tradhtare balliste do merremi tani? TURP!

J’aime · Répondre · 20 h




Haxhi Kuçi Diktatorët më të çmendur në botë, Enver Hoxha në vend të tretë
Publikuar: 27.06.2014 - 23:39

J’aime · Répondre · 20 h




Fatoss Pervizaj Ne shqipri ka ken keshtu 3 milion qe e hane buke 300 pushken po mos shitni pordhe!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h




Fatoss Pervizaj Riza Sinani une e kam ble vete kallashin nuk ma ka pas ble komumutat,sot e a asaj dite e mbaj ne shpi

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h




Haxhi Kuçi Enver Hoxha e shiti kosoven pa lek si shkak per ta ruajtur kutlluqin.http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t2531-enver-hoxha...












Riza Sinani o haxhi u lodhe ndopak ? ,,ore serbi haxhi Kuçi , pèrse nuk thua se Shqipèria ishte i vetmi vend nè Botè i elektrifikuar plotèsisht ,,pa asnjè analfabet , pa SIDE, pa malarje ,tuberkuloz , pa drogè , pa kriminelè rrugèsh , ,,ishte vendi qè e prodhojè bukèn , çelikun e vajin vetè ,,,Ore haxhi ,,kij inatè ,por enveri ta kalon nga gjatèsia

J’aime · Répondre · 20 h




Preng Cela Kola Petrit,te te them me liber familje,c'te kesh ne shtepi e oborr e ke pak me gjithe kete personin qe beri veprimin e ulet se shqiptari nuk e ka patur tradite dhe nuk e ka te perdhosi varret.Qe je njeriu me i ulet nga morali kjo dihet dhe qe do ta paguash nje dite mire edhe kjo dihet.Po edhe ky Haxhi Kuci nje pervers qenka,keni gjetur tenxherja kapakun ju funderinat e grekut e te serbit.Mire eshte ta pyesish nenen tende me ke te ka sjellur ne jete me grekun apo serbin.I njejti veprim do te kryhet edhe mbi ty dhe nenen tende per se gjalli me gjithe kete pushtin qe urinonte.As nazistet e as fashistet nuk jane marre me varret,madje as osmanllijte otomane o funderine e kohes.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Hasan Brekas O FATOS KARRI,TI JE NJE TRAP DHE TI HASH KOQEN E MUTIT ENVER HOXHES,SE JU JU A KA QIRRE RROPT ME PARE SE TJU SHANI JU O PLEHRA O SLLAVO-SERB QE SHITENI DHE QIHENI O KURRVA TE NDYRE.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Fatoss Pervizaj O Hamut gomari ta qift maman sllibodani ty nbir,po ik se po ti shkerdhej motrat or jevg!!!

J’aime · Répondre · 20 h




Preng Cela Haxhi Kuci mos jeni kelysh i serbit ti?

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Fatoss Pervizaj Duhet me ja qu Hitlerin e me ju pushkatu juve sllavokomunisteve!!!

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Imërli Selimi Pse gjykoni gabimisht , këta dogmatikët duhet të futen nën doktrin shqiptare , lenja hitlerin në shtëpi të vet 
https://www.youtube.com/watch?v=atg95SSdzoM







Ja si i ka kercenuar Enver Hoxha greket













Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 10:45

J’aime · Répondre · 20 h



Preng Cela Pse serb qenka ky Fatosi?

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Po si Fatos Nanosi juaj proserb eshte!!!

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Fatos , ne nuk mbrojmè Fatos nanon ,por MBROJME VETEM ENVER HOXHEN sepse edhe ai na mbrojti neve pèr 50 vjet

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Pa te keqen edhe ate gomarin ekeni pas serbe e gjysem Namik Dokleviqin!!!

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Fatos kèrko tè falur qè ke sharè Enverin sonte e mos e pèrsèrit mè ,,sepse pastaj luan me kokèn ..Ka akoma njrèz qè e japin gjakun pèr Enverin

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Fatoss Pervizaj Po leni prej te vdekurit nuk asht prit asigja kurre,ai ka kene i vdekur para se te linde!

J’aime · Répondre · 19 h



Preng Cela Fatos nga je?

J’aime · Répondre · 19 h



Riza Sinani o Fatos ,kur kam qenè nè Bullgari mè 1986 , ishte e shkruar ..dy njerèzit mè tè bukur nè botè janè Enver Hoxha e nexhmije Hoxha . Prandaj mos leh kot ,si kone o fatos serbi

J’aime · Répondre · 19 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 10:50

J’aime · Répondre · 19 h



Riza Sinani o Preng , èshtè nga Prizreni ,e ka studiuar pèr Histori ,,,Por paska studiuar vetèm pèr tè sharè enverin .Pika qè nuk i bie .

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Preng Cela Nga Prizreni eshte Fatosi ?

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Riza Sinani o Imèrli , pse u mirrka feja me politikè ?

J’aime · Répondre · 19 h



Fatoss Pervizaj Shkodran jam aty ku edhe enver zagarit sja ka mbajt!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 19 h



Haxhi Kuçi Fatoss Pervizaj,everistat ma teper e adhurojn serbine ,se sa turqin qe na shpetoj nga sllavizmi.Keta rrejt i kane ne serbi edhe pse paraqiten kinse e kane luftue nanen serbijaqke.

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Preng Cela Haxhi pse kelysh turku qenke ti?Ti s'qenke shqiptar po kopil turku,ik ne turqi e zhduku mos na ndyej vendin,fundrinat e turkut na percane popullin,tani po bindem se ke dhe mustaqe si turku e arabi.

J’aime · Répondre · 18 h
J’aime · Répondre · 18 h



Fatoss Pervizaj Po me pas ken tan te krishter shqiptart do beheshin sllsvogrek,per nje arsye se i kemi fqinje!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 18 h



Haxhi Kuçi Preng Cela ,turkun e adhuroj se ky ne kete luften e fundit ja shkulizi rrenjete e shkaut,vellaut te juaj.Po mos te ishte turku sot kosova do te serbijanizohet dhe as nje shqiptar nuk do ishte ne jete.Nuk jam buke permbyses siq jeni ju .Turqia e nxiti nATON me ua bombardue serbijen.

J’aime · Répondre · 18 h · Modifié



Fatoss Pervizaj Mbi gjysma e serbise kane origjinen shqiptare,mali i zi po ashtu,greqia...!

J’aime · Répondre · 18 h



Fatoss Pervizaj Ka edhe shqiptar qe u turqizuan por me pak!

J’aime · Répondre · 18 h



Preng Cela Haxhi Kuci une nuk kam vella serbin as grekuun dhe as turkun,une jam shqiptar i pastert.Ai qe thote se kam vella serbin ja bej nenen,gruan,motrat dhe vajzat edhe pse i ka prostituta te serbit e te turkut.

J’aime · Répondre · 18 h



Preng Cela Kosoven e cliroi Klintoni dhe askush tjeter.

J’aime · Répondre · 18 h
J’aime · Répondre · 19 h



Preng Cela Jo Fatos jo shkodran nuk je po pergjigju drejte nga je.

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Fatoss Pervizaj Mos ja futni kot se une asnjehere nuk kam kene as ne kishe e as ne xhami,lereni dogmat fetare,mbi te gjitha jam kombetar !!!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 19 h



Imërli Selimi atëher , mos mbështet turqët me fantizmin anallog dogmatik

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Fatoss Pervizaj Ku verejte qe i mbeshtes turqit,mbase ti vete e ke emrin turk Imerli!!!

J’aime · Répondre · 19 h
J’aime · Répondre · 19 h



Fatoss Pervizaj Po une e kam tregu veten si kombtar,manej edhe kam jetu dikur ne Shqipri!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 19 h



Riza Sinani o Fatos , meqenèse je gazetar , tè sygjeroj se mè shumè i njohur do tè bèhesh tè mbrosh me mish e me shpirt enverin se sa tè dègjosh thashethemet . Sepse ti je copè kalamani e nuk e njeh enverin se çfar Burri e nuri kishte

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Fatoss Pervizaj O kam lexu e ndegju shume per tradhtarin ai eshte si puna e zogut!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:09

ime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 22 h



Luan Ziflo HAXHI KUÇI, ENVER HOXHA BËRI ATË QË NUK E KISHTE BËRË ASKUSH PËR SHQIPËRINË O NJERI. MË VJEN KEQ QË ENDE PASKENI MBETUR TË VERBËR NGA MENDJA DHE SYTË QË NUK MUNDENI TË KUPTONI KUSH ËSHTË LIRIA DHE KUSH MJERIMI.

Votre réponse...







Riza Sinani o haxhi , ti qenka taman burrè me turrè ,,sepse paska edhe musteqe .Po pse more i mjerè bèn kèshtu..? A pjerdhte Enveri pèt musteqet e tua ????

J’aime · Répondre · 1 · 22 h




Haxhi Kuçi Une si e kam lexue librin"Mardhenjet Shqiptaro Jugosllave e kam kuptuar se kush na ishte kane enveri.

J’aime · Répondre · 1 · 22 h



Haxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3338-enver-hoxha..

Votre réponse...







Kastriot Melyshi Urrejtja e madhe, e shperfytyron njeriun, e ben te urryer ate.

J’aime · Répondre · 22 h




Fatoss Pervizaj Po lereni mos flisni kot per ate zagar muti ,Enveri ka kene njeriu me pis sikurse Qaushesku.Mao,Kastro...!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 h




Riza Sinani o Fatos ,nuk besoj qè ta ketè parè mjekrra jote Enverin , as edhe çausheskun . Ti dinè vetèm tè pishè ujè e tè shèrrosh . Kaq ke mèsuar nga jeta . Por ,se kussh ishte çaushesku , e dinè vetè Rrumunèt ,qè tani janè bèrè lypsit e botès .Unè kam pasur fatin ta takoj çausheskun ,qè nga 1985 e deri sa vdiq . Nuk besoj se ishte ,siç thotè llapa jote serbe

J’aime · Répondre · 1 · 22 h

J’aime · Répondre · 1 · 22 h




Riza Sinani o Haxhi , bèj yzmet atyre musteqeve , se pèr enverin kujdesemi ne

J’aime · Répondre · 22 h




Haxhi Kuçi Ju keni te drejte ta kundershtoni faktin tim e une mundohem me fakte tua shlyj tradhetit qe na beret shqiptareve dhe trojeve tona shqiptare.Nuk me pengoni edhe kur tradhetoni,.Secili njeri ka te drejte te behet atdhetar,apo ta zhvilloj veprimtarin e poshter te tradhetise.

J’aime · Répondre · 1 · 22 h



Riza Sinani o Haxhi , ti bèj tzmet flokève e musteqeve , pa tè tjerat gjèra as tè interesojnè e as tè kèrkojnè bukè .Nuk po ti rrèzon flokèt e po t'i prish musteqet Enver hoxha .Prandaj ,lere tè qetè Enverin e shiko hallet tuaja e tè fèmijve tuaj

J’aime · Répondre · 22 h

J’aime · Répondre · 22 h




Riza Sinani o Haxhi shejtani ,,ti shkruan se enveri shiti tokat tona ,,,Mè thuaj seriozisht se kur i shiti e kujt ja shiti ?

J’aime · Répondre · 1 · 22 h




Imërli Selimi Amerika e ndihmoj greqin për të rëxuar shqiptarët nga ndikimi në greqi , ata gjuajtën Enverin , ata e izoluan me qëllim , loj e keqe antishqiptare , ashtu siç lihet edhe tani ,

J’aime · Répondre · 22 h




Artan Ahmeti Kufijtè i ndau Europa mè 1913 dhe né até kohé Enveri ishte pes vjeç o Haxhi. Mos fol pa fakte!












Artan Ahmeti Pionier te Fashizmit jeni ju! Sepse Enver Hoxha e mundi edhe fashizmin edhe nazizmin edhe fundérrinat Tradhtare ballisto-zogiste !!!!!!!.

J’aime · Répondre · 3 · 22 h




Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:12

J’aime · Répondre · 21 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani ,leji o hajvan Sali Berishen,nuk eshte tema per Saliun,por per enverin.

J’aime · Répondre · 21 h



Riza Sinani o Haxhi , èshèt turp tè hahesh me Enverin . Shko rruhu e laq mirè sytè e vish kèmishè tè kollarisur e pastaj ndeshu me enverin

J’aime · Répondre · 21 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani ,jo une kurr nuk jam veshur me asi llojet e kmishave,por kam veprue per qeshtjen kombetare,por meritat mi vodhen enveristat dhe mbi ndjersen time sot jane ne qeveri........

J’aime · Répondre · 21 h



Artan Ahmeti o Haxhi, Enveri èshté Hero Kombétar e ti na pèrmènd Sali Vampirin?qé kur e shef t.vjen pèr t.vjell ..

J’aime · Répondre · 21 h



Haxhi Kuçi Artan Ahmeti ,po a une a Saliu ishte mjeku i enverit,qasi brumi si Mao Ce tungu,fare e poshter vetem melodirat dini ti ndryshoni

J’aime · Répondre · 1 · 21 h



Haxhi Kuçi Enveri e ka mbajte Saliun e pasi fitoi Saliu ju jepte kredira enveristave dhe benin bisnis neper bote.I dim te gjitha me emra e mbiemra

J’aime · Répondre · 1 · 21 h



Riza Sinani o Haxhi , ti llap kot , o je budalla . Unè kam punuar nèpèr botè nè emèr tè Shteti shqiptar .çdo gjè ishte e shkruar ,e dokumentuar e e kontrolluar . O Haxhi nuk vidhte njeri nè kohèn e enverit ...Laj gojèn o Haxhi Kuçi

J’aime · Répondre · 21 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani popullit ja ka ndalue vjedhjet,por enveri me kompanin e vete kane vjedhe ndjersen e popullit duke vuajtur per nje kilogram mish,apo duke prite ne rend se a do te mbesi ndonje kocke e vogel.Edhe vezet e pulave neper koteca ua ka konfiskue partia.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:15

J’aime · Répondre · 1 · 21 h



Rrustem Bajraktari Haxhi je i merituar por s bën ta zgjasim.Të lutem këtu mbylle.Naten e mirë Ty,Rizes Marinës e të gjithë njerëzve tanë që shohin derjt,rrijnë drejt,veprojnë drejt dhe falin drejt për të mirën e përbashkët kombëtare.Besoj se më dëgjoni !

J’aime · Répondre · 1 · 21 h



Riza Sinani o Haxhi , kur vdiq enveri ,sabotatorèt filluan tè nxjerrin kryet mè shumè ,,sepse disave ja pat prerè enveri sapo nxirrnin flokèt

J’aime · Répondre · 21 h



Fatoss Pervizaj O enver ore qen ma mir me pas ken derre!!!

J’aime · Répondre · 21 h



Riza Sinani o Fatos , qen je bèrè ti , qè llap edhe tani pas 30 vjet vdekje tè enverit . Ti dhe shumè si ti do ja kaloni qenve

J’aime · Répondre · 21 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani ,nuk kam qen ne shqiperi e nuk i di gjerat si kan vijue.Kane e ka vra enveri,tradhetaret apo atdhetaret e dine ma se miri populli.Historia duhet te shkruhet si ka ndodhe e jo me shkrue ne kahjen e kundert dhe tua lejme pasardhesave nje histori te genjeshtrave.Per kete dhe po na riperseriten ngjarjet me perplote vuajtje e shkatrrime.

J’aime · Répondre · 21 h



Riza Sinani o Haxhi ,mos u merr me enveri e mos guxo ta shashè mè ,,sepse Enveri ishte vetè zoti tek ne .E provojè Azem Hajdari e gramoz pashko ,,e qè tè dy shkuan atje ku deshèn tè shkonin ,,njèrit ju bè trupi vrima vrima e gramozin e hèngrèn peshqit e detit . Prit ,se edhe sala do tè telendiset si mos mè keq , Po ashtu edhe edi nuk do ta ketè gjatè ..POR Enveri kurrè nuk do tè harrohet ,sepse ishte bir i popullit

J’aime · Répondre · 1 · 21 h




Fatoss Pervizaj Hiqe nga mendja ate psikopat Riza Sinani,se edhe ri qenke kekysh i qenit!!!

J’aime · Répondre · 21 h




Artan Ahmeti Historia e shkruajtur êshtê! Èshtè e shkruajtur me gjakun e Fitimtarève, Partizanève Legjendarè!qè dhané jetèn pér Çlirimin e Atdheut!

J’aime · Répondre · 1 · 21 h




Riza Sinani o Fatos ,ti besoj se edhe kur tè vdesèsh do lehèsh -enver,enver .Ah ta paska shtier frikèn shumè ,,Ai vdekur e ti po dhjet nè brekè

J’aime · Répondre · 2 · 21 h




Rrustem Bajraktari Z.Fatos unë se njof,por dua të ju kërkoj mirkuptim,sepse ka qenë luftar,i burgosur etj,andaj ato kanë pasur ndikim...

J’aime · Répondre · 21 h




Artan Ahmeti o Fatoss .. ta thash edhe njéheré dhe po ta pérsèris: NA U PRISH GJIZA NE SE NUK E DONI JU! Ka kush e do KOMANDANDTIN LEGJENDAR! E do shumica e POPULLIT SHQIPTAR! kush po pyet pèr ju??

J’aime · Répondre · 1 · 21 h




Fatoss Pervizaj Duhet me zhduk nga historia ate gomare se ai vetem nje virus i kombit shqiptar ka kene!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h




Rrustem Bajraktari Më falni.Unë kam shërbyrë n Armaten Juugosllave.Në teorinë e tyre thonin se "Arma kryesore është ushtari trim që e zotëron teknikën,taktiken dhe strategjinë pozicionale të luftës.NTM.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h




Rrustem Bajraktari Mirë eshtë por s ke kohë të vijsh në Kosovë !

J’aime · Répondre · 20 h




Rrustem Bajraktari Ne kemi nevojë te krijojmë raporte vllazerore,miqësore e të këmbejmë vizita e jo të konfrontohemi.Edhe kur rrjedhin gabimet duhet përmirësuar !NTM.

J’aime · Répondre · 20 h




Haxhi Kuçi Rrustem Bajraktari ,zotri ju pasi pasket qen ne armaten jugosllave,a e dini me na treguedrejte çka keni mesue ne ate shkolle;Kush i organizon ushtrit çlirimtare?Kush i furnizon?Pse krijohen ushtrit çlirimtare?A kane marveshje dy ushtrit kinse kundershtare,gjate ofanzivave te tyre?Dhe nje here ,per çka zhvillohen lufterat çlirimtare?

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:20









Albanian Taras Red kjo tregon kulturen perdimore.ku ligjin e bejne gay.

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 21 h



Haxhi Kuçi Ketu e keni me vend ska ma komente.

Votre réponse...







Riza Sinani o haxhi u lodhe ndopak ? ,,ore serbi haxhi Kuçi , pèrse nuk thua se Shqipèria ishte i vetmi vend nè Botè i elektrifikuar plotèsisht ,,pa asnjè analfabet , pa SIDE, pa malarje ,tuberkuloz , pa drogè , pa kriminelè rrugèsh , ,,ishte vendi qè e prodhojè bukèn , çelikun e vajin vetè ,,,Ore haxhi ,,kij inatè ,por enveri ta kalon nga gjatèsia

J’aime · Répondre · 20 h




Preng Cela Kola Petrit,te te them me liber familje,c'te kesh ne shtepi e oborr e ke pak me gjithe kete personin qe beri veprimin e ulet se shqiptari nuk e ka patur tradite dhe nuk e ka te perdhosi varret.Qe je njeriu me i ulet nga morali kjo dihet dhe qe do ta pa...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Hasan Brekas O FATOS KARRI,TI JE NJE TRAP DHE TI HASH KOQEN E MUTIT ENVER HOXHES,SE JU JU A KA QIRRE RROPT ME PARE SE TJU SHANI JU O PLEHRA O SLLAVO-SERB QE SHITENI DHE QIHENI O KURRVA TE NDYRE.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Fatoss Pervizaj O Hamut gomari ta qift maman sllibodani ty nbir,po ik se po ti shkerdhej motrat or jevg!!!

J’aime · Répondre · 20 h




Preng Cela Haxhi Kuci mos jeni kelysh i serbit ti?

J’aime · Répondre · 1 · 20 h




Fatoss Pervizaj Duhet me ja qu Hitlerin e me ju pushkatu juve sllavokomunisteve!!!



J’aime · Répondre · 20 h




Fatoss Pervizaj Shkodran jam aty ku edhe enver zagarit sja ka mbajt!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h




Haxhi Kuçi Fatoss Pervizaj,everistat ma teper e adhurojn serbine ,se sa turqin qe na shpetoj nga sllavizmi.Keta rrejt i kane ne serbi edhe pse paraqiten kinse e kane luftue nanen serbijaqke.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Preng Cela Haxhi pse kelysh turku qenke ti?Ti s'qenke shqiptar po kopil turku,ik ne turqi e zhduku mos na ndyej vendin,fundrinat e turkut na percane popullin,tani po bindem se ke dhe mustaqe si turku e arabi.

J’aime · Répondre · 19 h




Preng Cela Haxhi Kuci une nuk kam vella serbin as grekuun dhe as turkun,une jam shqiptar i pastert.Ai qe thote se kam vella serbin ja bej nenen,gruan,motrat dhe vajzat edhe pse i ka prostituta te serbit e te turkut.

J’aime · Répondre · 19 h




Preng Cela Kosoven e cliroi Klintoni dhe askush tjeter.

J’aime · Répondre · 19 h



Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:21

J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 20 h



Riza Sinani o haxhi , unè kujtova se tè ra vdekja ...

J’aime · Répondre · 20 h


Votre réponse...






Riza Sinani ore Fatos , je me tè vèrtetè budalla ,apo bèn vetè .Ore kalama i keq ,ktheje mbrapsh fjalèn tradhètar pèr Enverin . Enveri derdhi lot sipèr flokève tè donika gèrvallès e u betua se do ta çlironte Kosovèn me Luftè ...Ore i shkalluar , a po lexon ndopak se kush e pèrgatiti luftèn e kosovès ..por e trdhtojè azem hajdari e sali berisha

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Azemn e vrau Sala vete i dim ato gjana

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Enveri vrau Mehmet Shehun,vetem e vetem qe e donte Kosoven!!!

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Preng Cela Haxhi Kuci si duket Enveri ta paska mallosur mire dikur.

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi enverit duhet me ja hudhe eshtrat siq ja pate hudhur Fishtes dikuri.

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani oo haxhi ,shko e provoje ,,po nuk ti prenè duart

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Haxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t2531-enver-hoxha...

J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 20 h




Preng Cela Po ku merr vesh ti ore nga politika per Kosoven o Haxhi?

J’aime · Répondre · 20 h




Haxhi Kuçi Enveri na ka mashtru me propagande te poshter duke lancue slloganet e serbise,jemi te gaqem kurdohere mi mbrojte kosovaret.Vdiq e shkoi rahmet i past shpirti i tradhetarit

J’aime · Répondre · 20 h




Fatoss Pervizaj Enveri pushkatoj njerzit me patriota te adaj kohe ,nuk di si jane infektur mileti

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Kjo ashte nje gja si puna e Nikola Causheskut kush nuk pordhe ma per ate!!!

J’aime · Répondre · 20 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:27

Votre réponse...






Riza Sinani o Preng , iku edhe Haxhiu ,,e mori rrugèn e mutit

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Preng , nuk flenè rehatè sonte Haxhiu ,se ka frikè se i ngrihet enveri

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Hudhjnau eshtrat enver tradhetarit si ja pate hudhur Fishtes se nuk eshte marre o popull shqiptar,mjaft i keni durue argatet e titos e stalinit.

J’aime · Répondre · 20 h



Preng Cela Haxhi s'ke bythe ti te mbrosh kosovaret se ata mbrojne vetveten.Pse s'shkove te luftosh per clirimin e Kosoves?

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi Me pas luftue sa une vetem 1 % e shqiptareve moti ishin te bashkuara trojet shqiptare.

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Une e nxita NATON me ua bombardue nanen serbijaqke e jo enver tradhetari.

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Imërli Selimi Shqipëria bashkë me sistemin e Hoxhës u izolua me qëllim nga konglomeracioni dogmatik sipas një plani përzhdukjen e shqiptarve , 
Ky plan ishte në funksion deri në vitin 1778-1992 
MOS HARONI

J’aime · Répondre · 1 · 20 h · Modifié



Haxhi Kuçi Jo se ke me vend kerku,ky plan ka qen gjere ne vitin 1999,i quajtur "Hipoteza e Henri Kisingjerit"po fale meje ua dheva keto plane amerikano izrealite.

J’aime · Répondre · 20 h


Votre réponse...






Fatoss Pervizaj Poshte kmunistet dhe tradhetaret !!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Fatos , mè 92-in ,ishte sala e azemi serb nè fuqi ,,por jo enveri me komunistèt

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Preng Cela Haxhi me ke ke luftuar me mijte e kanaleve?

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi Mire e ke ,bile shume se jo mahi,po ta kisha dite si sote,e kishit pare te maces edhe te shqiperise.Por mos pandoni se ky plane ka perfundue,ky eshte ende duke u perpunue,dhe ka hamamin do e bani vezen?

J’aime · Répondre · 20 h









Imërli Selimi Nuk flet kush për komunizëm , por për patriotizëm shqiptar

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Fatos tè tmerrokan komunistèt ,,,mè mirè me udbashèt

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi enverista,komunista e tradhetaret jane nje skan dallim fare ,fare e flliqur si muti.

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani Haxhi Kuçi o haxhi rrij urtè se mos tè vjen ndonjè komunist ,tani qè po shkruan ...e tè nxjerr pa brekè nè oborr e ta bèn gjygjin me popullin

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Fatoss Pervizaj Po ata jane nje mute !

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Preng Cela Fatos ta hash e te ngopesh se i tille je vete ti.

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Une kisha propozu juve Preng cela,gjeneratat tuja me ju zhduk se keni infektu rinin shqiptare!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h









Imërli Selimi Ne nuk shtyjm shqiptarët , Ne pretendojm bindjen e tyre në racionalizëm shqiptar kulturor

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Une dola ne vitin 92 ne shqipri mshkoj menja mos jam ne serbi se kret ata komunistat ish kan nderlidh ner veti!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj a répondu · 4 réponses



Preng Cela Fatos meso shqipen nje here se nuk e di pastaj shkruaj.

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Une foli dialektin tim

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Nkofsh bektesh merre vesh Preng Cela!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Ne i themi merre veshe,ti kupton po nuk merr veshe Preng Cela!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h · Modifié



Preng Cela Fatos mua te me rruash........... ti se une ta martoj pjellen,nuk nguroj dhe vi te gjej edhe atje ku je dhe te bej qe ti lagish pantallonat.

J’aime · Répondre · 20 h
J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Ti mundesh veq per mullari te ma kapesh

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Tpadka rru mire enveri ty

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Mediat greke: Hoxha ishte grek, quhej Aleksandër Mavrojani?!
Publikuar: 23:52 / 27.10.2013
Shpërndaje në facebook3

J’aime · Répondre · 20 h



Imërli Selimi me gjithë dëshirën e përmbajtjes , z Kuçi pse duhet të besojm këta informacione greke , 
Vërtet bëj pyetje pse mbësdhtesni këtë antipropagand antishqiptare

J’aime · Répondre · 20 h



Preng Cela Enveri ju ka palluar mire juve per 45 vjet Fatos.Sa per ato qe thua do te takohemi nje dite balle parballe se une as te kercenova e as te mallkova,e fillove ti vete dhe une do te ta jap ate qe meriton.Mos mendo se e kalo lehte.

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Preng Cela ,kqyre se çfare lluceri na qenke Preng,por ti more ja nise i pari,pse dini kaq mbrapeshte me veprue?

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Ski bithe ti as prej shpije me dal or legen muti se tpaska vra enveri me kohe ty !!!

J’aime · Répondre · 20 h



Votre réponse...








Haxhi Kuçi Mediat greke: Hoxha ishte grek, quhej Aleksandër Mavrojani?!
Publikuar: 23:52 / 27.10.2013
Shpërndaje në facebook3

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o haxhi , ti qenka fare njè gomar i trshè .çfar tè duhet ty se çfar thojnè serbèt e grekèt ,,Ti ,ore shejtan gomar , pyet popullin shqiptar

J’aime · Répondre · 20 h









Haxhi Kuçi Mediat greke: Hoxha ishte grek, quhej Aleksandër Mavrojani?!
Publikuar: 23:52 / 27.10.2013
Shpërndaje në facebook3

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o haxhi , ti qenka fare njè gomar i trshè .çfar tè duhet ty se çfar thojnè serbèt e grekèt ,,Ti ,ore shejtan gomar , pyet popullin shqiptar

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti a répondu · 58 réponses



Artan Ahmeti Ala merreni me kta? Kta flasin me urrejtje dhe me shpifje té ulta pèr Komandantin edhe jo me llogjiké fakte apo argumenta! Kané héngur çorbé derri tè prishur!

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Haxhi merr e lexo librat e enverit e tè nexhmijes pèr Kosovèn ..e mos u bèj nudalla qè flet ....merr e flej gjumè se po shkallon fare

J’aime · Répondre · 19 h



Haxhi Kuçi çka je ka folish pas zotin a je ne mend ,?Pse tja lexoj genjeshtrat e nexhes e te enver tradhetarit qe serbet e paten prue ne pushtet me qellim me ua zbatue urdherat e tyre.

J’aime · Répondre · 19 h



Riza Sinani o Haxhi mashtruesi ,, ku ta dishè ti se shqipèria nuk ka pasur as ambasadè me Jugosllavinè ..Ore qafir serb ..e pèr kètè nuk e ve nè dyshim ,se ti dhe fatosi jeni serb ,,,e dinè ti se Tito i shtriu dorèn Enverit ,sepse pati frikè nga Rusi ??? Enveri i vuri kusht .Ore shejtan , mos harro se po flet me njè qè ka qenè e kam parè vetè me sytè e mij Flamurin shqiptar nè jugosllavinè e titos ,,kam parè edhe sport nè pallat sporti ,,Ore shejtan ,,ndigjo e majè mend fjalèt qè po tè them ....jam dèshmitar edhe nè jugosllavi e kam folur me autoritete tè larta jugosllsve ..e more vesht o shejtan serb ,,,flej rehatè ,se nuk i them enverit tè tè arrestojè sonte

J’aime · Répondre · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:33









Preng Cela Hahahahahaha,hahahahaha emrin ja vuri Enveri Kosove e kosovar !!!!!!! Hajde injorance hajde,ec e merru me keto injoratet qe s'njohin as historine dhe as shqipen !!! Tre injorante perversa.Kosova e ka marre emrin nga sllavi,serbi.Fjala Kosove nuk eshte shqip.

J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Riza Sinani o Preng , ky haxhiu nuk e ka lexuar Enverin kur i deklaronte Titos ,,se Kosova èshtè Shqipèri

J’aime · Répondre · 19 h



Fatoss Pervizaj Shqip eshte si nuk eshte shqip!

J’aime · Répondre · 19 h



Riza Sinani Ra me flejtè haxhiu ,,se i hyri fryka nga komunistèt

J’aime · Répondre · 19 h



Fatoss Pervizaj Komunistet kan kene hajdut pulash,qe ua moren fshatareve

J’aime · Répondre · 19 h



Ervis Qojdeshi Kosovo ne serbisht =zogu i zi .

J’aime · Répondre · 19 h



Preng Cela Fjala Kosove eshte sllave dhe kete emertim ja ka vene serbi.Kosova ka patur emrin e saj te bukur e historik "Dardani" po ky emer i tmerronte serbet prandaj ja nderruan.

J’aime · Répondre · 1 · 19 h · Modifié



Fatoss Pervizaj Dardanet ishin fisi me i fort dhe me besnik i Ilirise!

J’aime · Répondre · 19 h



Riza Sinani o Fatos ku e ke haxhiun ,,apo ka ikur me shèrru ,,sepse i ka hyrè frika nga komunistèt ? Apo ti je mè trim ?

J’aime · Répondre · 19 h

Haxhi Kuçi a répondu · 203 réponses



Artan Ahmeti




J’aime · Répondre · 1 · 19 h



Haxhi Kuçi Lista e dekorimeve

VENDIM...Voir plus

J’aime · Répondre · 19 h



Haxhi Kuçi Bene mend edhe kriminelat e qetiket e serbise i dekoroi enver pisi;;;;11. Aleksandër Rankoviç, me urdhrin “Ylli Partizan”, kl. I.
12. Milovan Gjilas, me urdhrin “Ylli Partizan”, kl. I



J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 18 h




Rrustem Bajraktari Ky është flamuri RUSO-Jugosllav,përmes të cilit sllavizmi deshi ti mashtrojë popujt e botës për ta vurë mbi ta hegjemonizmin dhe dminimin e tasës sllave mbi botën.Eshtë flamuri antishqiptar.Kush e admiron këte flamur që pat lënë nën hije flamurin tonë,nuk është shqipptar !

J’aime · Répondre · 18 h




Artan Ahmeti Shume mire! Edhe ça pastaj?

J’aime · Répondre · 18 h


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   Sam 23 Jan - 11:45


Masquer 58 réponses



Haxhi Kuçi Po mire e ke ,nuk duhet me ju besue vertet medijave greke e serbe se çka shkruajn per enverin.Po a na baheni burr e na tregoni se kush e bani enverin kryekomandant ne shtabin e pergjithesdhem??Banu burr e trego drejte?

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Te na thone njw fjale Qeni ku hane aty edhe lehe,ashtu asht puna e miletit!!!

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Preng Cela Po dihet Haxhi qe atyre do tu besosh se ata jane baballaret e tu prandaj pyete mamane qe te gjesh babane.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Preng Cela Fatos vazhdo se do ta shohish edhe qenin,megjithate une nuk po te them qe je qen.

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Preng Cela ,babai im rrjedhe nga gjeni i Currajve e nipi i Rame Bllaces me vele e me veze.E ti vete nanen tende se fare e kujt je?

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Haxhi , unè po tè dua me tè ndreq , por ti qenka i pandreqshèm ..Si more kalama shkon ka larg ? Enverin e zgjodhi vetè populli jonè e kishte besim vetèm tek enveri ,..Enveri fitojè luftèn ,ore hajvan shiptar ,,,e kupton ti se çfar do tè thotè tè fitosh njè Luftè ,pa ndihmèn e asnjèrit ?

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani ,po pse po genjeni pash perendine?Nuk çenke burr aspakes.

J’aime · Répondre · 20 h



Preng Cela Haxhi serbi jam shqiptar 100 karat nga Shqiperia e mesme,nuk jam kopil serb apo grek si ti.

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Ne mbledhjen e Mukes çka i tha Mugosha enverit?A keni lexue,kur e shtinen ne nje dhome tjeter dhe ja pergjaken hundet,dhe çka i thane?????

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o haxhi , pèrkundrazi , ushtri jonè shkojè nè ndihmè tè jugosllavisè

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani Opa me shpetue nanen serbi,e kosoven me masakrue,zoti ju vrafte ishalla.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Riza Sinani o Haxhi kam lexuar sumèn tènde .Enveri e pèrzuri dushan mugoshèn brenda orès e i tha -larg nga shqipèria

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Ushtri e komunisteve shqiprise i vrau dhe pushkatoj shqiptaret ne Tivar o i mjeri Riza Sinani mos u ben sikur sdi gja!!!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 20 h



Preng Cela O Haxhi po ju nuk u kane lene kusur serbet prandaj mos fol ket se s'ke moral fare.

J’aime · Répondre · 20 h



Riza Sinani o Fatos tani e more vesht qè je super serb, o qen serb

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi Riza Sinani pse po genjen,kurse dihet shume mire se çfare vajtimi bante enveri bashk me Nexhen kur ndegjuan se ishte largue Mugosha nga shqiperia?

J’aime · Répondre · 20 h



Artan Ahmeti Ne konferençén e mukjes Enveri nuk ka maré pjesé fare, pse génjen si derr ??

J’aime · Répondre · 20 h



Haxhi Kuçi A e ke lexue letren e Nexhes çka i pate shkrue Mugoshes,vai me mirrte kur e lexoja ate leter te Nexhes.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Riza Sinani,je kam dukesh si me te than jevg te ne nuk e kuptojn,po gabel se je ba me dy ftyra!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi Artan Ahmeti ,jo une kam marr pjese.Pasi e debuan nga mbledhja po ska marr pjese pastaj e vertete keshtu ka qen puna e enverit.

J’aime · Répondre · 20 h



Fatoss Pervizaj Shyqyr qe ngordhi Enveri,e ju ne shqipri toakten e keni mbushe barkun me buke,po mos bani za!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi enveri e dergoi ushtrine shqiptare ne jugosllavi me çlirue jugosllavine ,nje jugo,ku enverit i deshtoi deshira qe shqiperine ta bene republiken e shtate haj medet haj.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Artan Ahmeti o Riza nuk mushin kta, e ke t.kot qe meresh me kta.

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Fatoss Pervizaj Tito Enver jemi gati kurdohere,kuptohet per te vjedhur dhe grabitur!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h



Imërli Selimi E kam lexuar edhe unë at letrën , por në atë periudh brenda për brenda ka pasur edhe kurthe tradhtarësh , nuk ebëjm Komandantin përgjegjës për atë rast 
Me sigur ka pasur edhe raste të tjera , por në shumë raste vërtet jemi të ngurt dhe nuk bindemi drejtësisht

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h · Modifié



Fatoss Pervizaj Nje gja po du me ja mushe mendjen ktyre trushperlareve por kot,psr i thuhet Diktatori i regjimit komunist!!!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 20 h · Modifié



Preng Cela SI KA MUNDESI TE FLASIN DISA TE PA MORALSHEM QE SERBI CFAR NUK U KA BERE DERI TE NENAT,GRATE,MOTRAT E VAJZAT DHE KETA S'KANE QENE NE GJENDJE TE BENIN ASGJE VETEM TE SHIKONIN SE C'BENIN SERBET KUR TE TJERET SHPRAZNIN PUSHKET E MITRALOZAT KUNDER SERBEVE DHE NUK MBURREN? NUK MBURREN SE KANE BURRERI DHE KARAKTER TE FORTE E DINJITET TE LARTE.

J’aime · Répondre · 2 · 20 h · Modifié



Artan Ahmeti Nuk janè Kosovarét si ju! Shumica dèrrmuse e duan Heroin e Popullit Shqipatar sh.Enver Hoxha!

J’aime · Répondre · 1 · 20 h



Haxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3338-enver-hoxha...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
Contenu sponsorisé




MessageSujet: Re: Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen   

Revenir en haut Aller en bas
 
Riza Sinana i flakur ne Enver Hoxhen
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: