AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim zeka ,pse skam shkrue per Rugoven,jam frigue

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim zeka ,pse skam shkrue per Rugoven,jam frigue   Sam 23 Jan - 12:48

[size=36]Milaim Zeka: Pse nuk kam shkruar pėr Ibrahim Rugovėn?![/size]


SHPĖRNDAJE KĖTĖ  • [url=http://friendfeed.com/?url=http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-pse-nuk-kam-shkruar-per-ibrahim-rugoven/&title=Milaim Zeka: Pse nuk kam shkruar p%C3%ABr Ibrahim Rugov%C3%ABn?!][/url]


  • [url=http://digg.com/submit?phase=2&url=http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-pse-nuk-kam-shkruar-per-ibrahim-rugoven/&title=Milaim Zeka: Pse nuk kam shkruar p%C3%ABr Ibrahim Rugov%C3%ABn?!][/url]

  • [url=http://twitter.com/home?status=Currently reading http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-pse-nuk-kam-shkruar-per-ibrahim-rugoven/][/url]  • [url=http://www.stumbleupon.com/submit?url=http://www.shqiptari.eu/milaim-zeka-pse-nuk-kam-shkruar-per-ibrahim-rugoven/&title=Milaim Zeka: Pse nuk kam shkruar p%C3%ABr Ibrahim Rugov%C3%ABn?!][/url]
TAGS 

Gazetari dhe publicisti Milaim Zeka ka folur me rastin e 10 vjetorit tė vdekjes sė Presidentit Ibrahim Rugova.
Ai ka thėnė se shumė herė ėshtė akuzuar pse nuk po shkruan asnjėherė pėr presidentin Rugova.
Ja pėrgjigja e tij:
Pse nuk kam shkruar sot per Ibrahim Rugoven?!
Shume ma kane bere kete pyetje. Po qysh me shkru more, kur po shkruajne ata qe e kane lene rrugeve, pa ia pagu hotelin, biletat. Ata qe ia kane nderpre lidhjet e telefonit. Ata te cilet e kane quajtur te semure mental. Ata qe e kane futur ne lista per ta vrare. Ata qe kane dhene pare per ta vrare ate dhe Fehmi Aganin.
Po shkruan dhe po flet edhe Sali Berisha ma, qe bashke me Bujar Bukoshin, me pas pase fuqi, edhe mbi qiellin e Shqiperise nuk do ta linin te fluturonte.
I mjeri Rugova se kush po flet per te, e i lumi ai sa shume ka bere per pavaresine e Kosoves, ne rrafshin politik..
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Milaim zeka ,pse skam shkrue per Rugoven,jam frigue
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: