AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Murat Jashari ma mire po rri ne familjen time e koken rahat

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Murat Jashari ma mire po rri ne familjen time e koken rahat   Dim 24 Jan - 16:35

https://www.facebook.com/omusliu/posts/950881354993102?comment_id=950916041656300&notif_t=feed_comment_reply


Osman S. Musliu Drenicaku
1 h · 

J’aimeCommenterPartager

148 personnes aiment ça.
3 partages
Commentaires


Samir Sh Shala Per mendimin tem ai qaty e ka vendin ska pse hin npolitik mu perzi me kta hajnat se si thot ni fjal e vjeter me kon trrish qashtu bohesh e tutna qe edhe ky bahet prej tyne e imazhi i jasharve sduhet te preket nga kriminelat qeveritar e korruptus ma mir e ka vendin ne shpi tvet se sa nkarrige qe njolloset

J’aime · Répondre · 1 hSelajdin Ismaili Rrespekt për te dyt

J’aime · Répondre · 1 · 55 minFaton Piraj Une jam kunder, per ta kursyer nga sukses-plandosesit. Keshtu do ta kompromitojme edhe kete familje.

J’aime · Répondre · 1 · 41 minHaxhi Kuçi Me pas adhurue kaq shume sa jane ka ja premtojne sot fotelen,Zotriut Murat Jasharit,e kishin ndihmue ne lufte familjen e Adem Jasharajve,kur ishte i rrethuar nga forcat serbo qetnike.Dhe nuk e kishin lane te vetem te luftojne me hordhit serboqetnike.Ata te cilet e tradhetuan sot mbajne humazhe mbi varret e familjes se Jasharajve. Mu keta prototipa qe lavdrohen kinse i bashkuan ne ate lufte grykat e pushkeve me Adem Jasharin ,genjeshtar jane kane perhere tradhetaret.Dhe sot jane ka mundohen qe plote mbas 17 viteve tja lejne kembet e arushes familjes se Jasharajve.Keta prototipa jane,kur ne vitin 1996 u munduan qe ta shtijne ne gracke grupin e Adem Jasharit.Sidomos dhendrri i Reshat Badalles,ku serbo qetniket e liruan nga burgu qe ta pergjone grupin e te ndjerit Adem Jasharit..Ja faktet e gjalla.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 minAvdi Hoti Respekt per te dy burrat qe ju ka hije fjala e ndeja ne konakun shqiptar !

J’aime · Répondre · 2 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Murat Jashari ma mire po rri ne familjen time e koken rahat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: