AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Dialog me Xhelal Selmanin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Dialog me Xhelal Selmanin   Dim 24 Jan - 18:42

Xhelal Selmani Toplana a partagé la publication de Engjell Buxhaku.
2 h · 

Titull mé té shumtuar nuk kam paré!!!!.

Engjell Buxhaku
7 h · 

Kur politikanet tane te deshtuar ne politikberje i bejne qejfin njeri tjetrit!! ..zt.Majko, Rilindasit tane nuk vrane, nuk burgosen, nuk vodhen vota, nuk u pasuruan, nuk i futen ne kurth shqiptaret as nuk krijuan banda apo kualicione me armiqte tane per te ardhe ne pushtet , por dhane gjithcka prej vehtes per popullin, ndersa baballaret tuaj komunist disave u'a demoluan dhe varret.


Majko: Arbën Xhaferi rilindasi i fundit i shqiptarëve | Iliria News Agency
Fillimi Aktuale Majko: Arbën Xhaferi rilindasi i fundit i shqiptarëve AktualeLajmeShqipëriMajko: Arbën Xhaferi rilindasi i fundit i shqiptarëve Nga…
INA-ONLINE.NET|PAR INAONLINE
J’aimeCommenterPartager

Nasuf Bajraktari aime ça.
Commentaires


Haxhi Kuçi ????

J’aime · Répondre · 59 minMasquer 18 réponsesXhelal Selmani Toplana Ky éshté EPIDEMIA e zvarranikéve qé shkatrroi Referendumin qé shpalli Nevzad Halili me popullin e Ilirides.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 51 minHaxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana ,ky e ka shperbere uçk en e ilirides,ndoshta nuk e keni ndegjue kete mesele miku im Xhelal Selmani Toplana.

J’aime · Répondre · 1 · 50 minHaxhi Kuçi Bashk me Menduh Thaqin,e si ndermejtesues ishte mesuesi dhe i derguari i ........

J’aime · Répondre · 1 · 48 minHaxhi Kuçi Mesiguri e dini kete mesele qe e kishin qe tere stafi komandues i uçk es te ik ne kosove.....

J’aime · Répondre · 1 · 47 minXhelal Selmani Toplana Ky qen edhe fliste fjalé vullgere pér popullin e Ilirides. e di miré biografiné e kétij Qeni Qeni dhe Qeni.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 42 minNasuf Bajraktari O Xhelal Selmani Toplana kadal or Burr hahahaaaa

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 40 minHaxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana ,ky dhe Menduhi e kane tradhetue uçk en e ilirides bashk me Ali mutin dhe si e shperberen uçk en disa komandanta morren miliona dhe ja therren i dim me emra dilingjit

J’aime · Répondre · 2 · 40 minXhelal Selmani Toplana Gjitha kéto trazitra qé jané béré né Iliridé e kané burimin prej kétij qeni, elaboratin e ka béré ma té tmerrshém se té Vasa Cubrilloviqit.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 37 min · ModifiéHaxhi Kuçi Ky i ka pas dosjet e shpiunave qe ja ka dhene nje deshmitar i Hages dhe ka i ka tretur nje dreq e din ma se miri.

J’aime · Répondre · 1 · 36 minXhelal Selmani Toplana Nuk éshté interesante me ja njéhé té zezat e kétij qeni!,mostra e tijé éshté Menduh Vojvoda gjaku i Rankoviçéve,qé éshté VEREN DO SMRT.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 33 minHaxhi Kuçi Rastin e Nipit te Gazidedes Flamuri a ju kujtohet çka i premtoi shtabit te pergjithshem? qe e kishte dergue Arberi dhe menduh thaqi,qe uçk te disklotohet ne kosove dhe keni me marr miliona dollar.

J’aime · Répondre · 1 · 29 minHaxhi Kuçi Flamur Ame,nipin e Gazidedes, qe e derguan na Tanush.

J’aime · Répondre · 1 · 28 minXhelal Selmani Toplana Haxhi Kuçi I DI TE GJITHA,maskaralléqet dhe tradhetité e kétijé Ciceroni

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 26 minXhelal Selmani Toplana Qéllimi i kétijé ka qené DEVIDA ET IMPERA. pérçaj e sundo. ta thash mé larté Haxhi nxansi i tijé éshté ai VEREN DO SMRT

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 24 minHaxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana ,po me vjen shume mire qe i dini se si kane rrjedhe gjerat e tradhetareve,dhe e njejta tradheti u be ne Kumanove dhe me u thene kjo ishte tradheti,po na sulmojn duke na thene ju çenkeni bijt e serbise.Thojne nje fjale grat;Mbama djalin sa nuk me ka thene shpiun e tradhetar.

J’aime · Répondre · 23 minHaxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana ;Diten e fundit te betejes se Haraqinit a ju erdhi nje delegacion i NATOS ne krye me Piter Feithin?A e mashtruan stafin komandues te uçk es keta duke u thene qe ta nderprisni luften,se qeveria e MK ka pranue qe me kushtetute do t...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · 9 minXhelal Selmani Toplana EKZAKT Haxhi.


Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 minHaxhi Kuçi


J’aime · Répondre · 1 · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Dialog me Xhelal Selmanin   Dim 24 Jan - 18:42

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush eshte ky   Dim 24 Jan - 18:45

::
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Dialog me Xhelal Selmanin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Dialog me Xhelal Selmanin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: