AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Murat Jashai,o Xhavit H.pse se ndihmuat Adem Jasharin,

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Murat Jashai,o Xhavit H.pse se ndihmuat Adem Jasharin,   Lun 25 Jan - 20:05

[size=32]Murat Jashari, Xhavit Halitit: Pse ju shokėt nuk e ndihmuat Adem Jasharin, pėrgjigjet Haliti: Ai ka dashtė me…


19/01/2016
 
0

[/size]Murat Jashari anėtari i familjes Jashari dhe vėllai i Ismet Jasharit, komandant ‘Kumanovės’ gjatė pyetjeve tė tij tė gjata, mes tyre kishte edhe nga ato me te cilat pyetke pėr Adem Jasharin. Ai nė njė pyetje qė ia kishte bėrė Xhavit Halitit se pėrse e lanė vetė Adem Jasharin, Xhavit Haliti i njohur atėherė si ‘Zeka’ iu ishte pėrgjigjur se ai dhe tė tjerėt i kishin thėnė Adem Jasharit tė largohej, por sipas tij ai kishte dashur tė pijė ēaj, kėshtu shkruan Murat Jashari.
Mandej lexo:
Murat Jashari ‘godet’ rėndė figurat e larta tė PDK’sė dhe NISMA’s, ka njė pyetje pėr ta
”Tė pyeta se pse nuk kanė shku shokėt me i ndihmu Adem Jasharit. U pėrgjigje shkurt: Ne i kemi thėnė me u largu, por ai ka dashtė me pijė ēaj. A ėshtė kėshtu?”, ka shkruar Murat Jashari.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Murat Jashai,o Xhavit H.pse se ndihmuat Adem Jasharin,
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: