AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhavit Dalloshi me Reshat Badallen kane formue uçk en

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhavit Dalloshi me Reshat Badallen kane formue uçk en   Ven 29 Jan - 12:24

Cherchez des personnes, des lieux ou d’autres chosesSPONSORISÉCréer une publicité
SPONSORISÉ
[size=12][/size]


Peugeot
peugeotwebstore.com

Faites équipe avec Bipper, Partner, Expert et Boxer et profitez d'offres exclusives !

Square Point : notre marque de protections pour tablettes et ordinateurs haut de gamme !
www.e-covershop.com

E-covershop.com : Tous les accessoires pour votre téléphone ou votre tablette : housses, c...


Français (France) · Confidentialité · Conditions d’utilisation · Cookies · Publicité · Choisir sa pub · 
Plus
Facebook © 2016
 

Fil d’actualitéHaxhi Kuçi

4 h · 

[size]
Ja se çka deklarojne per udbashin Imri Badallen?
Xhelal Selmani Toplana,Xhavit Dalloshii,Kujtim Kurti;Syle Mujaj;Ja çka deklarojne per Imri Badallen;5 juillet 13:02
Conversation démarrée 5 juillet
Haxhi Kuçi
05/07/2014 13:02
Haxhi Kuçi
zotri ju lutemi,per çfare arsye i beret pyetje Reshati a eshte kusheri i Imri Badalles?Po ju tregoj ; po kusheri e ka,por i djeg dhe nuk ka guxim me tu pergjigjur.Une profesor e kam pasur ne normale ne vitet e 1971 gjere ne vitet 1975
A e kuptove se kam te konakut!I djege zuza.
5 juillet
xx
05/07/2014 21:15
xx
Une e pyeta ate me je qellim tjeter!
Imrin e kam pas prof. ne UP, dhe qysh atehere nuk kam pas raporte te mira me te...shkurt pa dorza nuk ka qen burr i mir-kuptohet sipas bindjes time, une kam pyet edhe te tjer qe me kan then se eshte i aferm i tij, por disi si me rrotulla mu pergjigj, por eshte qeshtje e tij...zotni kalofshi mir. Ju FLM.
6 juillet
Haxhi Kuçi
06/07/2014 01:06
Haxhi Kuçi
Une profesor Imrin e kam pasur 5 vite ne normale ne prizren prej vitit 1971 gjere ne vitin 1975,ka çnjerzue vajzat e klases,si Ymrije Beqen,Drita Jrasniqin nga dushanova.Dhe ka marr per grua nxensen e vete i pata shkrue diku Reshatit dhe i kcej kandari pse kusherin e tij e kesha dhe qe nga ajo dite ja nisi te me shpifet nga ma te zezat qe mi ka pergaditur dhe kudo qe shkruaj me shpifet duke pergaditur artikuj vete e lanso kinse si te verteta.Por ky qen ka qen udbashi kryesor pasta e kam kuptue sepse dhendrri i tij Mehe Uka kishte qen i lidhur me udben dhe e gjeta nje vendim te hages me vul dhe e kam kalle per se gjali.Ky ka gishte me nje Avdi IBrahimin ne helmimin e profesor Bajram Kurtit i cili ka punue pa buke qe ti pajtoje gjaqet ndermjet shqiptareve.Keta jan tipa te poshter qe i vrasin atdhetaret dhe diten i vajtojne dhe u mbajne pervjetore bre zoti nanen ketyre.Reshati me thote pse une po shkruaj per Imrin dhe nuk e ka marr nxensen e vete ,por studenten e vete.Juve a e pave se si ju pergjigje;Nuk e kam te konakut tim;I dogje mos po shkruan diçka keq dhe nuk e prnoi te fisit te tij,rrotullan ka i bjen ma mire.A djel te migjes e ka Imrin.Edhe shpiun ka qen Imria ne normale iantar komunist bash me Pelevan Zhurin.Drejtor ne normale.çka dini shkruaj se qeni poshter eshte kjo fare qe na ka shkerdhye nanen tan shqiptareve.Ky ka gishte edhe ne vrasjen e Ahmet Krasniqit ,Behadin Allaqit ,Ismet Jasharin komandat kumanoven e shume vrasje tjera qe ska kufi .EDhe Adem Jasharin dhendrri i ketij Meha ka gishte bashk me motren e Reshat Badalles,Ky eshte dhelper e poshter lyp qi nanen dhe fare e fise.Se te lodha naten e mire
6 juillet
xx
06/07/2014 07:41
xx
Miremengjesi z.Haxhi!
Une per keso gjera ia prashrtova pyetjet se a eshte ifamiljes se tij, por ma dredhoi se une kam informata se ai eshte i gjakut te tij, po nejse....
Ne janar te 77 saktesisht me 17 me fruan ne SPB ne Prishtine, me preteks se qka po zuhet ne kadedren e gjuhes dhe letersise shqipe, une nuk kisha informata per ato gjera por prej te gjithave me pyeten per raportet me profa, aty e kuptova se nqka eshte ne pyetje, biledirekt me pyeten per Imrin, aune me imirin i kam pas punet keq dhe ate per shkak te femrave, dhe ne kishim informata se ai eshte bashkpunetor i udes, dhe aty mu dha nje sinjal se mundem te me perjashtojn nga proqesi i mesimit ne UP. Nje e di se cilat femta i ka keqperdor dhe sot jane ne Ferizaj, Peje e Istog, por ato sot heshtin sepse kane krijue famile dhe keto gjera shkojn shum nfadal. Une jam nga Gjilani dhe po te them se njeri ma teposhter si krijes njerezore skam has. Mbetesh i nderuar zotri Haxhi!
xx
06/07/2014 07:44
xx
Besa harrova me te thene se shume raporter te miraka pas ne at kohe e dhe me Ali Lajçin qe eshte n AAK dikur ka qen ne LDK, besa edhe ketij ju ka pas ktye zuza me femra por nuk kapas sukses, dhe me imrin i kan pas pipat me nje vend. KLM ne kete vikend!
6 juillet06/07/2014 13:08
xx
Mu kujtua ne vitin 1978 apo 78? nuk me kujtohet fort data Ali Lajqi e lexonte ne ligjerata librin e Enver Hoshes TITISTEt dhe mburrej me ate por me ta thene te drejten askush sju afronte...ne nje moment prof Gani Luboteni e hetoi dhe ja mori librin ne duar dhe i tha:Do ta kuptosh kush ka qen (per Enverin) por ndoshta behet vone, me nje fjale Aliu shum eshte shitur patriot, por une sa njof per qato vite s'vlen as sa nje pull, ndoshta e kam gabim por e kam te drejten time. Per ato femra qe i ka keqperdor Imriu smundem tju ndihmoi pasi ato tash jane ne mosh, kan nipa e mbesa, dhe eshte tragjike sot ato te ballafaqohen me ata tipa. Jo nuk do merrem me ato gjera por vetm nje lloj informate se une nuk jam i atij kalibri, dhe per demostratat 11 marsit kam qen ushtar ne Osiek dhe shum pak gjera die, por ne mesin e tyre qe kane prie kane qen dore e zgjatur e pushtetit jugosllav me shipfolsa.Kalofsh mir!06/07/2014 13:52
xx
NE NJE MOMENT PATA REPLIKA ME MENTOR THAQIN PER ALIUN THE SHUM E MBROJI DHE MBI TE GJITHA THA SE KSI BURRI NUK KA PEJA, DHE THA SE ME TA KA PUNUAR, KUR I THASH PSE SHKOI TE AAK SDI QKAME THEN SE AI ESHTE NE AAK POR ME ZEMER ESHTE LDK, DHE ATY E KUPTOVA SE KU ESHTE PUNA E ALIUT, PER NE GJIALANASI E GJENERATE KA QEN I PA VLERE.


J’aimeCommenterPartager

Sabrit GashiKujtim Kurti et Anonim Nga Korrupcioni aiment ça.
1 partage[/size]

CommentairesXhavit Dalloshi Haxhi te lutem mos manipulo me emrin time ,mos keqperdore postimet emia ! Une kame thene se njerezit si ky bandat kriminale qe shkaterrojne kosoven nuk munde te jene shqiptare ata flsain shqip po ata bashkpunojne edhe me serbe edhe kunder Shqiptareve ,sepse atyre ju interesone vetem fitimi asgje me shume e jo te dalesh e te shkruajshe se ja qka deklarojne keta me emra ,ky eshte manipulim qe nuk guxone te ndodhe ! Une Reshat Badallen e kam shoke dhe ne shoqerine time ! Ai ka punuar per UCK.ne dhe kritikone udbashet.. se qka ke ti personalishte me njerez eshte problemi juaj ! Te kam shoke po jo te manipulojshe me postimet e mia ...Kaloni mire dhe e fshine emrin tim !

Je n’aime plus · Répondre · 3 · 4 hHaxhi Kuçi Xhavit Dalloshi,pasi e njifke Reshat Badallen bani pyetje per çfare arsye mi bani te gjitha keto shpifje?

J’aime · Répondre · 1 · 4 hHaxhi Kuçi Xhavit Dalloshi,çka i pata borgje Reshat Badalles?Ka mi akuzoi te gjitha ato akuza?Ku e ka dhembin?Ku po i dhmbe?Eshte i pari qe ja ka nis me sharje,pa e ngacmue fare,as qe e kam shajte duçka.TiXhavit Dalloshi,neqoftese e paske formue bashk me Reshat Badallen uçk en,e paske pas shok edhe Ali Ahmetin,sepse Reshat Badallaj vete deklarone se bashk me Ali Ahmetin e kemi krijue uçk en ne Iliride.
J’aime · Répondre · 2 · 3 hXhavit Dalloshi Haxhi une kam qene shoke dhe kam perkrahe te gjithe ata qe kane formue UCK-ne e lavdishme ! PO pas lufte une kritikoi po ata qe kane tradhtue amanetin ,betimine dhene ne UCK dhe gjakun e deshmoreve ! Ata qe perbuzen luften e UCk-se per karrig e pushtet une i kritikoje -une kam thene sdi sa here ne komentet e mia se ishin ujq ne lufte po tradhtare ne politik ! Une mburrem qe kam qene nje nder ta qe kam kontribue ne formimin e uck-se zhvillimin dhe forcimin e saje ! Keto komente qe i bene ti nuk pijne uje fare ! PO eshte ne ndergjegjejn tende ! Une mendoje se me reshatin duhet te mirreni veshe e jo te akuzunoni njeri tjetrin!

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 h · ModifiéHaxhi Kuçi Xhavit Dalloshi ,nuk jam kundra juve apsolutishte,ju pergezoj per çdo veprim dhe veper qe jeni ka bani edhe tani.Ama behet pyetje kush ja berit e mundshme Reshat Badalles qe ta hapi ate shoqaten "Gryka e Gures"?Dhe vete deklaron se 500 mij marka ja kadhene Hazer Susurit nga tre perqindeshi,ka i quan gjithe ato marka?A dihet se Hazir Susuri ishte nje komnuiste i forte i titos dhe ne fund avokat.Me Hazirin,kam udhetue nje here per ne prishtin kur me morri ne stacionin e autobusave ne suhareke dhe e di se çka kemi bisedue.Ky ende eshte gjalle.Por po i leje keto,çfare e nxiti qe te me shpifet mua ky shoku juaj i idealit ?Ketu nuk jam ka e marri vesh fare?Pse bre burr nuk i bani pyetje Reshat Badalles kush te nxiti keshtu kundra Haxhiut?Ju mua te me beni nje keso amaneti do e kisha pyetur edhe ne varre dike kushdo çafte ai.

J’aime · Répondre · 1 · 2 hVotre réponse...
Kujtim Kurti Haxhi...qijave more nonen ketyre zagarve te Ram Marajt dhe Kadri Veselit....mos e lodh kryt me keta mafioza

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 hHaxhi Kuçi Me vend e keni Kujtim Kurti.

J’aime · Répondre · 1 · 2 h

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Xhavit Dalloshi me Reshat Badallen kane formue uçk en   Ven 29 Jan - 13:23Haxhi Kuçi
41 min · 
[size]

Xhavit Dalloshi
Xhavit Dalloshi Haxhi te lutem mos manipulo me emrin time ,mos keqperdore postimet emia ! Une kame thene se njerezit si ky bandat kriminale qe shkaterrojne kosoven nuk munde te jene shqiptare ata flsain shqip po ata bashkpunojne edhe me serbe edhe kunder Shqiptareve ,sepse atyre ju interesone vetem fitimi asgje me shume e jo te dalesh e te shkruajshe se ja qka deklarojne keta me emra ,ky eshte manipulim qe nuk guxone te ndodhe ! Une Reshat Badallen e kam shoke dhe ne shoqerine time ! Ai ka punuar per UCK.ne dhe kritikone udbashet.. se qka ke ti personalishte me njerez eshte problemi juaj ! Te kam shoke po jo te manipulojshe me postimet e mia ...Kaloni mire dhe e fshine emrin tim !
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 4 h
Xhavit Dalloshi,pse plote qe 14 vite qe njofemi,kurr nuk me keni tregue se e ke shok Reshat Badallen??????Po nejse krejte ne rregulle eshte kjo qe e paske mbajt si sekret!Pse?Po per çfare arsye Reshat Badallaj qe disa vite me shpifet mu kinse paskam qen me udben ,?A kurr ste ka ra ndere mend qe tja parashtroni kete pyetje,pse mi thene po ja shpifish Haxhi Kuçit te gjitha keto te zezat??Po a te kujtohet kur Reshati,si Dreni Drenova ta bani me ti qite te tuat dalish pershesh??Me kete juve Xhavit Dalloshi ,çdo gje qe ka shkrue Reshat Badallaj,me paske pranue ne shoqeri per çfare qellimi???Ju Xhavit Dalloshi,thuani se Reshat Badallaj po i kritikone tradhetaret,po per çfare qellimi me shtini edhe mua tradhetar ,,,Xhavit ,diçka ja te ka kercnue apo tjeter send nuk ka ketu. Jepni pergjigje te gjithe,çka mendoni lidhur me shoqerin mes meje dhe Xhavit Dalloshi,,,,


[/size]
J’aimeCommenterPartager
Commentaires


Xhavit Dalloshi Haxhi ty te kam shoke dhe te gjithe ata qe jane shoqeruar me mua ! Te lutem mos me probvoko se nuk mirrem me te thashe e thenme me askende ! Te pelqene shqoeria je i mire se ardhur ,kurre ne jeten time nuk jame marre jo ky jo ai ! Mua le te me kritikone kushe te do ! PO nuk kane argumente per mua sepse flete puna ime vete dhe veprat e mija ! PO te me kritikone ndonje udbashe nuk e kam gajle se me ata i kam kry punet qe moti ! Kalo mire dhe te kame thene dhe po te theme mos u mirre me njerez se eshte pune e kote kjo te demtone me shume ! Ne qoftese e ndien veten te paster nuk ke qka frigohesh ,le te shkruajne njerezit le te akuzojne po ske qka frigohesh fare ! E keqja e jote eshte se mirresh me secilen fjale te njerezve -qe ska nevoje te mirresh me askende fare ! Une te njofe dhe e dije qe ke punuar sa ke qene ne FBKSH mire ,rrespekte ! Mos u mirre me te thashe e thene se ska dobi !

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 6 min · ModifiéXhavit Dalloshi Nuk dua komente fare per kete pune !

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 minHaxhi Kuçi Xhavit Dalloshi Sa per perfundim,ku ka argumente Reshat Budalla per mua?Me artikujt e vete qe i ka fabrikue nga truri tij,dhe tja dergon shokeve me rend dhe mundohet ti shtine tju besojne shkrimeve te tija.Kaq falimenderit per sqarim smiku im Xhavit .E dini ju mire kur dikush ju ka perbuzur ju kam gjujt dhe skam lane gje pa i thene.

J’aime · Répondre · 2 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhavit Dalloshi me Reshat Badallen kane formue uçk en
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: