AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhelal Selman Toplana,per grupin e Kumanoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhelal Selman Toplana,per grupin e Kumanoves   Dim 31 Jan - 7:21

https://www.facebook.com/
Xhelal Selmani Toplana
1 h · 

Analizé BRILJANTE,té kisha porositur i nderuar KASTRIOT MYFTARAJ hulumto pak pér Menduh Vojvodén,ndoshta e zbulon ndonjé génjeshtér se pse Amerikanéve nuk ju telefonuan Beg Rizaj dhe Mirsadi!!!!??,dhe pse e ndrroi deklaratén Malisheva kur ai ishte i pari dmth Malisheva qé i telefonoi ALI QENEFIT!!!, si éshté e mundur ti telefononi Ali Qenefit kur Komandant Sami Ukshini Komandant SOKOLI e quante lepur!!,Aliun?,pse ngutet Malisheva me deklarata té tilla ku dihet se Komandant Sokoli ka qené mé shumé me grada Ushtarake dhe mé i zgjuar i ZKZ ku dihet se Sami Ukshinit i takon qé té pérgjigjet pér rastin e 9 Majit e jo Malishevés!!,pse Komandant Sokoli nuk pérgjigjet kur para pak kohé pat deklaruar se do ti trondisé politikanét Shqiptaré té FYROMit dhe té Kosovés?,pse komandant ,,SOKOLi,,nuk mundé té shkruaj njé letér nga burgu hetues dhe ta publikojé si ju or Malishévé!!!!!!!!?????,ndoshta komandant SOKOLI nuk ka lidhje si ju me gardianét e burgut apo DBK!!,kush ishte komandanti i shtabit té pérgjithshém!!!,apo ndoshta do ja fusni prap Beg Rziés dhe Mirsad Ndrecés!?,sepse ata nuk çohen mé dhe nuk flasin,ooooo,,KOMANDANT RRENCI,, i fute té dyja kémbét me njé kpucé vetvetiu dhe mé nuk mund té dalish nga képucét,,,rrena i ka kémbét e shkurta,,Komandant.Popullata e banoréve té Sllupçanit dhe té fshatrave tjera té Komunés sé Lipkovés nuk ju donin té sorrollateni népér kéto fshatra?,,pse insistuat té rrini medoemos!!!????,me padurim presim deklaratén e SAMI UKSHINIT (SOKOLIT)se a do ta trondisé opinionin Shqiptaré por edhe ate té BALLKANIT!.......Ti o KOMANDANT??!!!, shkurt e Shqip ke dashur ti lésh kémbét e Arushés né lagjen e trimave dhe té masakrohej popullata e téra me çka ekziston.dhe ti o KOMANDANT té vazhdosh me avazet e vjetra si té 2001 Kurvat té ti biné né shator nga Kumanova té rrish me breké té shkurta!,dhe té mbushish thasét me lek nga diaspora me ate klanin e tuaj té vjetér. KAQ. pérshéndetje Kastriot Myftaraj.


Myftaraj: Pse Komandant “Malishevës”(Muhamet Krasniqi) dhe shokët e tij nuk iu telefonuan...
    70 pyetje Komandant “Malishevës”(Muhamet Krasniqi), në cilësinë time si qytetar i shtetit (Shqipërisë) të cilit ai i ka kërkuar ndihmë në letrën e tij të ha...
SHKUPIDARDAN.COM
J’aimeCommenter
Partager

Vous, Alim Isaki et Nasuf Bajraktari aimez ça.
Commentaires


Haxhi Kuçi Xhelal Selmani Toplana,ju ja dini ma se miri dredhirat e ketij grupit,i keni kall,dhe po ja qitni te gjitha te zezat per lendine.

J’aime · Répondre · 35 minXhem Lamallari Baruti Kastriot Mutaraj.
Nuk je kurnifar faktori ti me tu pergjigj Malisheva.
Je llaskuc që do në gjdo ngjarje të luash karten e negativit që të Tërheqe vëmendje për të bërë pak I njohshëm.
Leje tash, të njohim që je gojmut dhe ftyrbyth.

J’aime · Répondre · 8 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhelal Selman Toplana,per grupin e Kumanoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: