AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   Sam 6 Fév - 16:10

https://www.facebook.com/behgjeti/https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1160829330601700&set=a.553295434688429.130760.100000239317420&type=3&theaterAstrit Haraqija

S’abonner · 4 février · 

 
E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M.....
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.

Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?


J’aimeCommenter

Dernière édition par Perparimi le Dim 7 Fév - 11:33, édité 2 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   Sam 6 Fév - 16:17

[size=32]Astrit Haraqija: Behgjet trego për vrasjen e Jusuf Gërvallës[/size]

 Shkurt 4, 2016
Shperndaje
Astrit Haraqija ka reaguar pas deklaratave të Behgjet Pacollit lidhur me problemin e privatizimit të Hotelit Grand.
Pacolli mbrëmë akuzoi Haraqinë për 3.6 milionë euro “haraç” lidhur me Grandin, derisa sot Haraqija përmes një postimi në Facebook i ka hedhur poshtë këto akuza.
“Po masi po flasim për hetime e implikime në krime, po du me pyet Behgjet Pacollin, qysh ja shpjegon shqiptarëve e familjarëve që vetura e regjistruar me emër të Behgjet Pacollit, me të cilën është kry krimi ndaj Jusuf Gërvallës me shokë, mbahet si dëshmi në Policinë e Gjermanisë?”, ka shkruar Haraqija.
Postimi i plotë i Haraqisë në Facebook:
E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M…..
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.
Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?

Shperndaje
(Visited 327 times, 2 visits today)
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   Sam 6 Fév - 16:19
Astrit Haraqija

S’abonner · 4 février · 

 
E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M.....
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.

Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?


J’aimeCommenter
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   Sam 6 Fév - 16:27

Vous, Syla Daklan et 228 autres personnes aimez ça.
2 commentaires
1 partage

CommentairesCinki Zinki Zotri edhe sa minuta i ka Pacovi---Putini??!ne skenen Politike!!!?

J’aime · Répondre · 1 · 4 février, 14:28Syla Daklan Te lumte Astrit Haraqija per te gjithe kete shkrim dhe per pytje qe i ke ba behgjet pacovit ,tani e morra vesh per at vetur qe eshte e regjistruar ne emer te behgjet pacovit dhe ashte kry vrasja e Vellezerve Gervalla ,,jeni 1she per qdo gja dhe trim,me nderime ,Daklan Musli Dahsyla,

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 février, 17:41Haxhi Kuçi Zotri Astrit Haraqija,eshte perfolur se vertet vrasja makabe eshte bere me kerrin e Behxhet Pacollit,por qe eshte vetura ne stacionin e policise se gjermanise,kete nuk e kemi pasur ne dijeni.Noqoftese keni ifnormata te sigurta,nga ndonje deshmitar kjo gje duhet te shkone gjere ne gjetjen e kesaj vetures se Behxhet Pacolli.Dhe duhet ti leshohet fletearresti nga porkuroria e kosoves,dhe te vehet ne pranga.Ky i njeh edhe kryesit qe kane egzekutue tre filiza te qeshtjes kombetare.Por une me sa e kam pas ndegjue DW,ne vitet e 2001 CIA amerikane i pate leshue flete arrest Pacollit per nje sasi te pare qe kishte vjedhe nga banka e kryetarit te Bashkimit Sovjetik Boris Jelcinit ne Zvicerr.Mirepo qeveria amerikane kete raste e beri te shurdhet!Pse edhe kjo eshte ne pyetje.Ndoshta eshte njeri me pagesa.Une qe 40 vjet kam punue me mjeshtri,e kisha edhe firmen time,por per tu be miliardere nuk mujta,as milioner.NJe ta dini se Behxhet Pacollin ne Kosove e ka ftue Veton Suroi bashk me Halil Matoshin qe te krijone nje parti te veten.Kjo deklarata e juaja e ka nje peshe te madhe e cila duhet te vazhdon gjere ne fund qe te zbulohen edhe kriminelat qe beren egzekutimin e atdhetareve shqiptar.

J’aime · Répondre · À l’instant · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   Dim 7 Fév - 11:23

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G   

Revenir en haut Aller en bas
 
Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: