AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Per Enver H ,Riza Zyberaj e

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:19

Riza Zyberaj Kjo eshte e vertete i nderuar Pjern Ndoci, asnje dekument zyrtar nderkombetar nuk egziston qe Gjermania ka pushtuar Shqiperine, ne kohen qe forcat ushtarake Gjermane po terhiqeshin dhe ne Shqiperi ishin thjeshte kalimtar, brigadat partizane te komanduara nga jugosllavet dhe me te njejtat uniforma me jugosllavet, me yllin pes grremcash sllavorus ne balle, ne pabesi jane munduar te bejne ndonje atentat, keto raste jane te pakta dhe dihet se sa shtrejt e kan paguar shqipraret servilizmin ndaj serbo-sllaveve, sikur te mos ndodhte tradhtia e madhe nga komunistet, nxenesit e popoviqit e te dushan mugoshes, shqiperia do te kishte tjeter histori, njelloj me shtetet perendimore, pa diktaturen kumuniste 50 vjecare, pasojat e te ciles ndoshta do te duhen edhe shume vite te eleminohen....


J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:11Lindita Lindi Kaloçi Sa mire e sa lezet ka...gjej nje trim sot si enver hoxha

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:12Marina Llagami E VERTETA ESHTE DIELL DHE NUK SHUHET ,,

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:13Abaz Berisha Te lumt Marina se kjo esht e Verteta ju ka hap goja shpjunave te cilet se dojn as SHqiprin e AS Kosoven jan mbet nji far e flliqur dikun Grek E dikun Serb .Abaz Berisha Kta njerz duhet ti likfidojm le ta din se ne e kemi nji ushtri Shqiptare Kombtare qe mbrenda nate do ti likfidojm dora zez

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:21
Abaz Berisha po duhet ti dim sakt ti gjajna ku jan ku gjinden

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:22
Abaz Berisha qash ka vqen UQK edhe tash do te jemi edhe ma te vendosur.

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:23
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:24E Bukura ShqiperiThimi-Valentina Hajderlli Po mike e nderuar Marina Llagami e akuzojne bashkepuntoret e nazi..fashisteve armiqte ebetuar te popullit shqiptar po per keta ishte i pameshirshem dhe beri gabim qe nuk ipastrovi te gjithe kete faren e keqe lavdi vepres te ndritur te strategut te madh enver hoxhes juve mikja ime ju iroj
Tafil Mavriqi Vertet keni treguar nje pjekuri te gjer Kombetare mike e dashur Marina Llagami ju deshiroj nga zemra te gjitha te mirat patriote e madhe Shqiptare Respekt!

Haxhi Kuçi Ata qe e perkrahun qenin dhe antishqiptarin enver hoxhiqin,nuk e meritojne tjeter epitet pos njerez te shkaut(Milladinit,Tempos,Mugoshes,stalinit,titos e stalinit).

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:48Marina Llagami ''Kriminel''./ por krimineli eshte gjakpirres ,e vrases ,mashtrus e sabotator dhe keto veti i kane demakratet e juj

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:50Haxhi Kuçi Po kush e pruri ne pushtet enver qenin?Baba im apo shkau?Ju keni aftesi qe tradhetarin me ba kinse e votoi populli.zoti u vrafte.

J’aime · Répondre · Hier, à 17:52Marina Llagami Enver Hoxha, e solli ne pushtet populli ,lexoje edhe nje here postimin ttim ,dhe te lutem shume te ndaloje rreptesisht ti thuash ''qen'' more vesh ? nese nuk te pelqen mos komento me ,Haxhi Kuçi Marina Llagami ,po pse po genjeni kaq shume se e verteta qendrone ndryshe.Ne pushtet e pruri enverin Mugosha,Milladini,stalini tito,tempoja.Pra shkau e pruri ne pushtet per interesa te tija per me masakrue koken gjeniale te shqiptareve.enveri ishte ai qe ishte pioneri i Fashizmit famkeq,dhe nacizmit gjerman,pos kur e pa qe po humbin keta dy e ndryshoi teshen dhe e vuri yllin e serbise ne koke.

J’aime · Répondre · Hier, à 17:59
Marina Llagami Haxhi Kuçi Ai qe ishte kunder Diellit u largua ,por une do vazhdoje te hedhe drite mbi te verteten e e pamohushme ,mbi ate qe Enveri erdhi ne jete si Fat i kombit ,dhe e beri Shqiperine zonje te nderuar ,

J’aime · Répondre · Hier, à 18:03
Haxhi Kuçi Marina Llagami pse genjeni pash perendine?Po çfare zonje e beri shqiperine enveri kur dihet ,apo e dijne edhe femit se enveri i coptoi trojet shqiptare.Zonje me dhi te te.Po shifen punet edhe nga marsi.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:05
Hava Gucaj z Kuci,Sot teorite e pjella nga zyrat e UDB,jane te dala boje,te neveritura,te denuara nga mbare opinioni mbareshqiptar.E di pse zoteri? Jeton Shqiperia dhe ata qe e deshen cope e cike,ata qe vazhdojne edhe sot te jargaviten rreth trupit te saj qe ed...Voir plus

 Répondre · 1 · Hier, à 17:52
Koço Piqoni Ju lumte Marina Qendrim shume dinjitoz i juaji , paturpesia amoralitet ka nje " Emer te Peveçem " Mos Mirnjohesin?! Shiko pjesa ne e madhe e politik bersave kane qene familje e persona perfituesa nga ai sistem i cili i beri njerez ju hapi syte i shkolloj i punesoj i mori nga shpellat e bishtuku i pishes per ndricim , koken ne kercu , banues me kafshet ne nje mjedis , dhe keta gjiriza , keta te pa pare , te babezitur e tradhetuan e vodhen e shkateruan ubene keta bythe qelbur te pa pare milardere ? me Krime e Korupsjon ! e thone regjimi i poshtet ai i cili ishte per te gjithe social . keta Funderina e Saliut te Vicidolit rahin gjoksin se e rezuan ate sistem dhe e Suallen apo e shkateruan e pervehtesuan djersen e mundin e punen e gjysem shekulli .ky eshte Fatalitet .
Preng Cela ISHTE BURRE I MADH SHTETI QE BERI SHTET TE FUQISHEM EDHE PSE E GJETI MOCAL E MUSHKONJA,NJE VEND PRIMITIV.NE 1992 BERISHA MORI NJE SHTET TE FUQISHEM DHE E BERI VEND PRIMITIV.

J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 18:01
Haxhi Kuçi Po çfare shkolle kuadrash arriti enveri ne shqiperi?Zbuluan makina fluturuese me shkue ne hane.Kur dihet se ne shqiperi per nje kg mish duhej te prisnin me ore te tera.Edhe pulave neper kotece ua vidhshin vezet qe popullata fshatare mos te ka me çka me ngrere buken.Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:24

J’aime · Répondre · Hier, à 18:05Vjollca Adem Muharem JU MUND TE AKUZONI ENVERIN PSE NUK KISH SHPIKUR FB NE ATE KOHE PA MENDUAR QE ENVERI DOLI NGA LUFTA DHE E MORI NEN ZERO SA PAK LLOGJIKE KINI

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:09Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,nese e tregoni te verteten e enverit,qe ka ndertue bunkera,dhe shperblye kinen me leket e ndjerses se popullit,po kjo ishte fabrikacioni i enverizmit.Bicikleta me krijue ska pasur nje fabrike e lejene mos e fiqnni ma teper vepren e ndyre te tij.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:50
Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi PA DYSHIM DO JESH I PERDJEKUR DO KESH RENE VIKTIME E SPIUNVE DHE SERVILVE JO VIKTIM E ENVERIT

’aime · Répondre · Hier, à 18:56
Haxhi Kuçi http://www.gazetatema.net/.../rrefimi-i-grave-te.../Rrëfimi i grave të dhunuara në diktaturë: Torturat e tmerrshme…
GAZETATEMA.NET
http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3338-enver-hoxha-pioner-i-fashizmit?highlight=enver+hoxha+fashist
J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · Hier, à 18:59Albert Dedaj Haxhi Kuçi aspak je informuar gabim miku im asnje shtet ish komunist nuk shkateroi ca ndertoi per vite me rall thjesht i modernizoi dhe e zevendesoj me teknologji te re dhe sa per ushtrin flet gabim. per here te pare ne histori shqiperia kishte ushtri te regullt. mbase teknologji e vjeter si thua por ti sdi qe ne vitet 86 der ne 89 u modihikua cdo armatim. prap je keq informuar. shqiptaret u njohen ne kohen e turqis si jenicer dje si ballista dhe sote si mercenar. pa me thuaj miku im ushtria dhe armatimi i nje populli pse ti sherbej te tjereve dhe jo per te mbrojtur ne teresi popullin e vet.. e sa per vidiot te qe ti vendos ate e ben ata qe ti nderon sote spiunet e djeshem dhe jo nje popull i tere qe them une. zoteri munde te kuptosh cka te duash por nje gje ta them me vetedije se europa dhe shtetet e modernizuara kane dhe ato problemet e tyre seshte jeta shesh me lule. dhe demokracia ka huqet e saj dhe cmimin qe sta mer mendja por me hajdute e njerez qe shesin interesat e popullit tim dhe tere shqiptareve as qe skam qene e as do jem me ta. jeta na meson shume gjera nese hap syte dhe meson prej saj. sa miljarda $ ose euro u vodhen ne vitet e demokracis dhe ne nje gjyqe denuam dike per nje pako kafe dy topa fanellat dhe damask. kjo nuk eshte lufte klasash. vec se kesaj here se ben komunistat por dem okr atet . a e di sa familje ne shqiperi skane te hane te vishen tu japin femijeve ate qe femijve te mi ketu ne emigrim ua afroj me 50 ose 60 ore pune ne jave. sa te rinje largohen nga atdheu kur forcen e tyre mundet tja jepnin shqiperis dhe endrat e tyre dhe te mijat bashke me ta ti realizonim ne shqiperi. dikush me tha nje dite kush jeton ne shqiperi tani e ai mu pergjigj hajdut pleq plaka femije dhe te varfer te pa mundur te rezistojne. kete paguam ne demokraci miku im

J’aime · Répondre · Hier, à 19:10Votre réponse...
Nevzad Kqiku Sa nostagji per diktatorin qe ne pushtet e sollen jugosllavet sa shpejt e harruat masakrat qe u ben me mbeshtejen qe kosoves e tradhtoj ja dha serbis e shum krime te tjera nuk do fal kurr historia

Je n’aime plus · Répondre · 1 · Hier, à 18:02Haxhi Kuçi Kjo masaker nuk duhet me ua cekur enveristave se ju djeg prapanica

J’aime · Répondre · Hier, à 18:03Marina Llagami Diktator ishte per maskarenj si puna juj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:33

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:18 · ModifiéHaxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,po me kenge,ja kane pas zanat enveristat me shite patriotizem,me vepra kundra kombit.

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:20
Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,po kryevepren e tradhetise dhe coptimin e atdheut,dhe i deshpruar qe nuk ja arriti ta formoi republiken e shtate te jugosllavise,duk ja bashkue nanen shqiperi.Kjo ishte kryevepra e enveri tradhetarit.E ka lulezue shqiperine sa qe tere njerezia ja ka pas zilin.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:24
Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi KY SHKRIM ESHTE AQ I PA VERTETE SE PO KISH NJERI QE MUND TE COPTONTE VENDIN 100% ISHTE ENVER HOXHA ......KETO DEGJOHEN BROCKULLA VORJO EPIRIN GREKUT E JUGOSLLAVIT PO JO VETEM QE SE BERI PO E MBROJTI ME ZJAR VENDIN .......NJE TE KEQE KISH ENVERI E DONTE VENDIN ME SHUME SE VETEN E TIJ E NDERTOVI ME SHUME SAKRIFICA DHE VINI JU SOT THONI NUK KISH USHQIME CAR IRONI KUR E MORI NGA MOCALE DHE HARITI NE INDUSTRI MODERNE I RA PD E SHITI PER SKRAP A KA PAK NDERGJEGJE O NJERES TE SHIKOJME TE VERTETEN NE SY

J’aime · Répondre · Hier, à 18:30
Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,po çfare standadizimi ka bere enveri,mos na shitni prralla allahile.Fara enveriste edhe sot na stopoi bashkimin e trojeve tona.

J’aime · Répondre · Hier, à 18:32
Vjollca Adem Muharem FARA ENVERISTE ESHTE AJKA E KETI VENDI SA PER TROJET KERKOJA EVROPES KURV JO ENVERIT ME FAL PER SHPREJEN

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:35
Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem pse europes kurve?Me te thene europa ha balten,e hani?Europes i takon sipas normave qe ti kercnohet secilit udheheqes qe ta pranone coptimin e trojeve,nese e hane i befte mire.Kur nuk i njeh ligjet nderkombetare mos hyni ne valle me marr ne qafe popullin.

 Répondre · 6 · Hier, à 18:24
Haxhi Kuçi Tradhetarin ta ulish nuk eshte tradheti,por heroizem.Nuk duhet me u lene hapsire tradhetareve.

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 18:26Marina Llagami Haxhi Kuçi e drejte ,po fillojme qe nga ty .

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 19:01
Haxhi Kuçi Enver Hoxha me gjak greku.Pa dallim si Ismail Qemaili qe i pari ja fali greqise Qamerine.Tere historin e ka shkrue si ju ka dashte enverit dhe partise ne fjale

J’aime · Répondre · Hier, à 19:01
Haxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3338-enver-hoxha..
.https://www.youtube.com/watch?v=V88fMqY5lxM

J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · Hier, à 19:02Zyfer Caco Oooo?! Interesant, të besosh dhe të përhapish shpifjet e gazetave të shovinizmit grek, do të thotë se dhe ti i shërben atij!
Haxhi Kuçi Diktatorët më të çmendur në botë, Enver Hoxha në vend të tretë


J’aime · Répondre · Hier, à 19:08
Hava Gucaj z Haxhi,te kane furnizuarmire ata ustallaret qe t'i theksova me siper,por nje gje duhet te kesh parasysh.Porositi per materiale te tjera se meketo qe ke vendosur ketu,shqiptaret e kane fshire menderen.Enver Legjenda eshte locka e zemres se ketij populli,

J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 19:09
Haxhi Kuçi veprimi më i çmendur i tij është ndërtimi i 750 mijë bunkerëve, ndërkohë që popullsia ishte vetëm 3 milionë banorë. Edhe pas kaq kohësh, Enver Hoxha vazhdon të bëj të flas për veten, me cmendurite e tij që i kushtuan jo pak popullit tonë

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:09Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi TE SQAROVA PER POPULLIN PO TE ISHTE KRIMINEL DO DEGJONTE MEMETIN DO ZHDUKTE RACEN E ZEZERevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:41

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:11Haxhi Kuçi ishte enveri qe hermetikishte e izoloi populli nga njerezia.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:12Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi DUHESHE NDERTUAR VENDI

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:13Hava Gucaj Veprimi me i bukur qe beri Legjenda ishte perte gjithe ata qe ishin kunder memedheut si puna juaj,kishte nje ligj brilant....émoticône smile

J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 19:14Haxhi Kuçi Hava Gucaj po ka vrare vetem atdhetaret qe e deshten shqiperine natyrale,haq ma shume.Pra kjo ishte detyra e e nverit nga ana e shkaut.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:15Beti Ardian Po. Cfar ila enveri femive shif berishen ramen QE kan marr gjith shqiprin

J’aime · Répondre · Hier, à 19:23Hava Gucaj Haxhi Kuçi ,atdhetar si puna juaj...émoticône smile

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:28Haxhi Kuçi Hava Gucaj ,po ma teper se çdo shqiptar kam kontribue per qeshtjen e shqiptareve.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:29Hava Gucaj cila eshte qeshtja shqiptare qe je lodh

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:30Beti Ardian Po jam nuk jam .....

J’aime · Répondre · Hier, à 20:23Haxhi Kuçi Une kam krye detyren time ndaj atedheut,as enver qeni ska mundei te me afrohet as tek bagla ime.Votre réponse...Haxhi Kuçi Hajnia dhe tradhetia jane vepra heroike tek enveristat.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:11
Vjollca Adem Muharem TRADHETARE JENI JU TE BALLIT KOMBETAR

J’aime · Répondre · Hier, à 19:12Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ju enverista mundoheni qe tradhetine juaj tja shitni nacionalistave por ju erdhe fundi siq me duket,ka do e beni vezen?

J’aime · Répondre · Hier, à 19:16
Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi EVROPES PO I DRIDHEN KEMBET KRIZA LUFTE ME ISLAMIKET KOMUNIZMI DO NGRIHET FUQISHEM

J’aime · Répondre · Hier, à 19:18 · Modifié
Preng Cela Haxhi Kuci mos foll percarte,mos fol si i dehur apo i semure mendor.Fol me logjike te shendoshe dhe paanshmeri.Mos me detyro te futemi ne debate perseri se une s'di te terhiqm.Sistemin komusist e kemi jetuar ne dhe jo ju,ne i dime te mirat dhe jo te mirat e atij sistemi. Vleresimi im eshte 85% te mira 15% te keqia.Sot 100% te keqia dhe asnje te mire nga cdo drejtim ta marrish.Pershendetje !

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:18
Albert Dedaj edhe ballistet shqiptare jane por seshte tema ime mik tek kush eshte kush por cduhet te bejme meqn se mesimet ti jep tjeter kush dhe nuk po shikon me teper se vetevetja juaj. jemi nje komb dhe nje popull qe vetem vuajm se sna lene ca basibuzuk te ngrem koken sido tua vesh emrin zoteri. pse e lini fatin e tdheut ju te ballit ne dore te tradhetareve apo keni mare kane mare malin dervene dervene ne vend te pushkeve goda dhe ene. kur vendi ska zote dhe hajdutet vjedhin hapur ti si i quan ata apo dhe keta komuniste jane ateher ju qe doni kaq shume atdheun ku jenoi pse ja lini ne dore atyre . po ta them une se bashke me ta lyejne lugen dhe frikacaket e partive te tjera ata qe me fjale te lidhin por ne praktike kapen e lidhen me fjalet e tyre. miku im te me kuptosh jam e do jem me ate qe do dhe ben per popullin tim pa pare xhepat e veta ose miresin e shtepis se tyre

J’aime · Répondre · Hier, à 19:19
Haxhi Kuçi Preng Cela mos u terhiq aspakes e them vetem te verteten.Nese shkone keshtu si jane duke vijuar gjerat,nderkombetaret kane me ndermarr se shpejti diç ne te keqen e shqiptareve.Se bota nuk ka vetem me neve pune ,ka edhe pune ma te medhaja se tonat.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:20
Albert Dedaj or miku im pse deshiron te genjesh veten me keto gjera une te tregoj fshatin qe digjet dhe ti me thua qe ata kane pune te tjra me te rendesishme se shqiperia. o vella hap syte dhe shiko jashte dritares partiake. shqiperia vellau im dhe pastaj partia qe ne deshirojme. shqiperin e moren zuzaret i vunew zjarr Shqipetare mos ri po duku shqipetare mjaftye mendove per te tjer mor fate keq shiko vellan qe ska buke e pa jete

Anesti Senja komunistet nuk i shiten ndonje det grekut apo nafte serbit ete prishnin embargon e natos respekte

J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 19:16
Haxhi Kuçi Komunistet ja falen sja shiten kosoven serbise,as qamerin greqise.Bisnisi me tradheti u be nga klyshet e enverit.Kush tjeter mundet me ardhe ne pushtet?

J’aime · Répondre · Hier, à 19:18Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi RUGOVA E DI CAR BERI ME KOSOVEN ENVERI E MBROJTI ME SHUME FORCE

J’aime · Répondre · Hier, à 19:27
Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem prralla

J’aime · Répondre · Hier, à 19:28
Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi PRALLAT TUAJA JANE PRALLA ME MBRET KURSE TONAT RALITET

J’aime · Répondre · Hier, à 19:31
Haxhi Kuçi E propaganduar gjerësisht gjatë viteve të diktaturës sikur u pushua nga Liceu i Korçës se mori pjesë në sabotimin e një manifestimi fashist në vitin 1939, madje duke kundër-demonstruar, por faktet e reja thonë se Enver Hoxha u pushua sepse kishte marrë...Voir plus

Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem Rrena edhe keto te vertetatRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:46

J’aime · Répondre · Hier, à 19:33Haxhi Kuçi Enveri pos qe se donte greqine,nuk e donte as kosoven qe ti bashkohet shqiperise,duke mendue se ska me çka me mbajte popullaten e kosoves.Kjo ishte arsyerja kryesore e enverit sipas slloganit serb.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:35Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi MOS U MER ME THASHETHEME SE DEM VETES I BEN ENVERI NUK ISHTE FEMENIST ISHTE ATDHETAR MUND TE KUPTOSH KAQ

J’aime · Répondre · Hier, à 19:35Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,eshte e drejte e juaja ta mbroni tradhetarin e shqiptareve,sepse mesigur dhe merrni pagen e majme,une jam i pavarur ne shprehjen e se vertetes sime.

J’aime · Répondre · Hier, à 19:37Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi XAXAXA SA BUKUR E KOMENTOVE UNE JAM BIJE KOMUNISTI QE PER 56 VJET I BENE SHOQRI PLUMBAT NE TRUP DHE NUK U ANKUA KURE PO E KUNDERTA NDJENTE KRENAR SE KOTRIBOVI PER ATDHEUN E TIJ PRANDAJ MUA ME DHIMSET GJAKU I TIMATI QE SOT TE KORUPTUARIT E SHPERDOROJNE IMAT VLENTE SA MIJRA IDJOT SOT QE SHITEN PER NJE QEPE I THES MJELL

J’aime · Répondre · Hier, à 19:45 · ModifiéAnesti Senja zoteri nete gjithe dekumentat e cias qe jane deklasifikuar keto vitet e fundit nuk thuhet nje gje e tille ms valle ju keni qene aty dhe e dini me mire pastaj gjith keto gjera jane thene kete per here te pare e degjojme mos u merni me llafe kafeneje por hajdeni ne atdhe dhe pastaj flisni respekte

J’aime · Répondre · Hier, à 19:42Preng Cela Degjo e kupto mire ore Haxhi Kuci se qenke vertet njeri i trashe,sinqerisht me vjen mkeq qe po ta them kete,ndoshta une mund te jem edhe me i trashe.E para Kosoven nuk e shiti kush se Kosova ishte e marre qe ne vitin 1913 dhe ishte bere defakto nderko...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 19:50Haxhi Kuçi Preng Cela ,Enveri me Titon paska fole gojarishte pa proces verbal,po keto a nuk na qenkan dokrra?Per çfare arsye paska pase forca Enveri me dergue ushtrine e vete mi çlirue vendet e te huajve e nuk i morri trojet e veta,lexoje nenin 51 alinen 1 e 2 te...Voir plus

J’aime · Répondre · Hier, à 19:56
J’aime · Répondre · Hier, à 19:56Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi JE IDJOT APO LOT IDJOTIN TE THAME TROJET NUK I NDAVI ENVERI EVROPA KURVA

J’aime · Répondre · Hier, à 19:57Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,ti je vetem nje papagalle qe mundohesh me pallamut diçka kinse je ka dini.Enveri i ka fale trojet e jo qe i ka shite se ne poste e pruren serbet si zogun.Nuk na ka faj as serbia as greqia e as europa kurve,vete enver kurva me bos...Voir plus

J’aime · Répondre · Hier, à 20:01Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi MIRE QENKE SHUME FILLOZOV OK SHKO BEU POLITIKAN SE NE FAKT KOHA ESHTE FLORI NUK HUMBET KOT

Répondre · Hier, à 20:06
Haxhi Kuçi Vjollca Adem Muharem ,lene more enver pisin,e kqyrni si i keni punet,sa nuk ju eshte bere vone?Sa per mua mos u merzitni,le te zgjohet populli i pervuajtur,dhe ta marri pushtetin ne duart e veta se as nga enveri as nga keto klika kudo qe jane ka qeverisin tradhetaret nuk e kane dertin e popullit.Kosova po coptohet,qameria po çkombetarizohet,Sangjaku,e ka mas puna e saj.Me fjale u keputet duke i bashkue trojet,a ne fakte vetem sa me shume jane ka coptohen e juve u kane verbue syte e truri.

J’aime · Répondre · Hier, à 20:10
Vjollca Adem Muharem Haxhi Kuçi KUJT I JANE VERBUAR SYTE NUK DIHET PRANDAJ THEM KOT HA DHEMBET SE TE ME SHASH APO TE TE SHAJ ASGJE NUK ZGJIDHET PO TI PO JE KAQ I NDERGJEGJSHEM E DO ATDHEUN HIDHU BEU POLITIKAN SI PRINDRIT TANE DOLEN MALIT PER ATDHE SE FB NUK NXJER GJE KOT PRISHIM ZEMRAT BEHEMI HASME PER KOT


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 12:49
Preng Cela HAXHI KUCI E KUPTOJ QE TI JE NJE BIRE KURVE SERBI QE TE PAGUAN SERBI TE FLASISH GJERA TE PA VERTETA,E KUPTOJ QE TI JE NJE INJORANT I SHEKULLIT 21 QE ME INJORANCEN TENDE DO TE TREGOSH SE DI DICKA KUR S'DI ASGJE.MIRE DO BESH TE SHKOSH TE BESHE ANALIZAT EADN-se E TE GJESH CILI SERB ESHTE BABAI YT.KESHTU KANE FOLUR TE GJITHE KELYSHET E SERBEVE PREJ 103 VITESH.SI KE FOLUR TI ANTISHQIPAR I TERBUAR NUK KANE FOLUR AS PRINDERIT E TU SERBET,AS GREKET,AS MAQEDONASIT DHE AS TURQIT OTOMANE.MEGJITHATE TE JAP NJE TE DREJTE SE QE TE TE MBAJNE NEN KEMBE SERBET SI MESHKUJ DHE FEMRA TE KALLEPIT TEND PER 103 VJET SERBE DO LINDIN DHE SERBE DO VDESIN.TE TJERET SIPAS TEJE QENKAN PAPAGALL KURSE TI JO !! PO,PO TI JE PAPAGAL I SERBIT E GREKUT,KETA TE TJERET JANE PAPAGAJ TE SHQIPERISE SE MADHE,ETNIKE E TE PASTERT NGA JU FUNDERINAT DHE JASHTEQITJA SERBO-GREKE.MERRU ME VETEN DHE VENDIN KU JE SE PO JU PERDHOSIN NGA DITA NE DITE SERBET EDHE PSE TI JE I TYRI.JU PLEHRAT E SHQIPTAREVE DHE LEPIRESIT E SERBEVE E KENI DEMTUAR KOSOVEN DHE SHQIPERINE DUKE PUNUAR E SPIUNUAR TEK BABALLARET TUAJ SERBE QE I KENI BURRAT E NENAVE,MOTRAVE DHE VAJZAVE TUAJA SERBE SE JENI PJELLE E TYRE. 1 400 SPIUNE NGA JU ME DOSJE TEPER SEKRETE TE UDB-se PA LLOGARITUR KETU EDHE 25 000 PA DOSJE. JA CILI BRUME JENI JU PERVERSET E SERBEVE DHE ARMIQTE E SHQIPTAREVE,TRADHTARET E KOSOVAS E SHQIPERISE. JU KA NXJERRE SERBI NE RRUGE TE LEHNI SI QENTE RRUGACE DHE JU HEDH NGA NJE KACIVE PER TA LEPIRE. LEPIJE O KELYSH SERBI LEPIJE.TI NUK KE FARE HALLIN E KOSOVES E TE SHQIPERISE POR SE SI TA BESH ME MIRE SHERBIMIN NDAJ PRINDERVE TUAJ SERBE QE TE MOS U HAJE VESHET.Haxhi Kuçi Preng Cela mamica jote ka qen gruaja e babes tim.Ty te kam vella nga babai im,i gjenit te Bajram >Currajve e sternip i Rame Bllaces.Preng Cela Ti e ke babane serb more tradhtare i ndyre,Nuk mund te flasish ti per kete gje more kelysh serbi se serbi s'te ka lene gje mangut,as turku per 103 vjet.Ti nuk e njeh babane tend prandaj duhet te beshe analizat e ADN-se.Flet ti qe je i zhytur deri tek s...Voir plus

Preng Cela Surratin e ke serb,mustaqet i ke otoman mongol.

J’aime · Répondre · Hier, à 20:37Haxhi Kuçi Preng Cela kqyre syratin tend si te Milloshit,more karapidik.Race e paster arberore jam,pa perzirje te gjenit.Fare e Bajram Currit dhe e Rame Bllaces me diagnoze origjinale.

J’aime · Répondre · 23 hPreng Cela JU SPIUNAT E NDYRE VRATE LUFTETARET E HERONJTE E KOSOVES,VRATE ME DOREN E SERBIT ADEM JASAHRIN E SA E SA TE TJERE,TI SPIUN I NDYRE SA SHQIPTARE TE KOSOVES KE SPIUNUAR TEK SERBI,SA TE KANE PAGUAR QEN SERBI.ESHTE FATKEQESI QE KOSOVA TE KE TY.Haxhi Kuçi Preng Cela Heroin Adem Jasharin e vrane forcat serbo koloboracioniste te enver hoxhes.Haxhi Kuçi E vrane vetem qe mos te bashkohet kosova me shqiperine.Preng Cela JO,JO HAXHI KUCI NUK JE RRACE E PASTERT TI SE NJIHESH MIRE,JE RRACE E KRYQEZUAR SERBE E TURKE.SHQIPTARET E NDERSHEM NUK JANE SI TI TRADHTARE DHE I PA BESE,NUK FLASIN KESHTU,ATA JANE FLORI 24 KARAT KURSE TI JE MBETURINE SERBE 24 KARAT.LE TE GJYKOJNE VELLEZERIT E KOSOVES TY DHE MUA PER KETO SHKRIME.Haxhi Kuçi Preng Cela ,e di qe jam tradhetar,per tradhetaret ske nevoj te me meson apo te me japish mesim ne histori se vete jam historian.Preng Cela HAXHI KUCI E SHIKO SA INJORANT QE JE,SA GOMARE QE JE?ENVER HOXHA KE 32 VJET QE KA VDEKUR,EDHE TI I VDEKUR JE PO KE MBETUR KUFOME E PA VARROSUR.

Preng Cela TI FUNDERINE S'JE HISTORIAN SHQIPTAR,TI NJEH VETEM HISTORINE E SERBIT E TE GREKUT.

Preng Cela JA DHE NJE GOMARELLEK TJETER I YTI,E VRANE ADEMIN QE TE MOS BASHKOHEJ KOSOVA ME SHQIPERINE?!!! PO PSE ADEMI E BASHKONTE KOSOVEN ME SHQIPERINE PA U CLIRUAR. E VRATE JU QENET NE SERBNIT,JU SAJOSEZET SERB.Haxhi Kuçi Preng Cela Po une pata shkue te mbreti i serbise Brankoviqi qe te na bashkohet ne çlirimin e shqiperise nga osmanlit,por jooo ore lale,ishte Skenderbeu i enverit qe shkoi tek dajgjet e vete.

Preng Cela HAXHI KUCI NJE GJE THE TE SAKTE DHE E PRANOVE VETE QE JE TRADHTARE.KESHTU PRA THUAJ TE VERTETEN DHE MIRE BERE QE E THE.


Haxhi Kuçi
Preng Cela,po qen qe çenke,po çka pranova bre tradhetar?

Haxhi Kuçi https://www.youtube.com/watch?v=M8MHkVI-ZHM#t=27
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 13:09

J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · 23 hPreng Cela Hahahahahahaha, hahahahahaha,hahahahaha, SKENDERBEU I ENVERIT???!!!! E SHIKONI O VELLEZER E MOTRA TE KOSOVES CFAR FLET KY SERBI HAXHI KUCI? SKENDERBEU NA DEL SE QENKA I ENVER HOXHES....HAHAHAHAHA,O CFAR GALLATE ME KETE SPIUN SERBI ! O CFAR INJORANTI.PO TI MORE MJERAN AS SHQIPEN MUK E SHKRUAN MIRE,AH ME FAL SE JE SHQIPFOLES SERBO-TURK.

J’aime · Répondre · 23 hHaxhi Kuçi Preng Cela enveri e ka ngritur si mit Skenderbeun,i cili masakroi nje milion shqiptar musliman,pa dallim nga enver tradhetari qe e pruren ne pushtet shkijet.

J’aime · Répondre · 23 hPreng Cela HAZHI KUCI NGA KOSOVA GJERGJ KASTRIOTIN-SKENDERBEUN E BENE SERB,PRA SKENDERBEU PASKA LUFTUAR PER SERBET DHE JO KUNDER TURQEVE. HAJDE BIRE KURVE I SERBIT HAJDE.SIPAS TEJE NA DEL SE NENA JOTE QENKA TURKE E BABAI SERB,PRA JE SERBO-TURK (OSMANLLI)!!!

J’aime · Répondre · 23 hHaxhi Kuçi Enveristet jane te neqire,kane aftesi me etiketue patriotat.

J’aime · Répondre · 23 hPreng Cela HAXHI KUCI,TE ME FALIN SHQIPTARET KUDO QE JANE,TI QE E BENE SKENDERBEUN TRADHTAR E ARMIK TE SHQIPAREVE DHE SERB....KURVEN SERBE QE TE KA LINDUR,GRUAN SERBE,MOTRAT SERBE DHE VAJZAT SERBE QE KE NE SHTEPI TI SHERDH.....E GJITHE BOTA SIC TI KA SHKERDH....SERBI.

J’aime · Répondre · 23 h · Modifié
J’aime · Répondre · 23 h · ModifiéHaxhi Kuçi Preng Cela ,ta shkerdh.... skenderbeu tere familjen.Ja shkerdh,skendes,e tyu dhe tane tradhetareve mijt neper qatira.Ta dhefsha skenderbeun,ta dhefsha enver tradhetarine,edhe faren e juaj qe na la nen roberi.Po sa teritor te çliruar pati skenderbeu bre kurven e nanes?Jetonte neper male e shpella bre qen.Nje kala e kishte ne shqiperi e 12 tjera ne itali,dhe shkoi e masakroi italian ne emer te krishtit.Dhe ne emer te krishtit ,masakroi nje milion shqiptar musliman.Ai nje milion sot do e kishte pushtue europen.Sa teritor te trojeve shqiptare kishte enver tradhetari?Perpos Adem Jasharit dhe mu tjeter shqiptar nuk ka kontribue per trojet shqiptare.Shkerdhaqa e tradhetar une me mitologjira nuk mirrem,por me pas dite qe ka kaq shume tradhetar ndryshe do kisha veprue me juve.

J’aime · Répondre · À l’instant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 13:18

Ujku Plak Meqe jetoke ne Franc,shum shpejt ty zoteri do te mbys zullumi,se te jan verbuar sute e mendja te qenka coroditur keqe,me ate eren e qelbur te kapitalistit,mesa duket ty te paska hyr frika ne palc se mos ngjallet prap Enveri,e ta shtyp ate koken si te gjarperit,se te till spiuna e tradhtar te vendit ate meritoni

J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 19:18Haxhi Kuçi Enveri ishte pedofilist i poshter,as nje te mire nuk e kishte ne shpirtin e tij.Haxhi Kuçi Neqofsha gjalle pa ju shti tanve enveristave ne nje grope nuk kam me lane.Nuk ka as zot qe do ju shpetone ore faqe zinje ore tradhetar qe ende nuk u ngopet me gjak shqipetari.

J’aime · Répondre · À l’instantVotre réponse...

Hajdar Morina Gushina Beugradase vashdon te shperndaj menu antishqiptare nepermes apiflikatorve te tip[ave te tille si Haxhi Kuci e te tjera.!Riza Zyberaj Hajdar Morina, nje burre i moshuar nga kosova qe e kishte perjetuar kohen e Gjermanit, me ka treguar se kur erdhen gjermanet, ne i strehuam disa serb sikur ti kishim pjestar te familjes, gjermanet kishin filluar te dyshonin per kete, dhe na keshillonin mos beni gabim te strehoni serbet sepse do te pendoheni, dhe kjo doli e vertete, sepse prej serbve u masakruan shqiptaret e kosoves, gjermani ska bere asnje masaker ndaj shqiptarve, serbet ne bashkpunim me komunistet shqiptar jan autoret e masakres se Tivarit dhe shume te tjera si ajo, serbet shquhen per masakrat mizorite dhe varrezat masive, prej Gjermanve sna ka ardhe asnje e keqe, te gjitha te kqijat na kan ardhur nga serbosllavet perfshi edhe komunizmin.

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 4 min
Haxhi Kuçi Po kush tjeter i ka strehuar serbet,pos enveristave dhe ata me gjak shkau.Tinzak kishin qen keta hora,mire na kane dhene mesim per ditet e sotme.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 13:26

Haxhi Kuçi Hava Gucaj tradhetaret ne grope.......mos mendoni se do keni mundesi me ndryshue si kameleoni.

J’aime · Répondre · 4 minHava Gucaj Haxhi Kuçi,mu ma ndin shpirti ate qe te thashe..Ndryshe eshte te ta ndij shpirti e ndryshe leshi

J’aime · Répondre · 3 minHava Gucaj tradhetaret ne grope.Po e them ne stilin tend...émoticône smile

J’aime · Répondre · 1 · 3 minHaxhi Kuçi Hava Gucaj ,i kemi me mijera ne dosje se kush eshte tradhetar ordiner,redicivist.

J’aime · Répondre · 2 minMarina Llagami Haxhi Kuçi Re karagjoz ,se na lodhe ,te urdherova mos te komentosh me ne postimin tim zhduku nga postimi im dhe kerkoi te falur zonjes Hava Gucaj tani more vesh ?

J’aime · Répondre · À l’instantHaxhi Kuçi Marina Llagami ,me kete dmth,se po dorzoheni para drejtesise qe keni bere masakra ne popullin tim shqipetar,pra ndeshkimet do jene ma te lehta.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 14:01Pjerin Ndoci Me habitni ju komentues, asnji anmik nuk vjen si turist. Mirepo gjermanët nuk erdhen me pushtue shqypninë, hidhini nji sy fakteve, e jo pordhave tueja! Nazistët ishin ne luftë me greqi e serbi, por ju deshtet me i ndalue, me i ndalue sepse kshtu u tha nana rusi juve! Une nuk mbroj nazistët, por po mbroj te verteten, e verteta ashtë se nazistët nuk kishin pune me trojet tona, por me serbi e greqi. Dhe ju klyshët e rusisë deshtet me mbrojtë sllavët, dhe kshtu i shpallët luftë nazistëve! Prrallat tueja nuk ecin ma, ju ishit krah i rusisë madhe, dhe vratë çdo shqyptar qe ishte kundra rusisë=pra kundra jush.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · À l’instant
Hari Bushi
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 10 minHaxhi Kuçi Kete fabrikacion e kishte enver qeni per popullin e vete(eliten).se popullin e mbylli hermetikisht nga bota njerezore.E izoloi nga jeta.

J’aime · Répondre · 2 · 8 minHari Bushi Keto qe duan diktatorin e kombit shqiptar shqiptar keto nuk jan enver muti vrsu te gjith shqiptaret kosoven ja dha serbise vrau djemt mat mire shqiptare as nji rruge nuk ndreqi veq rrug per te kalu mushka vrau shqiptaret ne tivar kush nga ju me tregon mu ku ashte pasuria e shqipnise o injoranta o marre ju qofte keto pabesit e ketij krimineli pagujme qfar te mirash bani qafiri enver qfar a jeni ne vete more e la kombin shqiptar ne skamje e ne mjerim more marre ju qofte


 http://gazetadielli.com/enver-hoxha-anetar-i-partise.../

Nikoleta Peppo Cabej Gjermani Ishte Gjerman .Beri krime ne bote , te medha , te shemtuara !Nuk ështe per tu admiruar per luften dhe demet qe i solli botes!
Por ne maredhenjet me Shqiperine ka qëne Gjithënjë ne favor te interesave tona:Qe ne kohën e luftes e bashkoi Kosoven me Shqiperine .Bashkoi Çamerine dhe tokat e tjera Shqiptare Qe na ka mare Greqia , Mali i Zi e Maqedonia.Me nje fjalë krijoi atë Shqiperi Qe duhet te ishte, i dha Shqiperise tokat Qe i takojne! I bashkoi te gjithë Shqip folesit ne shtetin e tyre , Shqiperine!
Këto jane fakte.Edhe sot Gjermani na perkrah, Franca e Rusija jane gjithenje kundra nesh, e Anglija manovron gjithenje sipas interesave te saj!
https://www.youtube.com/watch?v=CxK6e4U88OM

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 15:12

Preng Cela · Ami(e) avec Nazmi Sertolli et 2 autres personnes
GENOCIDIN E KENI BERE JU SPIUNET QE KENI SIPUNUAR TEK SERBI MORE QEN SERBI.

J’aime · Répondre · 4 minHaxhi Kuçi a ju a ne jemi ata qe i shpiunojshit ushtaret duke dale ne kufirin shqiperi kosove.bre qeni nanen ta dhefte.

J’aime · Répondre · 2 minPreng Cela · 3 amis en commun
MESO SHQIPEN MORE QEN BIRE QENE I SERBIT.

J’aime · Répondre · 1 minHaxhi Kuçi Tane shqiperia me tre serb nuk keni pas prapanice me luftue,jo qe nuk keni pasur,por nuk keni dashur ti vrisni vellaznit e juaj e zoti ua dhefte ftyren.

J’aime · Répondre · 1 minHaxhi Kuçi https://www.youtube.com/watch?v=ZmVJVpPPM7ETropoja ne lufte

YOUTUBE.COM


J’aime · Répondre · Supprimer l’aperçu · À l’instantPreng Cela · Ami(e) avec Nazmi Sertolli et 2 autres personnes
ME MIRE NJE SERB SE NJE KELYSH KURVE SERBI SI TI HAXHI KUCI.

J’aime · Répondre · À l’instantHaxhi Kuçi Preng Cela ore kurva e serbit,a e sheh qe te zura ne mat pozite,ty te dhimbet ma teper serbi me vra se sa nje shqiptar atdhetar.Me ty e perfundova,skam çka me diskutue me nje tradhetar te poshter,shifemi kysmet.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    Jeu 11 Fév - 21:53

J’aime · Répondre · 4 hRiza Zyberaj mi fshiu adm e faqes ja shkerdhefsha robt

J’aime · Répondre · 4 hRiza Zyberaj ika nga kjo faqe enverishtèsh ju shkèrdhefsha robt npidh krejt ça jeniu enverist edhe nexhmijiste tung na hèngshi karin ne shqiptarve ju fundèrrinat e komunizmit

J’aime · Répondre · 4 hRiza Zyberaj se kam dit se kjo faqe esht e enveristève me thundra derri, he robt ju shkèrdhefsha po ndèrrone emrin e faqes sè zez, benie tè gjith enveristèt e bashkuar ju qift qeni nènèn edhe nexhmijen nè pidh

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 3 hHaxhi Kuçi Jo ne pidhe por duhet me tere faren ku e ka e ka e ka me ja masakrue siq na masakruan kokat e atdhetareve.Kesaj kurves ja kisha pre vaginen e gjuajt derrave,per se gjalli e kisha kalle kurven.

J’aime · Répondre · À l’instantVotre réponse...
Pjerin Ndoci Sa njerz te pashkolle la enveri=enferri, imagjinojeni enveri me nji popull 3 milion banor paska ba lufte kundra gjermanëve qe ishin 10 fish ma shumë. Kto prralla te enverit janë tregue deri vonë, por tash nuk ecin ma. Shqypnia paska luftue kundra gjermanëve e njiheresh edhe kundra italianëve? Kto janë prrallat e enverit. Gjermania e italia Po te kishte pasë pune me shqyptarët? Ata do te na kishin zhdukë nga faqja dheut. Por gjermani e italiani kishin pune me serbi e greqi, por kto klyshat ruso-serb deshten me ndalë gjermanin e italianin, mandej normalisht se gjermani e italiani do ti vriste kto klysha envero-serbo-rus. Pra gjermanët e italianët nuk banë luftë me shqyptarët, por banën lufte me klyshat envero-serbo-rus. Propaganda serbo-envero-ruse ishte shumë e madhe, sa arriti puna qe klyshat envero-ruso-serb i shpallen lufte gjermanit e italianit qe nuk kishte pune me shqyptarët, ata po kalonin per serbi e greqi. Prandej o tradhtar te kombit, o klysha te rusisë madhe, gjermani e italiani kishin pune me serb e grek, por ju deshtet me ndalë gjermanin e italianin, e gjermani e italiani mirë jau bani qe u vrau ju envero-sllavo-rus. Te gjithë trimat e trimneshat ma te mira te kombit ishin ne krah te gjermano-italianëve, si ka mundesi nuk ishin ne krahun e enverit? Ju mund te thoni se te gjithë trimat e trimneshat e kombit ishin tradhtar? Por tradhtar ishit vetem ju o klysha envero-sllavo-rus!

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 minHaxhi Kuçi Pjerin Ndoci,o zoti ju bekofte se ua keni qep me keto fjele qenve te rusise e serbise.Po qen qe jane bre ne keta nuk duhet rahmet me bere,si ne mish qingji.Me besoni edhe feoshnjet ne djep ua kisha kalle.Fare ma te poshter nuk kam pare e lexue diku.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Per Enver H ,Riza Zyberaj e    

Revenir en haut Aller en bas
 
Per Enver H ,Riza Zyberaj e
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: