AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Si e mbrojshin ne burg Albin Kurtin dhe Naiti kishte pergjus

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Si e mbrojshin ne burg Albin Kurtin dhe Naiti kishte pergjus   Mar 16 Fév - 18:56


Haxhi Kuçi a partagé la photo de Klubi Shqiptar.
14 février, 14:42 · 
[size]

Klubi Shqiptar
[/size]
J’aime la Page
[size]

14 février, 00:42 · 
Albin Kurti = Hashim Thaci?
A ka pas Albin Kurti truproje ne burg?
A kane qen truprojet shqiptar apo serb?
A kane qen truprojet e armatosura?
Kush jane keta dy persona qe duken si forca speciale ne burg me Albin Kurtin?
C'fare vepre penale kane kryer qe jane burgosur?
Ku eshte bere gjyqi i tyre? A eshte ber gjyq i hapur apo i mbyllur?
Cila eshte masa e denimit qe ka vendos gjykata?
Ku jane sot, a e kane kryer denimin apo vazhdojn te jen ne burg?
Albin Kurti = Hashim Thaci. Te dy perfaqsues politik te UCK-s.
[/size]
J’aimeCommenterPartager

Bajram Shabani et Hamdi Elezi aiment ça.
Commentaires


Bajram Shabani Haxhi Kurti tashti te tregoj nje histori te shkurter per Albin Kurtin.Ne veren e 2014 ne muajin korrik gusht me takoi nje shoke i imi me nje te burgosur politik ne burgjet e serbise.Ai ishte ne burg bashke me Albin Kurtin dhe Nait Hasanin,plaku nga llapi tani jeton ne Prishtine me tha keshtu sa here qe na rrahnin Albin Kurtin oficeret e largonin nga qelia,kurse Nait Hasani ka pasur nje radio inçizuese qe na inçizonte cka po flasim.Nuk dua te ia them emrin po deshe mund te takoj me te.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 11 minHaxhi Kuçi Po o vellau im me gjithe qefe kisha pasur deshire te kontaktoj,por me shkruaj ne privat.Jo ketu

J’aime · Répondre · 1 · 8 minBajram Shabani Kur te vije veres ne pushim kismet po pate kohe dalim ne Prishtine pime nga nje kafe dhe e degjon vet ti.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 7 minHaxhi Kuçi Bajram Shabani ne rregulle me gjithe qefe.

J’aime · Répondre · 1 · 6 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Si e mbrojshin ne burg Albin Kurtin dhe Naiti kishte pergjus   Mar 16 Fév - 18:57

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Si e mbrojshin ne burg Albin Kurtin dhe Naiti kishte pergjus
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: