AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar   Dim 21 Fév - 15:02

1 partage
Commentaires


Agnesa Fatahu ky osht tradhtar ky osht shpijun

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 13:17Sami Myrtezaj Kush na koka ky mo

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 13:18Agnesa Fatahu tradhtrari te gjithat i kah nga tradhtija murali e kam nji shej vllaut tim UCK me ata kam me shpraz si kja nat se u festi me lloj gezimi une to ta fesoj me pluma

J’aime · Répondre · 3 · 1 janvier, 13:22Sami Myrtezaj E denon allahu

J’aime · Répondre · 1 · 1 janvier, 13:27Gjok Kolnrekaj Jo lej ato I nderuari myrtezaj se atë duhet ta dënoi shteti se ky heroi nuk dha jetën për Allahun po për kët shtetë që jeton ti flm.rrespekt.

J’aime · Répondre · 13 janvier, 09:47Haxhi Kuçi Agnesa Fatahu ,Une e kam postue kete ne fb tim,dhe shume njerez kane bere laik.Mu leshue njani,dhe ja nisi me sharje e kercnime.Me bani nje pyetje se a posedoj fakte qe e kam postue kete postim te juajin?Mbeta i shtangur,sepse nuk kisha se çka ti pergjigjem.Ju lutem a mos ju ka shkatue diçka vellaut te juaj,apo nese keni ndonje fakt me argumentue kete epitet ndaj Ismail Bajraktarit,nuk kishte me qen e keqe.Shpresoj se do te na spjegoni ma ne detalje per rastin e tille.Sinqerisht

J’aime · Répondre · Ŕ l’instant
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=158190814548429&set=a.129232370777607.1073741827.100010725346907&type=3&theater
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar   Dim 21 Fév - 15:21


Haxhi Kuçi a partagé la photo de Agnesa Fatahu.
1 janvier · 
[size]

Agnesa Fatahu avec Fatoss Pervizaj et 28 autres personnes.
1 janvier · 

nuk doh e besoj qe ky vit te len gjall
more gjak shkaut tradhtar !!!!!!!!!!!!!!
[/size]
J’aimeCommenterPartager

Dini Nika et Krasniqi Krasniqi Sejdi aiment ça.
Commentaires


Liridon Bytyqi A din me dhan fakte te sakta per ket njeri 
Jo veq mja vesh TRADHTAR

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 janvier, 21:06Xhelal Selmani Toplana a po na sqaron pak ma gjéré!, o miku Haxhi Kuçiçka ka tradhetue ky njeri!?.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 janvier, 21:12Haxhi Kuçi Per kete njeri e ka per detyre me fole pseodopatrioti ;Osman Bytyqi,Reshat Budalla udbashi i rajonit te zhurit dhe Avdi Ibrahimi .Sa per pergjigje perfundimtare u jep ushtarja e vertete

J’aime · Répondre · 2 · 1 janvier, 22:00Aksh Njesia Cobra · 3 amis en commun
Ja rrofsh topat ti Haxhi Kuçi shokut osman.shokut avdi.reshatit dhe krejtve krahut tluftes poti mepas ftyr nuk flet hiq se tgjith e dim se kush je bre temelin e shkinis ta qifsha bir kurve trathtar i kombit

J’aime · Répondre · 1 · 16 janvier, 23:27Abaz Berisha a répondu · 7 réponses · 2 hAbaz Berisha ZOTI KUQI KUSH KA SHKRUE PER ISMAJL BAJRAKTARIN SE GJEJA ASHT TREDHTAR FAMILJE bAJRAKTARI BREZ PAS BREZI KA LIFTU KUNDR SHKJAVT AJ NJERI QE SHKRUN PER ISMAJLIN DHE PER FAMILJEN BAJRAKTARI ASHT VET SHPOJUN I SERBIS

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha JU KISHA LUT SHOKVE TE TJER QE LE TE HYN NE FAQEN GOGELE DHE LE TA SHOFIN BJEGRAFIN E ISMAJL BAJRAKTARIT

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha NE KET SHKRES FAMILJE BAJRAKTARIE DRENASIT ME VYRTYTETE LARTA KOMBTARE

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha DY VLLAZEN I KA Deshmoret e Kombit

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha DY VLLAZEN I KA DESHMOR EDHE NE VITIN 1988 KA QEN NE BRG

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha BABA I TIJ KA QEN USHTAR I SHBAN PLLUZHES

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha E TANI ESHT KRYTAR I FBKSH PER KOSOV UNE JAM BASHK PUNTOR I TINA

J’aime · Répondre · 4 hHaxhi Kuçi Une qe disa vite jam perfaqesues i FBKSH,dhe skam ndegjue per juve kerkund.I njoh te gjithe antaret.

J’aime · Répondre · 1 hVotre réponse...
Abaz Berisha KJO FOTO GJINDET NE FAQEN TANE KET KUSH E KA QIT SE DI VEQ MOS TE SHPIF SE TANI I BEHET BIRA MINIT 300 GROSH

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha MOS TE LUN ME DRENICAKET SE NE KEM FILLUE LUFTEM ME LLAVAQKA TE MARUME

J’aime · Répondre · 4 hAbaz Berisha TREGO A KE BA TI KET FOTO PO DOJNA ME DIT

J’aime · Répondre · 4 hMasquer 50 réponses


50/68
Voir les réponses précédentes


Abaz Berisha po une jam nga drenasi

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha e hajde pyt kush jam une

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Ne emer te popullit shqiptar,juve si tradhetar jeni ne listen per tu likvidue,dhe shpejte ke me marr denimin per tradhetar.

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha krejt drenica me njef e kqyru a ti a une

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Ta qift qeni drenasin bre kurva e shkive

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha veq une do ta qij nanen perpara kuqko

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Ke per ta pare veten se ku do gjindesh

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha fol tash ti ku gjindesh

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha tregu o biri shkines

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Hajduta jeni drenasi,vjedhesa ,mashtrusa qe ja merrni gjanat veresi fukarave e nuk ja jepni borgjin,ju njofim shume mire

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha e te qift nanen krejt drenica

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Tani ketheju ne shtepi se me ke te nana jote duke ja fut kavallin

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha po se ta kena prish kumarin me shkije

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Kumarin une ua kam shkerdhye se ju pa serbine nuk po mundeni me ba vene

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha Trego ku je o klysh i serbis

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi ah serbia ju ka lane jetima me vjen keq,keni me cofe si mijt neper bira duke u mshef

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ne mshefum o klyshi i shkinis une 3 her ne burg te serbis jam kan edhe kam rreh shkije pa hesap po ti pse spo bash burr mema tregue adrzen e te shof njihe

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha banu burr e trego

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha une te trgova tani

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ti facen i kije te shkavit

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar   Dim 21 Fév - 15:23

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Abaz Berisha ,o qen o trimi i karit,pse nuk i beni pyetje Agneses qe ka luftue shkaun,kjo e dine ma se miri per Bajraktarin a eshte tradhtar a jo.Por me ate sta qet hiq se ta qin nanen ne gugjen e flliqet.Ti per çka ke qen ne burgun e serbise?Mos genje i poshter qe ke rreh serb.

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ta qifsha nanen ty edhe Agneses

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha pse morre foten e ismajlit

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ne profilin tan

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Ka une mos ha mut se ti qi edhe mijt neper tavane.E provoje me Agnjesen se ta jep plumin ne lule te syrit te poshter bre genjeshtar i ndyte

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha po trego ku je

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha sikur une qe te tregova

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha fol shkav i shkines

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi çka ne profilin tim?Mu lute qe tja botoj dhe e kam botue,e ti dhe ata qe e njofin kane te drejte ta demantojne me fakte e jo me sharje se asgje nuk arrini,vetem sa e bani edhe ma te dyshimt popullin.

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ok

J’aime · Répondre · 2 hHaxhi Kuçi Me siguri se OK e,duhet,se ty une te tregova se nuk e njofi fare,se çka eshte Bajraktari,ti ja nise me sharje e kercnime.A qe ta fola nje fjale te bute mendove se tu frigova.

J’aime · Répondre · 2 hAbaz Berisha ne kena me lan kshtu siq jan une do te kerkoj ty a je nkuq i suharekes apo dikun tjeter do te gjej

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Une po te mesoj,shkruaj Agnjeses,ku ke fakte qe Bajraktari na qenka tradhetar edhe une te perkrahu.Por nese me fakte shkruan,çka me ba pastaj,a qe shkruan ajo sipas qefit te saj ,nuk do e perkrahu.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha se me ka njollos mue edhe krejt drenicen

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi More ti ka une as qe ke mundesi mu takue,se kam pune ma te medhaja me krye.Ti je kerkushi per mua.Lexoi qe nga fillimi se cili ja nisi nga ne dy me hanger mut.E kur e nguc arushen ku nuk duhet,duhet me durue.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha o Mut kin njollos nji njeri qe dem baba dem

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha asht i ndjekun po qfar mut arushe je ti o qen

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha po pse se lypshe ne fcb

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Hajt provoje me shkrue si me mua tek faqja e Agnjeses.Papa baba baba dem na qenke,e kerkushi nuk je,me qen dikushi kishe qen ne qeverin e kosoves.E nuk te kishte dal rend me shkrue e me shajt pa lidhje.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha e4 me gjet njeriun kush asht

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha e tani me shkrue per te

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Po çka po presish,pse nuk i shkruani asaj?

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha i kam shkrue

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha do te shkruj edhe ajo

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha pse i ke ba bllok ismjl bajraktarit

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha e kahit asht Agnesa.

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Abaz Berisha Ismail Bajraktarit si kam ba bllok,e ti as qe i ke shkrue diç Agnjeses

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Vete,se te tregon nga eshte

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Ismail Bajraktarin e paskna ne shoqerin time,nuk ka kurrefare bllokimi nga une,dhe mundet ai te me parashtron pyetje,çka ka deshire,se nuk e kam armik.

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Kete foto e ka ba vete dora e Agnjeses,kqyr mire ne fb e saj.,dhe e gjeni,por nuk doni me kerkue ujkun por po e kerkoni qimen.

J’aime · Répondre · 1 hVotre réponse...
Alban Selmani persh vellezerit e mi. shum rend esht te quajm diken tradhtar nese skemi fakte sepse koha dhe politika fashiste e serbis ka ndrishuar. prA tradhtaret shesin patriotizem dhe patriotet i akuzojn per te mbrojtur veten apo per te ber nje fasad fytires te z...Voir plus
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar   Dim 21 Fév - 15:23

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hHaxhi Kuçi Alban Selmani,shume me vend e keni.Vertete eshte rend me etiketue dike pa fakte si tradhetar.Sepse disa tre jane ne tane shqiptaret qe me etiketojn mua,si qellim qe ti mbulojn te zezat e tyre.Por une kundra ketyre me fakte ua kam mbyllur qepallen .Jo vetem me fakte,por edhe me deshmitar e me video.Jo 1000,shpiuna,por shumuje me 100 lirishte se me qen pakes shpiuna na kishte ndihmue edhe Zoti.

J’aime · Répondre · 1 · 1 hAlban Selmani haxhi kuci ti je nje bur me pesh te rend dhe vuajtje te renda nga rexhimi jugosllav. komunist titist. pra te persh mik i nderuar. se dikujt ti thojm spijun apo informator apo me te vegjlit i kan quajtur urith. esht rend te bejm akuza. sa do pak te kam treguar jeten time ikjen nga udb ende kam frik te kerkoj dosjen ne gjyq se cilin e kam pas percjelles. mos me del shum i afert. ka qen e kaluar lete mbetet te shikojm ardhmerin e shqiperis etnike

Je n’aime plus · Répondre · 2 · 1 hHaxhi Kuçi Alban Selmani shume e sakte eshte kjo thenje e juaja.Sepse shpifja me inati,eshte ma e rende se sa plumi.Nuk ja vlen me humbe kohe per njerez,sepse kemi probleme tjera qe nuk na presin shume kohe.Ju pershendesim i nderuar ne çdo aspakt.

J’aime · Répondre · 1 · 1 hAlban Selmani haxhi kuci beso i lodhur jam mga politika e cmendur ne shqiperi kosov ilirid. po mundohem ti iki politiked dhe nderhyra se sun durova si dua te padreitat akuza. pra te persh mik i nderuar behu celik ndaj atyre qe i shesin vellaun e vet veq te mehen te mir me sllavet. se kuptojn se atyre ju kan koruptuar dhe grat qe te ken zbulim kunder zbulim. jan tru vishkur.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hHaxhi Kuçi Alban Selmani O vellau im shume mire jam ka ju marri vesh,i di qe te gjitha sendet se çka eshte ka mbeshtillet,dhe aspakes nuk i kemi gjendjet qysh duhet.Se edhe une tju them te verteten jam i lodhur nga keta prototipa te pa cipt,qe nuk jane ka e dijne se çka eshte ka na pret.Sherri ketyre edhe populli ka me hanger shume shpejte.

J’aime · Répondre · 1 hAlban Selmani haxhi kuci. naten e mir vlla

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 1 hHaxhi Kuçi Alban Selmani Naten e mire vellau im i nderuar,

J’aime · Répondre · 1 · 1 hVotre réponse...
Abaz Berisha Alban Selmani per qdo njeri flet vet vepra aj qe asht tradhtar do te jet gjithmon tredhtar nuk duhet per njeriun i cili ka dhan shum per kosoven te shkruaj tredhtar.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha Ismajl Bajraktari edhe tito kur ka arh ktyneher e kan mshel

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha po kqyre qka i kan shkrue njerivt more zoti i denoft ktas njerz

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha po une e njof mir ket preson

J’aime · Répondre · 1 hMasquer 13 réponsesHaxhi Kuçi Ne kete menure kundershtohen shpifjet e jo me sharje,se tek e fundit,une me qellim e kam postue qe me ja distancue te pa verteten,por njeriu kur mundohet me nxjerr dike nga balta shahet pa e ditur esencen

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha une ti do ti takojm syt gjithsesi

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha ska diskutim

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha se ti u duft me kerku falje

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha publikisht

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi More ti je ka lypish yjem pa que drithe ne mulli.Kush duhet me kerkue falje une apo ti?Lexoi shkrimet e tua dhe te mijat e pastaj thuaj se une duhet me kerkue falje.Jo si ha forat e budallakis.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha Do te shifum une ti

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Ma mire kurr mos i zatetshim.

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha jo more po duhet me takue se ti nuk u duft me majt foton ne profilin e juaj po ta kisha une foton tande e me te qujt tredhtar e me te quajt mut po si kish verue ti

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha une pa dit kush asht hagji kuqi 1010 perqin nuk kisha me shkrue keshtu

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha 100 perqind

J’aime · Répondre · 1 hAbaz Berisha nuk te kisha lan ne faqen time te internetit

J’aime · Répondre · 1 hHaxhi Kuçi Abaz Berisha une me fakte ta kisha kundershtue siq ja kam kundershtue shpifsave.Por ju kaq kuptoni se nuk e kam postue me inati,pos me nxen shpifjen.E di qe shpifja eshte shume e rend,dhe u mundova ta ndihmoj,por ti kercen pa lidhje.Lexo ne faqen e sa...Voir plus

J’aime · Répondre · 1 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar   

Revenir en haut Aller en bas
 
Agnesa Fetahu;Ismail Bajraktari eshte tradhetar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: