AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   Lun 22 Fév - 6:23

Osman Bytyqi a commenté votre vidéo.
 
   
Osman Bytyqi
25 décembre, 18:16
 
Skam nevoj eas arsye tmirrem me punt e avdis eas te tjerve po nje pot tham ty dhe kllapes tane mbyti nlegen e mos qoni kllada skem qka mejuba ju iku koha e shkaut smundem meju kthy prap kosoven nshkini..qysh keni qef ju harrone at pun.po bani selam hamdis dhe atyne tjerve tuve udb kudo qe jeni mbyti nlegen se sju heci falli siq e keni mendu kshtu qe veq muj met prsh e paqi faqen e zez kudo qe jeni rrugve tbotes turp u qoft haram u qoft oj pjella e shkaut
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   Lun 22 Fév - 6:25

 
Ylber Prizreni a également commenté le statut de Met Zhegra.
 
   
Ylber Prizreni
25 décembre, 19:36
 
nese do mem nxan jan ne prizren tu jetu heja kur ta mer mendja haxhi
 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   Lun 22 Fév - 6:27


Haxhi Kuçi a partagé la vidéo de Nusret Elmaz Kaloshi.
9 septembre 2015 · 


Osman Bytyqi,po tishit keta te bashkuar,nuk e etiketoni njeri tjetrin tradhetar?
Osman Bytyqi!!!!

[ltr]https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1708010446096869?comment_id=1739689229595657&reply_comment_id=1739777582920155#_=_

[/ltr]
Nusret Elmaz Kaloshi avec Hamdi Ndrecaj et 9 autres personnes.
2 août 2014 · 

LUFTETAR LIRIE

J’aimeCommenterPartager

Reshat M. MuratiTeuta Ramadan Dernjani et Shaip Dakaj aiment ça.
Commentaires


Osman Bytyqi Ne kemi qen dhe dot jemi të bashkuar vetëm me ata qka mendojn dhe veprojn vetëm Shqip Hakikat.
E sa për"trathtar" po dihen tani se kush jan.! sod e hajn parën e gjakut dhe ndihen krenar e faqe bardh si funi kusis.por"trathtia" ka zgjidhje veq me një pl...Voir plus
25 décembre 2015, 12:34Masquer 13 réponsesHaxhi Kuçi Osman Bytyqi,nese te djegin fjalet e tua ja pafsh piken e hajrit,Pse e akuzoni Hamdi Ndrecaj tradhetar?Kane e tradhetoi?Me shpifje nuk arrihet asgje.Ju dini ta fusni shokun llugave dhe ne fund tja fusni kinse eshte tradhetar..Morra pushken e dola ne m...Voir plus

J’aime · 25 décembre 2015, 15:48Osman Bytyqi Mi rrofsh koqet ti e hamdia e krejt kllapa jote sedi pse spi merr qatje ne franc krejt qet kllap tanen se na flliqet kqyr qelju azylin se sjuka met ven nkosov e faqen e zez e paqi po ski faj ti se edij un kushka faj ku nuk te rahatuten me koh qater Dob...Voir plus

25 décembre 2015, 17:23Haxhi Kuçi Osman Bytyqi ,pse ti marri krejt ne france?Me te lane tye rahat me makedonet,ajo jo jo,skeni ma mundesi te na perzini per qeshtjen e shqiptareve ,mjafte e shkatrruat shqiptarine.Pakes ma morgen se ne deberdelan une si lash ma ja qi nanen Limes me vra,jane mundue por ja kam qi nanen tradhetareve.Kemi me ju shti ne kurthe siq na shtinet shoqerin ,edhe ate dy here ore llaskucat e Ali Ahmetit.

J’aime · 25 décembre 2015, 17:27Osman Bytyqi Tezakit tem Fatmir mundesh veq kar e koqe me ja rru mandej mu dhe krejt shokve tmi po hec mos ma gjigav karin rri qatje franc me ata tut e se shpejti tvin edhe kta langaqat e ks..se juka dal era kaher.seju si duhi as vatanit e as dreqit tmallkun e paqi faqen e zez mjer ju qe kan meju pshurr vorrin gjinja rrugve tbotes se as ktu skeni ven per gjenaze.

25 décembre 2015, 17:31Haxhi Kuçi Fatmir Limes une ja pata shpetue jeten e qita mbrapa shpines dhe ju dridheshin kembet si lepurit.Une e rrezikova jeten per tezakun tend.A e dini ju kush ke qen,tregoju popullit dhe nga cili fshat je??????????A ti qesi çka me kane shkrue per ty shoket .Une po mundohem me te mbrojte e ti po qesish shqelma.

J’aime · 25 décembre 2015, 17:34Haxhi Kuçi Vatani ka mbete ne durt e llaskucave,por mos mendoni se ka me ju shkue kungulli mbi uje,ka nis tju qelbet.Si na erdhen nga diaspora ne kosove per me na çlirudhue,edhe na jemi duke u pergaditur,se shpejti po do vijm me pastrue shqiptarine nga hardhucat qe sillen mbi ure e nen ura.

J’aime · 25 décembre 2015, 17:42Haxhi Kuçi Osman Bytyqi

J’aime · 25 décembre 2015, 17:42Osman Bytyqi Ata qe flasin per mu dhe shoket e idealit.ata sjan shok tmi.por jan shok tu e kurr syt mos ju pafsha kur tbaesh ti memi dal zot tezakit tem e shokve tmi ma mir mos kofshmi edhe na po hec baju edhe mosqo kllada ma shum se kam pun mat meqme sesa mu marr me qiftin tan.

25 décembre 2015, 17:47Haxhi Kuçi Osman Bytyqi ,shume gabim e ke,por nejse .Ka thane ai i moqmi,me dhi ne qafe oj sorre se une ta shpetova jeten.Pse Fatmir Lima e ti mos te me dhini ne qafe???Kercei drinin ma dhiu te meren.Kush m i qoj ish policin e uçk es ne Marali?Dhe mu kerncuan ;Po...Voir plus

J’aime · 25 décembre 2015, 17:54 · ModifiéHaxhi Kuçi Osman Bytyqi ,Nuk ka faje Lima,sa ka faj Avdi qeni qe e ka shti ne grusht dhe i ka detyrue me ja zbatue urdherat e qenit.

J’aime · 25 décembre 2015, 17:57Haxhi Kuçi Osman Bytyqi ,Pse nuk bahesh burr i mire e mi tregu ketij populli per rastin e Avdi Ibrahimit kur mbas luftes qe e kishte urzuprue sharren ne Lubizhde te Prizrenit,mbrapa stacionit te ish policise serbe.Dhe u ka dhene derektiva sekrete ne ate mbledhje.Permendi emrat e atyre qe ishin ne mbledhje sekrete????Mos u mundo te meshifni gjanat,banu burr e na trego?

J’aime · 25 décembre 2015, 18:07Haxhi Kuçi Osman Bytyqi ,Po a nuk eshte shkau ne brendin e kosoves?Po ty tu paskan prish llagarat e trurit mor dahi.Nuk e shitet veriun?Ku eshte asociacioni shumice i komunave serbe?Mos genje,se po genjeni sa je i rende serbine se keni debue,mos qite qepalla me na qite hi syve.Ku e late iliriden ore trim?Ku e late luginen e presheves?Kesaj i thua se e keni debua shkaun,?Genshtar i keq çenke po me vjen keq qe po ua them haptas.

J’aime · 25 décembre 2015, 18:20Haxhi Kuçi Osman Bytyqi ,nuk ju intereson juve per punet e shokeve çka i beret shqiptarise,se nuk doni me pranue tradhetine.

J’aime · 25 décembre 2015, 18:22
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   Lun 22 Fév - 6:34

 
Osman Bytyqi a commenté votre vidéo.
 
   
Osman Bytyqi
25 décembre, 17:23
 
Mi rrofsh koqet ti e hamdia e krejt kllapa jote sedi pse spi merr qatje ne franc krejt qet kllap tanen se na flliqet kqyr qelju azylin se sjuka met ven nkosov e faqen e zez e paqi po ski faj ti se edij un kushka faj ku nuk te rahatuten me koh qater Doberdelan 98 e skishe leh ma si langaq nepër fb po mepas ftyr e byth vjen suharek po ik pirdhu edhe kur fol laje gojen me domestos se ktu n'zvicer pot nihet era flliqt.mem ngu mu mbytesh nlegen se gjithmon legen je kan bile vdis taman sika hije legengji.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   Lun 22 Fév - 14:23

 
Osman Bytyqi a commenté votre vidéo.
 
   
Osman Bytyqi
25 décembre, 17:23
 
Mi rrofsh koqet ti e hamdia e krejt kllapa jote sedi pse spi merr qatje ne franc krejt qet kllap tanen se na flliqet kqyr qelju azylin se sjuka met ven nkosov e faqen e zez e paqi po ski faj ti se edij un kushka faj ku nuk te rahatuten me koh qater Doberdelan 98 e skishe leh ma si langaq nepër fb po mepas ftyr e byth vjen suharek po ik pirdhu edhe kur fol laje gojen me domestos se ktu n'zvicer pot nihet era flliqt.mem ngu mu mbytesh nlegen se gjithmon legen je kan bile vdis taman sika hije legengji.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke   

Revenir en haut Aller en bas
 
Osman Bytyqi thuj Hamdi Ndrces se ju iku fati,po qen qe koke
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: