AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Qerim Kelmendi ku e ka dhembin tek Hamdi Ndrecaj ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Qerim Kelmendi ku e ka dhembin tek Hamdi Ndrecaj ?   Dim 28 Fév - 11:51

https://www.facebook.com/hamdi.ndrecaj1/posts/10205941342718036?comment_id=10205944264471078&notif_t=like
J’aime · Répondre · 3 · 9 hQerim Kelmendi Ky Hamdiu ka imunitet , si ne Kosov si ne Maqedoni. Pse e ka, le te tregon ky vet...

J’aime · Répondre · 8 hHamdi Ndrecaj Sepyeta une qerim ..ok .leteju pergjigjet atyre qe ekan pyet ...esaper imunitet .ate e vereson populli ejo ..servilet ..imunitetin ejof vetem nga kombi ejo nga .ata qe ecin sipase tekeve te te biret e te dreqit ..

J’aime · Répondre · 1 · 4 h · ModifiéNiim Osmani nuk pergjigjet ky o gjeneral Hamdi Ndrecaj , Murat jashari i beri pyetje te tilla edhe FATMIR LIMES por nuk mori asnje pergjigje pervec nese i ka mare direkt ne kater sy e jo neper media, baces Murat nuk i duhen keta pergjigje pershkak se ai vet i din por i duhen popullit

J’aime · Répondre · 1 · 6 hHaxhi Kuçi Qerim Kelmendi;çka lypi Ali Ahmeti mu shkollue ne kosove?çka lypi me luftue ne kosove?Kush e qoi Ali Ahmetin ne kosove me luftue serbine?çka lypi Ibrahim Kelmendi mu ba komandant i Grupit te Kumanoves?Kush është "KOMANDANT: SHTEGTARI I LIRISË", i cili lëshonte Komunikata dhe përhapte kumte se lufta do të vazhdon edhe më furishëm.Autori i komunikatave - këshilltari i Ali Ahmetit.Kush i perpilonte listat per likvidimin e atdhetareve?Kush kerkonte levizjen per pajtim me serbi?Kush morri miliona nga qeveria e Gruevskut ,bashk me Rumunken,dhe ato leke kujt ja dhane per skenar ne Kumanove?Hamdi Ndrecaj jeni mundue me dergue ne Grupin e Kumanoves,por diagnoza ju deshtoje.A i besoni drejtesise?A besoni ne Zot?A e ndjeni veten fajtor per shume ngjarje tronditese?A e dini se per çfare arsyesh zhvillohen lufterat çlirimtare?A i keni dite rregullat e luftes?E dini se nga kush furnizohen ushtrit çlirimtare?A keni qen ne dijeni per "Hipotezen e Henri Kisingjerit" ?A e keni dite cakun e luftes çlirimtare?Ne tri troje shqiptare pergaditet tri luftera çlirimtare,pse as njeren lufte nuk e quat ne vendin e saj siq u betuat para flamurit e popullit?

J’aime · Répondre · À l’instant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Qerim Kelmendi ku e ka dhembin tek Hamdi Ndrecaj ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: