AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zahir Pajaziti ate dite ishte ne iftar Haki Bajrami

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zahir Pajaziti ate dite ishte ne iftar Haki Bajrami   Lun 29 Fév - 16:16
Met Zhegra a partagé la vidéo de Kosovari.
28 février, 01:51 · 


[ltr]-2:04
https://www.facebook.com/muhamet.zhegra.7/posts/1564798573838339?comment_id=1565180130466850&notif_t=like[/ltr]
21Vous, Reshat M. Murati et 19 autres personnes
Commentaires


Haxhi Kuçi Ja kuptoj deshprimin ,zoti ishalla ja hape rruget e jetes ketij dhe perkrahesve te ketij .Met Zhegra,ma mire mos ta kisha shique,se kurr ne jeten time ma keq nuk e kam ndie veten.Kjo çka shikova eshte me vajtue.Agon Enver Hoxha Mos Vajto se ky I ka siguru2 nenshtetesi.nja serbise e ndoshta edhe nja a the ku jeton.cilin shtet.por veq njerzit si ky she ata te isisit e bajn kete gjestSkender Mehmeti Zotri edhe un kam 2 nenshtetsi ikam serbe dhe kosovare sepse kam lind ne serbi ne trojet e gjyshit tim por jam dhe un i zhgenjyer aq shum me kta qena ama met vertet nuk dota shkyej dokumentin e kosovs me asnje qmim .e nese ka edhe nenshtetsi serbe nuk dote thot se ky e jep kosoven per serbi por tegjith i dim malltretimet serbe qe behen ndaj shqiptarve dhe pse tash te malltretohemi edhe nga shqiptarët kjo asht qështja pse ndoshta e ka shky pasaporten per te gjykuar diken duhet te mbledhesh shum e shum mendime dhe nga ato te gjitha te formosh një per te folurVotre réponse...
Dugagjinas Autokton Te Serbise e kan fitua perkrahesit e ZAJEDNICES dhe listes SERBSKA!\

J’aime · Répondre · 1 · 28 février, 06:39Skender Mehmeti Sa per veti dote them shlir se nuk ka bir nane as shkja e as turk qe dotme shtin ta mohoj shtetin e kosovs se le ma shqiptari permua kta shqiptart qe jan ne udheheqsi nese dotme vjen mundsija tite luftoj meta por kurrsesi te zgenjehem nga shteti qe muvran mua ty ati asaj dikujt bir dikujt bab e dikujt bab e babgjysh .ne duhet bashkuar e liftuar kta qena e jo tilem te lir dhe tja kthejm shpinen atdheutArti-beki Luka Kjo eshte e turpshme qka bene ku njeri si ia kthene shpinden atedheut,edhe pse ka nenshtetesi tjeter ky njeri per mua ska vlera,atedheu nuk harrohet per asnje politik,turp te qofte marre...Bashkim Bekteshi Zemrimin duhet ta shendrojme ne pune e jo ne dorzim te shtetesise , pune per te jeke qafe at qeveri dhe kryetar serbofil .Masquer 38 réponsesHaki Bajrami Po a deri kur?? I ka ardh popullit Te fyti o burr!! Hajnat sa do Te punosh do Te jet kot!Bashkim Bekteshi Pershendetje Haki !Jam plotesisht dakort me ty por nuk jepet shtetesija per pakenaqesit e ketilla se kundershtari ate don qe ti largohet konkurenca. perkundrazi duhet rezistu.Haki Bajrami Te kuptoj plotesish o vlla jetoj ne gurbet dhe isha ne luftë perjetova Te gjitha! Mirpo me thuaj se sa ne te vuajm?? Me vjen shume keq por ta them nga zemra dikur mezi prisja te vizitoja kosoven tani me vjen merzi vetem Te mendoj qe Te Marr rrugë per be Kosove! Qfar beri per popull ky Gomar dhe deri Kure me!! Ca shoku te mi Ranë Deshmor isha shoku I ngush I Edmond Hoxha tani ata luajn me gjakun e deshmorve kan shitur Te Gjith mjere Populli qfar do pret nga Privatizimi!? Sikurr rrymen airportin e shume e shume tjera!!!!!e ju Flm per durimin tuaj dhe shpresoj Te jesh sa me Mirë!!Haxhi Kuçi Haki Bajrami , Edmond Hoxhen,Zahir Pajazitin Hakif Zejnullahun kush e percillte nga shoket ma te ngushte mbrapa dhe me automatik ja futen ne vend qe ti vrasi policia serbe.Hulumtoni per shokun e juaj a eshte qellue nga mbrapa apo perpara kerri.Policet...Voir plusBashkim Bekteshi Kushdo qe te jete kjo eshte nji turp qe as lahet e as nuk falet . Cdo tradhetar qe ka be krime ndaj bashkekombasve te pa fajshem per tu mare postet, duhet denuar me denimin prej tradhetari qoft i djathte ose i majte per ka bindja politike.Haki Bajrami Haxhi Kuçi e Di si Jan qelluar Edmondi Ishte ne spital kur nderroi jet!!Haxhi Kuçi Bashkim Bekteshi Historikisht nese shikojme,gjere me sot ende as dhe nje tradhetar nuk eshte likvidue,pos atdhetar,e shpallur tradhetar.Haki Bajrami Ata qe lufuan pa qellime financiare tani Jan Deshmore Tradhtarer jeton lirin dhe bejn Shaka me popull dhe familjare Te Deshmorve!! Allahu na ndihmovët nga Kta DudhmanaHaxhi Kuçi Haki Bajrami ,a keni dijeni se kerri nga cila ane eshte qellue?Mesiguri se ne spital ka pasur mjek shqiptar,ata duhet me deklarue sot,çka ka fole sa ishte gjalle ne spital.Nese frigohen me emer e mbiemer kane mundesi me pseodonime te shkruajne.Haki Bajrami Jo o burr ku ta dime ne Sakesisht vetem e Di qe ka lufuar deri sa automatiku I Ti esht zbazur Ishe natë Ramazani beme syfyr u pershendetum ai Ishte momenti I fundit per ne!!Haki Bajrami Jo une Nuk tutem fare vetem Allahut ati I qofshim fal I tutemHaki Bajrami Jo Zotri Edi Nuk ka pasur vetëdie Te flas Ishte ne dore Te sebeve dhe Nuk dime asgje pasi esht larguar nga Makina!!Haxhi Kuçi Haki Bajrami a keni ndegjue per veturen e tyre nga cila ane ishte e goditur me bresheri plumash?Bashkim Bekteshi Turp, turp , turp !!!Haki Bajrami E po mund Te theme Ishte qelluar perpara pastaj Edi Ishte nga mbrapa dhe nda ana e majt Edi ka sulmuar e po nga ajo anë kishte Edhe police serbe por derisa Edhe dera e makines u hapur!!Haxhi Kuçi Bashkim Bekteshi keta nuk kane turp ne shpirtin e tyre,pos leku dhe fotelen e kane ne zemer.Kane aftesi te madhe,por ne dem te shqiptareve.Haxhi Kuçi Haki Bajrami Ju lutem a mos ju kujtohet kush e percillte nga mbrapa kerrin e ketyre?Nese keni mundesi pakes qe kujtesa tju rikthehet.Haki Bajrami Oh ne vetem per hire Te gjakut Te deshmorve de esht Dashur Te lenim Kosove Zbrazet se Shtetit Populli e mban! E le Kta Pisa ne vetemi Te mbyten mesë veti!!Skender Mehmeti Dote doja ta doi se ajem gjith ne qe komentojm ktu shpijuna apo jo mete vertet qdo shqiptar po del tradhtar aka mor burra naj shqiptar qe su tradhtar po habitem vertetBashkim Bekteshi Mese e vertet Haxhi Kuci . Kur njeri eshte i pa fuqishem per zgjidhjen e problemeve i ngelet te shpresoje por une mendoj se duhet edhe te punoje per sqarimin e ketyre problemeve pej tradhetari. Ju pershendes !Haxhi Kuçi Skender Mehmeti une nuk e kam ba mend qe ka bash kaq shume shpiuna shqiptar.Por nje ta dini se te gjitha vrasjet e aztdhetareve jane pergaditur nga vete dora e pseodopatriotave,qe sot i kemi ne krye te qeverive tona.Haxhi Kuçi Bashkim Bekteshi ,veshtire eshte te punohet per zbardhjen e vrasjeve te atdhetareve,sepse keta kriminela e kane ne dore gjygjesine,policin dhe çdo deshmitar likvidohet,ose e obligojne me ba vetvrasje siq kane ndodhur.Kane aftesi qe me te detyrue me parnue çdo veper ,pa e bere fare.Skender Mehmeti Shum asht e vertet kjo zotri Haxhi Kuçi edhe un jam i bindur per ket sepse edhe familja ime ka vujt bash ne ket menyr shum ama shum vertet duhet te ndodh diqka nder shqiptarHaki Bajrami Jo per bese Nuk mund Te theme asgje ne ore Te herta Te mengjesit ka ardhur Hakifi apo Zahiri ne banesen time ne Breg Te diellit une isha ne gjume kur ata lane banesen dhe Nuk kam njohuri Te sakta!! Edhe une jamë nga Llapi por isha shoke dhe Edi sepse ishim ne studime dhe Ai rrinte ne banesen time Edhe Pse kemi banuar se beshku syfyrin e fundit e ndam se bashku Nuk Kisha as nje njohuri qe Ai Ishte pjestar I UCK'sHaxhi Kuçi Skender Mehmeti shume me vend e keni cekur,se edhe une them se diçka do te na ndodhi shume shpejte.Haxhi Kuçi Haki Bajrami ,vetem deshta tju beje nje pyetje te thjeshte,a mos e keni percjell gjendjen perjashta kur ka dal per mu nis ne vushtri,a ishte dikush me ndonje veture duke e percjellur?Haki Bajrami Zotri Si e ceka me heret Nuk Di fare vetem ne gjumi isha I kam degjuar pergjumshum ca zera dhe kur kan dalul Nuk I kam ni fare!! Nuk Di pastaj qfar ka ndodhur por une ne ate kohe kam hulumtuar ta dia se Si Ishe puna por 100 Nuk do ta dim asnjeher!!!Haki Bajrami Vetem nje e Di qe Edi po Te Ishte gjall Do ikishte nxen frymen ktyre hajnav!!Haxhi Kuçi Haki Bajrami XXXX;e ka siguru ushtrin dhe policing serbe se vetura e zahirit nuk mund te fillon te kthehet mbarapa kur ti diktojn forcat serbe ne prit..ai shoku i tyre, me vetur ia nxen rrugen vetures se zahirit , drejtuesi I vetures hakif zejnullahu edhe pse tenton te ktheehet mbara nuk mundet nga veturae e UDBASHIT XXX,dhe dyte i nxjerrin automatiket dhe shkrepin mbrapa ne shpin dhe i vrasin ne vend.Zbulone enigmen se kush jane Dy udbasha XX ?Bashkim Bekteshi Prandaj i eliminun njerzit e tille o Haki Bajrami , jo pse ishin te bukur por pse ishin konkurent dhe me te afte . Kjo ndodhe kudo ku ka njerez te lige sic jane keto qe po udheheqin Kosoven sot.Haki Bajrami Haxhi Kuçi Te gjithe e dime qe pasi ata u ndeshen per ball Nuk kan pasur mundesi Te ikun Ventura ka levizur nga bresherit e plumbave dhe Edi dhe Zahiri do ishim Te gatshem dhe e dinin ne gjdo rast Nuk ka kthim kan munduar Te marrin me vetete po sa Te mundeshin polic Serb!!! Te thash me heret Tradhtarert ke Te gjall!! Patriotët u betuan per Atedhe pa e kursy jeten!Haki Bajrami O Burra vetem Allahu inshallah e ndihmon popullin tone! A ka shtete ne Bote qe consumohet alkoholi dhe perqarjet qe ndodhin tek ne ne Parlament????Haxhi Kuçi Haki Bajrami zoti i ka punet e veta ma te medhaja se tonat.Sa per qe thua a ka kund ne bote qe konsumohet alkoholi,dhe perqarjet,e konsumoin alkoolin kur i vrasin shoket e idelait dhe me dheperin e tyre e perqajne populllin siq e kane perqa.Haki Bajrami Haxhi Kuçi per Allahun punt Jane shume Te lehta vetem Allahu duron! Por shpresoj qe se shpejti Te I thy qafen ktyre idiotve!! Me thuaj nje vend me keq se tek ne!?? Edhe Romet u futen ne Eu ndersa ne as ne ks??Haki Bajrami Ju pershendes dhasht Zoti e mbledhim mend ndonjeher!!!Haxhi Kuçi Haki Bajrami Nuk ke mundesi me gjete nje rome qe e shpiunon romin siq e shpiunojne shqiptaret vellau vellaun.Haxhi Kuçi Haki Bajrami Ishalla,por me kete mentalitet veshtire e kane me mbledhe mend.Haxhi Kuçi Haki Bajrami ,ju lutemi a keni pakes mundesi me na tregue edhe diçka?Ate dite kur i ke percjellur nga shtepia jote ;Kush e voziste kerrin?Zahiri, Edmondi,apo Hakif Zejnullahu?Apo mos ndoshta Zahiri ishte vete i dyti ne kerr?Nese keni mundesi rikujtone ate dite percjelljen?Dhe nese keni mundesi a mos ishin duke e pritur edhe dike perjashta qe ti percillte per ne Vushtri.Nese mundeni me kujtue kete percjellje?Apo ndoshta i ke percjelle nga brenda e nuk keni dale perjashta siq e kemi zakone mi percjell shoket.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Zahir Pajaziti ate dite ishte ne iftar Haki Bajrami   Lun 29 Fév - 16:42

Votre réponse...


Marjan Shala Haxhi Kuçi vlla boll mir e ki se shtet pa ushtri nuk ka po edhe ata jemi te humb po pse UQk luftun dhan jeten F.Jashari me familje Haradinaj e tjer e tash vjen ne krye ni tradhtar i cili ja humbi vlerat edhe UQK DRENICES KOSOVES DHE LDK ATO QKA I NDERTOJ SHEIJTI OSE PEJGAMERI I KOSOVES D.ROGOVAHaxhi Kuçi Marjan Shala;Ata qe kane luftue serbet,i kane vrare nga mbrapa shpines,e disa qe e kane marr veshe luften kane ik,se shpiunat e serbise per detyre e kane pas qe mos ti lejojne ushtaret e uçk es me luftue ushtaret e policin serbe.Kam pa me syt e mi qe prej 1850 ushtareve te uçk es jane dhene urdher qe ti hudhin armet dhe tja mbathin ka tju shofin syt.Armet pastaj me traktora u jane dergue ne stacionet e policise serbe.Kane ardhe tek une nja 17 ushtar te uçk es dhe ja nisen me kajte si femi;çka eshte i pyeta?Na tradhetuan shoket,vete kane ik e neve nuk na kane tregue,dhe vetem kur i kemi ndegjue serbishte duke fole serbet,e bertit;Osmane jeli ste pobeglli mater vam jebem.Haxhi Kuçi Nuk kemi pasur mundesi me luftue me serb,pos te 17 i kemi aktivizue bombat e hudhur ne serb,pastaj kemi shkrep me armet tona e serbet jane terhequr mbrapa,dhe ja erdhem te ti qe te na udheheqish ,po te na bashkohesh.O Haxhi me bajshin 1850 pushk me e gjuajt tankun pasha nje zot e rrotullojn tankun pse me ik e mos me na tregue,por na kane lane qe me na vra.Jan gjalle keta ushtar.


Marjan Shala Edhe une nuk kam dasht kurr ta marr shtetsin e vendit ku po jetoj punoj dhe kam ni jet shum te mir po me zgjedhjen e ni krimineli te cilin e dini gjdo njani dikush e pranon e dikush jo po krejt kreij ata qe shkelen 23 pikat e koshtetutes qka prit pej ti qfar te mir dhe qohi te gjith ju qe jetoni dhe nuk i besoni hikni prrj ati vendi teshkret

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 28 février, 17:58 · ModifiéHaxhi Kuçi Po kush e leshone atdheun nga e mira,te gjithe kriminelat e shqiptareve i kemi neper qeveri e trojeve tona.Ma te zi se shkau jane.Serbia i ka pervetsue te aftit dhe i ka ba vegla te veta.Te gjithe ata te rite tone qe ishin kryetara te US,serbia me mjeshtri i ka hype ne krye,jo per interesa te shqiptareve pos per interesat e veta qe sot po shihet mire puna e ketyre dilingjive.

Marjan Shala Haxhi Kuçi Une jam pendu se nuk jam ardh ne kosov me luftu fizikisht por ni arsy me ka ndal se ne at ko kam qen ne Zvicerr dhe i takova dy te ri qe ishen kan ne UQK dhe me tregun ni gjah se nuk e kam besu po tani po del e verteta edhe ne ata koh isha pendu shum e shum po kukna kan ka gaboij qe te kisha ardh dote thot mundi perfundi per tradhtaret lufta kot.

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 28 février, 18:23 · ModifiéHaxhi Kuçi Ai shoku ua paska tregue mire te verteten,por edhe une shpesh here si ju kam mendue ,por une i kam shoshitur menjeherit deklaratat.Veshtire eshte mi marr vesh shpiunat,se kane aftesi me manipulue me secilin atdhetar.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zahir Pajaziti ate dite ishte ne iftar Haki Bajrami
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: