AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Gani Koci,ēka ka thene per Rexhep Selimin Gani Geci e vertet

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Gani Koci,ēka ka thene per Rexhep Selimin Gani Geci e vertet   Jeu 3 Mar - 3:39

Publikuar mė: 2 Mars, 2016
Kosova |

[size=36]Koci: Gjithēka qė ka thėnė Gani Geci pėr Rexhep Selimin ėshtė e vėrtetė[/size]
 

Ish-deputeti i Kuvendit tė Kosovės, Gani Geci ditėve tė fundit pėrmes disa postimeve nė rrjetin social Facebook dhe njė interviste tė dhėnė, duke folur pėr luftėn e fundit nė Kosovė pa pėrmendur shumė ngjarje e emra tė paditura deri mė tani pėr persona tė skenės politike.
Geci para disa ditėsh nė njė postim kishte shkruar se gjatė luftės ka qenė dėshmitar kur njė ditė nė fshatin Polac, komandanti i UĒK-sė, Adem Jashari gjatė njė mosmarrėveshje qė kishte me deputetin aktual tė Vetėvendosjes, Rexhep Selimin, i kishte thėnė para 30 ushtarėve se “do t’ia nxjerr gabzherrin”.
Tutje nė njė postim tjetėr Gani Geci ka thėnė se dėshmitar pėr kėtė, nė mesin e shumė tė tjerėve ka qenė edhe ish-themeluesi i UĒK-sė, Gani Koci, raporton Indeksonline.
“Nuradin Lushtaku, Gani Koci ,Fadil Kodra, Xhafer Koca ,Isuf Hoti, Gani Kabashi ,Musli Geci ,Sylejman Selimi, Xhevahire Geci dhe shumė te tjerė janė tė gjallė qė nėse don me tregua tėe vėrtetėn tė gjithė e dinė”, kishte shkruar Geci nė Facebook.
Gani Koci i kontaktuar nga Indeksonline ka konfirmuar se ajo qė Geci ka thėnė kėto ditė ėshtė shumė e vėrtet.
“Mund tė them se gjithēka qė ka thėnė Gani Geci ėshtė mė se e vėrtet”, ka thėnė Koci shkurt pėr Indeksonline/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Gani Koci,ēka ka thene per Rexhep Selimin Gani Geci e vertet   Jeu 3 Mar - 3:40

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Gani Koci,ēka ka thene per Rexhep Selimin Gani Geci e vertet
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: