AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ilirian Max Maxhuni

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ilirian Max Maxhuni   Lun 7 Mar - 9:47

[ltr]
[/ltr]


 • 08/06/2015 23:26

  Illyrian Max Maxhuni


  [ltr]
  Qka eshte kjo Video[/ltr]


 • 08/06/2015 23:39

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]
  Qka eshte me keto Video[/ltr]

 • 09/06/2015 00:07

  Illyrian Max Maxhuni


  [ltr]
  po ndroje paswortin o njeri[/ltr]
  [ltr]
  na mbyte me keto video[/ltr]


 • 09/06/2015 00:08
  Haxhi Kui
  [ltr]
  Ja kam nderrue por nuk po mundem me ba gja[/ltr]
  [ltr]
  Me kane marr nen kontroll hakerat,dhe mi kane shlye te gjitha postimet[/ltr]


 • 09/06/2015 00:09

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]
  nderroje persri[/ltr]
  [ltr]
  tani[/ltr]


 • 09/06/2015 00:09
  Haxhi Kui
  [ltr]qe dy here po ja nderroj nuk po bane pune vetem me shyq fb e me kqyre neser[/ltr]


 • 09/06/2015 00:10

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]po banja ashtu me se miri[/ltr]
  [ltr]se nga ti po vijne me se shumti[/ltr]
  [ltr]qlajmeroje[/ltr]
  [ltr]e pastaj neser e shikon me se miri[/ltr]
  [ltr]se mos vet[/ltr]

 • 09/06/2015 00:11
  Haxhi Kui
  [ltr]Nuk e ka vendin per me bllokue se di si me ja ba,por e ka bllokue fb e ti[/ltr]

 • 09/06/2015 00:12

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]jo nga une nuk ka[/ltr]
  [ltr]por po vijne prej miqeve ne faqen time![/ltr]
  [ltr]lajmero fb[/ltr]

 • 09/06/2015 00:12
  Haxhi Kui
  [ltr]i ka shpernda ne tere shoqerine[/ltr]
 • 9 juin 2015

 • 09/06/2015 22:41
  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]a u rahatove me ata virusa?[/ltr]
  [ltr]tash veq sa me lajmeroi nje shok qe ende po shperndahen.....[/ltr]

 • 09/06/2015 22:42
  Haxhi Kui
  [ltr]Me duke se i rregulloj djali im,ma me duket se nuk do u vijne .Vetem nese qendrone mbrenda fb tim,se di.[/ltr]
  [ltr]nga une jo se edhe disa mu kane lajmrue se ju ka dergue shume tjereve si mua.Nga une nuk mendoj se do u vijne[/ltr]

 • 09/06/2015 22:45
  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]jo nga ti nuk kemi me por te tjeret po[/ltr]

 • 09/06/2015 22:47
  Haxhi Kui
  [ltr]Ju ka shperndare shumiceve dhe si tja ndrydhni emelin e Naser Halilit ju mbushet me virusa ,mos i ndrydhni fare[/ltr]

 • 09/06/2015 22:51

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]ncncncncn Shkijet i bejne ose turqit se jemi kritik ndaj tyre!!!![/ltr]
  [ltr]mund te ndodh qe edhe pisat tane ne Prishtine![/ltr]

 • 09/06/2015 22:51
  Haxhi Kui
  [ltr]serbet dhe maqedonet se kane mjafte shpiuna faqezi qe punojne ende per keta ndytesira.[/ltr]
  [ltr]Ka mundesi,por e kam zbulue une dhe disa nga maqedonia kete Naser Halitin[/ltr]
  [ltr]eshte nga gostivari[/ltr]

 • 09/06/2015 22:53
  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]po mire e ki se edhe atje tani me Kumanoven ka pas shume kritik dhe postime edhe ajo eshte e mundeshme! E po pra rreth e rreth armiq![/ltr]


 • 09/06/2015 22:54
  Haxhi Kui
  [ltr]Sa kam mendue qe kemi tradhetar po dalim shume ma shume se sa kam mendue,zoti i farofte ishalla.[/ltr]


 • 09/06/2015 22:59
  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]o qka ishim kane ne mos vet[/ltr]
  [ltr]te mshefte e hajmedet![/ltr]
  [ltr]amiq te vetevehtes![/ltr]


 • 09/06/2015 23:00
  Haxhi Kui
  [ltr]Shume me vend e ke thene kete fjale,ju lumt.[/ltr]

 • 09/06/2015 23:03
  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]mire mik te pershendes![/ltr]
  [ltr]Kaloni mire dhe Naten e mire![/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Prsh Haxhi![/ltr]
  [ltr]Un nuk po t njoh....disa njerz m kan shkruar fjal t kqija pr ju![/ltr]

 • 06/03/2016 23:20

  Haxhi Kui
  [ltr]Pershendetje Ilirijan[/ltr]
  [ltr]Kush ju ka thene a bane me dite emrin e atyre[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Jo se nuk sht korrrekt kjo![/ltr]
  [ltr]Por nse ju jeni n regull nuk u duhet emri i askujt![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Mua te me thote dikush per juve fjale te keqia pa ju tregue se kisha lane dhe po qe se ishe prekur,nuk kisha lejue veten me qendrue ne shoqeri me nje shpiun apo tradhetar.[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Un nuk u kam par q keni komentuar te un ndonjher![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Me qen nevoja kisha komentue[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Hy te faqja ime e demantoni se ju kam pyetur aty publikisht![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]per ka?[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]
  Po lexoje tekstin atje![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]skam kohe se jam ka shkruaj me shume e menxi edhe me juve qe po komunikoj,po trego per ka a fjala[/ltr]
 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]A keni punuar pr UDBN ju?![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Prralla je ka flasish[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Jo un nuk e di t pyeta se njerzit ashtu po m thojn![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Me pas punue ne udbe,sot isha ne qeverine e kosoves siq i ke te gjithe,po leji fjalet e udbashave qe kane aftesi me te rrue prapanicen tenden dhe timen.[/ltr]


 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Po a ban me dit ku jetoni tani?[/ltr]


 • Haxhi Kui
  [ltr]pse ka po te vyne,a mos je prokuror[/ltr]


 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Jo nuk jam prokuror por miqte pyeten nder veti nga jan e kush jan?![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Thuaj ati qe ta paska mush mendjen ta qifte nanen Haxhi Lata[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Kompjuteri po ju del n Paris![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Se as baba as babgjysh nuk jemi shkerdhye as me shkije e as me sherbetar te serbise[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Pra jetoni n Paris prse nuk e thoni kt ska asgj t keqe![/ltr]


 • Haxhi Kui
  [ltr]po pasi e keni lexue,pse bani pyetje?[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Sepse plot virusa e kam PC ka edhe nga emri i yt e po t del numri n Paris[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]virusat mi kan que keta shkiet e tu,jo une qe di te mirrem me keso flliqesira o dost[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Sepse e kam kompjuterin nen hetime pr me i gjet ata q po fusin virus e po thyejn pasworta[/ltr]
  [ltr]E kam lajmeruar....[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Po i pres tani krejt t dhenat[/ltr]
  [ltr]Por doli q edhe nga adresa e jote ishte nj[/ltr]
  [ltr]E kan ekspertet e kompjuterave se dua ti padis t gjith ata q po bjn keso dėme te un![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Nga une hiq mos ta nin se si perzihem kerkujt,a qe mi qojne e pastaj ju hyne edhe tane shqoerise nuk kam haber[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Ok[/ltr]
  [ltr]Veq kisha pas deshire ta beni nj koment te faqja ime[/ltr]
  [ltr]Se jeni njeri i mire dhe nuk jeni ashtu siq po ju flasin njerzit[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Le te flasin ka tju ipet,per mua nuk qojn pesh fare,une vetem me fakte ja rrasi atyre qe kam pas probleme se me kohe i kam rregullue se e kam dite qe krymbat qohen pesh kur flasi pa fakte.Shkruaj ne faqen e juaj nese me tregoni se kush ju ka thene,por edhe nese nuk doni me tregue mbane sekret ska problem.Por ja eshte Reshat badallaj,ja Avdi Ibrahimi ja Osman Bytyqi byth perlyeri nga PZ,qe ka ba 1000 krime e dallavere me shqiptar.[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Jo asnj nuk jan kta[/ltr]
  [ltr]M beso![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]me tjeret as qe njifem se nuk i njoh,pos neqoftese keta kane ndryshue emrat dhe paraqiten me pseodonime fallco[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Por ti nuk ke prse behesh merak kur je njeri q nuk ki Probleme[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Probleme jane qe ua kam qite te zezat e shum tradhetareve e mundohen me mshtjelle e me nxjerr veten te paq,por shyqyr zotit qe ja kane nise vete me ja qite njeni tjetrit te zezat qe ja kane bere popullit[/ltr]

 • 00:00

  Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Pash Zotin fol shlir[/ltr]
  [ltr]Se nuk ma nin pr askend[/ltr]
  [ltr]Veq fole t verteten[/ltr]

 • 00:01
  Haxhi Kui
  [ltr]po une qe 17 vjet kam fole e shkrue per realitetin neper portale e gazeta i keni te gjitha[/ltr]
  [ltr]dy qen qe i kam zbulue vetem me keta dy kam shpifje,qe me akuzojne duke fabrikue rrena qe jane mesue nga serbia se me sulmue,por kote e paten se une me video ja kam nterte me deshmitar[/ltr]
  [ltr]Avdi Ibrahimi e Reshat Badallaj a e kane shoqerin e madhe po e di por skan kaqik hiq[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Nese je ne rregull shkruaje nj koment t shkurte te un[/ltr]
  [ltr]Aty po t lajmerohen plot njerz[/ltr]
  [ltr]Lexoj komentet e tyre i kan emrat[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]se kam dite,por patjeter se do hyj,por jemi nxen se na kane plagos nje shok ne kosove keta bandita.[/ltr]


 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Kur ka ndodh kjo?[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]ska problem se kur ka ndodhe por eshte i madhe[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]Mire Haxhi[/ltr]
  [ltr]Po presim t komentosh[/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]nese me del kohe se jemi ne biseda mos e zini per te madhe nese sot nuk shkruaj,por patjeter qe kam me shkrue[/ltr]

 • Illyrian Max Maxhuni
  [ltr]T i thuash edhe keto fjal atje[/ltr]
  [ltr]Ok[/ltr]
  [ltr]Natn e mire![/ltr]

 • Haxhi Kui
  [ltr]Naten e mire e ndegjohemi[/ltr]
 • 01:08

 • Haxhi Kui
  [ltr]Le te pergjigjen ,e pastaj ma bani bllok,ose une e beje vete.[/ltr]
  [ltr]vetem te premtova se pa shkrue nuk e la e qova ne vend fjalen.[/ltr]Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ilirian Max Maxhuni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: