AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Naser Halili ma rrofsh bythen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Naser Halili ma rrofsh bythen   Mar 8 Mar - 7:20

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208362270595141&set=a.4583449745054.181101.1256280367&type=3Bashkim Fazliu avec Naser Halili.
2 mars, 20:40 · 


Me mikun tim që gjendet në mërgim në Francë, fotografistin profesionist, Naser Halili, duke i dhuruar Librin:
INOVACIONET: Rruga e vetme drejt suksesit
Me respekt,
Bashkim Fazliu Migjeni, Autor
Bashkim Fazliu avec Naser Halili.
2 mars, 20:40 · 

Me mikun tim që gjendet në mërgim në Francë, fotografistin profesionist, Naser Halili, duke i dhuruar Librin:
INOVACIONET: Rruga e vetme drejt suksesit
Me respekt,
Bashkim Fazliu Migjeni, Autor

J’aime · Répondre · 36 minNaser Halili UN KAM SKRUAR NE MURIN TUAJ DHE NUK PO E FSHEHI IDENTITETIN SEPSE NUK KAM NEVOJ ME FSHEH IDENTITETIN PRA PE TY ISHTE

J’aime · Répondre · 33 minHaxhi Kuçi Naser Halili ,ju lutem shkruaje mendim ma qart se nuk jam ka ju marri vesh fare.Shkruaj shyl shqip,çka po te interesone.

J’aime · Répondre · 31 minNaser Halili LEXOJE EDHE NJE HER SE E MERR VESH NESE JE SHQIPTAR E FLET SHQIP

J’aime · Répondre · 29 minHaxhi Kuçi Naser Halili Po une jam vertete shqiptar,e ti sherbetor i kujt ishe,ku te punonte babai juaj ne ish jugosllavi?Tjeter çka deshironi tju pergjigjem?Pergjigju tani ti?

J’aime · Répondre · 27 minNaser Halili BABAIM NUK KA PUNU KURRE SE ISHTE BUJK SHUM I THJESHTE DHE NUK I DINTE DREDHIT SI TE TJERET ISHTE NJERI SHUM I SINQERT DHE NESE TI PO FLET PER BABEN TIM TI JE NJERI SHUM I KEQ TASH PO E SHOF TE VERTETEN SEPSE TI NUK DIN ASGJE PER BABEN TEM a ke deg...Voir plus

J’aime · Répondre · 21 minHaxhi Kuçi Naser Halili me duket se shqip te shkrova se jam shqiptar.Ju çfare nacionaliteti keni?Trego te vertetn.

J’aime · Répondre · 13 minNaser Halili ma rrofsh bythen

J’aime · Répondre · À l’instantHaxhi Kuçi Naser Halili thirre nanen tende le ta rrun bythen bre qen i serbise

J’aime · Répondre · À l’instant


Dernière édition par Perparimi le Jeu 10 Mar - 6:25, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Naser Halili ma rrofsh bythen   Mar 8 Mar - 7:49Dernière édition par Perparimi le Mar 8 Mar - 7:53, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Naser Halili ma rrofsh bythen   Mar 8 Mar - 7:51

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Naser Halili ma rrofsh bythen   Mar 8 Mar - 7:55

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Naser Halili ma rrofsh bythen   

Revenir en haut Aller en bas
 
Naser Halili ma rrofsh bythen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: