AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Plagosin misteriozisht Hamdi Ndrecen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Plagosin misteriozisht Hamdi Ndrecen   Jeu 10 Mar - 4:46


Xhelal Selmani Toplana
13 h · 

plagoset réndé me armé zjarri; HAMDI NDRECAJ ish pjesétari i UCK i tri luftrave né rrethana té panjohura!!!,dhe njerzi té panjohur!,ku jané POLICIA E KOSOVES,!!??,pse heshtet pér kété rast,edhe sa duhen té vriten luftaré té UCK né heshtje,ku éshté shteti!?,a ka shtet Kosova apo éshté njé Shtet Gabeli?,pse heshtet pér kété rast té Hamdi Ndrecés, edhe sa duhen té vriten civil dhe ushtaré té UCK né rrethana misterioze,apo ndoshta Kosova éshté Kandahar i Afganistanit!.
J’aime


J’aimeJ’adoreHahaWouahTristeGrrr
[size]


CommenterPartager

14Xhelal Selmani Toplana, Syla Daklan et 12 autres personne
Commentaires


Nusret Saini Jo Kosova nuk eshte kandahar i Afganistan por eshte republika Serbska e jugut te Serbis,per fat te keq i dashur dhe i nderuar Xhelal Selmani ToplanaXhelal Selmani Toplana Kush jané ata qé po vrasin natén e té qajné ditén!?,deri kur késhtu?.Arben Doqi Turp Vallahi zoti na rujt prej dyftyrshavArben Doqi Xhelal ekur ka ndodh sante apo para disa dite qe tha hamdia pata ni Aksident qe ish nspital


Ilahi Aliji Kur asht plagos
Hajruš Džemailji Xhelal Selmani Toplana Poa asht e vertet qish ashtuo qfar shteti Kosova O Xhelal me HajnaXhelal Selmani Toplana Hajruš Džemailji ésht pérzie leshi dreqi né fije nuk mund ti bien.Hajruš Džemailji Qenka Perzi valla Xhelal Selmani Toplana Vshtir mi ra nfije


Xhelal Selmani Toplana Kosharja Trimave nuk di se né çfaré rrethana éshté plagosur Hamdiu dhe kush e ka béré kété akt ,pér rastin e Kumanovés pér Hamdiun nuk ka fakte se ka tradhetuar,punét qé i keni pasur me Hamdiun ato jané punét e juaja i nderuari Kosharja Trimave,jané puné qé ju i dini dhe Hamdiu!, rasti i Hamdiut personalisht mé duket misterioz!.dhe pse hesht policia e Kosovés si mund té fshehin krimin!!???. pa maré parasyshé se kush e ka béré.Xhelal Selmani Toplana PSE POLICIA E KOSOVES NUK MERR MASA PER KET NJGJARJE !!!???. Pa marré parasysh rrethanés!.Alim Isaki !.Hamdi Ndrecaj Perqfare tradhetie po flet o norkomani iskodres .ozagar .o geneshtar o gjak shitur ..ipa turp .gjitheqka erdeehi nga pushteti eshteti i maqedonise dhe zagaet etyre ..ejo nga dikush tjetr ..burrat te dalil per ball eta shkrepin dhe ta tregojne arsyjen .ndrsa tradhetaret te vrasin pas shpine .dhe ne prita .ka 10 milon banore trojet shqipetare .je ivetem dh imjer o kosharja e trimave .qe po perdore verionin tan .special .vall nuk jan 29.komandantet egjall .te rastit kumanova .qe mese miri edin se kush i trdhetoj .etepaska dal ty ne pun se kush qka si .turp te kesh .asp eshef qe fjale genjeshtrat tua nuk kan vler as sa te lehuart e qenit .edhe te semuret psiqik qe qendrojne neqmeni edin mir se kushi tradhetoij djemet .tek e funit ata djem permua jan dhemje .ndesa perty jan vetem bisnes Shyqri burri Mjaft ma se jeba obijekt talljesh edhe per te posa lindurit .

Hamdi Ndrecaj Komandant “Panteri” ja tërheq vërejtjen Ali Ahmetit
23 Sep, 2014 Aktualitet, Slide
Komandant “Panteri” ja tërheq vërejtjen Ali Ahmetit
Hamdi Ndrecaj-Panteri, i cili prezantohet si gjeneral major, në një letër dërguar në redaksinë tonë, thotë se ka marrë kërcënime nga njerëz të Ali Ahmetit, prandaj ia tërheq vërejtjen që t’i ndalojë “zagarët dhe kërcënimet”. Ai thotë se Ahmetit ia tërheqe vrejtjen
Zotëri Ali Ahmeti, ne nuk ju kërcënuam, nuk ju shantazhuam dhe as nuk kemi bërë asgjë të keqe kundër jush dhe kombit tonë . Unë Hamdi Ndrecaj me shokë, u përgjigja ashtu siç duhet të përgjigjet secili shqiptarë në këto situata të diskriminimit që po i bëhet popullit tim në IRJM. Unë ju ftova Juve si kryetar i BDI-së dhe të gjitha forcat tjera politike shqiptare në IRJM që të jemi të gjithë së bashku në aktin solemn të shpalljes së Republikës së Ilirides. Por, duke e parë që ju jeni peng i politikës sllavo-maqedonase bashkë me servilët tuaj që ju rrethojnë, ne u përpoqëm disa herë që të vejmë kontakt me ju, t’ju ndihmojmë të shkëputeni nga qeveria antishqiptare e Nikolla Gruevskit dhe ta jetësojmë se bashku, si vëllezër dhe atdhetar Republikën e Ilirides. Ju Ali Ahmeti, nuk e pranuat ofertën tone.bashkohu leri kercenimet.sa seshte ber vone.
NGA Hamdi ndrecaj .Panteri .
Bataljoni ipare .B12.M.Aliu.Ushtriaclirimetarekombetare.
Gri Garda e Republikesse Ilirides .Alim Isaki !,

J’aime · Répondre · 2 h[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Plagosin misteriozisht Hamdi Ndrecen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: