AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ngushllime per atdhetarin prof.Bajram Kurtin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ngushllime per atdhetarin prof.Bajram Kurtin   Lun 14 Mar - 15:06Mr.sci.Prof. Bajram Kurti Baci Haxhi faleminderit per ngushllimet e sinqerta ,por mos u merzitni se i ndjeri shpesh e ka permendur se disa vdesin per se gjalli ...,e disa NUK VDESIN KURRE...

11 avril 2011, 16:29 · J’aimeMr.sci.Prof. Bajram Kurti Baci Haxhi jane do merita qe ti njef populli dhe atdheu .Shpesh e kam pyetur se perse o baba mundohesh kaq shume per atdheun i cili nuk te shperblen ? dhe i ndjeri qeshej si nje profet i madh duke mu pergjigjur : nuk jam duke e bere per ju e as per ata ,po e bej per gjeneraten e cila do te sjell revolucion dhe ndryshim ne mentalitetin e ndare shqipetar-pra nese BASHKIMI ben fuqi atehere baci Haxhi do ti njihen meritat ketij burri te madh shqipetar...

26 avril 2011, 13:29 · Je n’aime plus · 3Haxhi Kuçi Profesor Bajram Kurtit ja ka borgje jo vetem populli por edhe dheu i trojeve shqiptare.Por nje nuk ja fali atyre idiotave qe e shfrutezuan per interesa te veta personale.Sot ata,shesin patriotizem me fotografi qe kane dale bashk me te ndjerin.Ka mi nxane haku keta lahpera,vetem momentet priten.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ngushllime per atdhetarin prof.Bajram Kurtin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: