AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi Elezi ushtarak i larte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi Elezi ushtarak i larte    Jeu 17 Mar - 13:40Hamdi Elezi Haxhi edhe une kame qene ne sanxhak disa here dhe ne novi pazar disa here por nuk kame takue aq shum njerez qe dine shqip me folen, mirpo i kame verejten se shum i kane dashten shqiptaret, . Per ne Zare une atje kam punue si ushtarak i larte dhe e di te gjithe rajonin, reth Zares, Shibeniku, Splitit dhe Benkovacit. Ajo ane ka qene e mbushur me arbanas dhe qendra e Zares ka qene te gjithe arbanas. Shum fshatra jane quajtur arbanasi. Ne kete rajon ka qene shperngulja shume e madhe nga shqiperija, me e madhe se ne italin e jugut....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hamdi Elezi ushtarak i larte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: