AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hasan Zeneli viziton Hamdiun

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hasan Zeneli viziton Hamdiun   Sam 19 Mar - 17:26Hasan Zeneli E ... Ndejta me Hamdiun para nje jave ne Prishtine. Pijtem kafe dhe e qova deri ne nje vende kua aj kerkoj ,jasht Prishtines. E biseduam kete qeshtje.turp per ata qe QLIRIMTARET i nenqmojne apo tjetersojn.Policia e kosoves ,jan duke u marr me rastin. Hamdiu nuk ishte aspak i shqetsuar per kete rast qe ikishte ndodhur.Hamdiu eshte mesuar me gjera te tilla.As pak sja ndijke.

Je n’aime plus · Répondre · 4 · 11 mars, 10:39Hamdi Ndrecaj Merret policia merastin.sigurisht .ata po bejne detyren etyre .Por porosia erdhi nga Recica ..

J’aime · Répondre · 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hasan Zeneli viziton Hamdiun
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: