AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sabit Geci milioner,kush e tradhetoi Adem Jasharin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabit Geci milioner,kush e tradhetoi Adem Jasharin   Ven 1 Avr - 8:03


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabit Geci milioner,kush e tradhetoi Adem Jasharin   Ven 1 Avr - 8:45


Gani Geci
48 min · 

Hajnin Sabit Gecin e ka nxjerr nga Burgu Ilija Trajkoviqi e Sami Lutani dhe ja kan dhanė 100 mij dm me vra Adem Jasharin .
Tė nderuar miq, prej ditės kurė ėshtė vra Adem Jashari qėllimi i tė gjithė atyre qė dėshironin shfarosjen e Familjes sonė sikur familjen e Adem Jasharit e kanė aktivizuar kriminelin tashmė tė dėnuar me disa aktvendime tė formės sė prerė si Sabit Gecin kundėr familjes sonė.
Deklaratat e Sabit Gecit janė Deklarata te 1 Prillit qė fatmirėsisht janė publikuar pikėrisht nė ditėn e Rrenave. Ftoj medien qė e ka bėrė publike intervistėn, tė vijė nė shtėpinė time pėr ti shpjeguar se kushė ėshtė Sabit Sabit Geci, sipas tė dhėnave nė internet nga serbėt para se me qenė UĒK, ka qenė pjesėtarė i UDB-sė, i rekrutuar nė burg dhe nga burgu e ka liruar Ilija Trajkoviqi me Sami Lutanin dhe ja kanė dhėnė 100 mijė dm me vra Adem Jasharin. Nė Kėtė deklaratė po e shoh se Sabit Gecit po i dhimbet LDK -ja. Gjatė luftės ka arrestuar dy kryetarėt e LDK-sė. Nė Drenicė Sejdi Kocen, e Mehdi Bardhin. Mehdin e kanė rrah brutalisht e Sejdi Kocin e kanė mbajt 8 dit nė njė burg tė improvizuar te njė hajn i Mitrovicės me emrin Tefik Haxha.
Ftojmė Kryministrin Mustafa te vizitoj Fabriken tonė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Sabit Geci milioner,kush e tradhetoi Adem Jasharin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: