AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lulezim Jashari foto me udbashin Reshat Badallen,manipulon

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lulezim Jashari foto me udbashin Reshat Badallen,manipulon   Sam 2 Avr - 9:12

Në foto:Lulzim Jashari,djali i komandantit legjendar, Adem Jasharit, Bedri Islami,shkrimtar,kryetar i asaj kohe te LPK-es, Reshat Badallaj.kryetar i Shoqates Atdhetare “Gryka e Lumes” dhe i burgosur politik dhe Malush Mrasori
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Lulezim Jashari foto me udbashin Reshat Badallen,manipulon   Lun 7 Mai - 15:33

Zhuri Ademaj · Ami(e) de Arsim Aliu
O agji kuqi qe nul te vken marre me shkrujt emrin e reshat bsdallait po reshati ssjt burr lume burr zhuri pse nuk po i del ne ball reshatit marre duhet me te ardh ti qe je burr ajde dalim e pijm nga. Nji kafe e te tregoj kush asht reshat badallaj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lulezim Jashari foto me udbashin Reshat Badallen,manipulon
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: